Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 23:02:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на vesince - 05.09.2009  (Прочетена 27374 пъти)
 
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« -: август 05, 2009, 16:19:23 »

Веси, имаш си и ти вече темичка! Разказвай всички вълнения и подробности около подготовката, пожелавам ти само приятни мигове и сватба като сбъдната мечта!  girl_wink
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 05, 2009, 17:08:25 »

пу първа в новата тема. честита темичка и успешна подготовка.  give_rose
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 06, 2009, 14:51:53 »

Аз да се запиша втора тогава Wink Честита тема, само положителни емоции...
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 06, 2009, 16:15:50 »

И аз да не остана на зад - честита темичка, ама къде е булчето да дава отчет.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 06, 2009, 16:19:25 »

Еееее честита темичка и от мен на още една септемврийска булка  give_rose.Чакаме да запълниш темичката с разкази и снимки около приготовлението за големия ден!
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 06, 2009, 16:31:48 »

Честита темичка и от мен!Пожелавам ти всичко най-хубаво до края! give_rose
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 06, 2009, 16:33:17 »

Според мен булката не е разбрала още, че има темичка...
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 07, 2009, 00:18:29 »

Веси, честита темичка и от мен  girl_wink Хайде как вървят нещата smile
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 07, 2009, 09:12:59 »

Честита тема и от мен! Спокойно и безпроблемно доорганизиране на всичко оставащо за големия ден и много положителни емоции!!!!
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 07, 2009, 11:08:42 »

Лелееееееее, имала съм си темичка  goody goody goody banana banana banana cap cap cap
Моя си темичка!!! Ох момичета, много ви благодаря за темичката ( Polia  give_rose ). Ама голям съм заплес, хич не съм видяла  Eeager Благодаря и за хубавите пожелания на всички.
Честно да си призная, от форума имам голяма полза. Толкова хубави идеи и хора с опит и въображение открих тук, че направо.... уауу  smile
Амиии....от къде да започна, освен да ви разкажа за нас. Запознахме се съвсем случайно по интернет, тъкмо бях пристигнала. Той ме заговори и така седмици наред чат, докато ми поиска телефона да се чуем.
Та говорим си ние и в един момент става въпрос и да се видим. Ам аз нали си имам едно наум с такива познанства, не го знаеш кой е и какъв е, но пък симпатичен ми се струва от разговорите ни и седя и си блъскам главата  GROAN какво да правя. Мина още време и аз в един момент реших да рискувам (лелеее на криминале го обърнах). Та разбираме се ние за среща пред една сграда, която той знаел в моя град. Отивам аз в уречения час и гледам още никой, но понеже той ще пътува, си викам, абе всичко става, ще почакам. Еее, чакам аз ама никой не идва, минават разни хора, ама не и той. Бъркам в чантата за телефон, вече леко изнервена и виждам, че съм го забравила. Почаках още 5 мин. и ядосана се прибирам, като си мисля, че ми е вързал тенекия. Ама направо бясна бях. Сядам аз пред компа и му написах един гневен email, че е такова нещо е адски гадно и т.н. и си легнах. Ставам аз и гледам отговор. И какво чета, и той бил там, само че като идиоти сме чакали на двата противоположни входа на сградата.  sarcastic Обаче аз нали Тома неверни, викам си абе той всичко може да ми напише. И така, обажда ми се той, но аз вече една хладна, направо...  girl_impossible Обаче той милия не се отказва, като ми дръпна една офанзива, ееее.... три седмици ме навива, чак сега като се замисля, смешно ми става, какво съм му била харесала толкова, но ме нави. Пак среща на същото място, но този път на правилния вход. Та така, замалко да се пропуснем. Но явно си допаднахме, че след 6 години заедно, от които 5 съвместен живот на 20 май в Париж получих заветното предложение. Е там, вече не му мислих и не се дърпах много  funnytooth Та това е нашата история.

Сега да свърша малко работа, че ще ме  beating и после ще дам подробен отчет до къде сме с подготовките  girl_wink
« Последна редакция: август 07, 2009, 11:13:31 от vesince » Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 07, 2009, 13:17:27 »

невероятна история, веси! danceg направо като филм. аз също не вярвах на такива запознанства, но е факт че две двойки мои приятели са се запознали така. едните даже се ожениха вече, а другите сега заживяха заедно. явно като е писано на двама души да се срещнат, те неизбежно се срещат.
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 07, 2009, 19:30:44 »

Честита темичка! С голямо удоволствие прочетох разказа и ще следя разговорите тук! Успешни последни дни подготовка!
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 08, 2009, 15:24:16 »

Аз защо все се смея, че при нас като в сериал трагна и все така си върви, всичко с емоция  sarcastic
Сега да разкажа до къде сме. Роклята беше първото купено нещо  yahoo Чак не бях предполагала, че ще е такава еуфория покрай нея, понеже аз малко не съм от момите, дето цял живот за сватбата си са мечтали, нооо след предложението направо друг човек станах  crazy  Още се прибрахме и аз почнах да се озъртам crazy А уж идеята беше, да се гледат платове и модели само, малко проби и като се приберем, с майчето и сестра ми да търсим. Оообаче, нали съм си луда жаба, точно един ден преди да тръгнем имах свободно време и с една приятелка уж на кафе, но хоп в един булченски магазин, много любезни и учтиви хората, взеха да вадят рокли, аз реших и да меря, че поне като модел да се ориентирам какво ми стои и в един момент се поглеждам в огледалото с роклята и   Oh my ...  ето така останах.  DANCE Ей това никак не го бях вярвала, слушах аз от други за ефекта " Моята Рокля ", обаче все се подсмивах скептично и не вярвах. И така, вдигам аз телефона и викам "Моли, аз я намерих!!!" , а той си мисли, че го бъзикам  funnytooth и тъй ..... После се усетих, че може да разстроя нещо майка, обаче тя излезе пич. Каза ми, че тя е щастлива щом аз съм и че това нямало никакво значение с кой и откъде, важното че съм я намерила  give_rose  И така тръгнаха нещата - ресторант си намерихме, кумовете се съгласиха, датата в ритуалната беше свободна, с майка и сестра ми купихме обувки, бельо, късметчетата, за съжаление воал не си харесах и още нямам   pardon , организации по украса и т.н, халки си поръчахме и станаха за седмица и половина, вече и чаши си имаме, и много им се кефя  danceg danceg danceg, обаче за украсата им нямам никаква идея  huhhuh.gif. Какво ощеее, а да, поканите вече са раздадени и сега чакаме потвърждения или откази, въпреки че те повечето веднага си казаха да или не, но все пак до 5-ти време много и всичко става  pardon Много съм щастлива, понеже имаше хора от чужбина, за които си мислех, че ще са едни от несигурните - пътуване, отпуски и т.н. , а са ни много близки хора, а те милите го приеха толкова присърце и бяха едни от първите потвърдили и са доста отдавна с купени билети дори  yahoo yahoo yahoo  Ами май е това засега, снимчици на повечето неща има в галерията.

« Последна редакция: август 08, 2009, 15:26:42 от vesince » Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 08, 2009, 16:59:25 »

веси, разгледах ти галерията. всичко е прекрасно. а за чашите нямам думи.  Oh my ... връщах се няколко пъти да ги гледам. направо са невероятни.
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 08, 2009, 18:20:51 »

Весиии, честита темичка. Не знаех че сме на една дата. Ей супер, ставаме много булки.
Разказа ти е страхотен, и нестантартен, това е хубаво. Аз много харесвам такива запознанства, а щом сте толкова години заедно ...  heart heart heart
Роклята е много нежна. Ще бъдеш прекрасна булка, защото ти също имаш много нежни черти. Прическите, които си сложила в галерията, всички ми харесват. За чашите какво да кажа, аз писах в темата, направо са невероятни. Bravo
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines