Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 02:07:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Maya820528 05.09.2009  (Прочетена 16927 пъти)
 
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 12, 2009, 16:08:07 »

Ами ако питаш мен и без гривна ще е добре. Достатъчно са елегантни колието и обеците, и могат и без допълнение. Но това е мое мнение де, ти ще трябва да си прецениш в крайна сметка  girl_wink
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 16, 2009, 08:57:28 »

Благодаря ти Веси smile. Да си кажа честно и аз почнах да си мисля, че  е по-добре без гривна. Иначе ако почне да се закача само ще се изнервя, а и букет и чанта като нося множко ще стане pardon
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 16, 2009, 11:10:23 »

Майчка, и при вас ли акцента ще е златото? Виждам, че кошничката и възглавничката са с златисти панделки.
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 16, 2009, 11:39:11 »

Да така се получи импулсивно tease , понеже ресторанта е тамен. Има доста дървении които са нещо като венге и мисля че друго няма да отива. Всичко ще е в златно. А кошничката и възглавничката за халките са мой произведения  pardon (Надявам се да са ти харесали) . За поставката имам още една идея и ако се осъществи ще кача снимки smile А и мисля че златото е универсален цвят и седи много хубаво  girl_wink . А по принцип исках украсата да е лилава но не се получи нещо.
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 16, 2009, 11:43:51 »

Ха, при нас е точно същото, ресторанта трудно позволява много вариации и също е доста тъмен. А за нещата имаш моите почитания  give_rose Супер са, много се възхищавам на хора, които могат да сътворят нещо такова  girl_wink
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 18, 2009, 14:56:57 »

 Веси радвам се че и на теб са ти харесали  blush . Надявам се всичко да стане хубаво че напоследък много нерви хабя нещо.  cray
 А и  да се оплача поне малко да ми олекне.  Част от приятелките и приятелите ми не сме ги канила с половинките тъй като не ги познаваме, а и с милото решихме че е по-добре да има само хора който познаваме иначе имашe шанс половината от гостите да са непознати. И сега преди няколко дни  се обаждам да честитя рождения ден на една от приятелките ми pleasantry а тя отсреща ми честити с това че няма да дойде и при това ми го заявява по следния начин: Ние ще дойдем само в ритуална да те поздравим да знаеш че ще имаш едно свободно място в ресторанта. При което се почувствах много гадно минах през фазите  shok  angry  cray . И не мога да разбера това нормална реакция ли е на приятел. Кажете ми моля ви. Чувствам се гадно вместо да се съобразят с това което сме решили тя решава да не бъде до мен в един от най-важните дни в живота ми.  Вече почнах да се притеснявам ако и други решат така да постъпят.  cray  Кажете какво да правя
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 18, 2009, 15:05:18 »

Мае не знам какво да ти кажа, просто това което си мисля, е че ако ти е истинска приятелка, дори и да не е канена със своята половинка би трябвало да дойде. Но всеки човек е спезифичен сам за себе си. Не се натъжавяй, просто може да я попиташ защо няма да дойде? Нещо я притеснява ли?
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 18, 2009, 15:14:09 »

Ани благодаря ти give_rose Вече бях почнала да си мисля че аз съм с погрешни разбирания. Но да, има всякакви хора и просто май трябва да го приема. Но все пак ми е малко трудно и ме натъжава cray
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 18, 2009, 15:18:06 »

Maya820528  както казва ani_4ka_p,ако ти е истинска приятелка щеше да приеме твоето решение и да дойде без половинката си,не мисля,че е кой знае какъв проблем толкова да се разделят за няколко часа,но това си е лично мое мнение pardon
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 18, 2009, 15:20:13 »

ЗНАЕШ ЛИ МАЯ СИГУРНО НЯМА ДА ТЕ УСПОКОЯ , НО НА ВСЯКА СВАТБА ИМА СЛУЧАИ В КОИТО МЛАДОЖЕНЦИТЕ СЕ ОЦЪКЛЯТ  shok , КОГАТО РАЗБЕРАТ ЧЕ ХОРА, В КОИТО ИЗОБЩО НЕ СА СЕ СЪМНЯВАЛИ , ЧЕ ЩЕ СА ДО ТЯХ ИМ ОТКАЖАТ.ПРИ НАС СЛАВА БОГУ НИ ОТКАЗАХА НЕ ТОЛКОВА БЛИЗКИ ХОРА-НО  ПАК БОЛИ , ЗАЩОТО СА ПОКАНЕНИ ОТ СЪРЦЕ.ТОГАВА СЕСТРА МИ КАЗА -"ХОРАТА КОИТО СА ДО ТЕБ СА ПРИЯТЕЛИТЕ ТИ.ХОРАТА, КОИТО Е ТРЯБВАЛО ДА СА ТУК СА "
ДАНО ТОВА НЕ РАЗВАЛИ НАСТРОЕНИЕТО ТИ И В ГОЛЕМИЯТ ДЕН good give_rose
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 18, 2009, 16:17:17 »

Благодаря ви момичета  give_rose. Поне като споделя малко ми олеква.
Rsslaneva това което ти е казала сестра ти малко ми подейства успокояващо. Благодаря че го сподели и с мен. Наистина трябва да мисля така, а не само да се натъжавам за това че някой няма да дойде.
Mucanka и ти си права в такива моменти се вижда кой са истинските ти приятели. pardon
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 18, 2009, 16:24:55 »

от собствен опит знам колко е неприятно ако хора, на които държиш не могат да са с теб. При мен се получи така, че най- добрата ми приятелка няма да дойде и ми е много болно, но. Мисълта ми е друга, че може да има желание да дойде, но не знаеш приятеля й на какво мнение е и може той да е в основата на нещатат( оф сори, че те вкарвам в някакви конспирации), но нищо не се знае. Не се притеснявай, важното е, че най - любимият ти човек ще е до теб и каквито и гафчета да стават не си сама.
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 18, 2009, 16:47:01 »

Майче, първото което си помислих, като прочетох поста беше това, което е написала bergeriablush Най-вероятно половинката се чувства пренебрегната и затова се получава така. Поне това е моето мнение  pardon Обаче главата горе, сигурна съм че сватбата пак ще е страхотна  girl_wink
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 18, 2009, 17:04:54 »

Веси, bergeria .  Да вероятно и това може да е но все пак с него се познава от 2-3 месеца а с мен от поне 10 години. Не мога да повярвам че някой може да направи такова нещо. Така да постъпи с някой.  crazy
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 21, 2009, 12:46:46 »

Момичета реших да говоря с управителката на ресторанта и в крайна сметка ако се намерят още няколко места да поканя и приятелите  tease, така че да няма обидени. А и реших че  е излишно да се натоварвам с това и да си мисля че аз съм виновна някой да не дойде. Сега поне ми олекна и се чувствам доста по добре  butterfly
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines