Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:23:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на polia - 5.09.2009 година  (Прочетена 27616 пъти)
 
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 13, 2009, 11:05:21 »

Имаме малко затруднение с направата на гривничките за дамите - с орхидеи. Някои може ли да обясни как се прави това нещо, че мама не е правила досега и въздиша тежко и притеснено...
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 14, 2009, 10:55:59 »

 danceg danceg danceg Имам си рокля!  danceg danceg danceg И воал до земята  heart heart heart
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 14, 2009, 10:59:52 »

Polia Честито това е много хубава новина give_rose
А на нас ще ни ги покажеш ли? blush
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 14, 2009, 11:01:09 »

Съжалявам, не съм ги снимала, че много бързах да се връщам на работа.
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 14, 2009, 15:51:28 »

Момичета, вкиснах се ужасно много сега - като гледам снимката на оригинала и като знам какво облякох днес. Майко мила, направо ми идва да отида до София и да поръчам оригиналната, очите ми са насълзени непрекъснато - отзад двете части - корсета и полата - си личи къде са съединени, зашеметяващия ефект на полата, който започва от края на дантелата и не свършва - го нямааааааааааа  cray Даже дантелата изобщо не стига до гърба. Иначе отпред са го докарали, но отзад  Cray
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 15, 2009, 00:33:56 »

Поли, толкова ли е зле роклята? Ако искаш я снимай отдзад, да видим ние, все пак отстрани съвсем различно изглежда.
Успокойсе. good
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 17, 2009, 09:38:33 »

Не е зле чак толкова, но има неща, които ме дразнят и ще ми е криво на деня. Не мога да се понасям вече, защо не си послушах мъжлето да купим оригинала, направо не мога да повярвам - най-важното нещо за мен, и да не ми е кеф...  SUICIDE
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 17, 2009, 09:57:12 »

Поля, разбирам те идеално как се чувстваш за роклята и аз го изживях това с моята, даже катоя я облякох първия път щях да припадна. Тя си е много хубава отпред, но отзад и моята са я сгафили, просто няма как да стане като оригинала, но и при мен се вижда кое къде е съединявано, разбирасе не мисля че на сватбата някой ще дойде да ме зяпа от зад и да търси кусури на роклята.
И все пак това е само едни ден от нашия живот, важен ден, но все пак един  girl_wink Не се притеснявай толкова, спри да мислиш за роклята и всичко ще е наред.
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 17, 2009, 10:38:39 »

Да, така е, и аз не знам какво съм си въобразявала - професионалисти са хората от Манийка, много добре е ушито - аз бях в огромна пробна, качена на пиедестал отвсякъде с огледала, осветено като в лаборатория - оглеждах всички детайли, 3 пъти я връщах да коригират дреболийки, направо не знам как ме изтърпяха. Въпреки това няма какво да си говорим - не става да дадеш 1/3 от цената и да имаш същата рокля. Накрая и с воала имаше мръннннн, защо не е двоен, но така си го взех - единичен. Между другото, като казах испански че искам, знаете ли какво разбраха - квадрат, който пада до долу във формата на ромб - на главата е единият от ъглите, захванат с гребенче, не този с дантелата по краищата.
Анибибиан, много ти благодаря за подкрепата, и на теб, мила Ани. Аз съм си такава, омрънках орталъка, майка ми се видя в чудо с мен - тя си сложи нейната - и тя си ши тоалет при тях - добре й беше, съблече се и край. Не разбира защо се вглеждам в такива подробности и какво не ми харесва. Като й казах, че по-добре да бях купила оригиналната, която е 1800 лева, тя се обиди ужасно много, каза, че я боли от такива приказки, все едно те с татко не могат да ми купят каквото искам, не ме била завела да гледам рокли от 100 лева, защо съм говорела така, абе... допълнително ме изнерви и това, че не ме разбира, а се обижда.
Уффф, много ми е кофти още, дано на сватбата не ми е такова. Споделих с миличкото ми Ро - той каза, че като не съм слушала батко си, така е - каза, че хем щяло да ми е супер с оригиналната рокля, хем нямаше да се занимавам с шиене, но пък после трябваше да я продавам. Аз не исках розово или бежово, както са оригиналните цветове - исках бяло, и това ме отказа всъщност - цвета и това, че после ще трябва да се разделя с нея...
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 17, 2009, 10:49:30 »

Това с воала ме уби  ROFL И мен се мъчиха да ме убедят да си купя друг, а не какъвто искам и като се отказах въобще от воал ми направиха какъвто исках и отстъпка ми дадоха даже  smile
Хайде не се ядосвай повече с роклята, сигурна съм че ще си прекрасна, а гостите ти въобще няма да забележат това, което те дразни в техните очи ти ще си най-красивата този ден и ще си в най-хубавата рокля.
Чакам снимки с нетърпение  give_rose
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 17, 2009, 11:22:35 »

Лелеее, Поли, я не се шашкай, погледни го така, Сега не си с копие на нещо, а носиш ОРИГИНАЛ  banana така да се каже. И щом е добре ушита и те слушат какво искаш...  girl_wink Знам те аз, и аз съм същата, като видя нещо и ми хареса, все това искам и ако е малко не така, изпадам в криза  girl_cray3 Направо става лудница сега покрай сватбата  GROAN Оказа се обаче, че са неща само в моята глава и само аз се тормозя с тях, а нетрябва така. Ако искаш дай да я видим и ще ти кажем честно, какво мислим.
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 17, 2009, 16:16:16 »

Благодаря ви за подкрепата, но снимка няма как да направя - роклята е в майка и татко, ако отида и започна да я снимам вече ще ме обявят за луда... не че не съм.

Целувки от мен, мили момичета  kiss
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 18, 2009, 17:33:20 »

Поля не знам до колко ще те успокоя но май всички колкото повече наближава сватбата толкова повече се побъркваме tease А и спокойно и аз постоянно побърквам родителите си blush Така че ако искаш наистина я снимай и ни я покажи така поне ще имаш и нашето мнение. А от страни нещата изглеждат различно pardon
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 21, 2009, 14:40:34 »

Поли, какво става мила? Къде се изгуби така? Успокои ли се вече или още те държи?  girl_wink
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 24, 2009, 12:06:45 »

Миналата седмица доста работа имах и нямаше как да пиша - все в движение. Не ми е минало, и все по-тъпо ми става. Сега най-големият проблем ми е ресторанта - управителката, с която всичко е уточнявано до момента, Росица, е в едномесечен болничен, прехвърли всичко на един човек, който днес, след като му звъннах да питам защо не ми се обажда с исканата информация (детски менюта) и не ми отговаря на мейлите, ме уведоми, че той вече не се занимавал с това и друг човек движел моята сватба. Помолих за телефон - той щял да ми се обади. Да, обади се, но не знаеше и на коя дата ми е сватбата. Направо... днес отивам да се видя с него, но взимам и Ро с мен, че иначе ще ги избия всичките  boxing
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines