Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:11:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища - октомври, ноември, декемвр  (Прочетена 93133 пъти)
 
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: ноември 12, 2009, 22:19:34 »

Здравейте, аз също ще ви стискам палци , а доколкото за почивката постоянно съм навън и се рзхождам. Например в понеделник излязох в 12 и се прибрах в 19 чяаса. Иначе по 2- 3 часа е разхождам.
А за РД моята приятелка като раждаше мин. година трябваше да роди около моя РД / 24.09. / , а аз сега трябва да е около нейният РД / 17.12. /. Ние в събота сме на преглед при нашиата си док.  yahoo
 air_kiss air_kiss air_kiss air_kiss air_kiss
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: ноември 14, 2009, 21:41:06 »

Да разкажа за прегледа. Доки каза , че бебо е вече с надолу главичката заел стартова позиция. юВсичко е наред с него и мен, даде ни списък за болницата и каза следващият път да отида на 2-5.12. за гинекологичен преглед и всеки следващ път да тръгвам с багажа , за да не се наложи милото да се връща. Иначе бебо е 2.300кг. и е 46см. Каза , че пишчето му е доста голямо / 2.5см. / и от доста време не е виждала такива големички.  laugh
Активен
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #302 -: ноември 15, 2009, 13:22:42 »

 girl_wink Чудесни резултати, Анели!

Имаме си още едно бебче от темата.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: ноември 17, 2009, 17:18:41 »

anellly, аз като не обикалям много из бебешките теми и ти загубих дирите. Та затова реших да надникна тук да видя какво става с теб. Радвам се, че с бебчо сте добре и вече се подготвяте за срещата  give_rose
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: ноември 17, 2009, 21:09:38 »

Мерси Bubka много се радвам!!!
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: ноември 18, 2009, 10:17:36 »

Здравейте момичета. извинявам се че Ви се намесвам в темичката, но  има
ДОБРА НОВИНА.

Вчера  на 17,11,2009г се роди малката принцеса Стефания на  Roshko.
малката е със страхотни мерки- 3,750кг и 52см.Да им е жива и здрава baby_girl
ето и темичката на Рали: http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,23489.0.html
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: ноември 19, 2009, 15:34:17 »

Здравейте момичета! Искам само да пожелая на всички леки оставащи дни до срещите с малките съкровища и леко и безпроблемно раждане.  give_rose give_rose give_rose

Герганче моя бебо не пожела да сподели рождения ти ден, но пък виж принцесата на Roshko ще ти прави компания. Да сте живи и здрави и двете (малко на патерица).

Относно багажа за болницата - аз съм поредния пример, че е добре да бъде готов от по-рано. Но пък и болницата, в която аз раждах беше ужас от към неща, които трябва да се носят. Имам чувството, че пренесох половината си покъщнина. Та съвет от мен - много е важно какво трябва точно за болницата, която сте избрали, а не по принцип. На мен въобще не ми беше хрумвало, че трябва и чаршафчета за бебето да си нося, но нали за това са таткоците и бабите - да го играят отряд за бързо реагиране  girl_wink
Активен
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #307 -: ноември 19, 2009, 15:48:48 »

 smile Здравей, Светли, добре дошла отново.
Напълно съм съгласна с това, че нещата за болницата трябва да са готови предваритлно и че всяка болница си има свой списък с "необходими неща" - при мен се оказа, че някои неща, които ме посъветваха близки, които са раждали скоро, изобщо няма да са необходими за мен и обратното.  good
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: ноември 20, 2009, 09:16:45 »

Здравейте сладурки! Каня ви на виртуално парти по случай последния работен ден на Ани преди раждането. Има и торта Wink Всички сте поканени в нейната тема: http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,23506.new.html#new smile smile smile
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: ноември 26, 2009, 22:53:07 »

Май нашата темичка взе да се изчерпва и е към своя край.Вече всички си имат темички и пишат в тях , а тази упостя!!!
Активен
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #310 -: ноември 30, 2009, 16:54:22 »

Аnellly, има нещо такова. И аз от известно време я гледам темата, че не се движи. Лошо няма  smile Повечето от момичетата са гушнали по едно бебе сега  blum и така е редно.  А и тя пък си беше една от тихите теми, така че най-вероятно следващото й раздвижване ще бъде към март-април догодина.
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines