Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 06:58:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Maya820528 05.09.2009  (Прочетена 17047 пъти)
 
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« -: август 06, 2009, 12:54:20 »

Остава ти по- малко от месец до деня с главно Д. Това е твоята темичка, където да споделиш всички свой сватбени вълнения и даваш отчет какво си свършила и какво ти остава. Успешна подготовка и един незабравим, щастлив сватбен ден!!!

Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 06, 2009, 13:01:08 »

Честита темичка  yahoo
Пожелавам ти лека подготовка до Големия ден и чакаме разказче, снимки.......... всичко каквото се сетиш
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 06, 2009, 13:02:11 »

честита темичка maya -спорна подготовка  в последните дни до най-щастливият и красив ден в живота ти give_rose
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 06, 2009, 13:03:18 »

Честита темичка и от мен!Пожелавам ти един месец изпълнен с предсватбени емоции  Party time
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 06, 2009, 13:59:19 »

Ей още една булка на нашата дата. Да ти е честита темата. Ще чакам с нетърпение разказчета, снимки всичко, свързано със вашия ден. good
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 06, 2009, 14:02:59 »

Честита тема! Приятни последни момински дни!  girl_wink
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 06, 2009, 14:44:17 »

Честита темичка и от мен!
Приятна подготовка и още по-успешна! Май е време да започниш с отчетите smile
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 06, 2009, 14:48:19 »

Честита темичка и от мен. Пожелавам ти приятни моменти до края на подготовката и една незабравима сватба Wink
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 07, 2009, 10:18:06 »

 Благодаря ви момичета:). Май е време и аз да разкажа какво сме свършили до сега smile. Мисля че сме почти готови вече.
 1.Започвам с ресторанта вече сме го резервирали -в хотел Нептун на св.св. Константин и Елена
 2.За музиката и доброто настроение ще отговаря DJ Уили с който вече сме говорили има само още една срещичка да уточним някой работи и сме готови и там. blum
 3.Фото ще е наш приятел, а за видео сме говорили на първо четене със Стоянов но пак трябва да се срещнем за до уточняване.
 4.Украсата на ресторанта ще е от Даря, не знам дали някой от вас си е правил украсата при нея но чувам добри отзиви и вече сме се договорили ще е в златистата гама:)
 5.Цветята ще са пак от наша позната която ще направи както цветята за ресторанта, така и за колата и моя букет, а и бутониерите за кума, кумата и родителите- до сега повечето букети които съм подарявала са правени от нея:).
 6.Стигнахме до роклята и тя е готова мога да се похваля че Росица Котюр са много добри.  yahoo Изработиха роклята ми само за месец и то само с една проба. Роклята е разкошна, но снимки ще покажа чак след сватбата че милото има навика да се рови, а не искам да я види преди сватбата.
 7.Костюма също е купен взехме го от Крис, всъщност всичко взехме от там и обувките и колана и риза.
 8.На ред е прическата ми ще я прави Калина от фризьорски салон Карина. Вече бях на пробна прическа,
но за съжаление пропуснах да се снимам:)
 9.А сега да кажа и за грима днес съм на пробен при Маруся разбира се:)
 10.И тортата е поръчана в Анбелино.
Май това е всичко за сега ако се сетя още нещо ще допълвам:), а и довечера се надявам да кача снимки със пробния грим.
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 07, 2009, 10:38:38 »

Между другото и бижута си взех но си търся гривничка към тях. smile А ето и една снимка но не се виждат много добре blush:

http://forum.svatbata.bg/index.php/v/Maya820528/S73023451.jpg.html?action=gallery

« Последна редакция: август 07, 2009, 10:42:17 от Maya820528 » Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 07, 2009, 11:32:37 »

Браво, Мая, поздравления за организацията!
Аз да попитам за цветята - беше ми предложила да пуснеш координати и в моята темичка, но тогава не отговорих, затова, като прочетеш това, може да ми пратиш нещичко на лични.
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 07, 2009, 13:14:12 »

Мая, браво на теб. Ти си готова с почти всичко.  good
Жалко, че няма да видим роклята до сватбата, но сигурна съм ще бъдеш много красива. В какъв цвят е?
А букета, от какви цветя ще бъде? Много питам май  smile
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 08, 2009, 09:20:02 »

Честита тема и от мен! Поздравления за добрата организация Bravo
Пожелавам ти да си спокойна, усмихната и всичко да е така, както сте си го представяли!
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 10, 2009, 11:17:07 »

Браво мила, отхвърлили сте доста работа виждам. За гривничка си мисля, чв ако не намериш същото, нещо изчистено с камъчета пак би пасвало  girl_wink
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 12, 2009, 14:03:56 »

Момичета да се похваля и с грима слагам снимка в галерията, ако искате да ме видите  tease .
Ani_4ka_p   роклята е бяла  pardon  с дантела. Правена е от Роси Котюр, но сминчици след по-малко от месец ще видите, за цветята за сега съм се спряла на рози, но си мисля да не са само бели, а и нещо в  кремаво но по наситето така че да се откроява.
vesince за гривна да ще стои нещо изчистено, но вече се чудя дали да имам гривна изобщо, ами ако се закача и не ми е удобно.  Все такива неща ми минават през ума.
Друго не се сещам за сега. Ако някой може да помогне за медецинските, да каже как е в Надежда(медицинския център). Колко време се отнема и дали трябва предварително запазен час. Благодаря ви предватително. give_rose
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines