Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 19:29:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mucito - 27.09.2009г.  (Прочетена 64544 пъти)
 
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: септември 09, 2009, 16:53:38 »

Mуци такмо ти разглеждах галерията и забелязах, че на етикетите за ракията още пише страта дата. Та да те попитам дали сте ги направили вече. А  и да те попитам какво още остава за издокусуряване, че никаква те няма.  give_rose
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: септември 10, 2009, 10:23:21 »

Здравейте Сладурки!
 BeRa , благодаря ти много за милите думи! На фона на всички красоти, които видях в този форум се радвам, че и моите неща се харесват!
Етикетите- аз датата я смених, но формата не мога и не мога и май ще ги оставя така pardon
За доизкусуряване май вече нищо не остана, освен да доизкусуря себе си само MANICURE Makeup
Всичко оставащо  са все неща, които трябва да се свършат като се приберем вече.
Трябва и да решим за менютата- бира ми се струва, че не  е необходимо повече от 1 да предвидим, защото "биреното" време май вече отмина. Така мисля поне (аз и без това не исках да има, честно казано). Не знам. Сега е може би по-добре пък да има повече вино ли? Оф, честно ви казвам тея алкохоли хич не мога да ги оправя crazy
Емоциите- какво да кажа за тях? Те, както винаги при мен, са смесени crazy
Чакайте, че щях да забравя! Имаме вече песен за първи и последен танц. Едната е българска, другата не е. Ето я едната - страхотен текст, направо ни накара да  Dance любов заедно twohearts gu6
http://www.youtube.com/watch?v=0dVmjuCZ60Y
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: септември 10, 2009, 10:26:07 »

Ето я и другата, която си я обичаме много  twohearts
http://www.youtube.com/watch?v=Za8gxGaMaZU
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: септември 11, 2009, 09:08:49 »

Муцка и двете песни са прекрасни!  Bravo
А специално втората и на мен ми е една от любимите! give_rose

За бирата и аз мисля, че няма да се пие толкова, колкото лятото, но пък е хубаво да я има на поискване. smile С алкохола и ние не успяхме да преценим нещата... Върнахме сума безалкохолно и алкохолно...Толкова много, че като видяхме силно се разтревожихме, че гостите едва ли не нищо не са пили.. То си зависи и от гостите де..
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: септември 11, 2009, 09:48:39 »

Ау,песните са страхотни! :bravo:за избора!
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: септември 11, 2009, 11:22:41 »

Да се включа и аз за алкохола. Ние бяхме предвидили по две бири, две безалкохолни и две минерални води на човек. Всичката минерална вода и безалкохолното се изпиха. От бирата върнахме само една каса - 20 бири. Аз мисля, че е хубаво да предвидите повече, от колкото да не стигне. Ние взехме бирата и минералната вода от склад. Бяхме се разбрали каквото не се изпие да се върне. Ама тя остана една каса бира само и свекъра си я остави да я допива  smile Безалкохолното беше включено в менюто и се бяхме разбрали ако свърши хората да си поръчват допълнително. Това също е вариант и за бирата, ако на хората им се пие а сте предвидили по-малко да си я поръчват директно от ресторанта.
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: септември 22, 2009, 15:23:12 »

Муценце, какво става около теб? Спокойна ли си вече, или те тресе предсватбено? От мен имаш стиснати палци, за да е всичко, както го искаш, пожелавам ти на деня да има много слънце и готино настроение!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: септември 22, 2009, 20:47:53 »

 Bravo и от мен за песничките Муци, какво става с теб, малко остава до Големия Ден мила Wink
Надявам се да мина така, както си си мечтала винаги.
« Последна редакция: септември 22, 2009, 20:52:57 от petrova83 » Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: септември 26, 2009, 08:20:50 »

Утре е твоят дълго очакван ден нила. Пожелавам ти той да бъде такъв какъвто винаги си мечтала. Не се съмнявам, че ще си много красива и усмихната булка Wink
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: септември 26, 2009, 08:23:52 »

Муци,искрени пожелания и от мен за утрешния ден-бъдете все така влюбени един в друг и много щастливи!!!!
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: септември 26, 2009, 10:04:47 »

Muci не остана:), Желая ти спокоен последен ден като мома и едно неповторимо хубаво изживяване на утрешния ден  give_rose
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: септември 26, 2009, 11:13:27 »

Щастлив ден ти желая утре и не позволявай на нищо да те разстрои - усмихвай се и ще бъдеш най - красивата smile
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: септември 26, 2009, 15:00:24 »

Муци пожелавам ти един страхотен ден утре. Знам каква лудница е  в момента, но запомни едно, не се ядосвай за нищо, защото след сватбата и без това остава само хубавото. Ще чакам с нетърпение новини от Денито,  а аз не се съмнявам, че тя ще се справи прекрасно с всичко.
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: септември 26, 2009, 20:13:21 »

Миме, желаем ви прекрасен сватбен ден изпълнен с усмивки и танци! Бъди усмихната каквото и да става, така и дребните неща просто няма да ти повлияват. Това е вашият ден и се забавлявайте щуро, както направихме и ние! Нямам търпение да си дойдете и да разказвате  girl_wink!
 good good good
Активен
swetla99
Любопитен
*
Публикации: 47


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: септември 27, 2009, 00:31:26 »

Миме пожелавам ти един прекрасен сватбен ден,изпълнен с много обич,усмивки и незабравими моменти.Хайде честито от мене и много много щастие и любов.ще чакаме снимки.целувки give_rose

Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines