Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 00:54:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ani_4ka_p - 05.09.2009год.  (Прочетена 63376 пъти)
 
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: август 17, 2009, 12:41:03 »

Напълно те разбирам защото и аз бях в твоето положение-ако е само от рози наистина ще ти излезе скъпичко, а и при теб има и свещи-доп. разход(но пък мн красиво).Наистина можеш да сложиш зелени маргаритки-за хризантемки говориш нали , и само на места от розите,аз така направих и бях много доволна от крайния резултат.На това отгоре имай в предвид че хризантемките са хем по -обемни , хем по евтинки.Това са моите .Излязоха ми по около 12-13 лв едната-не мисля че е скъпо good


* 930147.jpg (52.86 KB, 500x375 - видяно 192 пъти.)
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: август 17, 2009, 12:46:31 »

Мила rsslaneva, и тук искам да кажа, че и ти, и твоята сватба са толкова прекрасни и нежни. Ти си една от моите любими булки give_rose Да имам предвид нещо такова като декорация, това ще бъде само на нашият свещник, а вече на другите маси ще има едни високи чашки,по една на маса / пригодени от мен за вази/, в които ще има по три хризантемки /все ги бъркам smile/ в еко почва.
Като цена е напълно приемливо да. good
Ето номерцата на масите
Искам да благодаря на адашката си Ани, която ме затрупа със страхотни пеперудени предложения, но аз реших да бъде нещо изчистено и на помощ ми се притече милата lady in love, благодаря ви момичета. give_rose give_rose give_rose
Тъй като сега не моге да намеря темата за нашата първа песен като семейство, пък и аз си имам собствена темичка, бързам да се похваля, че избрахме наистина нашата песен. В нощите когато още бяхме само гаджета, когато гушкантите ни се струваха най-прекрасното нещо на света. heart Тогава сме слушали поне по 5 пъти тази песен. heart Аз му подарих диск на който бяха записани мои любими песни - така че това е нашата песен http://www.youtube.com/watch?v=CpqdmPgAxxQ
« Последна редакция: август 17, 2009, 13:24:54 от ani_4ka_p » Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: август 17, 2009, 13:23:23 »

Благодаря много за сетен път Ashamed , но това  е твоята темичка за твоята сватбичка.Номерата на масите ти са прекрасни , а тези пеперудкиииии малеееее много сладки :bravo:Чудесно се справяш
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: август 17, 2009, 13:32:49 »

rsslaneva   Wink Благодаря ти, наистина.
Вижте на какво попаднах, толкова е красивооо http://www.kellymoorephotography.com/huffman/, бих искала и аз да имам такова филмче. Мечтая си за момента, когато нашите сватби ще стават именно по този начин.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: август 18, 2009, 00:22:41 »

Мила Аничка гледам с доста задачи си се натоварила днес,номерцата на масите са трахотни,поздравления give_rose.А песничката е просто чудесна,какво да кажа вечната музика си остава вечна и това е.Поздравления за избора. @}->--Колкото до цветята,мисля че предложението на rsslaneva  е добро и ще се получи доста добре и досат нежно и ефирно с такива цветя.Разгледай в сайта,който пуснах за прическите,там good също има доста украси,може да ти дойде някаква идейкя.
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: август 18, 2009, 14:25:44 »

Така чак сега намирам малко време да пиша. Вчера свършихме доста работа, но не всичко което бяхме запланували. Не можахме да говорим с хората който ще правят тортата ни. Но има още време така че не се отказвам.
Най-важното е че си взехме халките, много ги харесваме  yahoo yahoo снимката не е много чиста, но бързах за работа и само това ,успях да снимам.
Това е на младоженеца
Излязоха ни 7 грама, което е нормално и двамата сме с тънки пръсти.
Моята мама ни купи и по един парфьом, толкова трудно никога не ми е било да си избирам, но в крайна сметка се спрях на нещо леко, ефирно и нежно а за мишлето е
Купихме си и свещи, две бели и една оранжева. Искахме три бели, но нямаше.
Поугледах и за цветя и се успокоих, защото има наистина голям избор, но трябва другата седмица да се обадя, за да запазя. Чудя се само дали ако съчетая три различни вида цветя ще стане много претрупано? Зелени маргаритки, бели и мини рози, оранжеви?
Запазих си и орхидея Фаленопсис, бяла за събота трябва да ми я доставят. Стискайте палци да е красива. blum
Днес измайсторих и цветни листи, които ще сложа в началото на градината на ресторанта, за да може всеки да види своето място. Не съм ги попълнила още, защото има хора които са на кантар. Но това е нещо нормално.
« Последна редакция: август 18, 2009, 14:50:19 от ani_4ka_p » Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: август 18, 2009, 15:01:11 »

Ани да не прозвочи като забележка , но видях доста красиви розови неща в  галерията ти -защо ти е това оранжево в букета blush
И на въпроса ти -НЕ - не мисля че ще е претрупано с три цвята ,защото бялото не натоварва,ще се получи шаренко и непринудено good
А за хлките супер са - изчистени -бяло и жълто злато ли са , защото мн не мога да преценя? blum
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: август 18, 2009, 15:13:00 »

rsslaneva, не ме обиждаш. Цветовете на сватбата ще бъдат екрю и прасковено, затова розите избрах да са в такъв цвят.
Халките са с бяло жълто злато да, в средата е жълтото, но почти не се забелязва.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: август 18, 2009, 15:19:50 »

ani_4ka_p честитооо  Bravo,халките и песничката са просто прекрасни  good
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: август 18, 2009, 15:35:57 »

Оки-доки Ани аз вече ти се обясних в любов на лични Girl_hide

Аааа щях да те питам защо не сложиш някоя др пеперуда в букета -нали е пеперудена сватба Wink
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: август 18, 2009, 15:41:11 »

Мила rsslaneva give_rose Ами не съм мислила там да слагам. Може от тези беличките които имам като камъчета. Или някой по-нежна да търся. Мале милото ако разбере, че търся пак пеперудки направо не ми се мисли, все се бъзика и вика "пипирудооо", накрая ще полетим!" pardon
Муцанка благодаря ти. smile
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: август 18, 2009, 15:43:18 »

Мале Ани браво! Ти си голям творец. Много ми харесват всичките ти творения. Много са нежни и изпипани докрай give_rose
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: август 18, 2009, 16:11:35 »

Аничка както до сега пак си направила чудни нещица yahoo, супер си. Много ти се възхищавам че толкова много ти се занимава и измисляш какви ли не красоти. give_rose Ще чакам с нетърпение да видя крайния резултат  tease
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: август 18, 2009, 16:27:08 »

Ани мене ако питаш спокойно можеш да развиеш собствен бизнес в Преслав със страхотните идейки, които имаш  Bravo
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: август 18, 2009, 16:51:35 »

Момичета много ви благодаря tsvet_3, Maya820528, bergeria,rsslaneva  всеки се стреми към това.  give_rose give_rose give_rose give_rose Накарахте ме да се изчервя.
Всеки иска, желае неговата сватба да бъде наистина неотразима и прекрасна. Пожелавам ви го и на вас.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines