Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 15:03:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето - 7 част  (Прочетена 134890 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: октомври 28, 2009, 11:30:08 »

Като казахте Джъмбо да кажа малко новини от кухнята - съвсем скоро откриват огромен магазин Джъмбо в Пловдив точно срещу МЕТРО-2 и отделно още 3 нови магазина ще има в София.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: октомври 28, 2009, 18:09:40 »

Утре сме на София по друг повод, но ни се иска и да разгледаме големи бебешки магазини. Просто ей така за сега, без да пазарим ама да добием някаква представа  Wink Та насочила съм се към Хиполенд, Вис Виталис и Бейби Мола ... софиянките какво ще ме посъветват  blum
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: октомври 28, 2009, 18:11:21 »

Правилно сте се насочили Гери. Аз лично бих добавила и Пигис Хаус, а Бейби мол-а според мен не е нищо особено, а цените не са никак нормални.
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: октомври 28, 2009, 18:15:27 »

Аз също смятам,че м Пигис хаус има по-хубави неща от изброените.Вис виталис е огромен и има много неща,хиполенд аз не го харесвам,а бейби мола не съм го посещавала.Гери виж и джъмбо.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: октомври 28, 2009, 20:16:08 »

Мм благодаря, разгледах сайта на Пигис хаус, много добре заредено изглежда, ще се метнем и до там  good
Активен
buba80
Регистриран

Публикации: 5


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: октомври 29, 2009, 11:27:00 »

Искам да кажа за Пигис - там цените ми се струват ужасно високи. Кутиа за стерилизация на Бертони там е към 32 лв. а в Кауфланд е 25 същата, да не говорим за препаратите за по4истване. Вис Виталис също са с по-ниски цени спрямо Пигис и Хиполенд. В Джъмбо не сам ходила но 4увам 4е там цените били приемливи.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: октомври 29, 2009, 11:34:58 »

Не съм се похвалила с новите ни придобивки:

Активна гимнастика на Fisher Price:


Активна гимнастика на Canpol:


Кошарка:


* dreambox1.jpg (67.81 KB, 320x320 - видяно 3326 пъти.)
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: октомври 29, 2009, 11:36:43 »

За цените в Джъмбо - така е, по-ниски са, но например повечето неща като дрешки за бебето са или само в синьо или само в розово, недостатък е че бодитата примерно са без копченца и се обличат само през главата, а иначе са хубави. Много от стоките не си отговарят на номерациите и трябва да се гледа на око. Някои стоки наистина много си заслужават, други не чак толкова.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: октомври 29, 2009, 13:23:28 »

Захира, много са сладки новите покупки, ама аз понеже живо се интересувам от тези за гимнастиката, защо три различни сте взели?

Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: октомври 29, 2009, 13:49:05 »

Не сме ги взимали - всичките са ни подаръци:) Отскоро взеха да влизат в употреба.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: октомври 29, 2009, 14:00:57 »

Пак нещо да питам, значи на гърба на списание "Моето дете" си харесах една количка, пише че я има в магазин "Щъркел" но немога да я намеря никъде в интернет за да ви я покажа  crazy Количката е Mag England Corona trio  crazy  С два коша и кош за кола - 570лв  crazy Ако някой я е виждал да си каже мнението  blum
Активен
Таня
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 434


http://www.album.bg/maca18f/


Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: октомври 29, 2009, 14:42:12 »

Гери и аз я видях този количка в същото списание но наистина в нета и по точно в сайта на штъркел я няма, една мама ми каза, че била тежичка, ама за мен си струва толкова кошчета и за 570 си е оферта за мен, а за нашето Бертони плазма ми казаха да не прая тази грешка, че бързо щяла да се скъса, самите платове на Бертонито не били хубави и бързо са се раздърпвали  nea мноооо ме отчаяха , много я бях харесала
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: октомври 29, 2009, 14:58:29 »

Вики, но и двете са с едно и също предназначение, нали (активната гимнастика визирам)? Питам, понеже аз искам да взема такова нещо за племенничката ми, ама още е раничко д е, нека сестра ми влезне в 8-ми месец и....елате ме вижте...

Затова така те подпитах, но не си зададох точно въпроса  blush

Моля те, когато имаш вече първи впечатления кое е най-използваемо и най-функционално, да ми кажеш, може и на ЛС.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: октомври 29, 2009, 15:12:05 »

Да с едно и също предназначение са - да ти кажа каквото и да вземеш за бебо е важно да е по-шареничко. Иначе въпреки, че му казват активна гимнастика това което прави бебето е да го сложиш на едно шарено килимче и се протяга да хваща играчките отгоре.Някои имат свиреща играчка прикачена към гимнастиката, други играчки просто дрънкат. Затова мисля, че колкото по-цветно толкова по-добре, независимо от марката. Това на Canpol е по-голямо, а и е доста по-евтино май.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: октомври 29, 2009, 15:39:21 »

Благодаря за разясненията.

А пак да питам нещо, кошарката за игра практична ли е изобщо?
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines