Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 22:40:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Ble6tu4ka - 07.06.2009 г.  (Прочетена 52160 пъти)
 
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: юли 03, 2009, 09:58:02 »

Муцка, гуш!  heart

Хихи, как ме разконспирира само.. тц тц.. smile Аз се поосвествам вече, че тоя уикенд се прибрахме и едвам влизам в релси .. така де - в работния коловоз.  tease
Беше суперско! Няма такъв кеф да се грижат за теб, да те носят на ръце и да не мислиш за нищо!
Вече имам тен, макар и направен с доста мъки и обилно мазане на разни мазила, за да не ми опада кожата след ненаситния плаж. smile И снимки даже имам, ама ще гледам да ги кача довечера.  blush

Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: юли 03, 2009, 14:22:32 »

Ами Блещучка, аз срам, не срам, ама с голямо закъснение ще ти честитя  blush , че не знам как съм пропуснала.
Пожелавам ви очите ви да бъдат все така усмихнати, сърцата ви - все така влюбени, а душите ви - все така устремени един към друг. 
give_rose give_rose give_rose Good luck Good luck Good luck Flower Flower Flower
Това пожелание ми изникна току-що, докато разглеждах снимките ви! Прекрасно е! Всичко е много хубаво! Впечатлена съм от украсата, цветовата гама, вашата лъчезарност и настроение, играта и най-вече това, че сте писали отговорите - много оригинално и свежо като идея!
Бъдете щастливи!
Активен
Ralibali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: октомври 07, 2009, 16:25:34 »

Мило мое Блещуче! Честити 4 месеца от сватбата!!!

С Дани ви пожелаваме винаги така силно да се обичате, да не забравяте да се гушкате при всеки удобен момент и винаги да гледате в една посока като сега. Пожелаваме ви да имате хиляди поводи тази прекрасна усмивка, която имаш, никога да не слиза от лицето ти!

Обичаме ви!

Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: октомври 07, 2009, 20:58:48 »

Чесити 4 месеца щастлив семеен живот и от мен. Пожелавам Ви да запазите любовта и огъня между вас завинаги Wink


* 147266.jpg (29.17 KB, 300x275 - видяно 1435 пъти.)
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: октомври 08, 2009, 14:57:00 »

Мерси, мили дами! smile

Тия месеци отлитат неусетно.. ехх... smile А моя мъж се шегува, че все повече му стягала брачната халка... около врата..  pardon
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: октомври 08, 2009, 15:48:36 »

С малко закъснение честити 4-ри месечета и от мен,миличка!Пожелавам ви да бъдете все така щастливи и влюбени както сега,запазете искрата винаги жива! give_rose twohearts give_rose
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines