Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 03:34:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Maya820528 05.09.2009  (Прочетена 17044 пъти)
 
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: септември 19, 2009, 14:32:29 »

Първо да Ви благодаря за милите думи give_rose. А сега май е време да разкажа и как мина сватбения ден. Сутринта станах и се приготвих да ходя към фризьорката- баща ми щеше да ме закара, а след това да закара пилето(дар за кума) в ресторанта, което се намираше в хладилника ни. Тъкмо тръгваме и майка отваря хладилника за да вземе пилето при което падат 6 яйца , едно от които направо при пилето. Така сутринта почна със смях и се майтапихме че пилето снесло 6 яйца  funnytooth . След това се запътихме към фризьорката- Калина. Тя е много готина и постоянно ме разсмиваше, времето мина неусетно даже и малко закъсняхме с прическата,но тъй като Маруся-гримьорката не беше дошла не се и притеснихме. В последния момент излизам и виждам Маруся как вече ще си тръгва с колата. Милата не намерила салона а и на телефона който е звъняла никой не отговаря и си помислила че нещо не сме се разбрали. Така че за малко да остана без грим  blum  . Всичко за моя радост се оправи на време и в крайна сметка разбрах че просто е звъняла на същия номер, но на друг оператор laugh . След като и грима беше готов се запътихме към вкъщи. Там трябваше само да облека роклята и да чакам вече гостите и милото. В момента в който вече се чуха музикантите пред блока честно да си кажа почти всичко ми минаваше на бърз кадър  tease , докато вече не се озовахме пред ритуална зала. Там имаше малко снимки и след това битовия ритуал. Следващия забавен момент бе когато вече милото го питат ".... да я уважаваш и обичаш" при което той казва даааааа, кума се спука да се смее а след това провлачено да и в момента който питаха кумовете дали потвърждават той казва моля  tease и след това се усети и каза Да. При подписването разбира се аз го настъпах, но много нежно. От  ритуална зала се утпътихме към Сириус където се снимахе, пихме по едно кафе да се освежим малко  и се отпътихме към св. Атанасий. 
Сега обаче малко ще спра с разказа и ще продължа малко по-късно че се налага да измизам:)
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: септември 19, 2009, 15:14:45 »

много много красива булка и младоженец,толкова сте красиви и щастливи,дано запечатате този момент завинаги и да греете като на сватбеният си ден  give_rose

п.п. жената която Ви е венчала в ритуалната се казва Мария тя е моя лична приятелка,дано сте останали доволни и от нея,ако ли не ще и дърпам ушите...шегувам се
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 21, 2009, 09:35:38 »

С малко закъснение и аз да ви честитя и да сте много, много щастливи. Имала си невероятно красива рокля.  Bravo
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: септември 22, 2009, 08:07:47 »

Мога само да кажа:щастливи,влюбени и сияещи младоженци! Bravo  judges
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: октомври 08, 2009, 23:03:28 »

Мае страхотна булка си била с малко закъснение избиняваи се вклю4вам. give_rose
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines