Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:49:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето - 7 част  (Прочетена 134860 пъти)
 
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 29, 2009, 13:33:46 »

Tони, разгледах всички модели колички, които сте си набелязали и да ти кажа май съм за Чикото.
Не знам дали има от тях неутрален цвят, както ти искаш, но си има зимен кош, летният кош е доста широк, което за момченцата е много важно, защото те по-бързо израстват количките си, а и столчето за кола си има отделна рама.
За килограмите - независимо дали няма да я сваляш по стълби или тнт си е ок да е по-лека, защото улиците ни не са уредени и се нала често пренасяне. pardon, но почти всички триколки знам са около 13кг.
С това колко е качествена количката и дали дава дефекти нямам опит, но има достатъчно майки във форума с Чико и може до тях да се допиташ.
Триколките, доколкто знам ги дават за добра проходимост и на пясък. good
Харесвам също й АБЦ-то, много съм им хвърлила око.
Но щом казваш, че няма къде да ги видите на живо. sad
А за продавачките няма да коментирам има много некомпетентни такива nea Вместо да ти помогнат може само още повече да те объркат.
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 29, 2009, 13:37:39 »

Относно тежестта на триколките ,моята поне не ми тежи
Жаси, в началото нито една количк не тежи, защото бебето е малко. После като стане 10 кг и нагоре бебе и като добавим количката ела да видиш.
Е няма как развиват се мускули. smile
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #17 -: юли 30, 2009, 10:49:27 »

Маслинка, току що виждам такава възглавница в Ла Редут http://www.laredoute.fr/vente-coussin-pour-bebe.aspx?productid=324068162&documentid=201209&categoryid=53886784&pos=2_n_n&numberpage=3
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 30, 2009, 18:42:59 »

Преди време писах за един магазин в МОЛ-а и тъй като вече зная как се казва, пускам и сайта му.
www.obaibi.com
Дрешките са френски, но произведени или в Китай или някъде другаде. Не са евтини, но тъй като аз трудно харесвам неща за момченца, а там ми останаха очите, вчера взех няколко неща за изписването, като панталонки, ризка, жилетчица, още една блузка .... и добре че са скъпички че да спра до тук. В момента имат намаление и може да се намерят много хубави неща на прилични цени, напр. гащеризон за 25 лв. Но ми направи неприятно впечатление че блузка от новата колекция, която в сайта струва 17.90 евро, аз купих за 43лв. Иначе има доста от нещата, които са в сайта и сега са в намаление, а и на живо да ви кажа ми харесват повече.  След време ще мога да пиша и за качеството. smile
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 30, 2009, 19:21:19 »

И на мен ми привлече вниманието този магазин,като влезнахме с майка ми и не можахме да излезем половин час от него,наистина имат много готини неща точно такива каквито харесвам,дрехи за големи хора направени малък размер! yahoo
Активен
hukuta
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1022


Мама на сладко бебе Ивелина


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 30, 2009, 20:58:06 »

Момичета, имам нужда от помощ!!!  girl_impossible
Някоя от вас пазарила ли е от ЛаРедута??? За да ми разясни размерите на бебешките дрешки???
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #21 -: юли 30, 2009, 21:02:42 »

Аз един път съм поръчвала, но още не съм си получила поръчката. Няма нищо по-различно. 50 размер е за 50см например. А в скоби си пише новородено, 3м, 6м ... 1г,2г
Активен
hukuta
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1022


Мама на сладко бебе Ивелина


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 30, 2009, 21:05:04 »

А какво ще значи 45 prema ???  pardon
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 30, 2009, 21:12:39 »

Съвсем новородено. Не вземай такива. Дори и да му стават на бебето , то ще е само за седмица-две. Купувай направо 0-3мес е моят съвет.
Активен
hukuta
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1022


Мама на сладко бебе Ивелина


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 30, 2009, 21:18:03 »

Абе и аз така предположих, ама пак да ви питам  smile
То по-скоро размерите са 50-за новородено и 54-за 1м, тях смятам да поръчвам  good
Благодаря!  give_rose
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #25 -: юли 30, 2009, 21:20:53 »

Аз си мисля, че 45 е като за недоносени. В смисъл нали средностатистическото бебе е 3кг 50см, та за такива по дребнички по 2кг и нещо.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 01, 2009, 14:28:32 »

Хайде, малко да пораздвижа темата. Най-накрая качих в галерията си снимки от дрешките които купих преди няколко дни, и според кг на бебето и времето, ще видя кои ще използвам за изписването.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #27 -: август 01, 2009, 17:25:53 »

Дарлинг, страхотни са  Bravo Видях, че си взела и от бенетон. Аз там също харесах много неща за момиченца преди време. А този другият магазин от където си пазарувала къде по-точно се намира ?
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 01, 2009, 17:45:27 »

Мами, искам да ви кажа, че попаднах на един сайт, който е пълен с полезна информация за бебешките покупки, различните марки и т.н. Дано не се счете като реклама, но собствениците на магазин са бебешки стоки в Стара Загора са го направили, за да улесняват майките с информация, а не да продават стоките си. Това не е онлайн магазин, а сайт, пълен с полезна информация за най-различни неща.
На мен лично ми е страшно полезен, тъй като не съм наясно почти с нищо, а информацията в нета е доста пръсната, а в сайта е синтезирана много добре. Хиляди комплименти за тези хора, че са го създали и как им се е занимавало, без грам комерсиалност.  Bravo Bravo Bravo
Хвърлете и вие по едно око, може да ви е от полза:

http://www.papa-bebe.com/index.html

Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 01, 2009, 19:31:24 »

Мariana  магазина е на вторият етаж до Манго. В Бенетон цените с намаленията също не са лоши, но за момченца нямаше голям избор. nea  В Mothercare също има намаления и там ми направиха  впечатление доста хубави роклички и жилетчици за момиченца, но комплектите от бодита са ми неоправдано скъпи, поне за мен. Във Fox baby пък нямаше почти нищо от 0-3, иначе от там нататък имаше интересни неща.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines