Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:30:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Sianchys-20.09.2009г.!!!  (Прочетена 21561 пъти)
 
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« -: август 10, 2009, 08:32:52 »

Честита темичка миличка! give_rose
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 10, 2009, 09:06:35 »

Хайде, да се разпиша първа тук. Честита темичка мила и приятни емоции до Големия ден. Пожелавам ти една слънчева и изпълнена с много весели моменти сватба Wink
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 20, 2009, 10:14:30 »

Хайде мила, обратното броене започна.  girl_wink Давай сега, развихри се в темичката ти и разказвай кое как, а ние ще четем със затаен дъх  give_rose
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 20, 2009, 10:26:42 »

Честита темичка  Bravo
Хайде разказвай всичко (и аз това ще правя  Wink)
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 20, 2009, 10:30:37 »

Честита темичка мила Sianchys! give_roseНека този последен месец бъде за теб най-хубавия и най-щастливия!Хайде чакаме с отчета! good
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 20, 2009, 10:45:36 »

Честита тема и от мен  give_rose
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 20, 2009, 11:12:34 »

Хайде миличка честита темичка!!!
 give_rose give_rose give_rose
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 20, 2009, 11:26:53 »

Честита темичка и от мен  give_rose  tease
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 20, 2009, 12:15:48 »

Sianchys,честита ти темичка. Хайде давай отчет до къде си, какво ти остава.  blum good
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 20, 2009, 14:57:22 »

хм Sianchys май имаш 2 темички   DANCE , ама и тука да ти честитя де (да не остана по  назад  sarcastic)
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 20, 2009, 17:50:57 »

Имам си двечки темички хехе мерси много момичета,трогната съм от толкова много внимание. give_rose give_rose give_rose

Ами значи започвам отначало:
1 имам си часове за граждански брак-16ч;църква "Кирил и Методий" 17ч и ресторант "Компас" х-л България 18ч30
2 сватбена агенция Диаманти за украса на ресторант
3 КУМОВЕ-страшно готини хора-моята най-близка приятелка и на половинката-негов мноооооого близък приятел,не са двойка
4 имам си рокля  heart heart heart от "Аз и Ти",воал от кумата и чантичка като роклята
5 обувки Джани
6 направени късмети,купено табличка за тях,ще  украсявам
7 бельо-едни много сладки дантелени бикини
8 костюм за младоженеца-черен и такива обувки естествен лак
9 бижута си имам златни с камъчета
10 гримьор-Мирослава;фризцор и маникюрист-обичайните ми
11 имам си коса на треса,която в момента е при фризьорката да я боядиса,тъй като си смених цвета на малко по-тъмен кестеняво-пепеляв
12 чаши
13 фото,видео.ДЖ-агенция Финес Драго Пантов
14 бяло платно за посрещането
15 танцьори
16 народни музиканти за взимането на булката
17 кърпичка за извеждане и свещи
18 кола- Х5


Май това е до тук остават

1 да вземем ризата запазили сме я,защото чакаме в магазина да докарат вратовръзки
2 да му вземем и вратовръзка
3 игла
4 бельо
5 бельо за мен за първата брачна нощ
(ааааааааааааа имам и жартиер и шал)
6 втори чифт ниски обувки
материалите да дойдат,за да направя останалите украси
7 да отида на пробна прическа,която е уточнена като вариант да се види вече нагледно
8 да уточним и менюто тия дни
9 да уточним на 100% украсата


и не се сещам засега! crazy
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 20, 2009, 17:51:56 »

Имам си двечки темички хехе мерси много момичета,трогната съм от толкова много внимание. give_rose give_rose give_rose
 Пише ги всичко в другата темичка с подробности! girl_wink
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 20, 2009, 17:54:57 »

Ехееее,че вие сте си вече почти готови със всичко,браво на вас  Bravo.Много добре сте се организирали  good Амоминско и ергенско парти ще си правите ли?
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 20, 2009, 17:59:37 »

Ами аз ще си имам парти-но то по-скоро ще е размазващо излизане по женски ище купонясваме.Не си падам по стриптизьори и прочие.За мъжо не зная дали неговите приятели му готвят нещо-може да има и изненада girl_wink Girl_hide girl_wink
Ами аз бях остро критикувана,че съм ''вманиачена на тема контрол относно сватбата'',но в последния момент не обичам да ми е напрегнато! girl_wink
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 20, 2009, 18:01:47 »

Напълно съм съгласна с теб! good И аз предпочитам всичко да ми е подготвено по-отрано,а не да се шашкам в последния момент!Сега незнам дали когато ми дойде реда да организирам сватба ще мисля така,но поне за сега да! Wink
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 20, 2009, 19:10:21 »

Честита тема, мила! Само положителни емоции и успех с доорганизирането на всичко оставащо!
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 20, 2009, 22:14:56 »

Мерси,мерси момичета. give_rose
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 21, 2009, 18:25:44 »

Хмммм,абе вие как процедирате за кумското пиле?От ресторанта ли?Или го ностие домашно?Че се чудя вече! girl_wink
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 21, 2009, 18:57:31 »

При нас процедурата ще е следната: тъй като нямам близък , който може да го направи, попитах в ресторанта и ми казаха че правят (което ме успокои  danceg), само трябва на предния ден да занесем пилето (почистено) и те ще ни го приготвят.
Така , че съвета ми е да ги попиташ , ако нямаш някоя сръчна баба примерно да ти го направи , както беше с нашите кумове  Wink
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 21, 2009, 23:27:02 »

Sianchys,  честита темичка мила и от мен и всичко да върви по мед и масло  smile Нашето пиле ще го правят от ресторанта и даже няма да носим и пиле всичко ще си приготвят , което нас ни устройва перфектно  yahoo Попитай дали може да го направят да не се занимаваш и с това
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 22, 2009, 11:21:44 »

Да,може,но 60-70 лева ми се виждат доста за него,не знам scratch one-s head crazy
Направих си украсата за свещите,вчера вси накупих полатове,днес ми пристигнаха панделките,остана да поръчам материалите за бутониерите за бащите и гривните за майките и шаферките.Снимки ще пусна тия дни Wink
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 22, 2009, 23:27:40 »

оффф то това пиле ще е спецялно за толкова пари  crazy, то в такъв случай си го опечете вие , развихрете фантазия за украсата и работата пак ще стане а може и да си купите направо готово опечено и само да го понагласите  blum Айде успех и с останалите работи
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 22, 2009, 23:42:24 »

Ами че да,в краен случай-Оп едно пиле на грил с малко украс и айде! blum
Днес ме осени музата и измайсторих всички украски-на свещите,на чашите,на шампанското.Останаха късметчетата и бутониерите за близките.
Абе в късметчетата може ли да е само бонбонче?Без паричка и жито? girl_wink
Оп,да добавя,днес си взех и втория чифт обувки за танците-за 20 лева на намаление златни сандалки със среден стабилен ток.Че да мога и да се развихря на дансинга!
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 23, 2009, 10:10:23 »


Абе в късметчетата може ли да е само бонбонче?Без паричка и жито? girl_wink
Предполагам,че може, защото аз моите ги взвх някои са с паричкаи жито ,а някои -не (само с бонбон) така,че въпрос на избор  Wink
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 23, 2009, 10:54:43 »

Честита темичка и от мен  give_rose
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 23, 2009, 13:15:21 »

Ей мерси! give_rose
Maya820528,страхотна прическа,това ли ще за Големия ден? Makeup
Кardigansder
мерси,аз май смятам да ги направя само с бонбонче.Защото ние ще хвърляме късмети след ритуалната и след църквата.А нали след църквата се хвърля и жито и ще ги комбинираме. girl_wink

Утре смятаме да ходим към Поморие за тортата да капарираме стойката и да видим на място какво преддлагат и какво ще си изберем.
Не е рано да си я поръчаме,нали?
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 24, 2009, 09:38:43 »

Не мисля , че е рано. Ние нашата я поръчахме още преди 10 дни, но под това имам предвид до толкова че от самата сладкарница да знаят че сме избрали тях, и че ще правят торта за този ден . А иначе се уговорихме няколко дни преди това да се срещнем пак, за да уточним в подробности кое, как ще е
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 24, 2009, 11:11:15 »

Да де,да,да си капарираме стойката и да си изберем торта ориентировъчно,да знаем с какъв пълнеж ще бъде и украски и прочие. girl_wink

Такам разбрахме се вече окончателно с всички родителски тела,че ще уточняваме менюто в събота на 29.08,тъкмо агентката ми каза,че тогава нашата зала ще бъде украсена в златно.Да съчетаем, нещата.А предполагам,че в понеделника след това ще се срещна и с нея,за да се разберем какво ще имаме и ние за украса окончателно! danceg Yes yahoo tease


И за кумовете ли трява да има свещи?!?!?!?! scratch one-s head
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 24, 2009, 22:16:19 »

И за кумовете трябват.Може да са от онези дебелите,които продават в църквите но по-добре си вземете други малко по - така както се казва  smile От магазина където си купихме свещите взехме и едни малко по-семпли и ги украсихме и тях , да им останат за спомен  smile
Активен
telesfora
Сватбар
***
Публикации: 180



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 24, 2009, 22:17:25 »

чесито тема и от мене мила.Искренно ти пожелавам да си довършиш приготовленият без много нерви, а само приятни емоции. Love girl  
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 25, 2009, 08:09:29 »

Ние като кумувахме (във Варна) , нямаше свещи за нас.
Но за нашата сватба (Ямбол), ще имаме и за кумовете, и аз не знаех, но го пишеше в списъка с нещата, които ще ни трябват за църквата.
Ако нямате такъв списък, може да отидеш да попиташ, или да купите в деня на сватбата от самата църква, само че ще са от обикновените, и няма да са украсени
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 26, 2009, 14:16:53 »

Хм,чудя се дали да не оставя тези,които направих за кумовете,а да си вземем на нас някакви други,по-така.

Да се отчета-в понеделник ходихме до Поморие до Захаро и си поръчахме тортата!!! yahoo tease Bravo danceg Yes На четири отделни етажа;шоколадов пълнеж.За 90 парчета е,с перлен фондан,в основата на всеки етаж златна панделка,със злати рози и бели орхидеи-лилиуми(и на двете приличат хехе).Пръчахме и една средна за кумата,същата като основната.
Базовия модел.който харесахме е 240 лв. украсата ще е някъде към 50 лв отгоре.
Прилагам снимчица на основния модел.Жената каза,че най-късно на 15.09 трябва да идем да я платим и да капарираме стойката(каза,че сега не трябвало)
Онзи вечер направих късметчетата за хвърляне.Намерих на Трета полоклиника в новите магазинчета има един магазин за насипни бонбони фъстък с шоколад и отгоре бяла захарна глазура.Облякох и табличката за бутониерките със сатен и я поукрасих малко.От личното творчество остана само бутониерите и гривните за близките


* tortata.jpg (5.42 KB, 130x187 - видяно 2473 пъти.)
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 26, 2009, 14:33:30 »

 Bravo Сиянче, хубава работа сте свършили
Ами ти май вече си готова ? Има ли нещо недоуточнено още ?
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 26, 2009, 18:50:33 »

В съботе менюто остана и в понеделник сватбената агенция за украсата.Това е от големите неща.Остават дреболийки вече.СЪщо така ризата ,вратовръзката и игла за младоженеца плюс бельо!Да платим таксите и медицинските!
Упссс май не е толкова малко хехе laugh funnytooth sarcastic
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #34 -: август 27, 2009, 13:41:38 »

Еее, браво на мен! Да пропусна точно твоята темичка...
Честита ти темичка, мила! Надявам се ,че ще ми простиш пропуска, тъй кто вече не съм толкова редовна във форума.

Виждам, че малко ти е останало само! Браво за добре свършената работа!
Страхотна торта сте избрали! А опитахте ли пълнежа? На мен ми казаха, че може да се опитват, но дали е така?

Успешна и спокойна оставаща подготовка!
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 27, 2009, 15:41:10 »

Sianchys , честита темичка! Гледам, че напредваш, и то успешно.  Bravo

Тази цена за пилето от ресторанта ли ти я казаха?  shok Нашето пиле го прави ресторанта ("Под липите") и то много красиво го направиха и цената беше нещо от типа на 10 лв. - само за "материалите" един вид, затова се учудвам за тази цена.  Oh my ...

С коя агенция сте, съжалявам, ако си казала, но явно съм пропуснала?
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 27, 2009, 21:49:06 »

Kiksi с Диаманти сме и да,една позната има приятелка,която е сервитьорка в основния и каза,че такава е цената за кумско пиле crazy crazy crazy Ама сега събота като ходим за менюто ще питам на място.

Amelia не се сетих да питам дали може да се опитва. =]Трябва да питаш намясто и ти. girl_wink
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 30, 2009, 13:15:54 »

Да се отчета момичета,вчера бяхме в ресторанта и уточнихме менюто,куверта излезе по 33 лв. на човек,а за децата по 13.65лв. и включва:
Салата Чар-домати,краставици,тракийска,руска и маруля
Предястие-Паниран хек
Основно-Пилешко филе с гъби,шунка и кашкавал
Гарнитура-за аламинут се води-класическа топла-ориз,задушени зеленчуци и картофки
По една малка Бургаска Мускатова
По 1/5 бутилка шардоне на Търговище на човек
По 1 безалкохолно
По 1 малка питка

Ние ще купим и ще внесем
По 3,5кг кашкавал и луканка(по 50гр от двете на човек)
1 бутилка 1,5л мин.вода на 4 човека
По 1 1/2 безалкохолно на човек
2 каси бира
4-5 бут.червено вино
3кг ядки асорти

Да платим
35лв такса тоалетна
20лв такса чупливост


Калъфи се отказахме от агенцията за сметка на златните калъфи на ресторанта точно по формата на столовете 2,50лв/бр. и по 1лв ще ни дойде панделката от агенцията.
Разбрахме се да занесем предния ден всичко,включая едно сурово пиле и табличка за кумското пиле,ще ни коства 9лв. само украсата.Поръчахме и питката за захранването от тях-към 12 лв. ще излезе.После ще използваме нея и за разчупването.

Предпочетохме също да внесем като част от капарото предния ден 90% от кувертите,за да не се носят прекалено много пари предния ден,а остатъка да платим след сватбата вчерта.
Видях украсена залата от нашата агенция,много ми хареса,там беше и момичето,което довършваше дреболиите.Ще се чуем в понеделник да се уговорим за сряда вече за финални уточнения по украсата.

То това остана като по-голям ангажимент. Bravo Bravo Bravo НА МЕН  banana sarcastic
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 30, 2009, 14:31:30 »

Sianchys, ти си направо готова  Bravo Bravo
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #39 -: август 31, 2009, 00:43:48 »

Ами браво наистина! То какво остана? Изобщо има ли нещо останало да правиш?
Да не са ти скучни последните дни то подготовката?! Трябва да има нещо за последния момент, иначе каква булка ще си?  sarcastic
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 31, 2009, 09:48:13 »

Оооо,все ще си намеря за какво да се нервя,не се притеснявайте за мен момичета crazy
Ами остана да се видя с агентката сега в сряда,да си платим таксите за църква и граждански брак,да направим медицински,прическа пробна,разпределението на гостите по масите да направя,да се купят и занесат в ресторанта гореизброените неща и да купим за младоженеца колан,игла и белью(споменавам го сигурно за 10ти път хихихихх) good
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: септември 05, 2009, 18:40:16 »

Такамммм бяхме в агенцията,уточнихме украсата бели лилиуми и кремави рози,златна органза.Бях на пробна прическа много се харесах,но снимки ще показвам чак след сватбата,че да е по-интересно. girl_wink
Днес си поръчах букет,плюс букетче за хвърляне бутониери за кума и младоженеца и гривна за кумата.
Останаха козметик за почистване+кислородна терапия за блясък на кожата,боядисване на 15ти,да платим тортата,таксите и медицинските.
Да се напазари за ресторанта. good girl_wink girl_wink girl_wink
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 19, 2009, 18:38:17 »

Sianchys къде се изгуби сладурано???Остават само броени часово до заветното да и да станеш госпожа! Girl_hide Притесняваш ли се вече,пърхат ли пеперудки в корема?Пожелавам ти една прекрасна и спокойна моминска вечер и утре най-хубавата  Сватбаааа! good
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 20, 2009, 14:37:10 »

                                                   Честитоооооо! give_rose give_rose give_rose
Рамо до рамо, ръце в ръце, сърце до сърце - нека винаги да е така до края на света!
С руйно вино и със звън на чаши Ви пожелаваме радост и младост, здраве и щастие, любов и деца!
                                                   Честит празник младоженци! nazdrave
                                                                                                                                                                
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 20, 2009, 20:44:43 »

Честито на младото семейство!

Бъдете винаги влюбени, щастливи и осъществявайте мечтите си!
Активен
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: септември 20, 2009, 21:04:38 »

Честито на младото семейство! give_rose
Пожелавам ви любов, за да е пълноценен животът ви!
Достатъчно изпитания, за да ви поддържат силни!
Много приятни изненади,  за да се запази тръпката!
Достатъчно добри приятели,  за да Ви дават спокойствие и подкрепа!
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: септември 21, 2009, 09:58:39 »

Честито мило семейство. Желая ви безмерно щастие и любов. Нека помежду ви винаги има разбирателство и толерантност. И едно горчивооооооо от мен.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 21, 2009, 10:00:07 »

 nazdrave ГОРЧИВООООООООО!!!  gu6
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: септември 21, 2009, 15:43:58 »

Хехе,мерси момичета!Всичко мина перфектно с много малки изключения-гривната на кумата се разпадна,букета ми също и трябваше да го сглобявам непрекъснато.Много сме доволни,родителите и приятелите също!

Искам да благодаря на родителите ни,на сватбената агенция-"Диаманти" се справиха повече от перфектно,ДЖ Драго,операторът и фотографката също."Захаро" направиха невероятна торта. girl_wink girl_wink girl_wink Като си вземем снимките ще ги кача в албума да почувствате и вие нашата тръпка! blum blum blum Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: септември 21, 2009, 16:52:32 »

Радвам се,че сте си изкарали прекрасно! :bravo:Ще чакаме с нетърпение мнооого снимки и подробния ти разказ за най-хубавия ден в живота ви! good give_rose
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: септември 22, 2009, 15:32:36 »

Честито и от мен! Много е готино да си булка, нали? Пожелавам ви здрав и стабилен брак, но щура и безгранична любов - да се гледате все в очите, да създадете свой свят и да му се наслаждавате до дълбока старост!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: септември 22, 2009, 19:07:34 »

Мили младоженци, бъдете здрави и щастливи и много, много търпеливи!
Помнете истината стара, че бракът е като отвара,
която всеки сам вари, но трябва с другия да сподели!
Обичайте се и дерзайте!
Животът няма да е, знайте,
само рози и мечти,
защото има и бодли...
Но там, където Любовта цари,
убождането не боли!


* 3.gif (34.62 KB, 250x220 - видяно 2299 пъти.)
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: септември 22, 2009, 21:44:27 »

"Казват, че щастието не е последна спирка,   а само начин на пътуване,  на Вас и Вашето семейство пожелаваме Приятен път! "
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: септември 23, 2009, 02:32:28 »

честито на младото семейство...
пожелавам ви много щастлив семеен живот...много хубави  моменти и не забравяйте че сватбения ден е началото на приказката...останалото...си напишете вие...с още повече красота и любов
 give_rose give_rose give_rose
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: септември 23, 2009, 12:05:04 »

Честито! Пожелавам ви безоблачен, изпълнен с любов семеен живот!  nazdrave
Активен
pepitta_84
Ентусиаст
**
Публикации: 67



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: септември 23, 2009, 14:06:19 »

Честитооо Сианка, много много семейно щастие , много щастливи и красиви моменти изпълнени с безкрайна нестихваща любов.
Чакаме снимки от сватбата ви която съм убедена че е била приказна.
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: септември 24, 2009, 09:52:19 »

Честито! Много щастие и любов ви пожелавам. Наздраве и Горчивоооо
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: септември 24, 2009, 12:26:56 »

Сега заминавам извън града за малък отдих.Качвам една снимица от приятелски апарат(ужасна съм там) Girl_hide Girl_hide Girl_hide В галерията са
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: септември 24, 2009, 15:36:24 »

честото мила Сияна, много щастие и късмет, здраве и успехи да ви съпътстват през целия ви живот smile Party time marriage marriage
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: септември 24, 2009, 16:56:18 »

Честито на младото семейство!
Желая ви много щастие, любов и неизброими прекрасни мигове в семейния живот!
give_rose
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: септември 24, 2009, 17:27:22 »

Сиси,честито!Благопожелания за сватбата!
Радвам се,че всичко при теб е минало добре.И при нас се разпадна едната бутониера,но най-много гафове имаше в ресторанта.Късметлийка си,че го резервирах преди теб и не ти се налагаше да изтърпиш това,което видях аз.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: септември 24, 2009, 17:50:07 »

Ама мила Сианче аз влязах с огромно желание и нетърпение да разгледам снимките,които си сложила,а невиждам нищо! nea Само при мен ли е този проблем??? cray
« Последна редакция: септември 24, 2009, 21:51:09 от Rosi_Bosi » Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 24, 2009, 18:06:02 »

И аз не видях!
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: септември 24, 2009, 18:41:15 »

Мила ми Сиянче, едно огромно ГОРЧИВООО и от мен, много да се обичате и цените един друг.!!!!

 heart heart heart ЦЕЛУВКИИ
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: септември 24, 2009, 20:20:31 »

Сианче, честито, мила smile Да празнувате заедно щастливи и диамантена сватба smile
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 25, 2009, 15:47:00 »

Честито мила!!! Аз мога да се похваля, че на 2 пути те видях и исках да те поздравя лично, но някак си не успявах . Пурво като излязохме от църквата вие влизахте и после на фото сесията до Пантеона. Много красива булка беше и нямам търпение да ви видя снимките smile Много щастие желая на семейството ви  give_rose
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: октомври 01, 2009, 08:21:50 »

Аз също те видях Свтле,но в църквата бях с гръб,защото не трябвало да се виждат две булки преди да са венчани.
Мисля,че оправих снимките,не знам защо не е станало от първия път scratch one-s head Качила съм трички ориентировъчни от любителски апарати.Още си чакаме професионалните,които се бавят заради обработката им за албума.А видеото трябва да стане днес или утре.
Ние вчера се върнахме от импровизираната медена седмичка в Котел.Като дойде видеото ще разказвам blum girl_wink yahoo

Малко ми е странно с новата фамилия при вас как е? pardon
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: октомври 01, 2009, 08:53:01 »

Добре дошла след медената седница мила, сега успях да видя снимките в галерията, преди не се отваряха Bravo Girl_hide много си красива,а букетати е страхотен, нямам търпение да видя и другите снимки.
По въпроса за фамилията, странно ми е особено като попълвам документи, или се представям на някого, но се свиква Wink
« Последна редакция: октомври 01, 2009, 08:54:35 от petrova83 » Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: октомври 03, 2009, 16:25:20 »

4естито на младото семейство...пожелавам ви много 6тастие и красив семеен живот... give_rose give_rose give_rose

4акаме мнооого снимки  Bravo

а с новата фамилия няма как да не е странно хехехе...сега имам 4увството 4е 6те ми забравят името за6тото всеки ми казва г-жа Димитрова...много е гот...попне за мен  tease

 give_rose give_rose give_rose
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: октомври 04, 2009, 22:37:55 »

Честито мила и едно голямо горчиво  twohearts heart Обичайте се, уважавайте се, бъдете много щастливи , усмихнати и винаги влюбени  любов заедно
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: октомври 20, 2009, 08:42:52 »

Четито 1-во месече !!! Нека всяко следващо е все по - щастливо!!!
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: октомври 20, 2009, 10:14:50 »

Честито 1-во месече семейство! give_rose give_rose give_rose
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: октомври 20, 2009, 11:22:29 »

Честита месечинка!!!
Много любов и щастие ви пожелавам Sunshine Sunshine Sunshine


* 1.jpg (47.38 KB, 504x461 - видяно 297 пъти.)
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: октомври 20, 2009, 20:52:15 »

Честит първи семеен месец give_rose
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: ноември 20, 2009, 10:12:04 »

Честито второ месече smile Бъдете винаги щастливи, както в сватбения ви ден give_rose
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: ноември 21, 2009, 11:01:49 »

Честито второ месече  give_rose
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: февруари 25, 2010, 15:24:37 »

Сисе, мила  air_kiss Неуспях да те поздравя веднага след сватбата, за което много се извинявам, затожа го правя сега  give_rose Желая ви най-голямото щастие на света и да се обичате и уважавате вечно  twohearts
Активен
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines