Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 20:05:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на siss -29.08.2009  (Прочетена 36982 пъти)
 
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: август 30, 2009, 21:37:07 »

Честитоооо много много щастие и океан от любов Wink
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: август 31, 2009, 10:34:49 »

Благодаря на всички за милите пожелания - чул ви господ! и да ви се връща smile

Иначе с една дума - сватбата беше прекрасна и колкото повече времето минава, толкова повече забравям неприятните емоции около организацията които имах в последните дни и остава спомена за хубавото преживяване. Най-важното за мен е, че съпругът ми (вече) е много доволен и щастлив, а за пояснение той не проявяваше никакъв интерес от към организацията освен финансиране Wink. Не мога да не се похваля, че тримесечните ми усилия и безценната помощ която получих тук дадоха своят резултат. Всеобщото мнение беше, че сватбата е била уникална  yahoo. За мен лично до средата на сватбата си беше голямо напрежение направо треперих, но после се отпуснах и се накупонясах като за последно. Сега имам много работа, с която трябва да наваксам, поради последната седмица в която неработих, но тези дни ще се опитам да систематизирам спомените си и да споделя с вас как мина моят сватбен ден! снимки още нямам, но при първа възможост ще пусна smile
Ще прескоча в темата за най-добрите за Варна да похваля заслужилите.
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: август 31, 2009, 12:23:29 »

ЧЕСТИТО, мило семейство! Сигурна съм, че всичко в сватбения ви ден  е било прекрасно! Пожелавам ви такъв да бъде и животът ви от тук нататък- изпълнен с красиви мигове, много любов и щастие ЗАЕДНО!!!!
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: август 31, 2009, 12:28:31 »

Сис, честитоооо. Много се радвам, че всичко е минало по мед и масло, най-важното е че вие сте били щастливи и доволни от резултата.
Пожелавам ви много щастие,
                                         много любов,
                                                            не спирайте да се обичате, да си го показвате и повтаряте!!!
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #124 -: август 31, 2009, 13:42:51 »

Честито ви вече официално семейство!  give_rose
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: септември 01, 2009, 10:19:38 »

Още не съм получила снимки от фотнографа,но имам няколко от Жасмина
Първо моят прекрасен букет:

А ето ни и нас blum

Както виждате Ники плаче, като ме видя....то си го очаквахме

Тук пак ми е спешно, въпреки важните думи, които слушах


Така се вързах аз за него girl_wink


А така приключи всичко
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: септември 02, 2009, 11:34:17 »

Ех,че хубава малка сладка шаферка! @}->--Ама и младоженците не отстъпват просто са.....красиви,свежи и мноооого щастливи! Bravo
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: септември 02, 2009, 18:17:31 »

Ех колко хубави сте били  Sunshine
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: септември 03, 2009, 11:38:39 »

Благодаря милички give_rose За красиви не знам (така казаха другите), но щастливи със сигурност.

Въпреки, че последната седмица изобщо не ми беше щастлива сватбата се получи повече от страхотна. Тревогите които изживях си заслужават отзивите които получих  - невероятна сватба; трябва да се учат от вас; не сме ходили на по-хубва сватба. Колкото и нескромно да звучи два дена се обаждаха поканените да ни поздравят. Получи се нещо като ефекта на ехото - колкото времето минава толкова по-високо оценяват сватбата. За мен лично не беше точно така, защо то я истрадах, но удовлетворените сега е огромно. Исках малка и изискана да бъде и се получи точно така! Както бях писала най-голямата ми нагарада е че съпругът ми е безкрайно доволен от всичко, а той въобще не си пада по такива масовки. Ходи и се хвали  на всички. yahoo
Като начало ще се пооплача какво ми пречини една съфорумка, която се постара да скапе и успя до някъде сватбеното ми настроение и въобще без да и мигне окото си позволи да ми провали сватабата.  Защо го направи не мога да кажа, а и отговор не търся вече. Аз имам правило - да не тая злоба и отмъстителност в себе си - знам, че господ вижда всичко и отрежда на всеки му според заслугите. Тя ще си получи заслуженото. Няма да споменавам името и (ако някои иска на лични), но искам да предупредя всички бъдеще булки търсещи подкрепа и помощ  тук във форума да не се доверяват сляпо на непознати самодейци - това беше единствената ми грешка в цялата организация и скъпо платих за нея.
 
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: септември 03, 2009, 11:52:34 »

Като начало ще се пооплача какво ми пречини една съфорумка, която се постара да скапе и успя до някъде сватбеното ми настроение и въобще без да и мигне окото си позволи да ми провали сватабата. 
Oh my ... Какво е направила?
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: септември 03, 2009, 12:24:45 »

Честито  give_rose  give_rose  give_rose
Бъдете много, много щастливи и се обичайте до безкрай!!!

Били сте много красиви, а относно човешката злоба - и аз не мога да си обясня - Как може да има такива хора?!?!?!!!! Аз лично бих публикувало името на въпросната девойка, за да се има едно на ум  beating
« Последна редакция: септември 03, 2009, 12:28:12 от fiamaa » Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: септември 03, 2009, 12:39:00 »

Та така - повече от 3 месеца съм върла фенка на тоиз форум, изчетах всичко изписано за всички подробности от организацията на сватбата. Неоставих нищо на случайността. Който е следил темата ми знае, че всичко беше под контрол. И така в понеделника преди сватбата имах огромен списък по дни часове  - какво кога трябва да се случи. За да разберете напълно какво изживях ще допълня, че аз преди всичко съм майка и от това нагоре работя в частиният сектор (отпуска не ми се полага) и между всичките си задължение все пак имам и служебни такива. Месец преди сватбата аз поверих на въпросната съфорумка цветчетата орхидеи (за които дадох около 50лв. с допълнителните материали, като панделки и други) за да ми направи ботуниери, също шампанското, книгата за гости и кутийката за прастените (която така и невидях повече). Като по нейно предложение тя реши да ми помогне и да ми ги напарви, като всичко отговаря на общата концепция. Показа невероятен ентузиазъм и ме увери, че до някълко дни ще са готови. Аз ръзбира се не желаех да я претеснявам с времето, защото имаше близо месец. Доволна, че и тази задача е уредане аз пръдължих на татък. Дойде предпоследната седмица и нито кост нито вест от въпросната. Обзем е леко безпокойство - писах и във скайпито, после на лични - никакъв отговор. Дойде понеделника на последната седмица, неиздържах и и звъннах по мобилния да видя какво става - увери ме че в сряда ще ми даде нещата. Пак се успокоих. Във вторник ставам с план и безброй много задачи за изпълнение и минавайки случайно покрай компютъра виждам съобщение на скайпито че има някакъв проблем. Имайки работа в центъра се отбивам при нея на работа да я питам какъв е пороблема. Честно казано мислих че е нещо незначитнелно щом беше писала на скайпа, без да е сигурна дали ще го прочета. Оказва се че ми е загубила цветчетата  Oh my ... Oh my ... Oh my .... Направо ми преряза корема. Опитах се да се въздържа ид а оценя обективно ситуацията. Случило се беше. Трябваше да намеря решение - все пак имаше време. Тя ми предложи да отиде да купи нови от едни магазин. Води ме в един евтин магазин и ми предлага да ми купи цветчета за около 9,00лв - всички. Аз се зачудих за голямата разлика, но досещате се че няма нищо случайно. Дали според вса качеството на цветчета за 40лв и такива от 9,00ще е едно и също?!? Ужасни бяха - отказах да ги взема. Отивам да магазина от където ги взех и установявам че са свършили. Прибирам се в къщи и се започва едно обаждане по телефони, едно издирване на магазини. Разбирате ли - не стига, че нямам никаква вина за случилото се  - трябваше сама да се оправям с проблема. Въпросната ми заяви, че тя може да ми купи само евтината алтернатива и нищо повече от нея. Сещате се че няма никаква вероятност да ги получа в сряда. Давам и срок до четвъртък - нали съм човек. В сряда вечерта разбирам, че тя си имала нейни проблеми и нищо не е направила. Да -  върха на наглоста беше, че през цялото време тя ме затрупва с нейните проблеми към които трябваше да проявявам разбиране. Не издържах  cray cray cray .
« Последна редакция: септември 03, 2009, 14:26:07 от siss » Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: септември 03, 2009, 12:39:46 »

Идва четъвртък - деня в който сключих брак и вместо да съм най-щастливата жена, аз умирам от тревога. Усмихвам се за пред хората, а съзнанието ми работи само върху мисълта - как ще оправя този проблем. Постоянно звъня и я питам какво стана, взели цветята? Отговор - не мога, аз съм на работа, аз това, аз онова и даже ми каза аз да отида да си ги взема. Почва се с лъжите - нямало ги в магазин в котио пратих човек да порвери и знам че ги имаше. после партних човек да ги запази (и то един зелени за всички - въобще съвсем различно от началната концепция) в един магазин, които е на 5 мин.от работата и за 22,80лв. само. Тя пак каза че не могла да отиде да ги вземе. Така четвъртък вечерта  - аз без бутониери, на ръба на нервна криза си позволих да и повиша тон и да търся други варианти за спасение. Ама никаква надежда,ч е тя ще ми плати щетите (щото нервите и сълзите няма как) Звъня на Жасмина да ме спасява. Тя милата веднага ми предлага резервен вариант, които е далеч от моята идея, но все пак гостите ми ще имат ботуниери. цената им беше 1,20 за бр. за 36 гости. Естествено съфорумката отказва да плати материалите и труда на Жасмина. В късният следобед ми съобщава, че е намерила същите като моите по 8лв. клончето и е купила въпросната бройка за 40 лв. Вътрешното ми чувство крещеше, че това е поредната лъжа, но все пак това беше деня в който се омъжих и се залъгах някак си че нещата са се наредили. Късно вечерта ми праща снимки на ботуниери и само като видях венчелищата веднага познах евтините цветчета. Казвам ви - нямах нерви вече. Нищо не и казах и на другият ден пратих една близка да отиде да ги вземе. Естествено разликата в цвета беше от тук до космоса. Този който бях купила беше - мек и лек, този който тя беше взела - твърд и с едни парцеливи венчелищета. Поплаках си, ядосах се на себе си - но и за това нямах много време - бях под пълна пара с 12 човека в къщи.
И така, това е от нещата които другите незабелязаха, но аз както и повечето от вас сме регистрирани тук именно, защото искаме да изпипаме всяка подробност. Именно защото се стараем нашият ден да е перфектен. За край да дъпълня - въпросната жена поиска да и платя 5 лв. за силикона и перличките (не че аз съм смятала да оставя невъзнаграден трудът и). А и украсата на шампанското се разлепи и даже не го използвах. А както споменах даже и нямах кутийка за пръстени. Сега чакам телефонната разпечатка за да видя колко всъщност ми излезнаха скапаните ботуниери. Това е относно лошата част. Сега ще ви напиша за останалото  smile
« Последна редакция: септември 03, 2009, 14:02:41 от siss » Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: септември 03, 2009, 12:56:39 »

Първо искам да кажа мила siss , че сте много хубави на снимките с нетърпение чакам още и да започнеш най-накрая с хубавата част от сватбата. Това което си изживяла е ужасно и дано не се случва на никоя булка. И аз мисля, че трябва да се публикува името на въпросната жена, за да се предпазят другите момичета. В крайна сметка тук сме за да си помагаме, а не да си "подливаме вода". Желая ти само щастливи моменти в сем. живот и чакам продължението... Wink
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: септември 03, 2009, 13:01:16 »

И така събота е 29 август 2009 год. Събудих се спокойна, но не защото съм си такава, а защото всичко бях уредила, а за въпросният проблем - нямах нерви а и близките ми се постараха да ме успокоят.
Първата ми задача беше 13ч. в кумата - на фризьор. До тогава напаров се мотах  smile Бях с маникюр и нищо непипвах в къщи. В 1 без 15 натоварихме колата със всичко за ресторанта и с Милен  се качихме, остави ме в кумовете и замина за ресторанта. Там той се е срещнал с Жасмина, която вече украсяваше и е предал всичко необходимо. Звънах и да и кажа че няма кутийка за пръстени, а тя каза, да не се пиртеснявам. Аз съм вече в кумата - фризьорката работи върху нас. Усетхи се че много говоря...нервноста взе да ме обзема. И даже се разплаках, докато не е дошла Маруся да ме гримира. За първи път усетих, че се почна  smile. Всичко вървеше по план  - в 15ч. бях готова с прическата и маруся звънна. Почти всички знаят за неиният професионализъм. Първото хубаво нещо което ми се случи - гримът беше безупречен. После направи и кумата. По план в 16.30 трябваше да сме в хотела където да се облека. Между другото понеже в последният момен реших да имам було, а кумът отиде да ми вземе роклята (за да не я вижда Милен) оказа, се че са забравили да ми сложат булото и той не е забелязал. Но се обадихме и докато фризьорката ме оправи кумът отиде и го взе. понеже 3 месеца организирам всичко естествено че всичко вървеше по план. в 16,30 се настанихме в хотела. фотографа ни чакаше там и започнах да се обличам, той ме снимаше. Голямо притеснение. Установих, че неставам за фотомодел Girl_hide - голям срам, ама време нямаше. Само надникнах през терасата за да видя как се украсява долу градината - всичко беше по-хубаво от колкото го виждах в главата си. Доволна, доволна...облечена, гримирана и вече много нервна зачаках татко да дойде да ме вземе. По едон време кумата ми донесе букета -  yahoo yahoo yahoo. Точно това което исках. И така зачаках да стане 17.30 и водещата да даде знак да слизаме. Вече бях много изнервена - исках да видя Милен, Никол - как са. Почна музиката и ние слязохме. От там почти нищо непомня, освен едно силно ръкоплякане...После видях моето съкровище - беше толкова красив girl_in_love Имах малко притеснения около него, защото той не е костюмар и цялото това официално обличане го притеснява, а той беше прекрасен - стегнат, красив.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines