Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 17:38:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mucito - 27.09.2009г.  (Прочетена 64451 пъти)
 
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 06, 2009, 16:18:39 »

Муце, извини ме за закъснението - честита темичка. Започвам да чета веднага. Пожелавам ти весели и спокони предсватбени дни.
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 06, 2009, 16:34:28 »

Муци, и аз чакам с нетърпение да те видя с прическаааа  blush
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 07, 2009, 09:58:10 »

Лелее, колко сте писали милички, а аз нямам време да погледна.. Много, много ви благодаря за съветите на всички! give_rose give_rose
Кошничките ни всъщност са мънички и самата им форма не знам дали ще позволи повече от 4-5 плика да се слагат. Но да, може и така да направим.. ох, не знам... Кутията наистина е по-практична, но пък де да знам малко ми е неудобно. Ами ако хората пък са решили да купуват подаръци и като я видят няма ли да им стане някакво такова... тъпо huhhuh.gif
За гривничките- lady_in_love , мерси миличка, ще ти бъда благодарна ако щракнеш някой друга за идейка. Нещо не мога да ги измисля тея гривни pardon
Блещуче , идеята ти е страхотна (както винаги), обаче ние ще сме в Бг само седмица преди сватбата и не знам ще имам ли време да обикалям магазинчетата за левче.
Дари , я кажи, миличка,  тук къде да ходя да търся? Знаеш ли някой магазин да се изтрелям директно там, а не да обикалям, че наистина в работата ми изпиха мозъка и време нямам никакво за обикаляне..
Кикси , ми моят букет ако е с рози не трябва ли и гривните да са с рози пак?
siss , ти ме разби, честно! Аз съм такъв тюфлек, че къде го видя това слабо тяло не знам, но ще ви чакаме в Рит. зала и мноооого ще те черпя, да знаеш!
За прическата- не съм ходила, като се приберем ще обиколя няколко фризьорки и ще видим какво ще се получи. Аз искам много да съм с пусната коса, но предполагам, че доста ще ми топличко. Харесала съм си няколко прически, но дали на мен ще ми отива някоя от тях вече си е отделен въпрос, който честно казано доста ме тормози nea


Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 07, 2009, 10:03:10 »

А, забравих да кажа, че вече приключих с късметите изцяло. Ще ги щракна малко по-късно да ви ги покажа. Въобще не знам колко вида станаха, но... нека пък да са различни. Обаче не са с жито, а с ориз. Аз тук жито не намерих  crazy затова него ще го хвърлят след църквата, а не ориз pardon
« Последна редакция: август 07, 2009, 10:45:51 от mucito » Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 07, 2009, 10:07:47 »

Мила всичко до тук е много сполучливо и красиво good
Аз да те питам-нарочно ли е заключен албума ти blush
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 07, 2009, 10:21:19 »

Кикси , ми моят букет ако е с рози не трябва ли и гривните да са с рози пак?



Уф, да, добре би било да са от еднакви цветя, хич не се сетих за това, ама може и от други цветя, просто пак да присъства розата като елемент - примерно минирозички и хризантемки съчетано, смятам, че би се получило, а и със сигурност ще е по-трайно.
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: август 07, 2009, 11:13:08 »

Миме, мила аз цветчетата изкуствените които са като пуканки на пипане ги купих от ebay и доста неща от там си купих за сватбата. И аз нямам време за обикаляне...
Я за всеки случай ми кажи къде точно ще Ви е сключването на гражданския брак и в колко часа на 30-ти?
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 08, 2009, 08:48:37 »

maj4eto , благодаря ти, миличка! give_rose Албума- да, аз го заключих, но скоро ще го отключа girl_wink

Дари ,  граждански брак ще сключим на 27 август (в 14:30), а на 30-ти ще е църковния (15:30 в Св.Атанасий).

Аз да ви се оплача, че вече 3 нощи не мога да спа нормално crazy . Такива глупости сънувам, че не може и да бъде... Едната нощ бяхме забравили почти всичко- чаши, кошнички, букет нямах, не бях с рокля....какво ли не още. Хората пък бяха само 7-8 души, нямахме фотограф, оператор.... Ужас!
После пък (снощи) сънувах, че уж има сватба, ама нас ни няма там. Вече малко по малко май започвам да се панирам здраво.Имам странното усещане, че нещо забравям, нямам търпение да дойде денят, а после ми става мъчно, че ще мине много бързо... Не е добре работата май insane
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: август 08, 2009, 09:02:40 »

нормално е да те обхващат вълнения. аз три седмици преди сватбата почти не бях спала и сънувах само кошмари. накрая всичко се нарежда и дори да има дреболии някакви несвършени, няма изобщо да ти пука за тях в самия ден. give_rose
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: август 08, 2009, 09:11:56 »

Муци, ще кажеш че аз съм ги писала тези редове за панирането. Същите кошмари и аз имам.  crazy crazy crazy crazy
През деня се опитавам да се контролирам, но вечер не става... не мислим разумно докато спим. Успокоявам се като си казвам, че това е част от играта. Изживяваш ги повече нещата, затова е така.

Знам за себе си че ако ми беше по-безразлично, нямаше да се вълнувам толкова, но съм сигурна че ги искам тези вълнения. Един път в живота ти ще са, важното да се концентрираш само върху хубавите неща, които този ден ти донася. Защото покрай всичките джнджурийки аз лично имам тенденция да забравям , че това което ще направи този ден успешен са нашата любов и усмивките на хората. А тях знаеш че ще ги имаш иначе нямаше да се омъжиш за този човек и нямаше да поканиш тези близки хора в този така важен ден. Така че спокойно - всичко е налице за да един невероятен ден!  good
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 08, 2009, 09:26:23 »

minalina , благодаря ти за думите give_rose . Само ако знаеш как ме стопли това, което си написала! Понякога е нужно съвсем малко, за да се усмихне човек и да му стане по-добре. Благодаря ти!
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: август 09, 2009, 15:08:21 »

Миме, спокойно със сънищата! И аз последните 2 вечери сънувам такива глупости  crazy. Попа не дошъл, ресторанта не събрал хората и т.н. Аз вярвам, че това е нормално. Просто тъй като си натоварена с доста от подотовката (да не кажа и цялата) и съзнанието ти започва да се обърква на моменти под въздействието на вълнението от наближаването  smile. Всичко ще е наред - спокойно! good girl_wink
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 09, 2009, 15:55:47 »

Муци, всичко в галерията е много хубаво. А щом е и в оранжево - още по-добре. Пожелавам ти само спокойствие, и много много късмет. Нека всичко стане така както си го представяш - дори по-красиво. smile give_rose
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: август 11, 2009, 13:22:54 »

Мария,един съвет-ти се омъжваш за мъжа на живота си,каниш приятели ,с които да отпразнувате този ден,а той ще бъде най-щастливия за теб.Не превръщай този вълшебен ден в "кандидат-студентски изпит",в ден,в който не трябва да забравиш нищичко,ден,вкойто всичко трябва да  е наред.Имаш много хора до теб,които ще ти помагат и ще мислят за тези неща и нищо няма да се забрави,нито свещите,нито попа.Ти само се наслаждавай!Отпусни се и се наспи,за да си хубава!
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 11, 2009, 13:29:15 »

Ей, Муце, пожелавам ти да се радваш на здрав сън поне седмица преди сватбата "... и да сънуваш златен грош" хихихи sleeping Sleep
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines