Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 09:25:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Anbibian - 30.08.2009  (Прочетена 46929 пъти)
 
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #30 -: юли 30, 2009, 21:17:58 »

Честита темичка, Ани!
Много хубави емоции ти пожелавам, мног ослънчево настноение и подготовката да върви гладко и сладко!  blum
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 31, 2009, 09:24:15 »

Аз както вече обещах-вчера посетих магазинчето на Триумф. За съжаление нямат бели сатенени нощнички ( за сметка на това имаше една страшно хубава черна-очите ми останаха в нея). От каталога също нямаше нищо подходящо. Но на Лор Мар имаше страхотен комплект нощничка с прашки-бели с дантелка ( но за съжаление не напълно изчистени а на мн нежни малки цветенца в черно). Дано в София успееш да намериш-доставката става мн бързо ако харесаш нещо по каталог.
Аз покрай теб успях да си взема бельо за сватбата smile
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 31, 2009, 09:32:22 »

Перличка, благодаря за информацията и ще чакам снимки на бельото в твоята тема.
Вчера нащраках някои неща у дома и тия дни вече ще кача снимки.
Само дето не знам как да качвам няколко снимки в един пост, ако някой може да ми обясни пишете ми на лични моля ви  smile
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 01, 2009, 19:16:57 »

Здравейте отново от мен. Сега имам повече време и ще се отчета. Надявам се да не изпусна нещо  girl_wink
Сватбата е на 30.08.2009 г. в гр. Велико Търново
Запазили сме църквата за 16 часа. Първо ще се венчаем там. От 17 часа ще имаме изнесен ритуал в конферентната зала на хотел Панорама, а след ритуала започва веселбата  danceg
За гражданския ритуал имаме:
  • украсено шампанско
  • чаши и украса за тях (купих си и пистолет със силикон, за да залепя украсата на чашите, но още не съм го отваряла въобще)
  • халки и възглавничка за халките
За църквата:
  • чаша и бяла панделка
  • питата, виното, почерпката, купичката с мед ще бъдат от майка ми
  • украса за свещите, свещи нямам, но те ще бъдат подарък от кумата
Останалите дреболии:
  • книга за пожелания и украса за химикала, с който гостите ще пишат - химикал още нямам, чакам и кутия за книгата, защото е бяла и не искам да се цапа
  • менче - от майката на милото
  • кошничка - назаем от кумата, имам и допълнителна украса за нея
  • поканите са почти раздадени, чакам още няколко бройки
  • аблум, чакам кутия за аблума, който също е бял  smile
  • подаръци за гостите - папируси с пожелания и торбички от органза със захаросани бадемки, папирусите още не са навити, бонбонките не с в торбичките, но има време и за това  girl_wink


* 122.JPG (69.64 KB, 830x646 - видяно 266 пъти.)
« Последна редакция: август 01, 2009, 19:49:31 от anbibian » Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 01, 2009, 20:27:38 »

Продължавам с отчета и се извинявам предварително за това, че са няколко поста, но не мога да качвам снимки от галерията си, бутончето го няма  sad
Следващата седмица отиваме да си правим медицинските.
Нямаме бутониери, тейбълки, късметчета и етикети.
Имаме материали за бутониерите, но не знам дали ще се справим и може би накрая ще си ги купим готови. Имаме материали и за късметите, но не сме ги почвали. Добре че милото ще удари там едно рамо  smile Направила съм едно късметче прототип има го в галерията, но нещо вече не ми харесва. Вие какво мислите?
Тейбълките са в разработка, но се надявам вече другата седмица да ги печатаме и правим и тях.
Благодарение на Енигма  Love girl има етикет за ракията, а сега се мъча с този за виното. Дано успея до другата седмица  smile, за да печатам всичко на куп. Имаме домашна ракия и вино. Виното е бутилирано, а за ракията имаме шишета от завода в Плевен.
Кърфици нямаме, но те са лесни.
Ще се ходи до Джъмбо за свещи тия дни.


* 121.JPG (39.62 KB, 640x363 - видяно 229 пъти.)
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 01, 2009, 20:33:35 »

Днес обиколихме половин София, но мога да кажа доволно, че младоженеца вече е готов  yahoo
има си костюм тъмносин лен от Андрюс, две ризи с къс ръкав, вратовръзка, бельо и след лудо обикаляне по магазините  yahoo(дори аз изплезих език) най-сетне имаме и обувки, страхотни са  yahoo
при първа възможност ще пусна снимки  smile

Аз също съм готова - рокля от Милена Асеновград, шита по модел на Мануел Мота за Проновиас, обувки на Балис - има ги в галерията, бяла лачена чантичка (също в галерията), дълго було от тюл пак от Милена. Имам и ветрило, не е кой знае какво  pardon


* 7.JPG (25.5 KB, 336x448 - видяно 249 пъти.)
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 01, 2009, 20:39:40 »

След голямо обикаляне днес, ама многооо голямо пак си останах без прословутата бяла сатенена нощница  sad
От Триумф ми обясниха, че нощниците ги зареждат в началото на всяка колекция с една поръчка и не могат да се поръчат по каталог както сутиените.
Поне съм си много доволна от сутена - ето го и него  smile


* 19.JPG (73.34 KB, 448x336 - видяно 220 пъти.)
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #37 -: август 01, 2009, 21:17:06 »

Ани, нещата са прекрасни! Честито!!!
И късмет с нощничката!
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 01, 2009, 23:04:31 »

Браво мила,доста нещица сте свършили и все прекрасни сте ги измайсторили,поздравления,всичко е много красиво,а сватбената ви книга и чашите ви  са ми едни от любимите :PНяма ли да ни покажеш рокличката,че аз лично съм много любопитна да е видя. blush
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 01, 2009, 23:28:37 »

Amelia, lady_in_love, благодаря момичета  give_rose
Аз и преди писах по другите теми, че неискам да пускам роклята, защото милото чете форума и може да я види. Иначе си седи в гардероба ни в калъф и съм сигурна, че не наднича вътре, но току виж е влязал в темата и ме види с нея. Ще трябва да почакате докато сватбата мине  pardon
Но ще ви пусна халатчето на снимка.
Почти вече се отказах от тази бяла нощница. Обещали са ми на две места да поръчат ако има. Ако няма обмислям да си купя някакъв десен черно и бяло или въобще да не си вземам такава нощница, а направо си харесах едни сатенени пижамки в Етам. Поне ще имам новичка пижамка за медената седмичка  smile


* 20.JPG (44.3 KB, 235x314 - видяно 1638 пъти.)
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 02, 2009, 00:59:29 »

Адашке, честита тема. Виждам  повечето неща си готова. Големи красоти. Тези пеперудки а много нежни. Роклята ти сигурно е много красива. Еми щом не можеш да я покажеш предварително ще чакаме. Wink
Успех с нещата, които остават да се свършат по план. good Wink
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 02, 2009, 08:25:36 »

Браво, мила! Всичко е толкова нежно- много ми харесва! Поздравявам те за парфюма също- един от любимите ми е! give_rose
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 02, 2009, 08:53:32 »

Благодаря ani_4ka_p и mucito
Това е най най-любимият ми парфюм, милото ми го подари за Коледа и за сватбата не се наложи да купуваме нов парфюм  yahoo Аз му взех един на Давидоф за 14 февруари и проблема с парфюмите беше решен  danceg
Малко се оспах днес и няма да пиша много, че трябва да излизам. Майката на милото много държеше да ни подари нещо след сватбата и ни беше дала пари, да си купим каквото харесаме. Аз поръчах две възглавници от тези на Дормео Меморисан Класик, но още не сме ги пробвали, защото са много големи и нямаме калъфки за тях. Сега отивам да взема другата част от подаръка - поръчахме си луксозни чаршафи по наши размери от един магазин на Пангюрище на Графа, не са ми звънели да ходя да ги взема, но срокът беше 5 дни и се надявам да са готови.
Това е от мен за сега.
А и на милото един приятел ще идва днес у дома да ни учи на хора, горкия яко ще се измъчи  tease
Целувки и чао за сега
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 02, 2009, 17:59:27 »

Браво Мила справяш се повече от чудесно Bravo Всичко е много добре подбрано и красиво. yahoo
продължавай в същия дух good
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 02, 2009, 18:59:21 »

Благодаря bergeria  give_rose
Ето какво свърших днес - взех чаршафите, много са хубави  smile, тежаха два тона  pleasantry
Купих си боя за коса - аз съм естествено кестенява, но преди две години експерементирах с цвета на косата и не се харесах и от тогава се боядисвам с палете на шварцкопф, за да си възстановя естествения цвят, но боите все се измиват. Сега взех две бои за по-сигурно  girl_wink
Купих си нов слънцезащитен флуид на Виши и ми подариха термална вода  danceg
След всичко изписано за гланца на Лореал в темата на lady_in_love, реших да го пробвам днес, тъй като си купих преди време и установих, че в действителност е хубав, но не е траен, оставя петна и се трие след ядене. За кожичките нищо не мога да кажа, няколко момичета казаха, че устните им стават на кожички, но моите понеже винаги са такива не мога да предценя дали е от гланца или защото си ги гриза постоянно  pardon
Така че си купих глос на Макс Фактор, но не липфинити, защото не ми харесаха цветовете, а друг, за който ми казаха също че е много траен. Първо си търнах на ръката и след обяд и дълга разходка и няколко пъти миене на ръце, той още си е там и си го купих. Тия дни ще го пробвам как е  smile
Взех и дездурант Одорекс, за да се предпазим от изпотяването на свтабата  smile
И пудра си купих, обичам тази на Мейбалин и пак такава си взех, за дас и коригирам грима по време на сватбата.
Нощница още нямам   sad
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines