Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:33:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ani_4ka_p - 05.09.2009год.  (Прочетена 61673 пъти)
 
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: февруари 22, 2010, 12:54:46 »

Истината е че вечерта преди сватбата не можах да спя изобщо, може би от големите очаквания и надежди, съпругът ми също не е успял да мигне. Първо е записвал дискове до късно и после от умора не могъл да заспи. Сутринта всичко ми започна като на сън, отидохме в ресторанта към седем, пихме по едно кафе и започнахме да украсяваме. Изобщо не сме разбрали кога е станало девет часа. Бяхме готови с украсата, показаха ни как ще стане и нашата маса и доволни тръгнахме към другите задачи. Аз на прическа и грим а тои за балоните с хелии и букета ми. Когато отидох в салона за прическата ме обзе някакъв страх през цялото време треперех, добре че доиде кръстницата с кръстника. Тои седна първи прическата му беше готова скорострелно. Беше мои ред, а аз не можех да се успокоя, но когато доиде резултата вече бях по-спокойна.Тръгнахме към в къщи за грима. Когато влязох всички ахнаха ... smile Грима ми се стори много бавно че става, през пет минути ми звънеше младоженецът имаше моменти в които исках да хвърля телефона си. Бяхме се разбрали да доидат по-късно за да имам достатъчно време за да се облека и да се снимам с гостите, уви. Те пристигнаха почти с час по рано.Само като чух "Идват" сърцето ми ще ше да се пръсне.
По принцип се бяхме разбрали да няма продаванки, баща ми не искаше, но моите колежки от университетът викат няма такова нещо - ще те продаваме. И започна едно пазарене, истината е че не помня почти нищо. Сещам се само като искаха да ми сложат пари в обувката аз викам - добре ми е. И всички се смеят. Не можах да осъществя плана с многото балони, но я завързах на няколко, пак се получи смятам. Когато разбрах че младоженеца е давал само по два и пет лева за мен му викам толкова ли съм евтина,  а тои горкия бял като платно. Хем мислеше, че няма да се притеснява. blum Веднага след това го хванах да играем на хорото.
Имам много хубав клип от сватбата но не знам къде да го кача за да го видите.Тук ще се опитам да кача едно друго клипче
<object width="400" height="300" ><param name="allowfullscreen" value="true" /><param name="allowscriptaccess" value="always" /><param name="movie" value="http://www.facebook.com/v/1324000176868" /><embed src="http://www.facebook.com/v/1324000176868" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="400" height="300"></embed></object>.
Засега това е от мен.Ще се включа много скоро пак.
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: февруари 26, 2010, 11:25:42 »

Ани, мила  blush благодаря много  give_rose  Обаче както виждам не съм сама  Wink Изглеждаш страхотно  girl_wink А роклята, за която толкова се притесняваше е станала супер оригинална и ти стой страхотно. Много влюбени изглеждате!!!  heart Продължавайте да се обичате все така  twohearts
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: февруари 26, 2010, 11:37:12 »

Веси благодаря ти, много си мила. Истината обаче е че вие наистина сте се справили страхотно.Всичко е изпипано до краи, украсата е повече от прекрасна. Bravo Bravo Bravo
Аз може би прекалено много разчитах на хубавото време и истинските емоции, за да станат не само снимките хубави, но както винаги досега животът ми предлага своето полагаемо по по-различен начин. Wink
И именно за това ми беше мисълта, че може би човек трябва да даде максимума от себе си и своите средства, за да получи задоволяващ резултат, въпреки че като се обърнеш след време остават само любовта и прекрасните топли чувства.
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: юли 30, 2010, 13:48:49 »

Здравейте.  smile Най-после успях да кача клипче от нашата сватба, качесвото е малко лошо, но трябваше да се свие, за да се качи. Ако ви е интересно може да го видите <object width="400" height="224" ><param name="allowfullscreen" value="true" /><param name="allowscriptaccess" value="always" /><param name="movie" value="http://www.facebook.com/v/1499882773823" /><embed src="http://www.facebook.com/v/1499882773823" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="400" height="224"></embed></object>
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: юли 30, 2010, 18:54:48 »

Ани   cap cap cap
Радвам се , че се включваш . Много се развълнувах като гледах клипчето. Много сте сладки  Girl_hide
Бях позабравила емоциите покрай сватбата....нали сега друго ни вълнува  Wink , но съвсем скоро ще намеря време да гледам и нашата сватба , и да си припомня колко хубаво беше  danceg
Вие как сте, разкажи нещичко . Как е семейния живот ?
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: юли 31, 2010, 15:48:43 »

Лени, благодаря ти smile
Аз и в твоята тема и във фейсбук ти писах за малкия Никола, толкова е сладък smile heart
Ние честно казано си мислим много за това, но искаме да се случи в България, а засега сме още в Испания и поне до Нова година ще сме тук, удължаваме си сватбеното пътешествие доста.
Миговете около сватбата са толкова прекрасен спомен, мисля си че винаги ще живея с тях. Даже си говорим за втора сватба, но след години когато имаме и деца вече  blum
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #246 -: август 05, 2010, 14:53:06 »

Честита първа годишнина! Пожелавам ви още неизброими безметежни и розови години, много любов и едно щастливо семейство! Наздраве!  :nazdrave


* cheers.jpg (75.1 KB, 460x583 - видяно 304 пъти.)
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: август 06, 2010, 03:19:21 »

tsvetentse1, благодаря ти ,много си мила, но има още цял месец до нашата годишнина. Аз в интерес на истината исках да отидем много на пътешествие, някъде тук на близо около Мадрид Барселона или Валенсия, но това ще стане на рождения ми ден, тогава и брат ми ще е заедно с нас. Така, че се надявам да прекараме наистина хубаво. Където и да сме, това няма значение, важното е че се Обичаме.  heart
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #248 -: август 06, 2010, 15:31:07 »

Хахахах, напоследък май не мога да чета  laugh laugh Е, случва се, вие си изкарайте чудесно последния месец от първата година като семейство!  Girl_hide
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: август 07, 2010, 23:02:40 »

 give_rose Wink
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: септември 05, 2010, 14:08:16 »

Ани, миличка , честита годишнина  give_rose give_rose give_rose
Желая ви още 100 години да празнувате на този ден. Празнувайте Любовта си, обичайте се и бъдете много щастливи  give_rose

Разкажи как се чувстваш една година след Големия Ден . Нахлуха ли спомени , вълнения и чувства още от сутринта ?
Весел празник ви желая  CHEERS
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: септември 05, 2010, 18:39:54 »

Мило семейство, честита годишнина!!!
Бъдете живи и здрави, защото здравето е залог за радост,
радостта е път към щастието, а щастието е това,
което Ви желая от сърце  CHEERS give_rose CHEERS


* index.php.jpg (23.97 KB, 400x400 - видяно 2101 пъти.)
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: септември 06, 2010, 20:11:12 »

Честита първа годишнина и от мен с лееко закъснение:))))))))))) Да се обичате все така!!! heart
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: септември 07, 2010, 08:11:46 »

Макар с малко закаснение  blush, ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА, ani_4ka_p !!!  Bravo  give_rose
Пожелавам ви още поне 100 годишнини да отпразнувате заедно!  nazdrave
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: септември 10, 2010, 22:59:43 »

Лени, Боги, Милата и лунно момиче, много приятно ме изненадахте като видях че сте писали за годишнината ни  give_rose Благодаря ви момичета, наистина. Денят беше повече от романтичен, аз още от вечерта бях направила сърчица, които закачих на лампата ни в стаята, в която живеем. На всяко имаше послание какво обичам в мишлето си smile Беше много развълнуван като го видя. На 5-ти бяхме на работа, почерпихме колектива, през целия ден ми беше едно розово  heart . Вечерта бяхме изморени, но въпреки всичко излязохме да се разходим в нощен Мадрид, пихме по едно мохито.  blum
Не знам след една година любовта ми се е утроила  такива чувства имам към това човече, имам чувството че света без него е нищо.
Вечерта си говорихме за сватбата, за момента в който дойде в къщи и ме взе, за първия ни танц, за това как всички ни се радваха ... и как четири години мислехме само за този наш МИГ.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines