Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 09:55:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ani_4ka_p - 05.09.2009год.  (Прочетена 62031 пъти)
 
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 05, 2009, 19:23:14 »

Честито начало на края на голямата подготовка и от мен.
Прекрасни неща видях в галерията ти, а относно ресторанта направо събуди любопитството ми  smile
Успех!
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 06, 2009, 09:44:10 »

Ехо милчики, благодаря на всички за комплиментите, за нешата в галерията ми. Наистина ме трогвате. Но не е нищо особено, просто го правя с две ръце и много желание. give_rose
roumyana, дано днес успеем да отидем за по едно кафе. И ще го щракна.
Бергилия, благодаря ти.
Мърче,  blum, благодаря, радвам се че си усетила емоциите ми.
siss, стискам палци твоят ден да бъде наистина незабравим. good
Вчера ходихме до Шумен, за да си поръчаме халките. Другата събота вече ще имаме халки. danceg Те не са кой знае какво, но ние не искахме нещо голямо или претрупано, има и жълто и бяло злато, като има ред бяла, ред жълто, ред бяло. Аз даже по принцип не нося жълто злато, но все пак трябва да има. Wink
Търсих пеперуди, големи. Много се разочаровах, защото не открих нищо подходящо. Както и свещи за нашата маса. Може би трябва да погледна в Рефан? sad
http://delsolphotography.com/blog/content/galleries/?gal=152&title=071809-Stefanie-and-Kevin-Wedding-at-JW-Marriott-Cancun-Photos-by-Sol днес попаднах на този сайт, това е наистина една прекрасна сватба. Аз бих желала някой ден и тук да стават така сватбите.
Ние на деня ще имаме църковен брак, но ми е тъжно, защото повечето от гостите просто ще го пропуснат. Тук /говоря за България/ не обичат да посещават църквите. А би трябвало да бъде тържествено. Представям си го със столове, хората седнали. Тиха музика.
Но както и да е, надявам се на нас да ни бъде тържествено и церемонията да не бъде много дълга. Въпреки че попа каза, около 45 мин, което си е много.
Купихме си и балони, златни 100 бр за 20 лв. Като матирани са. Мислим да сложим на камъчета, да ги увием, трябва да ги дадем да ги надуят с хелий. Идеята ми е да бъдат разпръстнати из полянката. Но най много 30 балона. Другите за в къщи и на моето мишле. Wink
По-късно отново ще се включа.
Всъщност вече май съм готова с избора на обици, имах в къщи едни които има хубава история. Приличат много на тези, които са на булката в този сайт. Но са пъ-дълги и с перлички. Дано успея да ги снимам, за да ви ги покажа.
« Последна редакция: август 06, 2009, 09:47:19 от ani_4ka_p » Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 06, 2009, 10:05:03 »

честита темичка и от мен. пожелавам ти подготовката да върви леко и приятно. give_rose
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 06, 2009, 11:09:51 »

Аничка, браво за украсата, майка ми се занимава с цветя от 20 години и ще се доверя изцяло на нея, но нашата не сме я почвали. Имаш ли идея, каква да ти е тортата?
Поли, тортата ще е нещо подобно на тази http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs020.snc1/4541_667562796723_8200949_39472907_1191768_n.jpg, на два етажа, само че розите ще са прасковени и ще бъдат на една страна. А за гостите ще има пастички, с оранжева глазура или крем.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 06, 2009, 11:55:25 »

Ей, мила. Аз от вълнение вече покрай моята сватба и въобще не съм ти видялата темичката. Да ти е честита. А аз се захващам да прочета всичко в нея. успях да видя само че вече сте подписали и сте семейство. Честито и горчиво и да сте много, ама много щастливо и задружно семейство. Изпращам ти целувки  give_rose
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 06, 2009, 13:15:59 »

Вале, благодаря ти много. smile
Бързам да похваля как забравих само, освен че трябва да благодаря на Елисавета, от форума, също така безкрайно много благодаря на Нина от пловдивската фирма за декорации на сватби. Тя ми помага във всеки едни момент, когато имам нужда. Дори тя ми даде тази идея за нашата маса, за трите вазички със свещи. Дано намеря наистина подходящи свещи.
Масата където ще сме ние, по-псследна инфромация е малка. Аз и младоженеца ще сме един до друг, а кумовете от двете ни страни, но не до нас, а отстрани. Затова не искам да бъде много претрупана, достатъчно е че ние ще сме, ще има бутилки, чаши...
Не знам дали съм споменавала някъде, но букета ми ще бъде като този на Раличка, с орхидея Пфаленопсис, бели маргаритки, зелени маргаритки, прасковени рози и зелени мини рози. Няма да имам гривнички за жените, купили сме обикновени от тези белите цветчета, които се закичват.
А иначе на младоженеца и кума ще има бутониери. От мини розички.Може на кумата да направя една импровизирана гривничка, но не знам дали ще и бъде удобна.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 06, 2009, 13:22:00 »

По мое лично мнение ani_4ka_p защо първо не направите някоя пробна гривничка и да види долу горе как ще й е,в смисъл дали ще й е удобно или не  pardon
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 06, 2009, 13:31:34 »

Аничка браво мила за избора на букет и аз много го харесвам,ще стане чудесен и твоя. :PСнимките който си пусанла са много хубави,но за жалост найстина в България не става така,просто църквите ни не отговарят на това,иначе и на мен много ми харесват католическите църкви с пейките и прекрасната украса,но уви православни християни сме и няма как,ще се примирим.Вашият ритуал направо ще си дългичък,на мен ми казах около 30 мин. най-много.
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 06, 2009, 13:34:00 »

Ами може да mucanka, но кръстницата ни е от Плевен, и ще дойдат чак на 4-ти септември. Но май клоня да няма гривничка. Не знам все още. Тя ще бъде с прасковена рокля, поне така я обясни. Така се радвам, без да сме се разбрали е уцелила цвета. Така че мисля и да няма гривничка няма да я "върнем" Wink
Ами да Лейди дълъг ще е, добре че църквата е по-хладна. А и надявам се да не е много горещо тогава.
Еми какво да правим като сме се родили тук.
 
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 06, 2009, 13:34:46 »

Ани, аз направих гривнички с много фина панделка и да ти кажа е много удобна, не дразни и не тежи. Може да пробваш. Имам снимка в моята темичка и може да я видиш. Току що я пуснах.
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 07, 2009, 14:11:04 »

Вале видях гривничките, и тук да кажа - много са нежни.  good
Днес само по телефони звъня, къде с успех, къде не толкова. Фризьорката ми нещо се е покрила  sad а искам да я питам кога ще правим първа проба за прическата. А и кичури ще трябва да си направя, едни, два тона по-светли от косата ми.
Другото, което ме тормози е скриването на обувката ми - така ми хареса идеята да е скрита в балон и когато се пукне балонът, вътре има още балончета мънички. Е звънях в една агенция - 40 лв ми искат, като балонът не можело да бъде прозрачен. Еми за мен това са много пари, не знам.
А другото, което ме тормози са етикетите за ракията. Бутилките ще са от Пешерска, обаче с тези етикети, не искам да има наши образи, разни сърца и такива неща. Искам нещо изчистено и семпло...
Излях си терзанията, сега ми е малко по-леко. blum
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 07, 2009, 14:19:38 »

Мила Аничка, ако си от Пловдив в 101 балона цената е 18 лева. Виж албума на pepina 83, аз от нея разбрах за това нещо.
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 07, 2009, 14:48:46 »

Ами май винаги с това трябва да започвам от къде съм най-близо ми е Шумен, от В.Преслав съм.
И аз бях подготвена за цена до 20 лв, но 40 ми се струват наистина много.
« Последна редакция: август 07, 2009, 14:50:26 от ani_4ka_p » Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 07, 2009, 14:54:11 »

Аничка относно етикетчетата си спомням че в темичката имаше на Пещерска съвсем изчистени-надпис Сватбарска ракия, имената и датата. Поразгледай и ако може момичето да ди даде повечко инфо, а и не вярвам някои от момичетата които използват тези шишета да не могат да ударят едно рамо. Аз лично избрах "Търговище", защото нашите ще са два етикета-и на гърба на шишето ще слагаме. Успех!!!
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 07, 2009, 14:57:24 »

Благодаря Перличка, ще видя. Аз погледнах само 3-та тема.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines