Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 15:23:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mucito - 27.09.2009г.  (Прочетена 64341 пъти)
 
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: август 11, 2009, 13:39:24 »

Аз бях сигурна , че всичко трябва да мине идеално и така се психясах , че нямам думи, до последната седмица в която раздадох списъци на най-близките си приятелки и им казах , че моето спокойствие е в техните ръци.Обещаха ми че ще се погрижат за всичко и аз им повярвах- все още не мога да се позная-бях толкова спокойна ,че нямам думи.Забавлявах се невероятно защото бяха щастлива и забравих да гледам дали това цвете или онази панделка са ОК.Естествено че имаше гафове , но ги приемаш с усмивка и дори се забавляваш от тях.Няма да ти казвам да се отпуснеш -защото неможеш искаш всичко да е ОК и то ще е,защото си го подготвяла с такова желание.Просто не забравяй да казваш на мъжлето си колко го обичаш и ще забравиш за останалото good give_rose
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: август 11, 2009, 13:48:58 »

То сънищата, май всички ги сънуваме, но много смешно ми стана, като описа какво точно - аз сънувах (вярно перди месец) същите простотии, че нямам рокля, че ресоранта небил украсен, даже че свириха няаккви гнусни балади и хората спяха по масите, абе куп глупости отражение на организационните ни терзания.
Уф, това с прическата което си казала и за мен се отнася същото girl_impossible - голямо притесрнение ми е...
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 11, 2009, 15:45:36 »

Тия същите глупости ги сънувам и аз и се оплаках на една приятелка и тя ми вика, че и тя го сънувала същото преди нейната сватба, явно е някакъв предсватбен синдром  pardon
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 11, 2009, 16:02:45 »

Здравейте, сладурки!
Да ви кажа, че аз по принцип съм доста емоционален човек и абсолютно всичко, което преживявам и ме вълнува го сънувам по доста откачен (да не кажа понякога и изкривен) начин.  pardon crazy
Сватбата е, разбира се, нещото, което ме вълнува в момента, като прибавим и това, че сме далеч и доста неща стават маалко по-трудни, има и такива, които все още са неясни- е може би нормално сънят ми да не е от най-спокойните. А иначе не съм се вманиачила в събитието кой знае колко pleasantry
Просто си се притеснявам, което до колкото разбирам не се случва само на мен  Tc
Сега да ви попитам пак за мнение  относно безалкохолно и алкохол blush
Мислим да има по 3 безалкохолни и 1 вода на човек, горе-долу по 2 бири и вече там ракия, водка, вино и по малко  уиски. Та въпроса ми е за безалкохолното и бирата главно. Как мислите- много ли е, малко ли е ?
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: август 11, 2009, 16:13:57 »

Ами... добре е, ако пият повече безалкохолни, а не вода. Нашите приятели например основно вода пият с алкохола, но иначе естествено е много добре да има по второ безалкохолно, трето - ОК, но да си поръчат при нужда.

Всъщност, доста часове са - много са си добре по 3 безалкохолни, вместо да тичат сервитьорите за една кола... Да, добре си е.

Уф, ама и аз съм една съветница  Xixixi
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: август 11, 2009, 16:39:29 »

Множко идват безалкохолните,ама те хората ще си ги менкат и ще ги изпият,а за бирата(сватбата ни беше в края на май) бира нямахме в куверта,но поръчахме на ресторанта да се зареди с 2 вида бира.Имахме гости,които пият цяла вечер ракия,вино,безалкохлно и така ни се стори най-добре.И без това бирата ще стои във фризера,няма да  е по масите и сервитьорите ще бягат до бара.
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: август 11, 2009, 16:51:36 »

Муци, честно да ти кажа и аз съм много объркана с тези алкохолни/безлкохолни, че и не пия много такива неща и не мога да преценя...
При нас ще е една малка бутилка вода + 2 безалкохолни (това си е включено в менюто).
Ние добавихме и по една бира на човек, а ако искат хората после ще си поръчват направо в ресторанта но не знам много ли е малко ли е...
Може би по 2 бири на човек е по-добре, но при нас са доста скъпи в ресторанта (май мин. 5 лв беше на бира) и затова сме решили да поръчаме само една засега. Но ако при вас можете да си вкарате бирата, по-добре си предвидете по 2 според мен (пак съобразно това какво предпочитат хората де...)
« Последна редакция: август 11, 2009, 21:57:31 от minalina » Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: август 11, 2009, 19:13:08 »

Аз съм поръчала по 1 безалкохолно и по 1 вода, другото - който иска да си поръча. бирата също така - по 1 на човек, и допълнително вино. Мисля че винаги може да се отриагира ако нестигне, но малко вероятон всички да пият бира.
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: август 11, 2009, 22:49:52 »

Muci, ние сме поръчали по една кола, една фанта и една вода. Отделно ракия, уиски и там другите неща и ще си вкараме и литърка вода за тези, които не пият тази, която ще има. По 3 безалкохолни не ми се струва много, нормално е. Аз например миналата събота бях на една сватба и там съм пила само вода и безалкохолно, така че не се притеснявай. В повечето случаи на една сватба много неща са много, ама в крайна сметка тогава няма да гледаш от кое какво има blum
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: август 12, 2009, 08:36:17 »

Муци, ние имахме включени в куверта по едно безалкохолно и една бира. Добавихме по още 2 бири, внесени от нас, че викам лято е, върви биричката, ама много остана и си я прибрахме.

Освен безалкохолното, включено в куверта, внесохме по още едно на човек, само че от малките пластмасови бутилки - 500 мл, така все едно става по още две безалкохолни на човек /защото стъклените нали са 250 мл/ внесени плюс включеното в куверта - все едно 3 общо от 250 мл. И от него остана, ама не толкова много. Избрахме варианта с пластмасови бутилки от 500 мл, защото пак са удобни и така вместо да трупаш 2 бутилки по масите, слагаш само една, а и не се занимаваш да връщаш после шишета smile
По същата причина бирата беше Шуменско/Туборг - те не искат да се връщат бутилките, а и Шуменско имахме включено в куверта.

Моят съвет е повечко вода да предвидиш - все пак е лято. 1 вода е супер малко. Според мен направи като нас - внесете бутилки литър и половина - примерно предвиди на маса от 10 човека 3 такива бутилки.

Винаги остава, но после ще си го приберете  pardon По-добре така, отколкото да не стигне.
« Последна редакция: август 12, 2009, 08:40:01 от Kiksi » Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: август 12, 2009, 08:39:00 »

Муци, и според мен по три безалкохолни е напълно нормално. Ние имаме две включени в куверта и една минерална вода на човек. Вече отделно ще поръчаме бири /по две на човек/, плюс още едно безалкохолно и вече алкохолът отделно.
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: август 12, 2009, 14:20:55 »

Muci  и аз да се разпиша  blum .Според мен по 3 безалкохолни и една вода ми се струва много, но това си е мое мнение. Ти най-добре можеш да прецениш според гостите колко ще ви стигне. А и ако ме питаш по-добре да са по 2 и ако има хужда от ресторанта да носят допълнително ако някой поиска.  Но пак ти си реши и не се побарквай излишно с такива неща.  tease Всичко ще се нареди от само себе си, а и едва ли някой ще забележи колко безалкохолни има и какав алкохол:)
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: август 12, 2009, 17:42:50 »

Мерси за съветите, милички! give_rose
Всъщност аз пропуснах да кажа, че управителят на заведението се оказа златно момче и ни позволи всичкото безалкохолно (вода) и бира да е от нас.  Също и алкохол колото и какъвто поискаме  drinkz и ядки. В куверта решихме да включим водка вместо ракия, за да не стане и домашна, и купешка (ракията).
Бирата- аз хич не исках да има (някак бира и сватба не ми се вързваха), обаче милото беше категоричен за това, че трябва бира в жегите, а и се оказа, 4е почти всички пият, някои дори само бира.
За водата, Кикси е права- сега като се замисля, то аз самата дори не пия безалкохолно, а вода  nea
Затова наистина ще вземем повечко.
Пък и като се замисля по-добре да остане, отколкото да е малко, нали?
Златни сте, момичета- мерси.
Сега отивам да се карам на милото МНОГО! Изял е "поясите" на тейбълките crazy crazy beating
« Последна редакция: август 12, 2009, 17:44:36 от mucito » Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: август 12, 2009, 20:30:46 »

Честита темичка и от мен с голямо закъснение, моя съгражданке. Bravo Пожелавам ви страхотен сватбен ден изпълнен с много положителни незабравими емоции. Та гледам ти тортата от Ламор е нали, аз бях решила да е от там и бях поръчала да ми направят пробна с различни вкусове, но после опитах и от Амбелино и поръчах от там
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: август 12, 2009, 22:43:00 »


Сега отивам да се карам на милото МНОГО! Изял е "поясите" на тейбълките crazy crazy beating

Ех как ме разсмя ако знаеш, че чак и Милото се надигна да види на какво се смея, та и той се посмя. Не му се карай много на човека, нека си хапва. Ще си вземеш нови. Така като гледам и се успокоявам, че не само на мен ми е лудница. Всичките неща са ти страхотни, така че не се притеснявай.
Много гуш от мен и по- спокойно  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines