Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 18:25:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Maya820528 05.09.2009  (Прочетена 17055 пъти)
 
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 21, 2009, 13:25:56 »

Ако си го решила -ОК, но моето мнение е че не трябва да го правиш.С  теб на този ден трябва да са близките ти хора.Сватбата е веднъж в живота на човек (дай боже), и за мен е недопустимо че близки твои приятели няма да дойдат защото не си поканила този или онзи- те защо идват заради теб или заради този с когото ще дойдат.
Съжелявам ако мислиш, че говоря глупости обачеее...аз така ги приемам навътре нещата  tease
Усмихнат ден  yahoo 
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 21, 2009, 14:47:17 »

Мая, ако това е решението, което ще те накарада се чувстваш добре - направи го  good Няма смисъл да си кажеш "Абе м......а ви  nea ", но после нещо все да те гризе отвътре и да ти смъква настроението. Ако имате възможност за нещо такова - давай   girl_wink
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 21, 2009, 14:59:13 »

Maya, направи това, което ще те накара да се чувстваш спокойна. Vesince е права , не трябва нищо да те притеснява и да не си в настроение
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 21, 2009, 15:01:28 »

Маичка напълно съм в твоя подкрепа! *THUMBS*Ако смяташ,че така ще се чувстваш по-спокойна,а и защото трябва да си спокойна и щастлива просто го направи мила.Ти си решаваш,а ние те подкрепяме! give_rose
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 21, 2009, 15:11:06 »

Разбира се че трябва да направиш това, което ще те направи щастлива и спокойна в най-важният ти ден.
Аз имах предвид че  не го заслужават, и че ако аз бях на твое място щях да се чувствам така сякаш те не са там заради мен , а заради това че някой друг е с тях. crazy
аааа и нещо друго - в никакъв случай не трябва да си мислиш, че имаш  вина за това че някой няма да дойде  tease
« Последна редакция: август 21, 2009, 15:13:27 от rsslaneva » Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 21, 2009, 15:45:05 »

Благодаря ви много момичета за подкрепата give_rose. Да  мисля че това ще ме накара да се чувствам спокойна tease.  А и без това напоследак че чувствам ето така insane. Не знам още какво ще реша за сватбата. Вчере даже купих още един комплект ритуални чаши но този път кристални:) За съжаление мъжленцето ми си харесва повече първите:). Така че тези ще си ми останат за във вкъщи да си пия вино.  pardon
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 21, 2009, 16:03:10 »

Мая сега видях в галерията ти снимки от пробната прическа, това в салона ан Красен стил ли е? И тази ли ще е прическата? Воал ще има ли и какъв ще е? аз май много питам ама карай blum
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 22, 2009, 09:14:31 »

smile Гери салона е Карина и се намира в чайка. Иначе да нещо такова е прическата, но аз малко късно се сетих да ме снимат  =]вече фризьорката беше свалила 10-тина фиби, а и всичко е правено без лакове. А сега на 28-ми ще си правя и кичури и тогава мисля че ще стане още хубаво. Крайния резултат ще покажа възможно най скоро след сватбата  tease
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 27, 2009, 10:34:32 »

А Гери  и да ще има воал, но на пробната прическа не беше още готов. Воала е дълъг, бял, нищо особенно. Мислих си да има дантела по края, но ме разубедеиха че щяло да стане прекалено много дантелата  girl_wink
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 27, 2009, 10:39:28 »

Е браво Мая , никой воалн не е обикновен стига да стой добре на булката, а аз съм сигурна, че ще си супер.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 27, 2009, 12:32:22 »

Мая  good за прическата, представям си като се направи както трябва  Bravo Bravo Bravo
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: септември 02, 2009, 12:28:30 »

Хей Мая готова ли си вече, че време не остана. Бързо разказвай, тресе ли те вече  blum
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 03, 2009, 10:17:18 »

smile Още не ме е хванала треската  tease ,  но пък за сметка на това не ни остава никакво свободно време. Всеки ден бягаме първо в цирквата, после ритуална, при Ди джей, разбрахме с фотото и видеото кога какво искаме, минахме и през хотела да уточним менюто и масите. И с момичетата за украсите се разбрахме-едното ще прави цветята, а другото ще украси залата. Тортите също са поръчани и кетъринга за вкъщи. Остава само да мина през маникюрист, и за позледно да проверя торбите за ритуална зала и църквата. А сега ще сложа снимчица на букета който ще ми правят  blum
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 05, 2009, 08:43:38 »

                                       Честитоооо! give_rose yahoo Bravo
Мило младо семейство, днес е най-хубавият ден в живота ви! Нека дните ви заедно от тук насетне да са също толкова щастливи и усмихнати, в хармония и любов! Нека всички ваши желания се превърнат в реалност!
             
   
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 05, 2009, 08:52:00 »

                                         Честита Сватба!  weddingday
Да сте живи и здрави, много щастливи и да плавате славно по бурното море на живота,
"въоръжени" с любов и разбирателство, в които да се разбива всяко цунами!
   
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines