Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:03:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ani_4ka_p - 05.09.2009год.  (Прочетена 61671 пъти)
 
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« -: август 04, 2009, 13:07:32 »

Хайде мила Ани, ето темичка специално за теб. Напълни я със снимки и разкачета за Големия ден give_rose А ние с нетърпение ще чакаме да ни запознаеш подробно!!!
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 04, 2009, 13:12:02 »

Честита темичка и от мен.Пожелавам ти месец изпълнен с много емоции и вълнения покрай приготовленията за големия ден.Чакаме много снимчици и разказчета каквърви всичко  give_rose
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 04, 2009, 13:33:20 »

И аз да се разпиша тук. Честита темичка, само щастливи мигове и усмивки до Финала преди сватбата Wink
П.С. Честито на гражданския брак, чак сега прочетох в другата тема, че сте подписали. Много щастие и любов безкрайна като времето give_rose
« Последна редакция: август 04, 2009, 13:49:33 от petrova83 » Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 05, 2009, 14:09:07 »

Хайде Ани, вече смело можеш да се разписваш тук. Чакамеееее с голямо нетърпение girl_wink
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 05, 2009, 14:13:56 »

Ей каква голяма изненадаааааа yahoo  Перличка благодаря ти  Good luck
mucanka,дано да бъде такъв този месец. Като си помисля и стомахът ми се свива ...
Петрова, благодаря ти. Ами подписахме предварително, защото кумата ни на 4-ти септември ще бъде на защита на дипломна работа. А ритуалът ще е изнесен, първо ще минем през църквата, след това в градината на ресторанта. Затова решихме да е сега, след като се приберем от моренце.
Снощи до късно сме правили късметчета и кошничката, в която ще бъдат. Доволна съм от резултата.
В интерес на истината не знам от къде да започна. Така че може да ми помагате. Wink
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 05, 2009, 14:54:06 »

Може би първо трябва да започна с нашата история, която повярвайте е толкова нетрадиционна. Ние сме от един град, но никога не сме се познавали, всъщност милото казва, че сме се запознавали, но аз не помня. Както и да е. Брат му,който е по-голям от него със 7 години винаги ме е харесвал. Където и да ме видеше все искаше да излизаме, да ме черпи кафе и т.н. но аз не изпитвах нищо към неговата особа. Мина време аз бях приета във ВТУ. Не се бяхме виждали отдавна с въпросния обожател. И както винаги става, в дискотеките искрите хвърчат. Той беше с брат си, видяхме се, попита ме, този път малкия "Хайде някоя вечер да излезем" и аз на майтап, "ами защо не". И така след две три седмици отлагане на тази среща излязохме, на разходка с бутилка Ром. И двамата обичаме да пием ром Wink. Не усетих как мина времето. Той е по-малък от мен с две години. Разбрах, че ме харесва отдавна, но не смеел да предприеме нещо. Нещата обаче станаха сериозни, телефони разговори, sms и си викаме, ами брат ти? Как ще реагира. Но така се случи че той след една година се запозна с настоящата си жена. Последаваха три изпълнени с наистина хубави спомени години. И предложението което верно не беше кой знае колко романтично, но тагава изживявахме тежък период, и дойде точно на време. Това се случи 2007 год. зимата. Сватбата мислехме да я правим през 2008 год, но нещата се разминаха. ЗА добро е било сигурно.
Запознахме се май месец. Искахме тогава да ни е и сватбата, но поради обстоятелсвото, че негови роднини са в Испания, трябваше да преместим дадата. Тогава решихме да е септември, и двамата сме родини тогава, пък и аз страшно харесвам есента. Въпреки че сватбата няма да е есенна.
Може би трябва да споделя за поканите. Имах щастието да срещна страшно отзивчив човек, Елисавета, запознахме се тук във форума. Тя направи наистина мечтаната за мен покана. Толкова я хресах когато я видях, наистина съм много щастлива. А дори не поиска пари, за труда си.
Има я в галерията ми, като разбира се на снимка не може да се разбере много, но самият картон е светещ, на вълнички, сив. На слънцето блести много красиво. Измислихме да сложим по една панделка и запжчнахме да разнасяме поканите. Дали сме почти всички.
Остават тези на моите състудентки, но те ще си ги звемат когато дойдат.
Ами това мисля за начало е добре.  blum Извинявайте ако стана много дълъг постът ми. smile
« Последна редакция: август 05, 2009, 15:14:51 от ani_4ka_p » Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 05, 2009, 15:08:51 »

Всичко е толкова романтично и красиво както го разказваш и описваш,че нямам думи  heart,а що се отнася до поканите наистина с много красиви-добър избор  good.Чакаме още разказчета и снимчици как върви подготовката  Wink
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 05, 2009, 15:13:44 »

Ани, на един дъх изчетох всичко smile Много се радвам за вас give_rose
А за нещицата в галерията-страхотни са, и поканите , и тейбълките....-всичко е чудесно
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 05, 2009, 15:20:34 »

Аничка, честита тема, ние с теб сме на една дата булки  yahoo
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 05, 2009, 15:26:11 »

Ани честита темичка от мен! @}->--Пожелавам ти най-прекрасния месец до така жадувания ден!Ще следя с голям интерес темичката ти,защото съм малко пристрастна към теб blush,много си ми симпатична,толкова лъчезарна и усмихната,остани си винаги такава.А историята за началото на вашата връзка е направо Girl_hide,толкова романтично! good
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 05, 2009, 15:28:54 »

Момичета радвам се, че ви е интересно.
Сега се върнах да видя какво съм написала, мале как звучи, "обичаме да пием" crazy всъщност обичаме ромът, това исках да кажа. Girl_hide
Ами истината е че почти с всичко сме готови. Украсата ни която си правим ние е почти готова. В събота ще отидем до ресторанта, за да видим как ще стоят горе-долу нещата. Ще сложим тези топки, тогава ще снимам за да ви покажа. Аз съм влюбена в заведението, в което ще бъде нашата сватба. Всъщност там за първи път ще се прави сватба. Дано стане наистина хубава сватба, защото мястото е повече от прекрасно. Има мостче, което свързва беседката, на която ще сме ние младите хора /наши приятелии братовчеди/. Около самото мостче има шадраванче. Точно срещу беседката има полянка, с райграс /собственичката на заведението,която ми е и съученичка се майтапи, че за нас я отглеждали smile/ решихме там на самата полянка да бъдат разпръснати масите. Около 6-7 маси ще бъдат.  Има и фонтанче, което е на самата стена. Не ме бива много по разсясненията, дано съм успяла да пресъздам атмосферата на това хубаво ресторантче. Затова си мисля, че не е нужно кой знае каква украса да се прави. Бих искала всичко да бъде по-скромно, феерично и нежно.
Роклята съм я показвала, всъщност от нея тръгнахме за цялата идея за сватбата и цветовете. Да е жив и здрав блатовчед ми, който я уши. Наистина знам, че това е моята рокля. Още повече че е създадена от него. yahoo До края на тази седмица трябва да я занеса да я минат с оверлог, защото вече ме хваща страх, дали не съм напълняла, дали съм отслабнала и трябва да облека. Все още се чудя на самата снадка, където се вижда шевът какво точно да сложим? От самата дантела, или панделка, такава която е на кошничката, оранжева?
Перличка, благодаря ти че оценяваш моите скромни произведения give_rose. Правя ги с много любов.
Пак стана много дълъг пост, и докато пиша видях, че някой ме е изпреварил - Поли ще поддържаме връзка значи. Wink
Ей Лейди така ме зарадва, благодаря ти. Имаш една виртуална прегръдка от мен. smile
Всъщност всички ви прегръщам. Наистина. Радвам се, че открих този форум.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 05, 2009, 15:40:26 »

Честита темичка, изчетах всичко с интерес и ще продължавам да се информирам с още по-голям, ресторантчето звучи много хубаво наистина и романтично, ще е сътрахотно, мн добре сте го замислили, пусни снимчица да видим.
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 05, 2009, 16:14:39 »

Аничка, браво за украсата, майка ми се занимава с цветя от 20 години и ще се доверя изцяло на нея, но нашата не сме я почвали. Имаш ли идея, каква да ти е тортата?
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 05, 2009, 18:33:09 »

Ани честита темичка мила, пожелавам ти много приятни емоции в подготовката и един страхотен сватбен ден give_rose
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 05, 2009, 19:22:47 »

Ани от вчера чакам Гучи да отключи темичката ти.  Всичко си описала толкова искренно и много осезаемо почуствах какво изпитваш. Дори и за  drinkz на ром smile
Желая ти успешна подготовка и незабравим сватбен ден. Нещата ти са прекрасни, ти самата си прекрасна, така че недей да се притесняваш.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines