Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 22:36:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЕДИН ДЕН СЛЕД СВАТБАТА!  (Прочетена 47061 пъти)
 
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« -: юни 10, 2007, 13:48:06 »

ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ!
ПРЕДЛАГАМ ТУК ДА СПОДЕЛИТЕ КАКВО ПРАВИХТЕ В ДЕНЯ СЛЕД СВАТБАТА?
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 10, 2007, 14:02:33 »

Изнесохме се от хотела,защото нощувката беше там,пооправихме всичко,и заминахме на медената седмичка DANCE
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 10, 2007, 15:09:42 »

Амииии закусихме... изнесохме се от хотела....и отидохме да се видим с някои приятели, с които не можахме да се видим добре на сватбата, че беше такава лудница. След това ходихме само двамцата да обядваме и да си съберем мислите и да осъзнаем (доколкото е възможно  laugh всичко това, което ни е случи)..после милото замина, защото на другият ден беше на работа, а аз останах при мама и тате да си почина мъничко.... blum
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 10, 2007, 19:47:25 »

ние закусихме и се изнесохме от хотела,след което се отправихме към къщата на милото ,където ни чакаха всичките му роднини (е почти всичките),и започнахме всичко на ново--СУПЕР БЕшЕ yahoo DANCE
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 10, 2007, 21:46:31 »

Ние си се събудихме в къщи, много щастливи от предните ден и вечер girl_in_love По едно дойдоха баща ми и брата на милото... после закусихме... изпратихме дядото на половинката и се замислихме какво ще правим слдващите оставащи дни от отпуската ни girl_in_love
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 10, 2007, 21:49:53 »

Закусихме и се изнесохме от хотела.Направихме си разходка със всички приятели от Сф по Самоводската чаршия във ВТ и отидохме при мама и татко с кумовете и пак празнувахме.Разопаковахме сме си подаръците и много се забавлявахме.Вечерта се прибрахме в СЗ и си бяхме само двамата!
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 12, 2007, 07:06:47 »

Събудихме се в къщи по-щастливи от всякога. Разопаковахме си подаръците-беше адски интересно. После излязохме да пийнем по бира с кума.
И накрая отидохме при майка ми и баща ми, който вече беше взел записа и гледааахме и си спомняхме, доста се посмяхме. laugh
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 12, 2007, 07:22:53 »

Ние си легнахме в 6 сутринта и аз гладницата в 10.30 като казах "гладна съм", милото стана облякохме се и право в майка ми и там доследобед докато изпратим част от гостите.След това се прибрахме и започнахме да разопаковаме подаръците, беше много вълнуващо особенно да чета поздравленията им на картичките които ни бяха подарили. danceg
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 12, 2007, 11:35:20 »

Ние като се събудихме сутринта пихме кафе с моите родители и баба, защото те спаха у нас, опитахме се малко поне да подредим, кумовете дойдоха да ни донесат подаръка - кухненски робот(в ресторанта ни дадоха само гаранционната карта) и се почерпихме със сватбената торта (незнам защо в ресторанта не ни сложиха от нея, а от пастичките за гостите  crazy). После изпратихме сестра ми и едни приятели, фотографа ми се обади, че диска със снимките е готов и ще мине да го остави  yahoo Без да го разглеждаме започнахме да правим копия, за да могат родителите ни да си вземат за тях! Баткото на милото докара и неговите родители у нас , като се засякоха и с кумовете и стана препълнена къща като се има предвид, че живеем в гарсониера  tease tease tease
Следобяд си изпратихме всички и вече не помня след това нищо  Oh my ... Толкова бях уморена, само си спомням, че разглеждахме снимките, които се оказаха над 800  Oh my ... yahoo tease и вечерта заспахме като бебета  Baby
Ние нямахме първа брачна нощ, не защото бяхме толкова уморени, а защото в хола спаха моите родители и баба, а ние на диванчето в кухнята, което не стига, че скърца, но и имаше вероятност да се разпадне и тогава щеше да падне голям смях  laugh laugh laugh, а за втората аз вече си имах "крилца"  tease tease tease
Активен
zuzanka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 260


Имам си една принцеска .......


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 14, 2007, 10:51:43 »

Ами ние май си проспахме първият ден след сватбата.
Легнахме си в 7 часа сутринта и  Sleep до към 1 часа. После обядвяхме, разопаковахме подаръците       (имахме само пет, всичко останало беше пари), поговорихме си малко със свекърва ми и бабата на съпруга ми. Обсъдихме набързо сватбата и ние двамата пак отидохме да си легнем. Преди това, разбира се преброихме парите и останахме много приятно изненадани от сумата goody hurrah. Прочетохме си поздравителните картички - бяха много мили. И пак си sleeping Sleep. , та чак до другата сутрин.
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 14, 2007, 16:35:42 »

Здравейте момичета ,
ние пък се събудихме рано , пихме кафе , ходихме до свекър ми и свекърва ми където ни бяха стоварени предишната вечер всички подаръци и букети и си ги взехме , след това ходихме до майка ми и баща ми , кито имаха годишнина от сватбата  :girlhide:почерпихме се и се прибрахме с нетърпение да разопаковаме подаръци , които бяха доста и беше супер интересно.Легнахме си рано защото бяхме много изморени.
 Girl_hide Girl_hide Girl_hide
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 15, 2007, 06:44:47 »

аз си зная какво ще правим в деня след сватбата - ще пътуваме за Велинград, където ще изкараме медения си месец  yahoo
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 16, 2007, 11:17:12 »

Браво solecito ,
чудесен избор и ние ходихме там , но 3 дни след сватбата!Беше страхотно!
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 20, 2007, 15:57:57 »

Аз пък се събудих към 10 /легнахме си в 6часа/ и събудих и милото,защото ми беше скучно laugh,а пък и умирах от глад!!! :laugh:Станахме,пихме кафенце и ходихме до нашите,защото повечето гости от провинцията бяха там и искахме да ги изпратим!!!А там ни посрещнаха като някакви звезди...посмяхме се,обсъдихме сватбата,разгледахме снимки и ние с милото си тръгнахме!Като се прибрахме си събрахме багажа и на следващия ден заминахме,без да казваме на никой къде отиваме!!!Вятърът ни отвя във Варна girl_in_love girl_in_love :girl_in_love:Беше страхотно!!!
Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #14 -: юли 05, 2007, 22:08:40 »

Ние трябваше да освободим младоженската стая до 12 на обяд. Затова станахме към 10, само след 4 часа сън  crazy, аз се заех да събирам рокля, воал, шлейф, костюм в един сак, а съпругът отиде да докара каляската. Натоварихме си багажа, закарахме го в кварирата ни и отидохме да обядваме, защото аз бях озверяла след танците на сватбата и почти никакво ядене  diner Обсъждахме моменти от предната вечер, а вече получавахме и първите отзиви, разбира се положителни  yahoo
След това имахме време да си съберем багажа за моренцето, след което само помирисахме възглавницата и  Sleep На другата сутрин, доста по-бодри заминахме да медуваме любов заедно Sunshine Swiming
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #15 -: юли 06, 2007, 16:11:31 »

Дойде и мой ред да споделя в тази темичка...Нашият първи ден след сватбата беше почти толкова луд, колкото и предните няколко дни. Станахме към 10 сутринта, набързо имаше душче, и от хотела трябваше веднага да се отправим към къщата на свекъра и свекървата, където двете семейства ни чакаха за "brunch" и да отваряме подаръци. След обед натоварихме всичко в колата и се отправихме към къщи...защото за съжаление на следващия ден бяхме и двамата на работа. sad Меденият месец е заплануван за септември.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 12, 2007, 08:34:14 »

Ах, ние слевд сватбата отидохме на хотел с милото. бяхме озверяли от глад и двамата  laugh. На другата сутрин , станахме, душче, аз се пребих в банята  crazy (още си нося една синина) , закусихме и към 11 часа, кумата дойде да ни вземе. От там отидохме да вземем кума и заедно до Банкя, да си приберем цветята и останалия багаж. Обядвахме и после се прибрахме у дома. Където започнахме да разопаковаме подаръците, които бяха много малко на брой , но имаше много пликчета за сметка на това. След това отидохме на кино и на другия ден -аз на работа. меден месец незнам кога ще имам... не ме пускат в отпуск.
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 12, 2007, 10:54:37 »

След това отидохме на кино и на другия ден -аз на работа. меден месец незнам кога ще имам... не ме пускат в отпуск.
Oh my ... Oh my ... Oh my ... Възмутена съм!Как може да не ти дават отпуск за такъв повод, който човек го има един път в живота!?Безобразие?!
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 12, 2007, 11:38:37 »

Ами и други колеги са втрещени. Но това идва и от колегата, скогото работя директно. Той каза ,че не било честно да почивам повече от другите. Това е защото аз нямам повече платен отпуск, но исках да взема неплатен. Можеш ли да си представиш, не било честно, та на мен не ми плащат за медения месец.
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 12, 2007, 11:53:48 »

по закон имаш два дни след сватбата,т.е понеделник и вторник, държавата ти ги отпуска тия дни само носиш копие от свидетелството, тия са изкукуригали, да не ти го кажат въобще, ама айде утре ще ги обсъдим  Wink че става  Offtopic
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 22, 2007, 18:17:47 »

Ей имаше толкова много булки на 07.07 а нито една още не е споделила какво е правила на следващия ден!?!
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 22, 2007, 20:19:29 »

Аз не съм булка от 07,07, но ще споделя. Станахме в 11 часа, пихме кафе, обадихме се на наши приятели да дойдат да ни вземат от хотела, че нашата кола някой я беше прибрал вкъщи и след това с шафера и шаферката ходихме на басейн, а вечерта да вечеряме на Арбанаси. На връщане случайно започна Звук и Светлина на Царевец във В. Търново и гледахме и него и се прибрахме да релаксираме
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 22, 2007, 21:00:40 »

е, тук не съм се разписала  blum ние станахме към 8ч, пихме кафе и гледахме на компютъра снимките от нашето апаратче ( които не са малко) и тръгнахме за медена седмица във Велинград. Пристигнахме на обяд, настаниха ни и следобяд вече отмаряхме на басейна  Swiming  Sunshine
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 11, 2007, 16:00:49 »

Ние с милото станахме -по едно душче и се отправихме кам нас там моите родители ни чакаха и част от гостите които трябваше да изпратим ,после милото отиде да вземе барат си и родители си и доидоха ж къщи там пихме кафе хапнахме торта коиято ни бяха подарили на сватбата разглеждахме си подаръците и след това свекърва ми и свекър ми си трагнаха за техния град, а ние с милото останахме да си приготвяме багажа за медената седмичка.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 11, 2007, 16:13:18 »

какво правихме един ден след сватбата ли?  blum  събудихме се късно и търсихме начин да ми оправим косата, която мязаше на кошница, е след като се справихме с това, изпратихме приятелите и пак се върнахме в леглото  heart а след това ли? (продължението не е за тази темичка май.....)
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 11, 2007, 16:30:21 »

И ние може би като повечето съфорумци станахме към обяд, след това отидохме в свекърва ми, защото ние бяхме изкарали първата ни брачна нощ в хотела, където ни беше и сватбата. След това изпратихме останалите гости. Вечерта разопаковахме подаръците, които получихме. Не бяха много защото повечето ни гости ни даваха пари. Изобщо не усетих как мина денят, може би защото го проспахме половината  Wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 11, 2007, 16:55:44 »

Ние станахме взехме душ пихме кафе силничко а аз хапнах едно цедено кисело мляко с мед и орехи.След като изпратихме гостите събрахме багажа и заедно с кумовете заминахме за селото на милото/Смилян/.Поспахме малко.След това ходихме да ловим пъстърва.Вечерта с я приготвихме по стара смилянска рецептаи вечеряхме в беседката в градината на хладно и си лафихме.Беше спокойно и много приятно и хубаво.И ние след това се прибрахме във Варна защото милото беше на работа и ние нямахме меден месец а само меден ден след сватбата.
« Последна редакция: септември 12, 2007, 14:43:31 от gucci » Активен
мимето
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #27 -: септември 11, 2007, 18:22:52 »

Ние с мъжлето спахме в къщи. Сутринта станахме видяхме се с родителите ни и след това с багажа и към Велинград.  DANCE
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 13, 2007, 11:24:43 »

Я каква сладка и малко тъжна темичка...И така:
Ние с мъжа ми сме големи ранобудници!В сватбената нощ си легнахме към 5,30ч. в хотела,в който беше и сватбата,тъй като си имахме страхотна сватбена нощ,после си гледахме подаръците и броихме парички и накрая решихме да поспим,но....към 8,30ч. усетих някаой да ме гали по лицето и на мен колко ми трябва да се ококоря! :girl_wink:Скочихме и започнахме да си стягаме багажа и подаръците!Добре,че сред тях имахме и 1 огромен куфар с колелца,който явно е с предназначение за сватбеното пътешествие,та го напълнихме с подаръци и започнахме да пренасяме надолу...След това младоженеца и кума отидоха да закарат подаръците до вилата ни,понеже е на близо до хотела,а ние с кумата си хапнахме едно хубаво и пийнахме кафенце,а за добро настроение четохме и сватбената книга :laugh:После нашите любими мъже ни взеха заедно с багажа и част от тортата,която остана от сватбата и си се прибрахме в апартамента.Там поизчистихме от бъркотията предния ден,нагушкахме се с кученцето и пак седнахме на масата :laugh:После дойде сестрата на мъжа ми да хапне торта и да ни покаже снимките,които е изкарала от предния ден.Тръгнаха си кумовете,които са от бургас,а малко по-късно и сестрата,а милото си полегна,но аз....пак не останах сама :laugh:Дойде ми на гости приятелката-шаферка,която много ми помагаше за сватбата и снея се посмяхме и направихме разбор на сватбения ден.След това се оправихме и излязохме на разходка семейно с нашето "първо детенце"-кученцето на разходка и да похапнем нещо.И пак срещнахме приятели-мъжът,приятелят,който ни кара на сватбата и жена му.И с тях седнахме да похапнем и да се посмеем...После си се прибрахме,гушнахме се и заспахме като семейство Петрови! girl_in_love
Радвам се,че този първи ден след сватбата ни премина така динамично и не успя да ме налегне меланхолията и тъгата...А и хубавото на нашата сватба беше това,че след това ни чакаха още 3 дни почивка и възстановяване,а след това имаме 1 седмица за завръщане към реалността,за да можем да се подготвим за сватбеното си пътешествие към което потегляме само след 2 дни!!!! girl_in_love *YAHOO*Заслужава си човек да се ожени дори и само заради тези вълнения! heart
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 16, 2007, 10:06:54 »

Ах колко се радвам ,че толкова младоженци са избрали Велинград за своя меден месец!Аз си мислех ,че само ние сме го избрали а то...Да не отклонявам!
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: септември 25, 2007, 23:01:43 »

Ами спане до ранния следобяд (вкъщи) , и след това на гости на кумовете - да направим равносметката от предния ден
И след гостито май обратно в леглото Dance
Активен
darning
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #31 -: декември 12, 2007, 16:37:53 »

И така -на диско до 3-4 часа и сутринта се облещихме в 9 ,събрахме подаръците и вече преброените пари и си дойдохме вкъщи ,където първо си снимахме подаръците и след това......тазманийския дявол-имаше опаковъчна хартия НАВСЯКЪДЕ  danceg  yahoo
После отидохме до мама и тате -събрах си малка част от багажа,който ми трябваше за медената седмица в Малта ,после през техните -същата история.Имаше много рев при събирането на багажа-да отбележа!
След това се прибрахме и.....толкова кофти не се бяхме чувствали отдавна,честно!
Беше отвратително!
Понеже ние сме от тези двойки ,които не са живяли заедно преди сватбата ,а сме от 7 години заедно!
И ...много тегава работа ....сещате се....  cray  cray
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: декември 12, 2007, 18:02:36 »

мале аз не съм ли разказала blush
станахме в 5 сутринта мноог на тагадък че самолет гонехме tease много уморени защото си легнахме в 1 през ноща преяли и препили  tease облякофме се викнахме си такси и с куфарите на летището!помня коло бях болна малееее бухах като магаре аз няколко дни преди сватбата истинах и в деня след това бях адски зле просто много милото искаше да отложим пътуването към Малта ама как така бе 4 бона бяхме дали и така метнахме се на самолета и така после настаняването малее тогава като слязохме от самолето беше толкова хубаво и топличко *YAHOO*и така настанихме се и нямахме търпение да дойде вечерята бяхме адски изгладняли хубав беше деня след сватбата ни като по филмите веднага на меден месец е нямахме кола с раздрънкани консерви отзад но все пак
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: декември 12, 2007, 23:03:43 »

Оффффф, много гадно аз още бях сватбено - опиянена а то всичко свършило, станахме в 10 часа да изпращаме родата, баба остана при нас , парички, картикчи, подаръци, светя, носталгия, разкази какво било, що било и така  sad абе не го харесвам тоя ден  tease
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: март 01, 2008, 01:24:00 »

Ние станахме към 11.00 и освободихме хотелската стая.Аз облякохме се,извикахме такси и отидохме в тях.Набързо разменихме впечатления от сватбата със свекърва ми,пихме кафенце,моето мъжле се преоблече и се качихме в къщи(аз живея през един вход от неговия)...Взех си едно душче и въобще не исках да свалям страхотната си рокля,но :boy_cry:След това отворихме кутията,четохме си пожеланията и потеглихме за Велико Търново,да закараме един от приятелите,който беше дошъл да ни уважи,а и да се разходим малко...И така еуфорията от сватбата започна да изчезва и нещата тръгнаха по- старому...
Активен
_Deskata_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 26, 2008, 00:37:39 »

Ние станахме, ходихме със сестра му и зет му да обядваме, после ходихме до кумата ми, която беше с 40 градуса температура  cray После се прибрахме вкъщи и си почивахме. Нищо особено.  girl_wink
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 31, 2008, 09:13:03 »

денят след сватбата изкарахме лежерно smile подаръците вече бяха прегледани, събудихме си се вкъщи - поизморени и с поизтръпнали крачета.. станахме, хапнахме. видяхме се с някои близки хора, а следобеда заминахме на медена седмичка smile вечерта беше особено магична, не можехме да се нарадваме от събитията, брахме диви ягодки и тъй нататък  heart
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #37 -: юни 09, 2008, 22:55:13 »

Изпадам в блаженство, като си мисля за деня след сватбата!  любов заедно Беше ни страхотно хубаво, събудихме се в прилично време (макар и не съвсем наспали се) в просторната хотелска стая и се гмурнахме да разглеждаме подаръци и да четем мили картички от най-любимите ни хора на света!  heart Междувременно ни донесоха закуската, пуснахме си музика и така сладичко попийвайки кафенце и похапвайки топли кроасани, си говорихме за сватбата - кое как е било, кой какво е направил, такива ми ти сладки приказки smile Малко по-късно се обадихме на кумовете и на шаферките и те ни дойдоха на гости в хотела - прекарахме целия си следобед там, в смях и спомени от вечерта. danceg След това се качихме на колата, натоварени с букетите, сватбените одежди в торбите и всички останали неща от сватбата, която бяха останали при нас, и се запътихме към вкъщи. moto Говорихме с майките по телефона, ходихме да върнем стойката за тортата (и да си вземем депозита  bee) и си приготвяхме багажа за сватбеното пътешествие, на което тръгнахме на следващия ден.
Активен
Val_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #38 -: юли 18, 2008, 14:14:31 »

хахахаха....ние в ранната утрин отидохме да си закараме кума у тях /20-30 км от Пловдив/ естествено аз бях свежарката, която ще кара...пък и булките не ги спират  yahoo ,след това си легнахме за час уж малко да си починем / и двамата още сме облечени, спим си ей така със все дрехи pardon/ , защото съпругът ми имаше държавен изпит от 08,30 часа и след умуване дали да иде или не стигнахме до извода че трябва да идем и естествено аз ще бъда за кадем там....и ето стана 08,00 часа и за десетина минути се пооправихме и тръгнахме за университета...но така ни отряза умората, а него алкохола, че не издържа и се прибрахме в крайна сметка и успешно в 10,15 сутринта легнахме да спинкаме.../и цялото това действие се развива аз с роклята а Жоро костюмар / ... прибрахме се...оглеждах се половин час пред огледалото защото ми беше мъчно и не исках да се събличам, легнах си пак полежах си пак с рокличката и най-накрая с голяма носталгия си я съблякох....спахме до следобяд...след това уж трябваше да оправяме багажа за медената седмица, ама и аз не помня какво правих ...ходихме до вкъщи ...направихме кратък разбор на сватбата, вечерта разглежхме до сутринта подаръците, брояхме паричките и на по-следващия ден вече се поосиферихме стегнахме куфарите и късния следобед запалихме колата и възирахме...
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #39 -: юли 18, 2008, 22:01:36 »

Денят след сватбата беше рождения ми ден.
Станахме към 10 и приготвихме пикник, след което се събрахме дружно и потеглихме към Марсово Поле (под Айфеловата кула) да пикникуваме.
Времето беше нестабилно и препръсваше дъжд (което на средностатистическия французин въобще не му пречи, той просто си изтръсква косите с елегантен жест и си допълва чашата с вино).
Около нас се въртеше група ... за да не изпадам в расизъм ще ги нарека с кодово име "крадли-те". От онези с дълги до кръста коси сплетени на плитка, с дълги до земята рокли и няколко слънчеви бани по рождение, които идват при теб с листче в ръка и те питат "Do you speak english?" Ако неблагоразумно отговориш да, ти подават листчето, с което те молят за пари.
Та след като всяка една от тях ни се изреди, установих, че чантата ми липсва. Започна едно паническо търсене и в момента, в който я откривам, лежаща кротко под една жилетка и въздъхвам облекчено, въпросната "крадла" на три пъти вече отпъдена, пак идва да се мотае в краката ми и да ме пита дали спийкам инглиш (евентуално дали съм го научила отпреди пет минути). Махам й досадено с ръкам, хвърлям някоя и друга неприлична дума на български, при което момата се спира на два метра и започва да ме имитира.
От малка обожавам да ме имитират, както и да ми смеят зад гърба (че нося кубинки, а не еспадрили примерно). Това ми е любимото. Виждам я как се клечи и всички детски травми излизат на повърхността, съчетани с петмесечен стрес по организацията на великото събитие. Скачам с неподозирана и от самата мен скорост, и се понасям като вятър зад нея. Боса.
После ми казаха, че не съм тичала, а съм се изпарила. Докато всички се осъзнаят какво става, я сграбчвам. Нокътя ми (грижливо отглеждан до момента, изхрущява), плескам й няколко и забелязвам, че съм обградена. Другата ме дърпа за ръката. Обръщам се и я сграбчвам ожесточено за удобно сплетената плитка. При което охраната долита (буквално части от секундата след мен, през които се е случило описаното) и ги замъква надолу за разпит и проверка на документи, а на мен ми се извиняват за причиненото неудобство, наричайки ме "мадам" (няма справедливост на този свят, отсъдиха моментално по дрехите кой крив, кой прав, а можех аз да съм крадлата).

Връщам се, получавайки комплименти и ръкопляскания по пътя. Сядам при нашите. Пикникът естествено е приключил преждевременно. Българската страна се коси какво ще си кажат италианците за тази груба проява на люта македонска кръв. Италианската страна се благодари на Бога, че съм жива и не са ме наръгали с нож, че да остане без време вдовец момчето (макар, че категорията "вдовец" е по-скоро шик), а аз се срамувам и гордея от себе си. Което няма особено значение, защото и без това съм изтощена.

Вечерта бяхме канени на барбекю при приятели с градина (представете си какво означава да имаш градина в Париж). Блажено отпускане в люлеещи се столове на фона на шипящи, ухаещи наденици, шишчета, вино, сирена и сорбета. Пълна тишина, безоблачно синьо небе и  блаженство, блаженство, блаженство ...


* ChampsDeMars03.jpg (44.52 KB, 360x238 - видяно 3800 пъти.)
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 22, 2008, 11:26:05 »

Ами ние си легнахме в 6:30 сутринта, като се има предвид, че сватбата беше дневна и бяхме станали в 6:00 blum. Станахме към 11, а вкъщи гъмжеше от хора. Закусихме или обядвахме, после разглеждахме подаръци...вечерта излязохме с гостите ни от Франция (бяхме ги оставили на произвола на съдбата целия ден tease) на ресторантче и аз заспах на масата blush. Цялата седмица след това имахме гости - французи, които разхождахме non stop, а дwе седмици по-късно се върнахме във Франция cray
Активен
clovis
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 329



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 28, 2008, 19:52:07 »

Ние станахме рано - още в 9.30, имах чувството, че от умора не можехме да спим. Пихме кафе с родителите и разгледахме подаръците. След товаобядвахме с приятелите, които бяха оживели от вечерта и се прибрахме пак да спим. Беше мързеливо

Моля пишете само на кирилица!!!
« Последна редакция: юли 28, 2008, 21:24:47 от Bulechka » Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #42 -: септември 28, 2008, 11:15:50 »

Събудихме се към обяд, излежавахме се, събрахме букетите и подаръците от хотелската стая, после пихме кафенце и отидохме на афтър парти у свекитата с моите родители. Аз си мислех дни преди това, че едва ли не това ще е много гаден ден,защото сватбата, за която си се приготвял толкова отдавна и си мечтал, е свършила, но не yahoo Беше ни много приятно, само за сватбата си говорихме, обаждаха се гости да ни благодарят за страхотното тържество.... Искаме пак....
Обещахме се, че някой ден пак ще повторим  danceg danceg danceg
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 30, 2008, 14:01:05 »

Ние си легнахме едва към 7 сутринта и в най-сладкия ни сън ми звънна сестра ми в 11ч, че били долу в хотела и чакат да пием кафе crazy Ние с половин око още, едвам си събрахме багажерките, пихме по кафе и ходихме нагости в родителите на мъжа. От там изпратихме моите родителски тела и сестра ми и мажа й към Хасково, но ни оставиха баба в наследство. Та прибрахме се, чистехме домашната неразбория, че беше една малка кочина, поне си видяхме подаръците, та май като цяло при нас не беше много весело изживяване pleasantry Ще си запазим силите за медения ни месец (когато и да е той....)
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: октомври 01, 2008, 09:23:36 »

Аз май не съм разказвала!!
В хотела си легнахме към 4 часа, в 8.30 бех будна, толкова изморена и ненаспана, но някак неможеща да стоя на едно място! Изчаках и към 10.00 часа събудих милото. Отидохме в тях и хапнахме, имаше и от гостите от сватбата, техни роднини. Мама и татко минаха преди да заминат за Лом при нашите роднини и разгледахме подаръците, четохме картички! И така блаженно хапване и пийване, снимките бяха готови и тях гледахме и вечерта рано си легнахме, защото на следващия ден тръгвахме за морето!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: октомври 01, 2008, 11:42:12 »

Я аз съм я пропуснала тази тема.Ние си легнахме към 4 май по спомен.Сутринта в 10  shok бях будна, а аз съм поспалана.Изкъпах се направих по едно кафе и мъжа се събуди.Докато пиехме кафето се обадиха приятелите ни от София който бяха на сватбата и се оговорихме да се видим с тях на центъра.Хайде с тях на кафенце, после се присъединиха и кумовете.След кафето си изпратихме гостите и с кумовете отидохме до вкъщи където разгледахме подаръците и прочетохме всички картички.След това и те се натовариха на колата и ги изпратихме и тях.Останали само позяпахме телевизия, после нашите се обадиха и вечеряхме с тях и рано рано се трупясахме и заспахме.
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: октомври 02, 2008, 13:32:27 »

Ами изнесохме се от хотела видяхме се за малко с нашите и следобед пихме кафе в къщи с кумувете и приятели , коменирахме сватбата , а след това отваряхме подаръци и пликове yahoo
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: октомври 07, 2008, 14:12:41 »

легнахме си към 3 доста изморени, но решихме че ще консумираме брака че на сутринта щяхме да сме още по изморени smile
по навик се събудихме към 6.30, погледахме телевизия поговорихме си за сватбата как е било при другия приготовленията, пътя и т.н. докато дойдат да ме вземат. навън валеше като из ведро и пак заспахме. към 10. часа баща ми ни събуди като ни звънна по телефона. натоварихме останали ялкохол и тръгнахме към кумовете. там пихме по кафе и след това към родителите на Емо. майка му ни чакаше за т.нар. ритуал "увеждане" (малко ми беше смешно чсе пак живееме в тях 7 месеца, но сега официло влизах smile )
обядвахме с роднините и след това си прочетохме картичките и си легнахме. привечер една приятелка ни събуди да пием по кафе но бяхме много изморени да ходим където и да било, а и мъжът ми на другия ден трябваше да ходи на работа.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: октомври 08, 2008, 09:45:32 »

ние си легнахме към 4 сутринта, доста изморени;

на другия ден станахме, викнахме 1 такси и при майката на мъжа, там пийнахме по 1 кафе, заедно с някои негови роднини, после в хотела при моите родители, събрахме багажа, пак обратно при майката на милото, разгледахме подаръците и най-вече картичките - много ги обичам аз;

после изпратихме нашите, хапнахме, събрахме си и нашият багаж, минахме през кума за малко и после си тръгнахме към София, защото в понеделник бяхме на работа .....
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: октомври 08, 2008, 10:27:40 »

И аз маи съм я пропуснала тази темичка smile

Ние се прибрахме благополучно към 5ч., но аз до 6 разопаковах подаръци give_rose

Събудиха ни към обяд, моя приятелка вече си тръгваха и питаше дали няма да се видим, Въпреки че първоначалната ми мисъл беше "оставете ни на мира" бързо размислих и и казах само да вземат кафе
и да пристигат....... и от там като се почна.......сватбата продължи и в неделя yahoo
през нас минаха полавината ни гости :)и стана много забавно chee изпращайки едните посрещах другите и така цял ден smile Накрая минаха моите родители и баба и дядо изпратихме се и с тях cray
а вечерта последните гости ни бяха семейството на милото smile

Бяхме решили в понеделника да тръгваме към моренцето, но от толкова гости и след четири дни сватба
(подписването ни беше в четвъртък) бяхме много изморени smile
Много се радвам, че така се получи  и на другия ден след сватбата успяхме да се видим с много от гостите, разбрахме как са изкарали, научихме за много интересни случки, които бяхме пропуснали и най- важното тяхното впечатление от сватбата Bravo
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: октомври 22, 2008, 11:40:59 »

Ние се настанихме в хотела към 2, но сме легнали към 4 май. Събудихме се към 11, а може и по- късно да беше и навън изненада- студ, вятър, дъжд, отврат. Предния ден беше приказно време.  Sunshine Натоварихме се на такси (бях забравила калъфа за роклята и я нарамих под ръка криво ляво, а шофьора на таксито  shok ). Прибрахме се, а в къщи ни чакаха планини от цветя и подаръците.  yahoo Борих се около час в банята да си измия косата от лака и другите помади. Вечерта се събрахме с майките да отваряме подаръци и пак да направим ревизия как е минало всичко. Легнахме рано, защото бяхме доста уморени, въпреки че еуфорията още ни държеше максимално. smile
Активен
silvani
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: ноември 04, 2008, 17:29:26 »

Ние останахме ноща след сватбата в хотела..., съответно сме пропуснали голям купон с кумуве и приятели...но на нас уединението ни се отрази по-добре smile
Към обяд на 04.05.08 се събудихме, аз съответно бях забравила да си взема дрехи и се прибрах с роклята вкъщи, добре че свекъра се бе погрижил за нас и ни оставил колата
У нас ни посрещнаха родителите на съпруга ми, семейството на брат му и кумувете ни...цял следобяд не ни стигна да разглеждаме картички, подаръци и т.н. Всеки ни разказваше по нещо интересно, което сме пропуснали в деня на сватбата. Вечерта купон у кумувете, на следващата вечер пак купон у нас и така три вечери подред...Изобщо голям купон стана yahoo
Активен
Leila
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


Аз искам!


« Отговор #52 -: ноември 07, 2008, 13:52:11 »

След сватбата си легнахме в 4 сутринта.Станахме на обяд,супичка,кафенце,беще едно слънчево,красиво........ danceg danceg danceg.Прибрахме се вкъщи,разгледахме подаръците,броихме парички,стегнахме си багажа и на другия ден заминахме на почивка в Родопите.Ех,спомени,спомени....... girl_wink
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: ноември 09, 2008, 12:40:46 »

 welcome-2,Leila !Няма ли пуснеш малко снимчици от сватбата? Wink Offtopic
Активен
nidfl_
Новак
*
Публикации: 8



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: ноември 12, 2008, 00:43:51 »

На другият ден след сватбата станахме късничко, закусихме и още не можехме да повярваме, че вече сме семейство. ОПравихме се и тръгнахме за медената ни седмица. Ах, че хубаво беше...
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: ноември 13, 2008, 11:53:30 »

На следващия ден то сватбата.Станахме много рано и още към 9 часа бяхме на кафе в квартала.И един от нашите сватбари ходил да купува картофи, та дойде при нас.и след това моята колежка, която спа в нас стана хапнахме и излезнахме на разходка.Вечерта пак излзиахме и така...
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: ноември 13, 2008, 16:57:08 »

Я да се отчета и аз в тази темичка...
Ние си легнахме доста късно (или може би е по-правилно да кажа рано сутринта) Купона в ресторанта продължи до около 2,30 а след това се преместихме в лоби бара на хотела и в крайна сметка се брибрахме в стаята около 4,30 , а може 5 да е било. Имаше разваляне на прически и сваляне на грим... (майка ми много се учуди, че съм се сетила да си взема материали за чистене на грим и съм изглеждала като хората на другата сутрин   girl_wink ) Разопаковахме подаръците, прочетохме картичките и чак тогава си легнахме.
На другата сутрин се опитаха да ни събудят по телефона към 9, но в крайна сметка станахме около 10,30 Изпратихме част от гостите (тези, които още не си бяха тръгнали) , пихме дълги кафета с други гости... и си тръгнахме последни от хотела някъде по късния обяд. Закарахме кумовете у тях с нашата кола (предвидливо една от гостенките ни караше нашата кола и не занимавахме никой да ни разхожда) Като се прибрахме в къщи.... няма такъв хаос ви казвам... ами то сума ти народ носи багажи разни... и естествено ги оставяли кой където намери... една седмица подреждах и си търсих нещата  blum  Най-много ме изненада ваната пълна с цветя (има снимка в галерията ми). Много удачно го бяха измислили, но аз понеже не знаех, много се изненадах.  Oh my ...  Oh my ...  Oh my ...
Дремнахме следобед и вечерта на разбор у нашите. Понеже ние двамата си организирахме всичко сами, много се радвам, че всички оцениха положително сватбата.
Много хубав ден беше, понеже още ме държеше емоцията и доброто настроение!
А и да не забравя - вечерта четох сватбената книга и му дръпнах голям рев  cray  cray  cray  (и то защо мислите - защото сватбата свърши! )
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: ноември 13, 2008, 23:20:27 »

Хммм - ами, отидохме в хотела към 3.30 - 4.00. Не знам точно кога сме заспали blush, ама сутринта бяхме будни не по- късно от 10.00. Изнесохме се (аз - по чорапи, защото имах такива пришки, че nea), почти всички гости бяха долу в кафенето, видяхме се с тях и се отправих към вкъщи, където ПЪРВО се наядох и - вече не помня всичко, но разопаковахме подаръци, ходихме на разходка и ... нещо такова
Активен
_MuMeTo_
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 285


Ако имаш мечта , позволи и да се сбъдне!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: ноември 18, 2008, 00:16:23 »

Ами и аз да споделя .
Ние след сватбата т.е. след ресторанта се отбихме до свекървата после до вкъщи да си вземем багажа отворихме картичките снимахме се с цветята цялата ми стая беше в цветя много цветя.  После в хотела бяхме доста изморени , но пийнахме хапнахме и се приготвихме за дискотеката с приятелите ни. Там беше доста забавно най – вероятно ние с пилето  бяхме най – трезвени. тръгнахме си към 3 ч. в хотела в банята колко сме си легнали ... и аз не знам. Сутринта той се събуди първи, като ме целуна ме събуди и мен и му казах , че пак искам да съм булка  girl_in_love, поседяхме в леглото поговорихме си. И хоп стегнахме на бързо пак багажа и към другия хотел. Кофти беше , че ни пратиха да поседим на басейна докато ни оправят апартамента стояхме до 16ч . После си поканихме едни приятели влюбена двойка големи сладури даже на тях им дадохме първото парче от тортата като се надяваме следващата сватба да е тяхна. ПОсле седнахме пийнахме вечерта говорихме си,  и си легнахме културно. и така три дена спокойствие. После се върнахме към реалността.  Girl_sing
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: ноември 19, 2008, 12:38:21 »

Нашата сватба приключи в 6 ч сутринта! Качихме се в стаята, отворихме си по биричка и почнахме да си говорим! Бяхме толкова уморени, че малко след това си легнахме! Към обяд ни събудиха родителите да ги изпратим и отидохме да обядваме! Като се прибрахме разгледахме подаръците и пак си легнахме! Чак на другия ден, като се прибрахме в София имахме първа брачна нощ и тогава отворихме пликовете и четохме картичките!
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: декември 09, 2008, 00:29:45 »

Ще ви разкажа и за нашият ден след сватбата.Прибрахме се в 00.30 и продължихме с купона до 05.00, въпреки че сватбата започна в 09.00 сутринта.Наспахме се и тъкмо пиехме кафе, когато гостите, които бяха настанени в хотел (бяха от др.градове), започнаха да идват - преди да си тръгнат да се видим.По-късно след обяд започнахме да правим разбор на сватбата - как е минало и т.н.
Вечерта отидохме у кумовете на гости и купонът започна пак danceg
Активен
deskatap
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 187



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: декември 14, 2008, 16:53:46 »

Здравейте. Нащият следсватбен ден започна със закуска в хотела с брата на съпруга ми. След това си взехме нещата, които бяха останали от предният ден в ресторанта и отидохме у свекървата за обяд с роднините от София. Следобед със златето отидохме при моите родители, за да си видим все пак подаръците danceg  . Вечерта с моят и на милото братът отидохме у кумовете, за да видим какво са си "откупили" предната вечер и да изкоментираме наааай-подроообно предишният ден. И така пак до никое време по сред нощите успяхме да се приберем и ние в дом и къща както се казва и да се наспим  sleeping,тъй като предната вечер това малко не ни се отдаде ..... Ashamed  yahoo
« Последна редакция: декември 14, 2008, 16:55:20 от deskatap » Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: декември 15, 2008, 11:33:22 »

Ние се прибрахме към 02:30 ч в хотелската стая, продължихме купона там и разгледахме подаръците. На сутринта се прибрахме да се поосвежим малко, а след това отидохме при родителите ми където бяха почти всички гости и кумовете ни да пием кафе. След това се разходихме и се прибрахме в гнезденцето ни където спахме почти целия ден, защото бяхме капнали.   
wedding
Активен
karmella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



« Отговор #63 -: декември 16, 2008, 16:41:35 »

Ние станахме по обяд, хапнахме, пихме кафе и отваряхме подаръците.Вечерта дойдоха кумовете ( с тортата и пилето smile  ) и най-близките ни приятели, пуснахме музиката и айде на купона пак smile
Активен
Little flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 22, 2010, 20:41:39 »

Тази тема съм я пропуснала май... Станахме рано и се прибрахме у дома, защото трябваше да изпратим роднините на мъжа ми на гарата, минахме през родителите ми, за да пием по едно кафе, прибрахме се и започнахме да чистим апартамента след гостите, следобеда брат ми докара подаръците и съответно ги разглеждахме и коментирахме... и до вечерта бяхме гроги!  smile
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #65 -: май 31, 2010, 08:03:02 »

Хах , май и аз съм я пропуснала тая темичка. Ама така е , до преди 3 седмици ме интересуваха само темите в сватбените раздели smile. Ами и ние бяхме на хотел заедно с кумовете. Легнахме към 3 , станахме в 9. Мъжа ми каза , че изобщо не е мигнал горкия. Сутринта като станахме мен много ме цепеше главата , бях много зле , не бях пила предната вечер нищо почти , но бях махмурлкийка.Малко четохме картички и гледахме кой какво ни е подарил , след това слязохме на закуска в хотела. Прибрахме се в нас със страшно много багаж , аз не знаех от къде да я захвана , за да поприбера малко. Решихме да идем след това до свекърите ми , а вечерта седнахме на вечеря с моите родители.
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: май 31, 2010, 09:05:47 »

И аз не съм я видяла тази темичка crazy
Ние станахме към обяд, пихме кафе, изпратихме кумовете(те са от друг град и спаха у нас), оправихме цветята, имаше буквално кофи с цветя(подаръците вече бяхме ги разгледали), стегнахме багажа за другият ден за медения ни месец и вечерта продължихме купона с гости и родителите ми.  danceg
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 31, 2010, 09:15:27 »

хаааа много интересно и аз не съм я видяла тази тема доесга.
 ние спахме в хотела и станахме към 11 и нещо, защото трябваше да напуснем стаята до 12.
беше много странно, цялото тяло ме болеше, особено рамената, защото роклята си беше тежка.
Тъкмо като излзиахме и видяхме свекъра и свекървата, които идваха да приберат нещо, не помян какво май стойката за тортата, пихме кафе и си взехме цветята, те бяха много и стояха във фонатана на двора и така си тръгнахме, вечерта се събрахме с родителите и кумовете и гледахме снимки и си съпреживявахме и четахме картичките и брояхме парите smile на другия ден тръгнахме за морето
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юни 28, 2010, 14:40:32 »

Ох, най хубавият ден до сега. Станахме усмихнати и шастливи и се заехме да оправяме багажа и на медена седмичка. Мина в път, но всичко след  това си заслужаваше
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юни 28, 2010, 17:17:01 »

Първото, което направихме, беше да се наспим  laugh
После тръгнахме да разпространяваме новината. Стринката на Станислав до вчера не е вярвала, че сме се оженили  :sarcastic:Ние всичко й разказахме, халките показвахме, но тя до последно си мислеше, че им погаждаме някакъв номер.

Прибрахме се във Варна и отидохме до брат му и на тях да кажем новината. Много ни се радваха и дълго разказвахме. Черпиха ни с торта danceg

Вечерта като се прибрахме след дълга разходка пуснах мухата във форума. Последваха много телефонни обаждания и обсъждания. Беше много емоционален ден  pullpigtails
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юни 30, 2010, 07:34:02 »

Ние бяхме на хотел вечерта. Легнахме към 3 и половина (може би час разглеждахме и четяхме картичките). Сутринта половинката стана, както всеки път още към 8, аз се надигнах към 9 и слязохме да пием по кафе с кумците, които също бяха настанени в хотела. Имаше ужасно много икебани от живи цветя, останали от украсата и щеше да е грехота да не си ги вземем. Отделно имаше толкова много цветя, че отбрах по-свежите за вкъщи. Натоварихме се като керван - багажи, цветя, кумската торта, пилето и айде към нас. По пътя минахме да оставим на кумата тортата, а на кума - пилето и се прибрахме. Не ни болеше нито глава, нито нищо. С кумците продължихме лафчето по семейно, дори качихме и малко от техните снимки, та се посмяхме smile Когато си тръгнаха минахме през майката на милото, след това се прибрахме и почнахме да стягаме багажите за медената седмичка. Денят беше динамичен и не усетихме кога се изниза...Хем изморени, хем толкова екзалтирани още, че не ни се сядаше tease
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юли 28, 2010, 15:21:53 »

Нашата сватба приключи към 2:30-3ч, след това пооправихем в ресторанта с родителите и отидахме в хотелската стая. Пренесохме цветята, алкохола, вазичките - цялата украса. Имах 1 вана с букети smile и седнахме да разглеждаме подаръците. Четахме картичките с голямо вълнение, към 4.30 приключихме, поподредихме и си легнахме към 5ч. Станахме към 11ч защото в 12 трябваше да освободим стаята. Бяхме безумно щастливи и милото каза: Добро утро съпруго   heart.Тати дойде за да приберем колите ни и багажа. Прибрахме се у нас, мама ни нагости smile бяхме супер изгладнели, после и на нея показвахме картичките и започнахме да стягаме моя багаж за сватбеното. До като аз подреждах милото седна на килима, облегна се на леглото и тихо и кротко заспа  Sleep на пода smile Като бях готова го събудих да ходим у тях да събираме неговият багаж. Бяхме напълно без сили, имам чувството че правехме всичко на забавен каданс smile Събрахме и неговия и  sleeping
Активен
Bademka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: септември 09, 2010, 10:30:51 »

Сватбата ни беше в събота.В неделя хубавичко се наспасхме,изпихме по едно кафенце  Coffe ,донесоха ни снимките,отваряхме подаръците ,подреждах багаж и ходихме до кумовете вечерта.По ясно си спомням понеделника biggrin Ходихме малко по магазини да си купим дрешки,и отпрашихме към морето ..... drive без дори да знаем къде ще отседнем  blum
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: септември 09, 2010, 19:07:09 »

Първиет ден след сватбата беше един от най-хубавите дни в живота ми smile. Сватбеният ден продължи дълго, а аз се чувствах изпълнена със сили и желание за живот, не исках да го оставя да свърши smile. Към 4.30 сватбата беше към края си и кумовете се отправихме към къщата, където ни бяха поканили. Някак ме натъпкаха в едно такси и поехме към Банкя. Там ни очакваше една прекрасна къща - на близки на кумовете - настанихме се на масата пред басейна, както сме си, аз - с булчинската рокля, мъжете с костюми, само кумата се преоблече в някакъв момент и на по чаша уиски си припомняхме всичко от изминалия дълъг ден. Легнахме си към 6, небето вече просветляваше. Решихме да не пропускаме първата брачна нощ  blush, а след това започнахе да си отваряме картичките, но след като стана ясно, че нещата отиват на рев (от вълнение) се отказахме.
Сутринта станахме около 11. Басейна светлееше, беше топло и прекрасно - просто нямаше как да не се изкъпем smile. После си спретнахме обяд на барбекюто и с потайни усмивки на гордост се взирахме в пръстените си. Все едно не се бяхме оженили,а бяхме извършили най-голямото чудо, най-голямата магия на света...
Към 3 се натоварихме на такси (роклята царствено се диплеше на задната седалка  blum) и се прибрахме у дома. Деверът още предишната вечер беше занесъл подаръците вкъщи, но нямаше време да ги отваряме - моите родители ни чакаха у родителите на мъжа ми за кратко гостуване. Макар в по-обикновена рокля се чувствах все още като булка, а и емоциите бяха толкова много и толкова наситени, че просто нямаше как това чувство да изчезне. Изкарахме гостито много приятно, но постоянно усещах гърлото си свито от вълнение. Гледахме снимките, които всеки от тях беше правил. Не исках да плача, но когато на тръгване вуйчо ми стисна рълата на мъжа ми, каза му "И да се грижиш за племенничката ми!" и се извърна разплакан, не можах да се сдържа. Ревах през целия път към ресторанта (трябваше да си приберем останалите след сватбата неща), но това бяха най-щастливите сълзи в живота ми. До този момент не осъзнавах колко много хора ме обичат, колко много любов и грижа съм получила в живота си, колко съм благословена. У дома отворихме кутията с подаръците и картичките и започнахме наново да четем. И пак рев, рев... Мъжът ми плачеше. Не знам как и котката не се разрева  blum Легнахме си сравнително рано, а на следващата сутрин към 5 поехме към морето, окрилени от новия живот, който се разкриваше пред нас.
Това беше първият ни ден след сватбата. Как ми се иска да можеше да се повтори...!
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: септември 10, 2010, 20:07:40 »

roxanne, имате 1 прекрасен спомен  give_rose
Активен
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines