Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 13:07:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на siss -29.08.2009  (Прочетена 36964 пъти)
 
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: септември 03, 2009, 13:18:12 »

следващият човек или по точно човече, което видях беше дъщеря ми, която се разрева като ме видя с було и дълга рокля...то се вижда на снимката. И като почна да хвърля с яд цветчетата, беше много смешна, но никой не се сърди на малките деца. Стигнахме до водещата. Тук е момента да кажа,ч е дълго се колебах между изнесеният ритуал и ритуала в рит. зала. Неисках да има нищо фалшиво на сватбата ни. За това реших да неимитирам подписване, а точно обратното. Помолих Деси (водещата на сватбата и на изнесеният ритуал) да напише реч специално за нас и това което сме решили. Та тя каза, че ние отдавна живеем заедно имаме семейство, даже сме подписали пред закона, но тук сме се събрали за да го потвърдим пред приятели и семейство. Получи се страхотно според мен. Единственият проблем ако мога да го нарека така беше в самите ни гости - бяха като ошашавени. Просто на всички им беше странно - ритуал в градината. Невидях маси и се разпиляха в градината, после като ги повика водещата незастнаха по план зад нас да гледат и слушат а направо ни заобиколиха в кръг. Както и да е - на всички ни беше за първи път  Wink Свърши церемонията, напарвихме снимки...голяма жега беше и всеки те прегръща, целува поздравява. Доста изнервящо ни беше. После обща снимка и така Жасмина покани всички на терасата, а те напаров шах защото се чудеха къде са масите. Изрично условие към ресторанта беше да няма сервирани салати и безалкохолно за да може да се види украсата, а тя беше прекрасна. Аз въсщност незнаех каква ще е украсата на булченската маса - оставих Жасмина да я напарви по свое усмотрение, като само едон -две неща бях нахвърлила като идея. Беше сложила едно нещо като рог от окйто излизаше фонтан от брашлян с много бели орхидеи - невероятно красиво в съчетание със свещите.... надявам се като получа снимките да я има точно масата.
« Последна редакция: септември 03, 2009, 13:21:15 от siss » Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: септември 03, 2009, 13:32:53 »

След това следваха задължителните неща - захранване, реч на кума (невероятно искрена и лична) за моя радост я каза без да я чете, първи танц беше на фона на тази песен http://vbox7.com/play:642a1967 . Танца завърши с фоеверк, който като идея ми се стори малко кич, но се възприе много добре от хората - въобще достоен финал на специалната песен. До тук всичко като на сватба. Трябва да уточня, че поради познаването на гостите ми на сватбата имаше само едно хоро - кумовото. Другата музика беше - диско, латино, рок, джас...но всичко това защото гостите ни са такива. Към 21ч., когато се стъмни вече на вън и Жасмина  запали висящите свещи по терасата и всичко стана музика и светлина дойде момента за моята изненада към Милен - нещо за което никой не знаеше. Идеята ми хрумна тук от една друга наша съфорумака. Оказа се направо в десятката. На стената разпънаха едно голямо платно и загасиха всички лампи. Аз едвам събрах сили да стана на микрофона и да поздравя гостите ни. Казах им че щом са тук значи са важни за нас и им благодарим. След това исках да кажа нещо на съкровището, но така се притесних, че само казахV Съпруже това е специален поздрав за теб и седнахме да гледаме. На фона на песента на Жо Десен "За теб" прожектираха филмче от наши снимки - от кагота се запознахму, от раждането на нашата дъщеря въобще ако някои е запознат с текста на песента съобразно него (с превод за всички, които неразбират френски) снимки от нашият съвместен живот. Клипа го напарви Галин Алексиев - невероятно сполучливо! Свърши и светнаха лампите - половината зала ревеше. Беше невероятен момент. Хората идваха и ме поздравяваха, приятелите на милен, които къде на шега, каде на истина  изказваха съболезнования казаха че искат жена като мен - абе направо ме трогнаха.  От там на татък аз се отпуснах и купона беше на max. Всички бяха толкова трогнати и възхитени и изведнъж се отпуснаха и те и няма да обяснявам - почнаха един поздрави. познавайки гостите си бях поръчала по една песен за почти всяка двойка.  Даже едно семейстов поръча за нас същият поздрав какъвто ние за тях. Абе от там на сетне нещата бяха неконтрулируеми. После дойде тортата - беше превъзходна и към 12 купона приключи. Всички които имаха сили ги поканихме в дискотеката в Хоризонт.  Изпратихме си гостите, платихме си сметката - никакви проблеми. Прибрахме си подаръците в хотелската стая и бегом към дискотеката. Там доста ме оглеждаха, но умората си каза своето и май ние се прибрахме първи за нашата втора брачна нощ.
« Последна редакция: септември 03, 2009, 13:40:49 от siss » Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: септември 03, 2009, 13:49:37 »

В неделя и понеделник не знаехме на кой свят сме - всички говорехме за сватбата - в къщи беше лудница. Аз тогава още не го чувствах, но като почнаха да се обаждат и дани поздравяват, че са прекарали добре и всичко е било невероятно спрях да гледам на нещата като организатор а като гост и осъзнах, че нещата наистина са се получили - точно така като ги исках. Ние булките които дейно участваме сме малко ограбени от към емоции, т.е малко натоварени с ангажименти (поне аз не прехвърлих нищо върху друг) но в края на крайщата получаваме нашата приказка, така като си я сътворямваме.
Е, това беше моя сватбен ден. Все още чакам снимките си. За сега гледах само видиото.
Благодаяр на всички които са имали търпение да ме изчетат. В инетрес на истината освен че събирах сили за писане, тези дни дълго мислих да ли да ви се оплаквам, но през цялото време вие бяхте до мен и вие разбирате най-добре моите притеснения и тревоги. Най-важното е че искам да се уверя дали аз неполудявам - дали само аз си мисля, че когато човек поеме някакъв ангажимент, то въпрос на чест е да го изпълни.
И сега тук в моята тема остава да благодаря на всички за подкрепата и помоща с идеи и информация.  give_rose give_rose give_rose
« Последна редакция: септември 03, 2009, 15:18:49 от siss » Активен
jewel
Ентусиаст
**
Публикации: 100



« Отговор #138 -: септември 04, 2009, 13:09:53 »

 cray twohearts.направо вашата история ме просълзи от щастие
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: септември 08, 2009, 12:49:49 »

Честито! Да сте все така щастливи, влюбени и красиви както в брачния си ден  nazdrave
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: септември 09, 2009, 17:36:51 »

много красив разказ на сватбеният Ви ден,поздравления за всичко преживяно на Големият ден освен емоциите с "прекрасната съфорумка".кажи и и името и ника и нека неможе да проваля повече сватбени дни на никоя бъдеща булка,как не я срам незнам....

Пожелавам Ти да сте мого щастливи и винаги толкова усмихнати и красиви както на Вашият ден  give_rose
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: септември 09, 2009, 18:22:01 »

Благодаря Ви милички. днес най-после получих снимките (половината от тях)и утре ще кача веднага щом ми остане време. Но ето ни с Ники в днешната преса  smile http://photo.v2.bgnes.com/list/bg.all/23/
« Последна редакция: септември 09, 2009, 20:31:05 от siss » Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #142 -: септември 09, 2009, 20:19:47 »

Прочетох разказа ти и ми стана едно хубаво! Много хубава сватба сте имали.  smile
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: септември 10, 2009, 10:17:40 »

Сис - честито. Прочетох на един дъх разказа ти. Много съжалявам за неприятностите, които си имала - дано ти се върнат двойно, но в хубави моменти. Но си се справила чудесно и сте имали незабравим сватбен ден. Пожелавам ви да бъдете здрави и да имате щастлив официално семеен живот.  Good luck Чакам с нетърпение снимките
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: септември 15, 2009, 11:17:56 »

Благодаря ви още веднъж за милите думи и сега да се похваля  - вече всички снимки са при мен. Нерви не ми останаха. Разбира се останаха за дообарботка, но успях да кача около 300 от 1200 снимки които имам. Доста време ми отне самото качване, но се надявам да хванете духа на моят сватбен ден, въпреки че някой са затъмнени.

Приятно гледане!
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: септември 15, 2009, 15:00:25 »

Силве всичко страшно много ми хареса. Уникални сте  Bravo
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: септември 17, 2009, 18:32:42 »

Благодаря ти и Вашата сватба ще бъде приказна give_rose
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: септември 19, 2009, 22:13:53 »

Момичета ето малко весели колажи които ни подариха наши приятели, вдъхновени от нашето щастие както казват те. Което ме накара да прегледам снимките и се окза че на 95% от тях сме ухилини до ушите blum









моят фаворит Girl_hide
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: септември 19, 2009, 22:20:35 »

И още малко

Това е любимата на мъжът ми girl_wink

Ето го и моето котенце



Това е страхотна идея за изненада, но май нямаме такава сграда!

А това е по възможностите та всеки, но кой да се сети...на време
« Последна редакция: септември 19, 2009, 22:22:50 от siss » Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: септември 22, 2009, 23:31:42 »

Поздравления на приятелите ви, колажите са страхотни  Bravo Bravo Bravo
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines