Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 16:49:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на siss -29.08.2009  (Прочетена 36871 пъти)
 
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 31, 2009, 14:02:27 »

отменяй часа и търси друга  beating
а ти имаш ли представа какво искаш горе долу?
ако си харесала някоя прическа и мислиш че е подходяща, занеси снимки следващия път да пробваш така  smile пожелавам ти успех със следващата фризьорка
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 31, 2009, 14:51:16 »

Проблема е, че не знам каква прическа искам и седнах на стола с мисълта, че един професионалист ще се съобрази с формата на лицето, очите, носа, ушите...и ще консултира кое е най-подходящо. Все пак аз харесвам много прически, но мадамите от снимките са едно, аз съвсем друго. Та на принципа на елиминацията разбрах едно: високо вдигната коса нагоре и прилепнала отстрани ама хич не ми отива. помолих фризьорката да ми направи и друг вид прически (нали за това е проба), например кок, с обем в долната част, а не в горната - тя такава физиономия направи....не ми отивало било кок diablo ами направи го за да разберем дали е така....Никаква фантазия, незнам как да го обясня, може би неможа да се получи връзка между нас - тя не ме разбра, не се постара по точно. Колкото повече пиша, толкова по се убеждавам, че трябва да търся друг фризьор  sad и няма да се оплаквам вече.
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 31, 2009, 16:15:04 »

Сис, сменяй фризьора смело. good Професионалиста трябва така да направи, че ти да се чувстваш най-красива на този ден!
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #18 -: юли 31, 2009, 16:46:59 »

Аз мога да ти препоръчам моята фризьорка във Варна. Има и други добри салони.  Но най-важното е да се срещнете и, както ти казваш - да се получи връзка между вас. Ти все пак се ориентирай от снимки в нета какви сватбени прически харесваш, а добрият професионалист ще знае как да ги трансформира според твоите индивидуални черти. Но все пак ще си му дала насока  good
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 31, 2009, 17:47:13 »

Слънце  - мерси, ако не те затруднявам дай координати.
Днес май не ми е ден и пак не ми се получиха нещата. В магазина, от който са купени чашите и рамката за сватбена снимка щяха да получават от същата серия лопатка и нож за торта. Страшно се навих, че ще си заформя комплект, та днес дългоочакваните прибори трябваше да пристигнат, но уви имало забавяне в доставката от Англия. Били платени и щели да дойдат след 2 седмици. Не се отчайвам, че ще ги получа, но леееееко се изнервих. Явно лошо време - лош късмет.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 31, 2009, 18:23:51 »

Та така да почна отчета, пък ако забравя нещо вие ме подсетете.

Идеята на моята сватба е "орхидеи и канела". Цвят на сватбата - зелено. Моята мечта  - да се вижда морето!

ресторанта - к-с Максим, терасата на ресторанта към комплекса. За пояснение намира се до вила "Рома", вилата с басейн.
подписването - ще бъде през седмицата на 27-08-2009 год., а в градината на ресторанта ще имаме изнесен ритуал.
църква - няма да имаме
гости - при последно преброяване с нас 45 човека. Тераста побира точно толкова места. Като гледахме ресторантите търсихме точно такова по-малко за да е само за нас и да се получи по задушевна обстановка. Дано не ни е тясно.
рокля - имам капарирана, нямам снимка, но съвсем случайно видях модела на Наталия Гуркова, та това е горе долу модела, но по семпъл вариант. Всъщност моята коса е също черна, средно дълга и си мисля да е така спусната, но без обема който е при Гуркова. Не съм искала да я копирам, просто случайно попаднах на тази снимка и видях сходството. Wink
було - за сега нямам, твърдо бях решила, че няма да сложа, но последният път като пробвах едно взех, че се харесах - придава някак си завършен вид на силуета. И сега съм в двуумение и то голямо.
обувки, бельо и накити - още нямам
грим - Маруся
фризьор - писах по-рано за неволите ми по този въпрос  - все още не го считам за проблем.
халки - имаме, класически модел. И двамата с милото относно дрехите и халките имаме твърдо мнение, че трябва да са класически. Ще ги снимам и покажа по-късно. Моите ръце са малки и дебеле пръстени не ми отиват, за това и на милото му е по тясна халката, защото според златаря халките трябва да са еднакви, само размера да е според дебелината на пръста. Аз мисля че за ръката на Милен идва тънък, но решихме да спазим това поверие. Надписани са с пълните ни имена и дата 27.08.2009.
чаши - имаме подарък от кръстниците ни в комплект с рамка за сватбена снимка. Имам снимка, но като публикувам другите ще кача и тази на чашите.
шаферка - ще бъде дъщеря ни, тя също вече си има рокля. Има я в галерията, но с другите снимки ще я покажа и нея. Купих я отдавна - май първото нещо което купих за сватбата  yahoo. Дълго време имах съмнения дали ще и хареса на малката, защото тя иска да носи само рокли и то които се  *db*клатят pleasantry. Момичета, които познават Ники знаят за какво малко чудо говоря. Та преди няколко дена и я пробвах за да видя дали ще и хареса и да предотвратя евентуални недоволства  в Деня, но се оказа че тя се хареса, на мен също ми хареса. Така че остава тази рокля.
костюм - както бях писала онзи ден купихме всичко без обувките. Имаме време, пък в края на крайщата все ще купим нещо, като компромисен вариант. Проблема беше, че просто нищо не ни хареса като модели от това което беше по магазинете. Единственото изискване на Милен е да са с връзки. Така били официалните - аз нямам понятие така ли е прието.
украса на ресторант ще се првави, т.е вече се прави от http://galexanimato.com/. Жасмина с която работя е чудесна, допаднахме си. Засега съм много доволна. Всичко което прави съгласува с мен и мисля, че няма да имам никакви неприятни изненади. Имам вече снимки на украста с орхидей и ще я пусна с другите да споделите мнение.
Тя ще бъде и координатор на събитието впредвид малкият брой гости, не мога да си позволя да ангажирам някои от тях и се спрях на решението да имам координатор.
DJ и сватбоводеща - Николай и Деси Дочеви от тук http://www.svatbavarna.com/. Много симпатично младо семейство. Лъчезарни и мили ми изглеждат, доверявам им се макар, че няма много отзиви за тяхната работа.  От тук от там събрах мнения и то само положителни. Вярвам, че съм направила добър избор.
това са основните работи който съм свършила. Има още както аз ги наричам дреболии с които се занивам, но стана дълго и за да не досадя, ще пиша следващият път. А до тогава ще събера и снимките.

Лека вечер и приятни почивни дни на всички.
« Последна редакция: юли 31, 2009, 18:32:28 от siss » Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 31, 2009, 18:43:25 »

Браво siss доста неща сте отхвърлили Bravo.Колкото до булото давай смело с него,и аз бях като теб въобще не исках було,обаче като се видях направо онемях,съвсем по друг начин изглежда цялостната визия с було.Поздравления з апоклята хубава е,а щом ще е по-семпла ще е още по красива и аз обичам по-изчистени неща. good
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 31, 2009, 20:29:36 »

Сис, при коя фризьорка ходи, мила? да не би да е тази, за която беше писала по-рано?!
А иначе те поздравявам, че доста неща сте отметнали!
А между другото и ние подписваме на 27.о8 chee може да се засечем в ритуална зала!
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 31, 2009, 21:30:23 »

mucito  - така ли?  yahoo ще бъде супер ако се видим. ние ще бъдем само с кумовете. за 3 ч. илли 3.30 забравих вече. вие в колко?

А иначе фризьорката е от "естетико", не е тази за която говорих преди. Но с това не искам да кажа  нищо лошо за салона, всъщност там ходя да ме постригват, водя и ники (дъщеря ми). Но ползвам само услугите на Ивелина  - мисля, че е собственичката - от нея съм супер доволна, но на моята дата ще бъде на почивка. после чух добри отзиви от пебълс и реших все пак да им се доверя. просто не съм доволна от това момиче на което попаднах, защото за пробната прическа и двете ги нямаше.
« Последна редакция: юли 31, 2009, 21:34:27 от siss » Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 31, 2009, 22:39:52 »

Да, този салон смятам да посетя и аз да видим какво биха направили с моята коса.
А за рит.зала- ние сме точно преди вас значи - 14:30. А и вие и ние сме в канцелария, сигурно ще се засечем.Ако не- ще ви изчакаме yahoo yahoo
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 01, 2009, 11:19:09 »

хехе среща на булките в Ритуалната браво бе девойки  Bravo tease yahoo
сис изобщо не и цепи басма на твойта фризьорка ами отивай при друг(а)  good
Доста сте напреднали браво,ще продължавам да следя за трепетите покрай подготовката  girl_wink

Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #26 -: август 03, 2009, 09:46:27 »

Сис, пратих ти на лични контакти на фризьор.
Избрали сте много хубаво място за сватбата  good Водещите ви също са симпатяги, била съм на сватба, водена от тях. Роклята за шаферката е много сладка, но и като знам самата шаферка каква е красавица  girl_in_love Темата на сватбата също много ми допада, аз много харесвах идеята за орхидеи и канела (но пък ние в крайна сметка бяхме орхидеи+морска), а и ресторантът ни беше  в зелено  girl_wink
За булото - бихте посъветвала да имаш, щом си се харесала. Просто друг път няма да ти се удаде да носиш, а си е емоция. После можеш да го махнеш, ако ти пречи  smile
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 03, 2009, 11:05:46 »

mucito и ние ще отидем тогава малко по рано  Wink
Слънце   - много ти благодаря за съветите. Всички положителни отзиви за DJ и водещата много ме радват, защото както казах няма много отзиви за тях. За воала вече съм 95% сигурна и както казваш - веднъж е и после мога да го махна good
« Последна редакция: август 03, 2009, 11:50:53 от siss » Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 03, 2009, 11:24:18 »

Ето малко отчет в картинки:


Това е терасата, т.е ресторанта



и пак ресторанта, местата, както казах са ограничени....
а това е градината, където ще е изнесеният ритуал

или тук под този навес, който ще  е "облечен" с воали или в далеченита където е чадъра - там евентуално с арка

това е по обща гледка
Проблема в тази градина е че е изписана с един малки каменни пътечки - няма едно равно място. Все някой ще е в тревата...за това неможем да решим къде да бъде изнесеният ритуал точно. Много храсти, много чудо...
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 03, 2009, 11:35:34 »

сега малко дрехи
както казах няма снимка на моята рокля, но ето костюма доколкото се вижда на милен

Опитах се да го наложа върху бялата врата за да се види колко светло резидаво е ризата, но май не съм могла да хвана точно този цвят.

А това е роклята на шаферката
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines