Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 17:26:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЕДИН ДЕН СЛЕД СВАТБАТА!  (Прочетена 47071 пъти)
 
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« -: юни 10, 2007, 13:48:06 »

ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ!
ПРЕДЛАГАМ ТУК ДА СПОДЕЛИТЕ КАКВО ПРАВИХТЕ В ДЕНЯ СЛЕД СВАТБАТА?
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 10, 2007, 14:02:33 »

Изнесохме се от хотела,защото нощувката беше там,пооправихме всичко,и заминахме на медената седмичка DANCE
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 10, 2007, 15:09:42 »

Амииии закусихме... изнесохме се от хотела....и отидохме да се видим с някои приятели, с които не можахме да се видим добре на сватбата, че беше такава лудница. След това ходихме само двамцата да обядваме и да си съберем мислите и да осъзнаем (доколкото е възможно  laugh всичко това, което ни е случи)..после милото замина, защото на другият ден беше на работа, а аз останах при мама и тате да си почина мъничко.... blum
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 10, 2007, 19:47:25 »

ние закусихме и се изнесохме от хотела,след което се отправихме към къщата на милото ,където ни чакаха всичките му роднини (е почти всичките),и започнахме всичко на ново--СУПЕР БЕшЕ yahoo DANCE
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 10, 2007, 21:46:31 »

Ние си се събудихме в къщи, много щастливи от предните ден и вечер girl_in_love По едно дойдоха баща ми и брата на милото... после закусихме... изпратихме дядото на половинката и се замислихме какво ще правим слдващите оставащи дни от отпуската ни girl_in_love
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 10, 2007, 21:49:53 »

Закусихме и се изнесохме от хотела.Направихме си разходка със всички приятели от Сф по Самоводската чаршия във ВТ и отидохме при мама и татко с кумовете и пак празнувахме.Разопаковахме сме си подаръците и много се забавлявахме.Вечерта се прибрахме в СЗ и си бяхме само двамата!
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 12, 2007, 07:06:47 »

Събудихме се в къщи по-щастливи от всякога. Разопаковахме си подаръците-беше адски интересно. После излязохме да пийнем по бира с кума.
И накрая отидохме при майка ми и баща ми, който вече беше взел записа и гледааахме и си спомняхме, доста се посмяхме. laugh
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 12, 2007, 07:22:53 »

Ние си легнахме в 6 сутринта и аз гладницата в 10.30 като казах "гладна съм", милото стана облякохме се и право в майка ми и там доследобед докато изпратим част от гостите.След това се прибрахме и започнахме да разопаковаме подаръците, беше много вълнуващо особенно да чета поздравленията им на картичките които ни бяха подарили. danceg
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 12, 2007, 11:35:20 »

Ние като се събудихме сутринта пихме кафе с моите родители и баба, защото те спаха у нас, опитахме се малко поне да подредим, кумовете дойдоха да ни донесат подаръка - кухненски робот(в ресторанта ни дадоха само гаранционната карта) и се почерпихме със сватбената торта (незнам защо в ресторанта не ни сложиха от нея, а от пастичките за гостите  crazy). После изпратихме сестра ми и едни приятели, фотографа ми се обади, че диска със снимките е готов и ще мине да го остави  yahoo Без да го разглеждаме започнахме да правим копия, за да могат родителите ни да си вземат за тях! Баткото на милото докара и неговите родители у нас , като се засякоха и с кумовете и стана препълнена къща като се има предвид, че живеем в гарсониера  tease tease tease
Следобяд си изпратихме всички и вече не помня след това нищо  Oh my ... Толкова бях уморена, само си спомням, че разглеждахме снимките, които се оказаха над 800  Oh my ... yahoo tease и вечерта заспахме като бебета  Baby
Ние нямахме първа брачна нощ, не защото бяхме толкова уморени, а защото в хола спаха моите родители и баба, а ние на диванчето в кухнята, което не стига, че скърца, но и имаше вероятност да се разпадне и тогава щеше да падне голям смях  laugh laugh laugh, а за втората аз вече си имах "крилца"  tease tease tease
Активен
zuzanka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 260


Имам си една принцеска .......


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 14, 2007, 10:51:43 »

Ами ние май си проспахме първият ден след сватбата.
Легнахме си в 7 часа сутринта и  Sleep до към 1 часа. После обядвяхме, разопаковахме подаръците       (имахме само пет, всичко останало беше пари), поговорихме си малко със свекърва ми и бабата на съпруга ми. Обсъдихме набързо сватбата и ние двамата пак отидохме да си легнем. Преди това, разбира се преброихме парите и останахме много приятно изненадани от сумата goody hurrah. Прочетохме си поздравителните картички - бяха много мили. И пак си sleeping Sleep. , та чак до другата сутрин.
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 14, 2007, 16:35:42 »

Здравейте момичета ,
ние пък се събудихме рано , пихме кафе , ходихме до свекър ми и свекърва ми където ни бяха стоварени предишната вечер всички подаръци и букети и си ги взехме , след това ходихме до майка ми и баща ми , кито имаха годишнина от сватбата  :girlhide:почерпихме се и се прибрахме с нетърпение да разопаковаме подаръци , които бяха доста и беше супер интересно.Легнахме си рано защото бяхме много изморени.
 Girl_hide Girl_hide Girl_hide
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 15, 2007, 06:44:47 »

аз си зная какво ще правим в деня след сватбата - ще пътуваме за Велинград, където ще изкараме медения си месец  yahoo
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 16, 2007, 11:17:12 »

Браво solecito ,
чудесен избор и ние ходихме там , но 3 дни след сватбата!Беше страхотно!
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 20, 2007, 15:57:57 »

Аз пък се събудих към 10 /легнахме си в 6часа/ и събудих и милото,защото ми беше скучно laugh,а пък и умирах от глад!!! :laugh:Станахме,пихме кафенце и ходихме до нашите,защото повечето гости от провинцията бяха там и искахме да ги изпратим!!!А там ни посрещнаха като някакви звезди...посмяхме се,обсъдихме сватбата,разгледахме снимки и ние с милото си тръгнахме!Като се прибрахме си събрахме багажа и на следващия ден заминахме,без да казваме на никой къде отиваме!!!Вятърът ни отвя във Варна girl_in_love girl_in_love :girl_in_love:Беше страхотно!!!
Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #14 -: юли 05, 2007, 22:08:40 »

Ние трябваше да освободим младоженската стая до 12 на обяд. Затова станахме към 10, само след 4 часа сън  crazy, аз се заех да събирам рокля, воал, шлейф, костюм в един сак, а съпругът отиде да докара каляската. Натоварихме си багажа, закарахме го в кварирата ни и отидохме да обядваме, защото аз бях озверяла след танците на сватбата и почти никакво ядене  diner Обсъждахме моменти от предната вечер, а вече получавахме и първите отзиви, разбира се положителни  yahoo
След това имахме време да си съберем багажа за моренцето, след което само помирисахме възглавницата и  Sleep На другата сутрин, доста по-бодри заминахме да медуваме любов заедно Sunshine Swiming
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines