Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 22:20:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Sianchys-20.09.2009г.!!!  (Прочетена 21718 пъти)
 
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 25, 2009, 08:09:29 »

Ние като кумувахме (във Варна) , нямаше свещи за нас.
Но за нашата сватба (Ямбол), ще имаме и за кумовете, и аз не знаех, но го пишеше в списъка с нещата, които ще ни трябват за църквата.
Ако нямате такъв списък, може да отидеш да попиташ, или да купите в деня на сватбата от самата църква, само че ще са от обикновените, и няма да са украсени
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 26, 2009, 14:16:53 »

Хм,чудя се дали да не оставя тези,които направих за кумовете,а да си вземем на нас някакви други,по-така.

Да се отчета-в понеделник ходихме до Поморие до Захаро и си поръчахме тортата!!! yahoo tease Bravo danceg Yes На четири отделни етажа;шоколадов пълнеж.За 90 парчета е,с перлен фондан,в основата на всеки етаж златна панделка,със злати рози и бели орхидеи-лилиуми(и на двете приличат хехе).Пръчахме и една средна за кумата,същата като основната.
Базовия модел.който харесахме е 240 лв. украсата ще е някъде към 50 лв отгоре.
Прилагам снимчица на основния модел.Жената каза,че най-късно на 15.09 трябва да идем да я платим и да капарираме стойката(каза,че сега не трябвало)
Онзи вечер направих късметчетата за хвърляне.Намерих на Трета полоклиника в новите магазинчета има един магазин за насипни бонбони фъстък с шоколад и отгоре бяла захарна глазура.Облякох и табличката за бутониерките със сатен и я поукрасих малко.От личното творчество остана само бутониерите и гривните за близките


* tortata.jpg (5.42 KB, 130x187 - видяно 2503 пъти.)
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 26, 2009, 14:33:30 »

 Bravo Сиянче, хубава работа сте свършили
Ами ти май вече си готова ? Има ли нещо недоуточнено още ?
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 26, 2009, 18:50:33 »

В съботе менюто остана и в понеделник сватбената агенция за украсата.Това е от големите неща.Остават дреболийки вече.СЪщо така ризата ,вратовръзката и игла за младоженеца плюс бельо!Да платим таксите и медицинските!
Упссс май не е толкова малко хехе laugh funnytooth sarcastic
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #34 -: август 27, 2009, 13:41:38 »

Еее, браво на мен! Да пропусна точно твоята темичка...
Честита ти темичка, мила! Надявам се ,че ще ми простиш пропуска, тъй кто вече не съм толкова редовна във форума.

Виждам, че малко ти е останало само! Браво за добре свършената работа!
Страхотна торта сте избрали! А опитахте ли пълнежа? На мен ми казаха, че може да се опитват, но дали е така?

Успешна и спокойна оставаща подготовка!
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 27, 2009, 15:41:10 »

Sianchys , честита темичка! Гледам, че напредваш, и то успешно.  Bravo

Тази цена за пилето от ресторанта ли ти я казаха?  shok Нашето пиле го прави ресторанта ("Под липите") и то много красиво го направиха и цената беше нещо от типа на 10 лв. - само за "материалите" един вид, затова се учудвам за тази цена.  Oh my ...

С коя агенция сте, съжалявам, ако си казала, но явно съм пропуснала?
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 27, 2009, 21:49:06 »

Kiksi с Диаманти сме и да,една позната има приятелка,която е сервитьорка в основния и каза,че такава е цената за кумско пиле crazy crazy crazy Ама сега събота като ходим за менюто ще питам на място.

Amelia не се сетих да питам дали може да се опитва. =]Трябва да питаш намясто и ти. girl_wink
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 30, 2009, 13:15:54 »

Да се отчета момичета,вчера бяхме в ресторанта и уточнихме менюто,куверта излезе по 33 лв. на човек,а за децата по 13.65лв. и включва:
Салата Чар-домати,краставици,тракийска,руска и маруля
Предястие-Паниран хек
Основно-Пилешко филе с гъби,шунка и кашкавал
Гарнитура-за аламинут се води-класическа топла-ориз,задушени зеленчуци и картофки
По една малка Бургаска Мускатова
По 1/5 бутилка шардоне на Търговище на човек
По 1 безалкохолно
По 1 малка питка

Ние ще купим и ще внесем
По 3,5кг кашкавал и луканка(по 50гр от двете на човек)
1 бутилка 1,5л мин.вода на 4 човека
По 1 1/2 безалкохолно на човек
2 каси бира
4-5 бут.червено вино
3кг ядки асорти

Да платим
35лв такса тоалетна
20лв такса чупливост


Калъфи се отказахме от агенцията за сметка на златните калъфи на ресторанта точно по формата на столовете 2,50лв/бр. и по 1лв ще ни дойде панделката от агенцията.
Разбрахме се да занесем предния ден всичко,включая едно сурово пиле и табличка за кумското пиле,ще ни коства 9лв. само украсата.Поръчахме и питката за захранването от тях-към 12 лв. ще излезе.После ще използваме нея и за разчупването.

Предпочетохме също да внесем като част от капарото предния ден 90% от кувертите,за да не се носят прекалено много пари предния ден,а остатъка да платим след сватбата вчерта.
Видях украсена залата от нашата агенция,много ми хареса,там беше и момичето,което довършваше дреболиите.Ще се чуем в понеделник да се уговорим за сряда вече за финални уточнения по украсата.

То това остана като по-голям ангажимент. Bravo Bravo Bravo НА МЕН  banana sarcastic
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 30, 2009, 14:31:30 »

Sianchys, ти си направо готова  Bravo Bravo
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #39 -: август 31, 2009, 00:43:48 »

Ами браво наистина! То какво остана? Изобщо има ли нещо останало да правиш?
Да не са ти скучни последните дни то подготовката?! Трябва да има нещо за последния момент, иначе каква булка ще си?  sarcastic
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 31, 2009, 09:48:13 »

Оооо,все ще си намеря за какво да се нервя,не се притеснявайте за мен момичета crazy
Ами остана да се видя с агентката сега в сряда,да си платим таксите за църква и граждански брак,да направим медицински,прическа пробна,разпределението на гостите по масите да направя,да се купят и занесат в ресторанта гореизброените неща и да купим за младоженеца колан,игла и белью(споменавам го сигурно за 10ти път хихихихх) good
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: септември 05, 2009, 18:40:16 »

Такамммм бяхме в агенцията,уточнихме украсата бели лилиуми и кремави рози,златна органза.Бях на пробна прическа много се харесах,но снимки ще показвам чак след сватбата,че да е по-интересно. girl_wink
Днес си поръчах букет,плюс букетче за хвърляне бутониери за кума и младоженеца и гривна за кумата.
Останаха козметик за почистване+кислородна терапия за блясък на кожата,боядисване на 15ти,да платим тортата,таксите и медицинските.
Да се напазари за ресторанта. good girl_wink girl_wink girl_wink
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 19, 2009, 18:38:17 »

Sianchys къде се изгуби сладурано???Остават само броени часово до заветното да и да станеш госпожа! Girl_hide Притесняваш ли се вече,пърхат ли пеперудки в корема?Пожелавам ти една прекрасна и спокойна моминска вечер и утре най-хубавата  Сватбаааа! good
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 20, 2009, 14:37:10 »

                                                   Честитоооооо! give_rose give_rose give_rose
Рамо до рамо, ръце в ръце, сърце до сърце - нека винаги да е така до края на света!
С руйно вино и със звън на чаши Ви пожелаваме радост и младост, здраве и щастие, любов и деца!
                                                   Честит празник младоженци! nazdrave
                                                                                                                                                                
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 20, 2009, 20:44:43 »

Честито на младото семейство!

Бъдете винаги влюбени, щастливи и осъществявайте мечтите си!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines