Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 13:28:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЕДИН ДЕН СЛЕД СВАТБАТА!  (Прочетена 47069 пъти)
 
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #15 -: юли 06, 2007, 16:11:31 »

Дойде и мой ред да споделя в тази темичка...Нашият първи ден след сватбата беше почти толкова луд, колкото и предните няколко дни. Станахме към 10 сутринта, набързо имаше душче, и от хотела трябваше веднага да се отправим към къщата на свекъра и свекървата, където двете семейства ни чакаха за "brunch" и да отваряме подаръци. След обед натоварихме всичко в колата и се отправихме към къщи...защото за съжаление на следващия ден бяхме и двамата на работа. sad Меденият месец е заплануван за септември.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 12, 2007, 08:34:14 »

Ах, ние слевд сватбата отидохме на хотел с милото. бяхме озверяли от глад и двамата  laugh. На другата сутрин , станахме, душче, аз се пребих в банята  crazy (още си нося една синина) , закусихме и към 11 часа, кумата дойде да ни вземе. От там отидохме да вземем кума и заедно до Банкя, да си приберем цветята и останалия багаж. Обядвахме и после се прибрахме у дома. Където започнахме да разопаковаме подаръците, които бяха много малко на брой , но имаше много пликчета за сметка на това. След това отидохме на кино и на другия ден -аз на работа. меден месец незнам кога ще имам... не ме пускат в отпуск.
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 12, 2007, 10:54:37 »

След това отидохме на кино и на другия ден -аз на работа. меден месец незнам кога ще имам... не ме пускат в отпуск.
Oh my ... Oh my ... Oh my ... Възмутена съм!Как може да не ти дават отпуск за такъв повод, който човек го има един път в живота!?Безобразие?!
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 12, 2007, 11:38:37 »

Ами и други колеги са втрещени. Но това идва и от колегата, скогото работя директно. Той каза ,че не било честно да почивам повече от другите. Това е защото аз нямам повече платен отпуск, но исках да взема неплатен. Можеш ли да си представиш, не било честно, та на мен не ми плащат за медения месец.
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 12, 2007, 11:53:48 »

по закон имаш два дни след сватбата,т.е понеделник и вторник, държавата ти ги отпуска тия дни само носиш копие от свидетелството, тия са изкукуригали, да не ти го кажат въобще, ама айде утре ще ги обсъдим  Wink че става  Offtopic
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 22, 2007, 18:17:47 »

Ей имаше толкова много булки на 07.07 а нито една още не е споделила какво е правила на следващия ден!?!
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 22, 2007, 20:19:29 »

Аз не съм булка от 07,07, но ще споделя. Станахме в 11 часа, пихме кафе, обадихме се на наши приятели да дойдат да ни вземат от хотела, че нашата кола някой я беше прибрал вкъщи и след това с шафера и шаферката ходихме на басейн, а вечерта да вечеряме на Арбанаси. На връщане случайно започна Звук и Светлина на Царевец във В. Търново и гледахме и него и се прибрахме да релаксираме
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 22, 2007, 21:00:40 »

е, тук не съм се разписала  blum ние станахме към 8ч, пихме кафе и гледахме на компютъра снимките от нашето апаратче ( които не са малко) и тръгнахме за медена седмица във Велинград. Пристигнахме на обяд, настаниха ни и следобяд вече отмаряхме на басейна  Swiming  Sunshine
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 11, 2007, 16:00:49 »

Ние с милото станахме -по едно душче и се отправихме кам нас там моите родители ни чакаха и част от гостите които трябваше да изпратим ,после милото отиде да вземе барат си и родители си и доидоха ж къщи там пихме кафе хапнахме торта коиято ни бяха подарили на сватбата разглеждахме си подаръците и след това свекърва ми и свекър ми си трагнаха за техния град, а ние с милото останахме да си приготвяме багажа за медената седмичка.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 11, 2007, 16:13:18 »

какво правихме един ден след сватбата ли?  blum  събудихме се късно и търсихме начин да ми оправим косата, която мязаше на кошница, е след като се справихме с това, изпратихме приятелите и пак се върнахме в леглото  heart а след това ли? (продължението не е за тази темичка май.....)
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 11, 2007, 16:30:21 »

И ние може би като повечето съфорумци станахме към обяд, след това отидохме в свекърва ми, защото ние бяхме изкарали първата ни брачна нощ в хотела, където ни беше и сватбата. След това изпратихме останалите гости. Вечерта разопаковахме подаръците, които получихме. Не бяха много защото повечето ни гости ни даваха пари. Изобщо не усетих как мина денят, може би защото го проспахме половината  Wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 11, 2007, 16:55:44 »

Ние станахме взехме душ пихме кафе силничко а аз хапнах едно цедено кисело мляко с мед и орехи.След като изпратихме гостите събрахме багажа и заедно с кумовете заминахме за селото на милото/Смилян/.Поспахме малко.След това ходихме да ловим пъстърва.Вечерта с я приготвихме по стара смилянска рецептаи вечеряхме в беседката в градината на хладно и си лафихме.Беше спокойно и много приятно и хубаво.И ние след това се прибрахме във Варна защото милото беше на работа и ние нямахме меден месец а само меден ден след сватбата.
« Последна редакция: септември 12, 2007, 14:43:31 от gucci » Активен
мимето
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #27 -: септември 11, 2007, 18:22:52 »

Ние с мъжлето спахме в къщи. Сутринта станахме видяхме се с родителите ни и след това с багажа и към Велинград.  DANCE
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 13, 2007, 11:24:43 »

Я каква сладка и малко тъжна темичка...И така:
Ние с мъжа ми сме големи ранобудници!В сватбената нощ си легнахме към 5,30ч. в хотела,в който беше и сватбата,тъй като си имахме страхотна сватбена нощ,после си гледахме подаръците и броихме парички и накрая решихме да поспим,но....към 8,30ч. усетих някаой да ме гали по лицето и на мен колко ми трябва да се ококоря! :girl_wink:Скочихме и започнахме да си стягаме багажа и подаръците!Добре,че сред тях имахме и 1 огромен куфар с колелца,който явно е с предназначение за сватбеното пътешествие,та го напълнихме с подаръци и започнахме да пренасяме надолу...След това младоженеца и кума отидоха да закарат подаръците до вилата ни,понеже е на близо до хотела,а ние с кумата си хапнахме едно хубаво и пийнахме кафенце,а за добро настроение четохме и сватбената книга :laugh:После нашите любими мъже ни взеха заедно с багажа и част от тортата,която остана от сватбата и си се прибрахме в апартамента.Там поизчистихме от бъркотията предния ден,нагушкахме се с кученцето и пак седнахме на масата :laugh:После дойде сестрата на мъжа ми да хапне торта и да ни покаже снимките,които е изкарала от предния ден.Тръгнаха си кумовете,които са от бургас,а малко по-късно и сестрата,а милото си полегна,но аз....пак не останах сама :laugh:Дойде ми на гости приятелката-шаферка,която много ми помагаше за сватбата и снея се посмяхме и направихме разбор на сватбения ден.След това се оправихме и излязохме на разходка семейно с нашето "първо детенце"-кученцето на разходка и да похапнем нещо.И пак срещнахме приятели-мъжът,приятелят,който ни кара на сватбата и жена му.И с тях седнахме да похапнем и да се посмеем...После си се прибрахме,гушнахме се и заспахме като семейство Петрови! girl_in_love
Радвам се,че този първи ден след сватбата ни премина така динамично и не успя да ме налегне меланхолията и тъгата...А и хубавото на нашата сватба беше това,че след това ни чакаха още 3 дни почивка и възстановяване,а след това имаме 1 седмица за завръщане към реалността,за да можем да се подготвим за сватбеното си пътешествие към което потегляме само след 2 дни!!!! girl_in_love *YAHOO*Заслужава си човек да се ожени дори и само заради тези вълнения! heart
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 16, 2007, 10:06:54 »

Ах колко се радвам ,че толкова младоженци са избрали Велинград за своя меден месец!Аз си мислех ,че само ние сме го избрали а то...Да не отклонявам!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines