Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 12:07:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на gtgg 29.08.2009г.  (Прочетена 26604 пъти)
 
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 03, 2009, 21:37:16 »

Хайде Мила време е за отчет, къде се загуби. нали знаеш, че сме любопитни.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 03, 2009, 22:17:54 »

gtgg къде изчезна така безследно,чакаме сватбение отчет,как върви подготожката,до къде стигнахте???  good
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 04, 2009, 14:54:04 »

gtgg Честита темичка:) и от мен и чакаме да разкажеш до къде си стигнала с подготовката  blum
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 06, 2009, 10:15:18 »

Момичета, голям застой... pardon
Нещо съм в творческа криза.... А бях и болна... изобщо, комбинацията е убийствена, при положение, че ми остават... да видя... 23 дни  girl_impossible !!!

Отчета към момента:
Ресторант "Термал"  nazdrave
Фото и видео "Фотеви" (старите)
Ди Джей Уили
Ритуална зала Аксаково  weddingday
манастир "Св. Св. Константин и Елена"  priest
Рокля - бутик Емоция (точно след седмица трябва да е готова)
Обувки - купени, но все още доста високи lol) (идеята за скъсяване на тока още е в сила, въпреки че почти няма да се усети разликата, за да не го развалим все пак)
Грим - Маруся
Прическа - Таня

До тук със списъка на сигурните неща smile (сега вече, ако не знаете колко съм несериозна, може да се убедите)

Костюм за младоженеца - дори не сме разглеждали още (същото важи за обувки и другите необходими за него неща)
Изнесен ритуал - да, ще има, ама кой ще го прави... Още не съм решила, а най-лошото е, че разгледах само 3 оферти и във всичките има по нещо, дето не ми допада съвсем, но последните две седмици съм го ударила на пълно бездействие.
Торта - един опит с Галя от Галата, но сякаш още ми се иска да пробвам и нещо друго. Решение не е взето.
Цветя (букет, бутониери, кола) - мислех си, че зная къде ще ги поръчам, но за съжаление отзива от сватбата на нашите кумци се оказа лош и сега съм в чуденка.
Чаши - още търсим, но не усилено. Разчитаме, че искаме да са изчистени и само ще ни гравират име и дата на поставката.
Свещи - грам не съм се интересувала още.
Бутониерите за гостите - мъжките са готови на 90%, но от дамските имам само мострите и все не остава време да ги направя.
Украса за ресторант - нямам идея на какъв цвят да се спра, тъй като ресторанта е в розово-лилавата гама, а пък на мен не ми е любима..., но е с толкова розово и лилаво, че ако се бучне и друг цвят направо ще стане трагедия (по моите представи поне) В тази връзка, тъй като не зная какво искам, не съм наела и фирма, която да го украси.
Подаръци за гостите - купени са сувенирчетата, но кутийката, в която ще са поднесени тепърва предстои да я печатя, режа, сгъвам... и така до крайната цел  pardon
Както може да се види от всичко написано - след големия ентусиазъм, с който се втурнах да върша всичко в началото, сега сериозно "назадваме". Най-интересното в цялата ситуация е, че ме е налегнало едно огромно безхаберие и даже не ми пука. Сякаш чакам някой да се включи, да щракне с пръсти и всичко да се нареди...

Ей това е моята история към момента. Ако съм забравила някое важно нещо, моля да ме подсетите, че да не си скубя косите после. Иначе, обещавам, че при най-малко раздвижване по темата, ще ви държа в течение.

Благодаря ви, че ми изтърпяхте словоизлиянията smile
« Последна редакция: август 06, 2009, 10:16:50 от gtgg » Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 06, 2009, 10:48:24 »

А, забравих нещо важно - вчера най-сетне поръчахме халките. Златаря е Любо - на Княз Борис, до строежа срещу Неделя. Модела е някакъв компромис и за двама ни с бъдещия съпруг, че беше голям зор в избирането. До момента не ми е правило впечатление да имаме толкова различни вкусове, но сега се изумих. Той все ми посочваше разне неща, дето ни най-малко не ми събуждаха интереса, да не кажа даже, че ми се струваха грозни. Аз пък каквто харесвах, той все ме гледаше странно и направо си мислех, че няма да се получи. В крайна сметка избрахме модел, към който и двамата нямахме твърди аргументи "против", т.е. не ни е най-любимия вариант, но за да не е само единия набутан, това беше компромиса. В един момент даже се чудехме дали да не вземем две различни халки, така че на всеки да си му е кеф да я носи, но се отказахме. Ако всичко е наред, най-късно до 20ти трябва да се готови. Тогава ще кача и снимки.
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 06, 2009, 11:46:44 »

Виждам че се чудиш за цветята:) ако искаш мога да ти дам на лични телефона на момичето което ще прави моя букет, украсата за колата и бутониерите за младоженеца и кумовете, а и част от украсата на ресторанта. Имам и пълно доверие а и ако те интересува може да се срещнете и да ти покаже снимки на неща които е правила. А и дава добри идеи. На 20.06 прави бутониерите и букета на една моя приятелка която се жени и тя също остана доволна. pardon  За тортата, защо не пробваш и в амбелино там също правят хубави неща.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 06, 2009, 13:09:01 »

Не е малко това което сте свършили, а и времето като те притисне ще видиш как бързо бързо ще ти се наместят нещата. Поздрави за ресторнта, DJ и фотото. А за маруся, за колко си запази час?
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 06, 2009, 13:15:05 »

gtgg браво и за това,което сте свършили,а всичко останало с течение на времето(което не е много всъщност)  blush лека полека всико ще се нареди  good
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 06, 2009, 14:40:21 »

siss, ако ти кажа, че не си спомням за колко точно ми е часа... Разчитам, че тя  си записа, но по груби сметки май някъде към 1 трябва да е. Ще звънна скоро да се подсетя, че и другите неща да си организирам. Иначе, както казах, не са ми много оргонизирани нещата и различни варианти още се борят из главата ми и като пропусна да си запиша нещо, после гледай какво става.
Все пак съм си казала, че от събота се заемам по-сериозно с организацията. До тогава имам разни дребни неща, които ми "ядат" от времето и вниманието. А, не съм споделила, че с подготовката на сватбата приготвяме и новото жилище. Това допълва картинката на пълната лудница. Идеята е, да ме вземат от него, че квартирата не е много подходяща за събитието. А за момента имаме полуготова баня, подови настилки, климатик и диван smile Звучи интересно, нали smile
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 06, 2009, 14:54:25 »

Леле, мила - ти направо ме разби. Аз също се занимавам с козметични ремонти в къщи, които ми идват свръх отгоре, но ново жилище ми звучи направо СМЕЛО! Вярвам, че ако имаш желание ще се справиш, а ако имаш пари още по-сигурно  Wink Но крайният резултат си заслужава - младоженци и новодомци  good
За грима те питах, щото нали знаеш кой е след теб и да не измориш много Маруся  blum
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 06, 2009, 22:16:50 »

Ти май трябваше да започнеш с новото жилище. Това обяснава всичко. Ни есамо дето оправяхме един хол )нищо нямаше в него, тъй като не ни е основно жиливще", а ремонта го правихме март-април. Нормално е. Хубавото е, че имаш идеи, които да се въртят - с времето ще се избистрят или ако допре ножа до гърлото - хващаш една за ушите и това ще е. Имате още време. А и сте оправили някои основни неща.
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 07, 2009, 00:28:42 »

Честита темичка и от мен  :girlhide:Един път като започнеш да донареждаш нещата и яе видиш как всичко ще си дойде на място  smile
Активен
amera
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #27 -: август 09, 2009, 10:42:42 »

Честита темичка и от мен!  give_rose И аз засега ще поръчвам при Галя от Галата. Най-вероятно ще е тя, но сякаш в нета има повече отзиви за детски торти, отколкото за сватбени... чудя се и аз. Пратих ти на лични един магазин за цветя, ако все още се чудиш  Wink
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 10, 2009, 13:30:40 »

gtgg къде изчезнаааа,как върви всичко около подготовката?  blum
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 10, 2009, 21:50:00 »

Момичета, малко, ама съвсем малко се пораздвижих в подготовката... Почти няма какво ново да кажа. На 95% съм готова вече с бутониерите и дамските и мъжките. Беше ме хванал ентусиазма онзи ден вечерта и като ги метнах... само дето не ми излязоха мазоли от пустите телчета smile Ако не би беше свършила и панделката, сигурно щях да съм готова вече и с този ангажимент. Вчера и днес обаче не можах да купя допълнително. Шанса е утре след работа, но и за тогава имам нещо друго предвид, та ще видим.
Реших да пробвам и с още един вид късметчета. Нещо тези морските аз самата не мога да си гивъзприема съвсем - бягат ми от сватбената идея, въпреки че исках морска тема. В крайна сметка отвен тюла в кремаво си купих и бял. Взех и едни много дребни цветчета - вид пайети и ги залепих на перестата част от късметчето. Още не съм снимала, но кто си пусна поста мисля да го направа, така че можи и да сложа нещо новичко в галерията. Подготвих на половина и кошничката за късметите - само облякох дъното, иначе не съм купувала панделка за дръжката и за декорация.
И друго свърших днес - однесох си обувките на обущар, да им скъсят тока. Колежките на работа ме обявиха залуда smile обаче реших да рискувам. То така или иначе, ако беше останал висок, нямаше май да съм стях, нищо че нямам алтернатива... Обущарят (а и другият, дето се консултирах с него) каза, че може да се скъси безболезнено с максимум, ама абсолютен максимум 1см. Е, един, един, ама пак си е нещо (само ако ме познавате достатъчно добре може да възприемете това ми разбиране).
Срещнах се отново и с едната потенциална агенция за изнесения ритуал, но не капарирах. Ще ходиим в петък доресторанта да видят на място и да им чуя идеята за украса, че май сме с различни разбирания като си говорим така. В четвъртик имам уговорка и с една агенция за украсата, с която също вече съм се виждала веднъж. Да видя дали ще взема решение, че то не остана време вече.
Е, за момента отчета приключва с това.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines