Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:50:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето - 7 част  (Прочетена 134889 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« -: юли 28, 2009, 13:40:23 »

Ето я и новата чат на тази полезна и интересна тема! Wink

Предишната тема
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 28, 2009, 14:03:28 »

Момичета,а някой виждал ли е на живо тази количка.Дайте инфо и отзиви
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/3_403/products_id/4093
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 28, 2009, 14:17:54 »

Алексче на мен АВС-то ми е първата любов,а о едно време и мъжа ми много я хареса!Все още се оглеждам за нея по магазините,но не мога да си обясня защо толкова модели ги няма тук angry
kali_gali много ми харесва тази количка,а изглежда и лека!Само не мога да видя коша за новородено pardon
Активен
Bebe_chaka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148



« Отговор #3 -: юли 28, 2009, 14:23:14 »

kali_gali мила аз съм я виждала една мама я има в Бургас - често я засичам в центъра - изглежда изключително лека, но нямам чак лични наблюдения. Иначе е практична и понеже това и е второ бебе - мисля, че и първото беше с тази количка, но тя не си е мръднала. Мога да я питам ако искаш като я видя другия път.
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 28, 2009, 14:39:06 »

Ами питай ако я видиш.Много ми харесва,има си всичко и цената е много добра спрямо нещата които включва.А и е лека което за мен е най-важно
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 28, 2009, 14:41:27 »

Аз чак сега видях,че кошницата е отделно,което променя нещата,но пак горе долу добре
Активен
Bebe_chaka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148



« Отговор #6 -: юли 28, 2009, 14:48:35 »

Аз чак сега видях,че кошницата е отделно,което променя нещата,но пак горе долу добре
Значи още в четвъртък вечерта ще имаш отговор  give_rose
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 28, 2009, 21:12:01 »

Кали хубава е, на каката количката не я ли пазиш или вече е много демоде  blum
На нас ни е още рано но се оглеждаме за модели от типа на Джемата, на четири колела с две по малки отпред, всъщност кола като тази която ти си показала Wink Общо взето май Чиполино Джема включва най-много неща на достъпна цена  good
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 28, 2009, 21:36:27 »

Аааа,за каката имах всичко без количка.Беше ми дала една приятелка страхотна количка и аз моя си нямах.Тогава се зарекох,че за второ ще си купя.А понеже имам всичко друго освен количка,то имам да купувам само кошче,че леглото не влиза в малката ни спалня и количка.Иначе нямам нещо което да нямам и са здрави и хубави.А за гледането-рано ми е и на мен разбира се,ама то такъв кеф и толкова чаках да дойде този момент с гледането  избирането,че не мога да спра да гледам.Но още само в интернет.Изкушавам се да вляза и в бебешки магазин,ама все си висам рано е.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 29, 2009, 08:31:11 »

sur4ice88 аз май не ти отговрих,ноо .....
Сравнително лекичка е и няма проблем с нея, на стълби все на задни гуми я качвам или слизам  good
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 29, 2009, 12:27:01 »

Пак съм аз Girl_hide
А какво ще ми кажете за тази:
http://www.vitodesimone.com/content/view/12/22/
ако я вземем с кош за новородено,а кош за кола може и на друга марка girl_wink
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #11 -: юли 29, 2009, 12:37:55 »

Леле, Тони, в голяма чуденка си се вкарала  girl_impossible
Пег Перегото ми харесва общо като марка  good Но ми се вижда тежичка - 13кг. Всъщност никоя не съм виждала на живо и ни мога нищо да ти кажа. Май по-добре, обаче, е всички части да могат да се монтират върху шасито, вкл. и столчето за кола  Hmmm И на нас ни дадоха столче за кола, което можем да използваме, но май,май искам всичко да ми  в комплект и да може да се монтира върху шасито.
Ние още ще не сме решили нищо окончателно и ще оглеждаме още. Най-добре е като ги видиш и побуташ в магазина  good
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 29, 2009, 12:57:44 »

За килограмите-всичките триколки са си тежички,но си имаме съображения да е такава,а и няма къде да я вдигам общо взето...За чуденето-вече сме ограничили чуденето и така или иначе ще е една от тези дето вече сме набелязали,но ме интересуваше някой,ако има лични впечатления или опит,защото тази количка не сме я коментирали =]За столчето за кола не държа да ми се монтира на шасито....някак не виждам смисъл при положение,че си има летен вариант и кош за новородено,така че и това не ни е проблем.Най-много държа на качество,удобство и комфорд за детето,защото все пак и парите никак не са малко =]В крайна сметка май пак всичко опира до късмет,но ме е яд и на продавачките,които никак не ни улесняват с компетентно и професионално мнение angry
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 29, 2009, 13:24:57 »

Тонита,такава количка видях вчера отблизо.Детето определено се чувстваше добре,а количката изглежда доста прилично.Относно тежестта на триколките ,моята поне не ми тежи Yes.И ми е доста удобна Yes.А за коша наистина не е задължително да може да се монтира на шасито,на мен не ми харесва как стои изобщо NO.Една приятелка си го беше монтирала и детето стоеша толкова сгърчено вътре ,че не може и да бъде nea
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 29, 2009, 13:32:42 »

Тони като те чета сега в какви чуденки си,се сещам как и аз преди няколко месеца се колебаех между същите колички blum

ние търсим такава възглавничка,но за бебе,виждал ли е някой някъде нещо подобно(че тази ми се струва много голяма)


* REFLUMAX_c.jpg (23.27 KB, 658x492 - видяно 364 пъти.)
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines