Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 17:23:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mucito - 27.09.2009г.  (Прочетена 64396 пъти)
 
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 31, 2009, 16:05:27 »

Муц, големи красоти, събра ми се погледа направо!  Girl_hide Нямам търпение вече да идва и да ви видя прекрасната сватба.

Като гледах списъка какво имат и какво нямат булката и младоженеца, знаеш ли какво ме притесни - да не би младоженецът да има вратовръзка  girl_impossible
Но слава Богу, няма, та се успокоих.  laugh
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 31, 2009, 18:46:27 »

Ех Муци страшна си. :bravo:Много хубави нещица си измайсторила,а тейбълките са направо трепач. good
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 31, 2009, 20:51:25 »

mucito всичко е просто чудесно   Bravo
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 01, 2009, 00:39:02 »

Ей Муци тъкмо видях, че имаш тема, а то какво било. С всичко си готова, браво на теб. Украсата на вашата маса ще стане страхотна, наистина  good Аз точно тази снимка я бях харесала много, но нали сами ще си правим всичко няма от къде да намеря такива свещници.
Ще бъдеш наистина една мила и романтична морска булка. Bravo
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 01, 2009, 11:00:09 »

Хей браво за всичко!
Много ми харесват нещата които сте си избрали,сртахотни са наистина и чашите Ви са много красиви.
Подскажи какъв булчински букет си избрала и за украсата на колата да кажеш м/у коя и коя се колебаеш smile
Украсата за масите с гости е много оригинална,поздравления и за този избор  Bravo
Целувки,кога си идвате?  give_rose
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 02, 2009, 09:09:16 »

Здравейте, сладурки!!!
Най-напред ви благодаря от сърце за милите думи  kiss2 kiss2 kiss2
Тук е истинска лудница и нямах време много да влизам във форума, но ще гледам да наваксам сега.
Ани , да- корабчетата са тейбълките.
Kiksi , ако ти кажа, че докато писах кой какво има и няма се сетих точно за теб, защото като купувахме костюма имаше подарък 1 риза и една вратовръзка, които той трябваше да си избере. Гледам аз съкровището ми неземно как отива все към такива вратовръзки, които по никакъв начин не се вързват с нищо за сватбата ни и му викам: "Абе човек, защо гледаш тия, виж има и такива, които се вписват добре" А той (ама един упулен): " Ама как,бе, нали обеща?? Ще те кажа на моя човек, ааа"
 funnytooth sarcastic

Краси , идваме си живот и здраве на 22.08.
Сега ще покажа украсите и букетите между които се колебая да си кажете мнението и вие.
Тук са украсите  http://www.amisega.net/cars/album/slide.html
като чуденката ми е между снимка 5 (6) и 8(9) (но не с пеперуди, а с нещо морско.Сигурно звезди, че ми останаха доста)
А това са букетите



* buketi.jpg (73.35 KB, 360x481 - видяно 256 пъти.)
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 02, 2009, 09:15:15 »

Забравих да ви питам и за още нещо blush
Как мислите, дали децата на 10-11 е по-добре и те да са с детско меню или не???
Много се чудя  и за Ди Джея, фотото и оператора- те с пълни менюта ли да са или да имат примерно салата и основно само или хапки някакви?? Хем не искам да ги ощетявам хората, хем не знам кое ще е по-подходящо huhhuh.gif
 За сега целувки от мен на всички! Отивам на гости в темите на другите момичета heart
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 02, 2009, 09:26:33 »

Муци, правилно ти е казал човекът, поддържаме се ние с него lol, а ти ще слушаш smile , защото иначе - beating

Корабчетата ти ли ги прави или ги поръча отнякъде - и в тях ми остана погледът просто.

За децата не мога да помогна, малко е индивидуално, най-добре питай родителите, защото всяко дете яде различно. Аз така направих и накрая решихме да не им поръчвам куверти, а родителите да им поръчат на свободна консумация каквото и колкото решат. Примерно едно може да изяде едни пържени картофи само, а друго и пържола  pardon . Това е моят съвет, при нас този вариант се оказа удачен!  good

При нас ди джеят, фотографката и оператора бяха с отделни куверти, пълно меню, като другите гости. Смятам, че така е редно или поне така е прието да се прави, пък и са цял ден на крак хората /специално фотографа и оператора, а ди джеят не върви да го делиш/, но вие си решавате все пак.  pardon
« Последна редакция: август 02, 2009, 09:52:28 от Kiksi » Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 02, 2009, 09:35:14 »

Ааа, няма начин просто, а и майка ми постоянно н стресира какви жеги били, няма да го мъча обещавам! pleasantry
Да, корабчетата аз си ги правих (да е жива и здрава баба ми, че ме научи като бях малка).
За кувертите на оператори и т.н. и аз така мислих в началото, но сега всеки ми казва, че не трябвало да е така и затова реших да се допитам и до вас!
Аз сега и друго се сетих- много ме е яд, че си поръчах рокля с шлейф nea . Има някаква кукичка(или нещо такова), за да го слагам на ръката си, ама то същата работа- пак е много неудобно. Та да питам за тея копчета ли какво е как и къде се прибира това чудо?? На шивач ли трябва да отида да го направи или сама?? angry
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 02, 2009, 11:21:35 »

Mucito, честита темичка първо  girl_wink!

За шлейфа, в ателие булченски тук видях, че някъде в задната част на роклята имаше някакво скрито копче за което се надига/набира шлейфа и се закача, за да не се влачи по земята.

Виждам, че чантичка може и да нямаш, и мисля, че си се насочила добре, защото така или иначе, то не могат май много неща да се съберат в нея.

Аз също нямам търпение да мине сватбата ви за да сложиш снимки в албума - вярвам, че ще е като приказка  girl_wink.
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 02, 2009, 13:57:11 »

Честита темичка с доста закъснение и поздравления за всички красиви неща , които си сътворила. Bravo Bravo Bravo
Сега видях и новата рокля  : седи ти прекрасно, не се притеснявай шлейфът си има положителни и отрицателни черти.
И на мен ми беше голямото притеснение, но просто се влюбих в тържествеността, която придава на роклята и си казах че ще издържа...Малко трай бабо за хубост става де  Wink
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 02, 2009, 18:26:49 »

Муци да ти кажа за менютата на Dj фото и видео. Аз като ходих в Бялата къща и ми казаха, че по принцип  менютата им са като на всички гости и аз реших да ги третирам като такива с разликата, че няма да им сложа допълнително алкохол, а само 50гр. които са си в менюто.
Относно украсата на колата ми харесва 5(6) повечко. По- нестандартно ми се струва, а и напоследък повечето пък използват подобна на 8(9). Това си е мое мнение де.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #42 -: август 02, 2009, 18:58:38 »

Муци,  на мен повече ми харесва тази украса с тюла, но наистина вече всяка булка е с такава. Може да измислиш леко да я модифицираш и да стане по-различна, де да знам. А с морските звезди ще е страхотно!!!  blum Идва ми на ум ако имате два цвята като тема на сватбата, може да сложиш два цвята тюл или да го извиеш просто в различна форма.

За петата снимка - много сръткава работа, бе мила. Това докато го закачиш всяко по отделно с тия вакуумчета...ама може да бъркам и да не е толкова бавно.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #43 -: август 03, 2009, 10:33:38 »

Муци, ние имахме украса за колата от тюл и морски звезди (Денито я направи) и се получи много сладурско  good
То ние с теб имаме страшно много подобни неща  - ама така е с нашите морски сватби  Wink
Ние имахме същите менюта за ДЖ, видео и фото, каквито бяха и на останалите гости. Хората работиха усърдно и определено си заслужиха почерпката smile
Копчетата отзад обикновено ги скриват под малка панделка - изглежда като декорация, а всъщност има практическа цел. Но не на всяка рокля би подхождала тази фльонгичка  pardon Иначе, предполагам, и ти сама би могла да си пришиеш копчето, но трябва да е достатъчно здраво, за да издържи тежестта на шлейфа, а и да се внимава да не се нарани плата на роклята, там, където ще се пришива.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 03, 2009, 12:41:50 »

Леле, как съм забравила да се запиша в твоята тема.  GROAN
Излишно е да казвам, че нещата са ти прекрасни - от поканите (които за мен са най-красивите които съм виждала) до украсата. А роклята имаш ли я на снимка, щото аз май не я видях?
За децата и менюто - при нас всички са на адна маса - 6-7бр. и са с еднакво меню, че да не се сърдят и то детско. възрастовата граница е 4-11год.
За менюто на обслужващият персонал - изготвено е за тях, само две-три неща ги няма от общото, но пир нас ще се сервира на плата, а не на куверт и за това се получи така. А иначе напрови го така, както го чувстваш ти че трябва да бъде, а не това как те съветват. После да не се ядосваш.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines