Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 06:49:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на gtgg 29.08.2009г.  (Прочетена 26600 пъти)
 
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« -: юли 29, 2009, 10:08:39 »

Ето че и твоята темичка вече е факт, а това означава, че ти остава месец до сватбата  Bravo
Пожелавам ти една пълноценна подготовка и само хубави емоции.

Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 29, 2009, 11:54:35 »

Честита темичка и от мен.
Пожелавам ти лека довършителна работа по организацията и една невероятна сватба.

Ще чакам да разказваш как върви подготовката, как е настроението и разбира се, да сложиш снимки на покупките  blum Wink blum
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 29, 2009, 11:57:43 »

Честита темичка!  Bravo Пожелавам ти един прекрасен месец до големия ден,но изпълнен с много емоции покрай приготовленията,които да споделяш с нас и с разказ и със снимки. give_rose
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 29, 2009, 11:57:48 »

Честита темичка и от мен,пожелавам ти най-прекрасния и спокоен месец до така жадувания сватбен ден!
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 29, 2009, 12:05:45 »

Честита тема, мила, с теб също сме на една дата! Чакаме с нетърпение разказчета и снимки!
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 29, 2009, 12:09:08 »

Честита тема и на една Варненска булка  give_rose
Приятна подготовка ти желая и от време на време да я споделяш с нас  tease
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 29, 2009, 12:09:42 »

Честита темичка  danceg
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #7 -: юли 29, 2009, 12:31:44 »

Още една Варненка си има тема  smile
Успешна подготовка ти желая!
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 29, 2009, 13:19:17 »

охооо на някой му се пада скорошна финална права smile хайде миличка разказвай до къде сте я докарали за сега.Успех до края на НАЧАЛОТО  give_rose
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 29, 2009, 13:54:20 »

Честита темичка и от мен. Чакаме разказчеееееееееееееее
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 29, 2009, 23:16:18 »

Благодаря ви, момичета!  give_rose
Добре, че беше днешната среща, да разбера, че имам тема, иначе хич нямаше да се сетя да потърся. Ще се постарая да я позапълня, така че да ви е интересно, но ще започна в някой от идните дни.
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 30, 2009, 07:20:04 »

Честита тема и от мен! Успешно доорганизиране на   weddingday и само положителни емоции!
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 30, 2009, 12:45:27 »

Ето още 1 августовска булка. Честита темичка и от мен
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 30, 2009, 14:46:38 »

Наминавам да поздравя посестримата по дата yahoo

Вече почна обратното броене на дните - успех в подготовката smile и все така красиви работи да твориш  good
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 03, 2009, 13:16:09 »

хайде, отчитай се smile
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 03, 2009, 21:37:16 »

Хайде Мила време е за отчет, къде се загуби. нали знаеш, че сме любопитни.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 03, 2009, 22:17:54 »

gtgg къде изчезна така безследно,чакаме сватбение отчет,как върви подготожката,до къде стигнахте???  good
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 04, 2009, 14:54:04 »

gtgg Честита темичка:) и от мен и чакаме да разкажеш до къде си стигнала с подготовката  blum
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 06, 2009, 10:15:18 »

Момичета, голям застой... pardon
Нещо съм в творческа криза.... А бях и болна... изобщо, комбинацията е убийствена, при положение, че ми остават... да видя... 23 дни  girl_impossible !!!

Отчета към момента:
Ресторант "Термал"  nazdrave
Фото и видео "Фотеви" (старите)
Ди Джей Уили
Ритуална зала Аксаково  weddingday
манастир "Св. Св. Константин и Елена"  priest
Рокля - бутик Емоция (точно след седмица трябва да е готова)
Обувки - купени, но все още доста високи lol) (идеята за скъсяване на тока още е в сила, въпреки че почти няма да се усети разликата, за да не го развалим все пак)
Грим - Маруся
Прическа - Таня

До тук със списъка на сигурните неща smile (сега вече, ако не знаете колко съм несериозна, може да се убедите)

Костюм за младоженеца - дори не сме разглеждали още (същото важи за обувки и другите необходими за него неща)
Изнесен ритуал - да, ще има, ама кой ще го прави... Още не съм решила, а най-лошото е, че разгледах само 3 оферти и във всичките има по нещо, дето не ми допада съвсем, но последните две седмици съм го ударила на пълно бездействие.
Торта - един опит с Галя от Галата, но сякаш още ми се иска да пробвам и нещо друго. Решение не е взето.
Цветя (букет, бутониери, кола) - мислех си, че зная къде ще ги поръчам, но за съжаление отзива от сватбата на нашите кумци се оказа лош и сега съм в чуденка.
Чаши - още търсим, но не усилено. Разчитаме, че искаме да са изчистени и само ще ни гравират име и дата на поставката.
Свещи - грам не съм се интересувала още.
Бутониерите за гостите - мъжките са готови на 90%, но от дамските имам само мострите и все не остава време да ги направя.
Украса за ресторант - нямам идея на какъв цвят да се спра, тъй като ресторанта е в розово-лилавата гама, а пък на мен не ми е любима..., но е с толкова розово и лилаво, че ако се бучне и друг цвят направо ще стане трагедия (по моите представи поне) В тази връзка, тъй като не зная какво искам, не съм наела и фирма, която да го украси.
Подаръци за гостите - купени са сувенирчетата, но кутийката, в която ще са поднесени тепърва предстои да я печатя, режа, сгъвам... и така до крайната цел  pardon
Както може да се види от всичко написано - след големия ентусиазъм, с който се втурнах да върша всичко в началото, сега сериозно "назадваме". Най-интересното в цялата ситуация е, че ме е налегнало едно огромно безхаберие и даже не ми пука. Сякаш чакам някой да се включи, да щракне с пръсти и всичко да се нареди...

Ей това е моята история към момента. Ако съм забравила някое важно нещо, моля да ме подсетите, че да не си скубя косите после. Иначе, обещавам, че при най-малко раздвижване по темата, ще ви държа в течение.

Благодаря ви, че ми изтърпяхте словоизлиянията smile
« Последна редакция: август 06, 2009, 10:16:50 от gtgg » Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 06, 2009, 10:48:24 »

А, забравих нещо важно - вчера най-сетне поръчахме халките. Златаря е Любо - на Княз Борис, до строежа срещу Неделя. Модела е някакъв компромис и за двама ни с бъдещия съпруг, че беше голям зор в избирането. До момента не ми е правило впечатление да имаме толкова различни вкусове, но сега се изумих. Той все ми посочваше разне неща, дето ни най-малко не ми събуждаха интереса, да не кажа даже, че ми се струваха грозни. Аз пък каквто харесвах, той все ме гледаше странно и направо си мислех, че няма да се получи. В крайна сметка избрахме модел, към който и двамата нямахме твърди аргументи "против", т.е. не ни е най-любимия вариант, но за да не е само единия набутан, това беше компромиса. В един момент даже се чудехме дали да не вземем две различни халки, така че на всеки да си му е кеф да я носи, но се отказахме. Ако всичко е наред, най-късно до 20ти трябва да се готови. Тогава ще кача и снимки.
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 06, 2009, 11:46:44 »

Виждам че се чудиш за цветята:) ако искаш мога да ти дам на лични телефона на момичето което ще прави моя букет, украсата за колата и бутониерите за младоженеца и кумовете, а и част от украсата на ресторанта. Имам и пълно доверие а и ако те интересува може да се срещнете и да ти покаже снимки на неща които е правила. А и дава добри идеи. На 20.06 прави бутониерите и букета на една моя приятелка която се жени и тя също остана доволна. pardon  За тортата, защо не пробваш и в амбелино там също правят хубави неща.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 06, 2009, 13:09:01 »

Не е малко това което сте свършили, а и времето като те притисне ще видиш как бързо бързо ще ти се наместят нещата. Поздрави за ресторнта, DJ и фотото. А за маруся, за колко си запази час?
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 06, 2009, 13:15:05 »

gtgg браво и за това,което сте свършили,а всичко останало с течение на времето(което не е много всъщност)  blush лека полека всико ще се нареди  good
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 06, 2009, 14:40:21 »

siss, ако ти кажа, че не си спомням за колко точно ми е часа... Разчитам, че тя  си записа, но по груби сметки май някъде към 1 трябва да е. Ще звънна скоро да се подсетя, че и другите неща да си организирам. Иначе, както казах, не са ми много оргонизирани нещата и различни варианти още се борят из главата ми и като пропусна да си запиша нещо, после гледай какво става.
Все пак съм си казала, че от събота се заемам по-сериозно с организацията. До тогава имам разни дребни неща, които ми "ядат" от времето и вниманието. А, не съм споделила, че с подготовката на сватбата приготвяме и новото жилище. Това допълва картинката на пълната лудница. Идеята е, да ме вземат от него, че квартирата не е много подходяща за събитието. А за момента имаме полуготова баня, подови настилки, климатик и диван smile Звучи интересно, нали smile
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 06, 2009, 14:54:25 »

Леле, мила - ти направо ме разби. Аз също се занимавам с козметични ремонти в къщи, които ми идват свръх отгоре, но ново жилище ми звучи направо СМЕЛО! Вярвам, че ако имаш желание ще се справиш, а ако имаш пари още по-сигурно  Wink Но крайният резултат си заслужава - младоженци и новодомци  good
За грима те питах, щото нали знаеш кой е след теб и да не измориш много Маруся  blum
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 06, 2009, 22:16:50 »

Ти май трябваше да започнеш с новото жилище. Това обяснава всичко. Ни есамо дето оправяхме един хол )нищо нямаше в него, тъй като не ни е основно жиливще", а ремонта го правихме март-април. Нормално е. Хубавото е, че имаш идеи, които да се въртят - с времето ще се избистрят или ако допре ножа до гърлото - хващаш една за ушите и това ще е. Имате още време. А и сте оправили някои основни неща.
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 07, 2009, 00:28:42 »

Честита темичка и от мен  :girlhide:Един път като започнеш да донареждаш нещата и яе видиш как всичко ще си дойде на място  smile
Активен
amera
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #27 -: август 09, 2009, 10:42:42 »

Честита темичка и от мен!  give_rose И аз засега ще поръчвам при Галя от Галата. Най-вероятно ще е тя, но сякаш в нета има повече отзиви за детски торти, отколкото за сватбени... чудя се и аз. Пратих ти на лични един магазин за цветя, ако все още се чудиш  Wink
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 10, 2009, 13:30:40 »

gtgg къде изчезнаааа,как върви всичко около подготовката?  blum
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 10, 2009, 21:50:00 »

Момичета, малко, ама съвсем малко се пораздвижих в подготовката... Почти няма какво ново да кажа. На 95% съм готова вече с бутониерите и дамските и мъжките. Беше ме хванал ентусиазма онзи ден вечерта и като ги метнах... само дето не ми излязоха мазоли от пустите телчета smile Ако не би беше свършила и панделката, сигурно щях да съм готова вече и с този ангажимент. Вчера и днес обаче не можах да купя допълнително. Шанса е утре след работа, но и за тогава имам нещо друго предвид, та ще видим.
Реших да пробвам и с още един вид късметчета. Нещо тези морските аз самата не мога да си гивъзприема съвсем - бягат ми от сватбената идея, въпреки че исках морска тема. В крайна сметка отвен тюла в кремаво си купих и бял. Взех и едни много дребни цветчета - вид пайети и ги залепих на перестата част от късметчето. Още не съм снимала, но кто си пусна поста мисля да го направа, така че можи и да сложа нещо новичко в галерията. Подготвих на половина и кошничката за късметите - само облякох дъното, иначе не съм купувала панделка за дръжката и за декорация.
И друго свърших днес - однесох си обувките на обущар, да им скъсят тока. Колежките на работа ме обявиха залуда smile обаче реших да рискувам. То така или иначе, ако беше останал висок, нямаше май да съм стях, нищо че нямам алтернатива... Обущарят (а и другият, дето се консултирах с него) каза, че може да се скъси безболезнено с максимум, ама абсолютен максимум 1см. Е, един, един, ама пак си е нещо (само ако ме познавате достатъчно добре може да възприемете това ми разбиране).
Срещнах се отново и с едната потенциална агенция за изнесения ритуал, но не капарирах. Ще ходиим в петък доресторанта да видят на място и да им чуя идеята за украса, че май сме с различни разбирания като си говорим така. В четвъртик имам уговорка и с една агенция за украсата, с която също вече съм се виждала веднъж. Да видя дали ще взема решение, че то не остана време вече.
Е, за момента отчета приключва с това.
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 10, 2009, 23:30:12 »

Исках да ви покажа нещо, ат все не става и нестава...


* 3Photo-0262.jpg (57.8 KB, 300x225 - видяно 2333 пъти.)
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 10, 2009, 23:33:17 »

И от още един ъгъл - кутийката за халките. Реших да ползвам този вариант вместо традиционната възглавничка


* 4Photo-0263.jpg (55.89 KB, 300x225 - видяно 2365 пъти.)
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 10, 2009, 23:38:30 »

и новите късметчета...


* 6Photo-0267.jpg (39.59 KB, 185x200 - видяно 2299 пъти.)
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 10, 2009, 23:40:53 »

и от малко по-близо


* 5Photo-0264.jpg (37.51 KB, 200x150 - видяно 2316 пъти.)
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 10, 2009, 23:48:07 »

Това сърчице-кутийка ми граба сърчицето  heart,бравооо  Bravo.Късметчетата са също така превъзходни  good
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 11, 2009, 12:25:10 »

кутийката е много яко и оригинална  Bravo
и късметчетата са много хубави  good
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 11, 2009, 13:00:48 »

О, сърцето е страхотно Bravo, а за късметчетата новите са чудесни и аз даже се чудех дали да нелепя едни зелени сърчица, явно става. Но честно казано старите с морските звездички много  ги харесвам. Все пак ти си знаеш общата картина....

Нали сме на една дата, та от късо следя как стоят нещата при теб  smile
« Последна редакция: август 11, 2009, 13:02:54 от siss » Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 13, 2009, 19:50:53 »


Момичета, копирам си директно това, което написах във темата за Варна, но не ме сдържа...

Момичета, да ви се оплача за поредното тъпо нещо, което ми се случи...
Роклята ми пристигна днес и мога да се гръмна. Толкова се ядосах като я видях, че стоях в магазина точно две минути и ще ходя утре да я меря и да видя какво е положението.
Спрях се на модела, който е в златисто в галерията ми. Поръчах роклята в слонова кост, като хиляда пъти повторих колко е важно всичко да си пасва като дантела, сатен, органза... и то всъщност е логично, без да го казвам, но явно ми е тръгнало всичко наопаки с подготовката... Голяма част от роклята ми е в желания цвят (или поне така си мисля, утре ще сравня и с мострите), но органзата си е чисто екрю, че ако не и по-тъмно (плата около бюста и най-долу, над обевките). Успявате ли да си представите картинката? Не е най красива... Направо не знам какво да правя. Не си показах почти хич реакциата в магазина, по-скоро малко изумление, но като излязох вече и почнах да го мисля... Положението не е хич розово. Не зная какво да правя. Самоуспокоявам се, че може би като я премеря може и да не седи съвсем зле... То, май точно заради тая ми мисъл не направих накоя демонстрация, а и ми беше лошо... Всъщност минах, защото днес ми се обадиха и любопитството ми надделя, а не бях готова за проба. Пропуснах да кажа, че не съм имала проби на роклята, направо пристига готова, след като ми взеха размера. Шият ги в Асеновград и май не им се занимава да ги пращат предварително, но явно трябва. Ще пиша още и утре като по-сериозно видя и обмисля положението, но ми се струва, че нещата вървят на зле. До сватбата има 2 седмици и ако се наложи да правят смяна на плата... не знам какво ще се случи. Стискайте ми плаци. Имам нужда от подкрепа.
И се извинявам за дългия пост, но не ми олекна споделянето само с майка ми и сестра ми, а други хора от гостите не искам да занимавам с неволите си.

P.S И да има нещо горе-долу положително в поста - Обувките ги скъсиха. Изработката не е много добра, но става като за един ден. Важното е, че ги чувствам удобни.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 13, 2009, 19:55:18 »

gtgg  моделът на роклята ти е много хубав.
Ще ти стискам палци всичко да се оправи good,защото това е много гадно.Като каза,че е от Асеновград ме подсети историята и с моята рокля само,че от бала.Поръчах я от два модела рокли и накрая непитайте с колко направени проби и крайния резултат не беше очаквания  diablo
Дано всичко се оправи както ти искаш good
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 13, 2009, 20:37:27 »

Честита темичка и от мен, дано всички неволи да преминат и да останат само невероятните емоции от 29.08.2009 датата и на моята сватба, като добавя че и аз съм от Варна. Та да ти кажа първо за тортите от Галата и аз не останах много очарована и затова си поръчах от Амбелино. Въпрос на вкус все пак но там по-ми харесаха. Относно бутик Емоция - в началото докато си търсих още рокля и не бях ориентирана какво точно исках си бях изкарара някои модели на Ла споза. И точно в Емоция ми казаха че няма да се получи същия ефект защото разликата между платовете в БГ и чужбина наистина има огроомна разлика. Та нищо де аз си дадох снимките, като ми обещаха да попитат в Асеновград дали ще могат да ми я ушият от по-хубав плат. Но два дена по-късно си намерих желаната рокля и вече бях в Агресия и даже съм много ама много доволна от тях и от Деси. give_rose.но пък  майка ми си уши там пола с бюстие, от Емоция имам в предвид, като ходи на две проби след доставката от Асеновград, но яз още не съм я виждала облечена, но пък тя се харсева - явно е станало добро

Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 13, 2009, 20:48:34 »

Мила, дано утре всичко да тръгне към по-добре. girl_wink  Но как е възможно изобщо такова нещо  girl_impossible То бива бива, но пък чак толкова  angry Но аз мисля, че при такъв случай трябва да се бориш за правата си. И ако е така, че грешката е при тях, да ти ушият нова и да не се правят на луди.  beating За един ден ги правят и след още един е при теб. Но сега се успокой и утре ще си каже. Може и да не е толкова лошо. Споко засега и утре ще чакаме да разказваш.
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 14, 2009, 19:27:56 »

Ох, момичета, положението е зле. Роклята си остава такава каквато е. За съжаление няма как да се оправят нещата - факторите са много. Убедиха ме, че разликата в цвета идва от наслояването на материите, но това, както се казва "не ме грее". Не ми се говори, защото е дълго и само пак ще се разстроя. По-добре за двете седмици да се опитам да си втълпя, че ще изглеждам добре. Иначе, ако ви се гледа грозна снимка на ядосана бъдеща булка, която току що е спряла да плаче... може да се сетите къде да я откриете. Ако успеете да забележите разликата в цветовете при така размазаната снимка, представете си я, когато е на живо
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 14, 2009, 19:34:13 »

Аз ти отговорих ето тук  http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,20423.msg317170.html#msg317170, но още веднъж - прекрасна си в нея!  Bravo
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 14, 2009, 19:41:19 »

gtgg стига си се измъчвала мила,роклята ти е превъзходна, good говоря ти съвсем честно и откровенно като на прителка.Недей да съжаляваш за нищо,ще видиш,че ще бъдеш прекрасна булка give_rose
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 14, 2009, 22:26:03 »

да  gtgg, роклята е повече от прекрасна good, не се притеснявай и цвета е много хубав. А ако и ти се усмихнеш просто ще бъдеш невероятно красива булка smile
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 15, 2009, 10:56:51 »

И аз подкрепям казаното дотук, че роклята е страхотна  good
Не стои никак фрапантно (както си го представях, когато обясняваше за проблема), така че според мен можеш да бъдеш напълно спокойна  give_rose
Представям си как в момента (пък и на цялата сватба) само твоята главичка ще се мъчи, че нещо не е наред. Все пак хората незнаят, че е имало "проблем" с цветовете и съм сигурна че ще останат възхитени от роклята и ще ти казват постоянно колко си красива. Те ще го приемат като даденост, като желание на булката да бъде в различни, преливащи се цветове...
Лично мнение - бъди по-спокойна и изживей най-хубавата и най-веселата сватба в живота си. Ти си хубава, роклята е хубава, младоженеца е хубав - какво повече му трябва на човек. Недей се мъчи повече с идеи как това или онова не е станало както трябва. Запомни от мен - ВИНАГИ на една сватба има ПОНЕ едно нещо, което не става както сме го искали. В твоя случай ти си пак по-добре - става въпрос за нещо, което си открила по-рано и с което ще имаш време да свикнеш. Пък и в крайна сметка моделът е същият, мерките са си твоите, роклята е добре и на дължина...Айде представи си ако роклята беше с 2-3 пръста по-малка shok или по-голяма и се набръчваше при стягането angry ... Така че дишай спокойно, гледай си роклята и ще дойде ден в който окото ти ще свикне и няма дори да се сещаш как е трябвало да бъде ... Пък и на снимки стои страхотно  good good good

п.с. Извинявам се, че питам но нещо съм изтървала - откъде е поръчвана роклята?
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 15, 2009, 14:49:37 »

Вероятно цветовете се различават и това те дразни, но няма как да не отбележа, че роклята ти стои прекрасно и ти си много красива в нея. На снимката не се вижда тази разлика, която се е получила.
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 16, 2009, 09:53:13 »

Момичета, да благодаря и на вас, за окуражаването. След поредната проба вчера, вече има една идея за промяна, така че поне отпред да не ми изглежда дразнещо това наслояване на материи и цветове - ще накарам да корегират роклята, като свалят органзата с 4-5см по-надоле. Така в най-късата маст на дентелата отпред ще изглежда, че органзата започва точно там, където свършва дантелата и ще се получи един по-плавен преход. Е, в останалата част положението ще си е същото, но поне отпред, от където се съдава пръвото впечатление, нещата ще изглеждат по-добре. Така поне си представям, че ще се получи. Имам да го пообмисля още, че да не стане по-голям гаф, но сякаш ще си настоявам за тази промяна.
Ще ви държа в течение. Поставила съм си краен срок до понеделник да съм взела финалното решение.
STAsSI, роклята е от Емоция и ъпреки добрите отзиви, които бях чувала, при мен нещата не са розови... (поне за мен самата, осъзнавам, че външния наблюдател не приема нещата така, както аз и това е съвсем нормално)
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 19, 2009, 14:45:13 »

Момичета, да се похваля и за малко отметнати задължения, след цялото оплакване в последно време.
Имаме медицински;
Резервирахме агенция за изнесения ритуал;
Резервирахме агенция за украсата.
Особено съм щастлива за украсата, че ще избягаме от розово-лилавата гама на ресторанта и ще си е в пясъчно и златисто. Специално ходихме с агентката в ресторанта с калъфите и панделките за столовете, които харесах. Въпреки притеснението ми, че ще има много различни цветове и може да се получи грозно, стои добре. Ще имаме и живи цветя на масите, които за изненада на всички ще са не във вази, а в рапани... огромни рапани... Стои интересно. Доста е нетрадиционно и може би малко трудно за възприемане в началото, но толкова пасва на целия замисъл, че не се сдържах, въпреки всички други красоти, които ми показаха.
На моменти си мисля, че сме понапреднали доста с организацията, защото все пак главните неща са на лице (като изключим, че младоженеца още е "гол и бос"), но пък днес взех да си нахвърлям какво още остава и познайте - имам изписани две страници от тефтера  pardon Не звучи добре... Но пък от петък съм в отпуск и се мятам много сериозно да довърша всичко.

Поръчах за роклята да направят промяната, която си бях намислила. Вчера трябваше да отида на проба, че да се произнеса дали да режат, но не стигнах, така че днес ще е деня на истината smile поне за момента. като видим крайния резултат после, тогава ще е важно.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 19, 2009, 21:42:40 »

С кои агенции работиш?
на мен това с рапаните и цветята ми събуди интереса - мисля, че при добър подбор може да се получи много инетерсна аранжировка Bravo
Времето наистина лети бързо и нали сме на една дата, че си сверявам часовника с теб. Очевидно последните дни ще ти протечат в трескава подготовка - успех и докладвай при възможност!
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 19, 2009, 22:11:21 »

Не се притеснявай от двата листа със задачи, то като се ходи на работа по принцип е по-трудно да се занимавш и със сватбените задължения - е зависи от работата все пак - но щом ще излизаш в отпуска ще видиш колко бързо ще напреднеш. Аз от три дена съм в отпуски вече ми останаха само такива неща които са последния ден преди сватбата - маникюр, питка, мезета и алкохол за ресторанта да се занесат и тортата. .. а и подноса за кръстника не е готов.
А това с рапаните май ще е доста интересно - снимки има ли? smile
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: август 21, 2009, 20:17:32 »

Момичета, снимки нямам на украсата. Чак след сватбата ще покажа как точно се е получило при нас.
Сега ето как изглеждат халките ни. Днес ги взехме.


* page1_rings.jpg (67.03 KB, 271x271 - видяно 2378 пъти.)
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 21, 2009, 20:28:14 »

И другото ново...
Номерата на масите


* page1_table1.jpg (74.43 KB, 300x300 - видяно 2379 пъти.)
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 21, 2009, 20:29:48 »

Честито gtgg  и халките и номерцата са много красиви  heart,само нямам търпение вече да ги видя в действие в самия голям ден за вас! blush А какво стана с роклята ти?
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 21, 2009, 20:38:27 »

Ами, роклята я чакам в понеделник готова, след корекцията. Последното ми решение беше да изместят органзата малко по-надолу. На пробата ми се стори, че ще е адекватно решение, пък ще видим. Сега обаче, каквото и да е, това е! Връщане няма, защото ще е срязан плата. Дано да мога да се похваля smile

И благодаря за мнението относно халките и номерцата smile
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 21, 2009, 20:40:45 »

Което си е хубаво немога да го подмина и да не го отбележа!  good Пожелавам ти този път вече роклята да стане както ти искаш(макар,че тя и така си беше много хубава)!
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 21, 2009, 20:52:39 »

gtgg халките и тейбълките са много хубави Bravo За роклята не го мисли толкова. Аз на по- предишната проба бях просто cray 3 нощи не спах и се наревах, но онзиден като ходих пак си казах за едни промени и си настоявах. Не се притеснявай ти си си много хубава, така че ще си страхотна булка.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 21, 2009, 22:54:23 »

Всичко е страхотно, аз за тейбълките ти казах, обаче и халките ви са страхотни  judges
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 23, 2009, 20:12:38 »

Момичета, снимки нямам на украсата. Чак след сватбата ще покажа как точно се е получило при нас.
Сега ето как изглеждат халките ни. Днес ги взехме.


 funnytooth gtgg нашите халки са същите
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 26, 2009, 20:59:15 »

Как си мила, пари ли ти вече под лъжичката?
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 29, 2009, 10:09:50 »

Честита сватба, мило семейство!

Никой не може да ви обещае безоблачни дни. Никой не може да ви обещае, че няма да заплачете поне веднъж, нито че няма да познаете тъгата,... но аз мога да ви обещая, че ако запазите любовта си силна и пламенна, ако сте мъдри и търпеливи, ако сте заедно и се поддържате, ще преодолеете всеки един тежък момент, пред който Ви изправи животът!





Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 29, 2009, 11:05:32 »

                                                  Честитоооооо! give_rose
Пожелавам Ви щастие по-прекрасно от зората, по-необятно от небето, по-дълбоко от океана! Живейте така, че всеки ден да си казвате: „Беше по-хубаво от вчера!”

                     
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 29, 2009, 13:48:53 »

Мила пожелавам ви много любов, много усмивки, много щастие и пълна къща с деца  give_rose
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 29, 2009, 13:53:57 »

  Миличка честита сватба!Пожелавам ви да бъде един незабравим ден и всичко да се подреди както сте решили.Много да се забавлявате и да ни покажеш после снимките[/color]  Сватбаааа weddingday
Активен
kateto87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 29, 2009, 14:11:20 »

 Bravo честита сватба мило семейство!!! give_rose
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 29, 2009, 17:55:02 »

Честита сватба и от мен  give_rose Желая ви никога да не гасне пламака и винаги да се чувствате, както на този ден:) Горчиво nazdrave
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: август 29, 2009, 20:39:06 »

Честита сватба!

Много положителни емоции и пълна къща с усмивки!
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 30, 2009, 15:41:10 »

Момичета да се похваля, че вчера ходих да видя Галя в манстира на СВ. Константин и Елена и беша страхотна булка, много красива. Имам 1-2 снимки, но без нейно разрешение не качвам.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: август 30, 2009, 21:15:19 »

Честитооооооо, много любов и щастие ви пожелавам от сърце Wink
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: август 30, 2009, 22:04:49 »

Момичета, благодаря ви от сърце за милите думи.  give_rose
Гери (ergeria), благодяра ти за изненадата, не зная дали забеляза, но успя да ме просълзиш... Качвай снимки смело, че и на мен ще ми е интересно да видя положението от страни. Само дано са от преди да почне ритуала, че не зная дали разбра какво се случи... Малко ми оставаше да го убия тоя поп, но ще разказвам после. Сега е време за сън, че имам да наваксвам от вчера smile
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 31, 2009, 09:32:06 »

Ех, Галя беше много хубава булка и май си поплака и по време  на ритуала ама аз си мислех, че е от вълнение. Аве каквото и да е станало най- важното е, че сте заедно и се обичате.
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: август 31, 2009, 09:35:08 »








Други снимки има в моята галерия
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 31, 2009, 09:51:36 »

Много нежна булка  Bravo
Гери ,  good за снимките
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #73 -: август 31, 2009, 13:34:09 »

Честито на новото семейство!
Бъдете винаги влюбени и задружни!
Чакаме те и теб с разказ и снимки  girl_wink
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 31, 2009, 21:58:53 »

Честито! Много любов, щастие и разбирателство ви желая!

Снимките изглеждат много обещаващо, нямам търпение да видя още и да чуя разказа, сигурна съм, че е било страхотно smile
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: август 31, 2009, 23:41:50 »

Честито и от мен. Много щастие, много взаимна любов, много разбирателство и много деца, които да кръстите и на тъщата Wink Честито мило семейство
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: септември 01, 2009, 09:20:25 »

Чеситто мичилчки от мен. Живот пълен с нови и положителни емоции ви пожелавам.
Маруся ми каза,че си била невероятна красива булка - вярвам че е така yahoo
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: септември 08, 2009, 13:04:01 »

Честито! Желая ви много любов и безоблачно бъдеще   Dance
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: септември 08, 2009, 17:02:31 »

Момичета, още веднъж благодаря за пожеланията на всички ви.
Обещавам много скоро да дам отчет кое как се случи, предполагам, че ще ви бъде интересно. Имайте само още малко търпение, че оказа се, при мен след сватбата е още по-натоварено smile А и много пътувания ми се насъбраха, утре пак... връщам се в петък и се надявам в събота или неделя вече да мога да седна спокойно да си разкажа за нашия специален ден.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: септември 15, 2009, 16:28:23 »

Честито мило семейство. Много любов и уважение да има винаги помежду ви.А ние ще чакаме търпеливо да се върнеш и да ни разкажеш за сватбения си ден. И при нас беше така след сватбата. Имахме чувството, че сме още по заети, а и доста се напътувахме.  give_rose
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 28, 2009, 00:31:32 »

Момичета, най-после качих снимки в албума!  yahoo Все не ми оставаше време... То, не че сега разполагам много, но след два три дни вече няма да имам Интернет вкъщи, защото се местим и не зная в новото жилище кога ще стигнем да вкараме, та затова реших, че е време все нещо да кача. То и доста от приятелите го чакат този момент smile
Вече се навъртя доста времето и най-вероятно албума няма да е пълен, защото доста ми се спи, но се надявам утре (т.е. вече днес smile ) да успея да го допълня.

Не съм забравила, че обещях и разказ - за него ще се опитам да намеря някоя минутка в почивките на работа.
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: септември 28, 2009, 09:12:46 »

Ех Галка страшно красива сватба. Много ми хареса, напомни ми моята и още повече ме развълнува  cray
Поздравявам те за прекрасният празник, който сте си подарили  Bravo give_rose
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: септември 28, 2009, 09:44:36 »

Bravo give_rose много сте хубави и усмихнати, пожелавам ВИ да сте все така влюбени и щастливи и ще чакам разказ.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: септември 28, 2009, 09:57:44 »

Чудесни сте! :bravo:Излъчвате толкова щастие и любов give_rose,бъдете винаги толкова усмихнати и влюбени!
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: септември 29, 2009, 12:17:48 »

gtgg  - не че съм се съмнявала, но сте невероятни yahoo yahoo yahoo
ЧЕСТИТО 1-ВИ МЕСЕЦ В БРАЧНИЯТ ЖИВОТ!
Живи и здрави бъдете и дечица си народете! Много, много  Good luck в семейният живот!
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #85 -: септември 29, 2009, 12:23:09 »

Много сте хубави, снимките са страхотни!
И честита първа месечинка семеен живот  girl_wink
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: септември 29, 2009, 13:00:17 »

Честита месечинка!  give_rose
Много семейно щастие ви пожелавам! twohearts
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: септември 29, 2009, 13:32:04 »

Честита месечинка мила Галя, нека приказката ви  е без край  give_rose
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: септември 29, 2009, 13:48:00 »

Честито първо месече!!!
Бъдете здрави, защото здравето е залог за радост,
радостта е път към щастието, а щастието е това,
което ВИ желая от сърце  Wink


* 1.jpg (47.38 KB, 504x461 - видяно 338 пъти.)
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: септември 29, 2009, 14:44:09 »

Честита месечинка Гале! give_rose give_rose give_rose
Пожелавам ви много семейно щастие и нестихваща любов! give_rose
                                                                                                                                                            
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: септември 30, 2009, 08:42:25 »

Прекрасни снимки. Сега разгледах албума ти с голям интерес. Било си много красива и нежна булка  Bravo
Активен
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines