Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 09:26:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Sianchys-20.09.2009г.!!!  (Прочетена 21640 пъти)
 
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 20, 2009, 19:10:21 »

Честита тема, мила! Само положителни емоции и успех с доорганизирането на всичко оставащо!
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 20, 2009, 22:14:56 »

Мерси,мерси момичета. give_rose
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 21, 2009, 18:25:44 »

Хмммм,абе вие как процедирате за кумското пиле?От ресторанта ли?Или го ностие домашно?Че се чудя вече! girl_wink
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 21, 2009, 18:57:31 »

При нас процедурата ще е следната: тъй като нямам близък , който може да го направи, попитах в ресторанта и ми казаха че правят (което ме успокои  danceg), само трябва на предния ден да занесем пилето (почистено) и те ще ни го приготвят.
Така , че съвета ми е да ги попиташ , ако нямаш някоя сръчна баба примерно да ти го направи , както беше с нашите кумове  Wink
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 21, 2009, 23:27:02 »

Sianchys,  честита темичка мила и от мен и всичко да върви по мед и масло  smile Нашето пиле ще го правят от ресторанта и даже няма да носим и пиле всичко ще си приготвят , което нас ни устройва перфектно  yahoo Попитай дали може да го направят да не се занимаваш и с това
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 22, 2009, 11:21:44 »

Да,може,но 60-70 лева ми се виждат доста за него,не знам scratch one-s head crazy
Направих си украсата за свещите,вчера вси накупих полатове,днес ми пристигнаха панделките,остана да поръчам материалите за бутониерите за бащите и гривните за майките и шаферките.Снимки ще пусна тия дни Wink
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 22, 2009, 23:27:40 »

оффф то това пиле ще е спецялно за толкова пари  crazy, то в такъв случай си го опечете вие , развихрете фантазия за украсата и работата пак ще стане а може и да си купите направо готово опечено и само да го понагласите  blum Айде успех и с останалите работи
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 22, 2009, 23:42:24 »

Ами че да,в краен случай-Оп едно пиле на грил с малко украс и айде! blum
Днес ме осени музата и измайсторих всички украски-на свещите,на чашите,на шампанското.Останаха късметчетата и бутониерите за близките.
Абе в късметчетата може ли да е само бонбонче?Без паричка и жито? girl_wink
Оп,да добавя,днес си взех и втория чифт обувки за танците-за 20 лева на намаление златни сандалки със среден стабилен ток.Че да мога и да се развихря на дансинга!
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 23, 2009, 10:10:23 »


Абе в късметчетата може ли да е само бонбонче?Без паричка и жито? girl_wink
Предполагам,че може, защото аз моите ги взвх някои са с паричкаи жито ,а някои -не (само с бонбон) така,че въпрос на избор  Wink
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 23, 2009, 10:54:43 »

Честита темичка и от мен  give_rose
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 23, 2009, 13:15:21 »

Ей мерси! give_rose
Maya820528,страхотна прическа,това ли ще за Големия ден? Makeup
Кardigansder
мерси,аз май смятам да ги направя само с бонбонче.Защото ние ще хвърляме късмети след ритуалната и след църквата.А нали след църквата се хвърля и жито и ще ги комбинираме. girl_wink

Утре смятаме да ходим към Поморие за тортата да капарираме стойката и да видим на място какво преддлагат и какво ще си изберем.
Не е рано да си я поръчаме,нали?
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 24, 2009, 09:38:43 »

Не мисля , че е рано. Ние нашата я поръчахме още преди 10 дни, но под това имам предвид до толкова че от самата сладкарница да знаят че сме избрали тях, и че ще правят торта за този ден . А иначе се уговорихме няколко дни преди това да се срещнем пак, за да уточним в подробности кое, как ще е
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 24, 2009, 11:11:15 »

Да де,да,да си капарираме стойката и да си изберем торта ориентировъчно,да знаем с какъв пълнеж ще бъде и украски и прочие. girl_wink

Такам разбрахме се вече окончателно с всички родителски тела,че ще уточняваме менюто в събота на 29.08,тъкмо агентката ми каза,че тогава нашата зала ще бъде украсена в златно.Да съчетаем, нещата.А предполагам,че в понеделника след това ще се срещна и с нея,за да се разберем какво ще имаме и ние за украса окончателно! danceg Yes yahoo tease


И за кумовете ли трява да има свещи?!?!?!?! scratch one-s head
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 24, 2009, 22:16:19 »

И за кумовете трябват.Може да са от онези дебелите,които продават в църквите но по-добре си вземете други малко по - така както се казва  smile От магазина където си купихме свещите взехме и едни малко по-семпли и ги украсихме и тях , да им останат за спомен  smile
Активен
telesfora
Сватбар
***
Публикации: 180



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 24, 2009, 22:17:25 »

чесито тема и от мене мила.Искренно ти пожелавам да си довършиш приготовленият без много нерви, а само приятни емоции. Love girl  
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines