Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 13:40:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища - октомври, ноември, декемвр  (Прочетена 93996 пъти)
 
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: октомври 03, 2009, 09:36:57 »

 smile Здарвейте, ние с бебето сме добре. Казаха , че няма опасност от преждевременно раждане и не е нжно да пия лекарства за задържане. Застанало е много добре и мога да предприемам всякакви пътувания в страната. На килограми си е в нормата, само сантиметрите са повече, но при нас е нормално - нали баща му е 2 метра. Изписами мехлемче за гъбички  shok , но тя ме успокои, че при бременни се появяват доста често,защото имунната система отслабва. Каза да не се притеснявам. Ако очния док. разреши , засега всичко е наред и имам 100% шанс да родя нормално. Сега всичко зависи от очния преглед, който ще го направим ноември.
П.С. Сега съм в сесия и ми е толкова трудно да запомня материала за изпитите, а не ми се иска да ги провлачвам във времето, но каквото сабя покаже.
Весел ден на всички!
Активен
deslona
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #211 -: октомври 03, 2009, 09:44:02 »

Чудесни новини anellly Bravo
Най-хубаво е да севърне от доки с веселели новини.Колко сум треперела докато ми дойде и мине консултацията и разбера,че всичко е наред.Май само излишни тревоги си влачим-вместо да се наслаждаваме на бременността yahoo
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: октомври 03, 2009, 12:11:54 »

Здравейте момичета:)

Анели браво за хубавите новини:) дано след очния преглед ти разрешет нормално раждане:)
Ритането и мърдането и при нас постоянно се увеличава, футболните тренировки са в разгараси Wink, но вече почна и да се разтяга предварително хахахаха такова протягане.... корема ми се разпъва на всички страни pardon

Снощи в Пловдив беше Нощ на музеите и галериите и след доста обикаляне из Стария град сме спали като къпани  Bravo и аз и бебо:) Така че решението е много разходки good
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: октомври 05, 2009, 16:39:57 »

Здравейте, на всички мами и бебета!
Живот и здраве в края на месеца ми предстои пътуване до София можете ли да ми кажете магазини за колички и легълца където цените са нормални?

 Bravo Сигурно вече знаете , че Валентинка е родила http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,22516.45.html
« Последна редакция: октомври 05, 2009, 17:07:06 от anellly » Активен
jozka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: октомври 06, 2009, 08:12:36 »

здравейте мили дами, аз да ви се отчета след вчерашния преглед, до к каза, че всичко ни е наред и каза да се готвим  pleasantry за слонче   Oh my ... , хахха, защото сме въвели с 2 седмици по-големи, то сега ми е смешно, ама като дойде време да излиза няма да ми е така забавно. важното е да е живо и здраво, другото са бели кахъри  Girl_hide
днес съм на изследвания и като излязат резултатите след обяд ще пиша пак
лек ден  give_rose
Активен
deslona
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #215 -: октомври 06, 2009, 08:47:52 »

jozka ами честито ти слонче тогава DANCE.Аз честно да ти кажа предпочитам да родя по-големичко бебче.Разликата в отглеждането после е огромна.Знам от опит
Активен
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #216 -: октомври 06, 2009, 09:20:40 »

 smile Привет, мамчета!  butterfly

И аз съм чувала, че голямо бебе се гледа по-лесно  smile Въпреки, че искам някой да ми обясни какво означава лесно гледане  blum

Аз нямам отчет от преглед, все още. Последният път се гледахме само с акушерката - килограмите ми растат (това е ок), корема и той по принцип си расте, въпреки, че според нея можело да бъде и по-голям за тези седмици.  beating Аз пък не мога да разбера защо всички трябва да вървим като изляти по калъп и да сме еднакви по кореми, но хайде....

Нещо друго интересно исках да ви споделя. Аз забелязвам промени в цвета на косата си  pardon Не съм слагала по нея никакви бои или цветове от повече от 3 години, но сега забелязвам в основата на бретона, а и на други места някакъв непознат за мен цвят - мнооого светъл кестен, или светло червено-оранжевеещо. Аз съм с тъмна коса иначе. И ми е някакво такова интересно.
Вие забелязали ли сте нещо такова по-странно различно?
Активен
deslona
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #217 -: октомври 06, 2009, 09:37:34 »

smile Привет, мамчета!  butterfly

И аз съм чувала, че голямо бебе се гледа по-лесно  smile Въпреки, че искам някой да ми обясни какво означава лесно гледане  blum

cherry_tea имам две племенници.Едната се роди преди 5 години 3.600, а другато преди 2 месеца и беше 2.700.И цифром и словом разликата си е почти 1 кило толкова колкото наддават бебетата за един месец.Иза къпане е по-лесно и за обличане.
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: октомври 07, 2009, 08:54:43 »

Jozka, не се притеснявай и на мен до последния преглед, ми казваха, че бебето е доста голямо и върви с 1 месец напред / по размер и колограми / , но сега като ходих на кг. си е добре / в нормата / , само е по - дълго. Така, че докато излезе може да ти кажат че си е нормално, здраво, сладко, красиво бебче. А и дори да е по - пухкаво тъкмо ще има къде да го мачкаш и щипкаш. yahoo

cherry_tea честно казано единственото което мога да споделя за косата е , че боята пада доста бързо  и много трудно хваща.
За ноктите мога да кажа, че ми станаха изключително здрави!!!
Активен
jozka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: октомври 07, 2009, 12:40:19 »

здравейте отново, да се отчета за мойте резултати, много са добри  Bravo , само хемоглобина ми от 120 предния месец сега е 102, но док каза, 4е е нормално и ми изписа желязо да пия.
относно темата със "слончетата"  pleasantry , аз също предпочитам голямо бебче, "добтр отгледано в корема на мама "  funnytooth 

cherry_tea относно косата и моята доста посветля, аз по принцип съм на руси кичури, но последните 2 месеца си е направо руса, т.е. и при мен има изсветляване, защото аз не съм се боядисвала от април месец. иначе и при мен ноктите са доста здрави вече, а косата ми съвсем, дори като се вчесвам падат доста по малко коси smile
това е засега от мен, виздам, че вече хубавите новини превишават лошите, все повече се хвалим в темичката, а дори вече имаме и малки попълнения от септемврийските мами  yahoo
Активен
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #220 -: октомври 07, 2009, 14:37:33 »

 smile Благодаря за споделеното, момичета!
Днес минахме консултация и ние. Всичко е наред; растем, както "трябва". Даже след 2 седмици ще ми спрат и магнерича, че то си е време вече да се спира.  blum
Активен
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: октомври 08, 2009, 12:07:11 »

Здравейте мами! smile И аз да се отчета след вчерашния преглед..Добре сме, при нас прогнозате е да сме по-мънички отколкото са ни седмичките..Но пък аз по принцип съм миньон и няма как да "събера" в себе си голямо бебче smile Вече ми е много тежко, ще видим до кога ще избутме да сме 2 в 1 smile А иначе аз сии пия магнезия все още и лекаря вчера като го уведомих каза, че ми го "позволява " до края на седмицата и после да го спирам, все пак той подтиска контракциите, а аз няма за кога вече да ги подтискам.smile Wink а за желязото - аз по принцип съм с нисък хемоглобин, беше паднал до 88, но полека лека го качих и вчера беше 108, което е супер за мен. Но не спирам да пия феро фолгамата, за всеки случай..Иначе аз вече съм много подута по цялото тяло и едва се движа..взеха да ми изтръпват пръстите на ръцете.. sad Днес реших да си епилирам краката, а те са толкова подути и така ме болеше.. angry Само си лежа на това ухо, че скоро вече тези неразположения няма да ги има и всичко ще си дойде на мястото полека-лека smile
Вече с нетърпение чакам да се появи малката буболечка, все се услушвам, нещо ако леко ме заболи и се замислям.. Нямам търпение, но ще стискам зъби до другата седмица, докато се върне нашата лекарка от чужбина и тогава вече може да се раждаме smile
Това е от нас!
Лек и успешен ден на всички мами, дано да се чувствате добре във този слънчево и усмихнато време! give_rose
Активен
elf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 138



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: октомври 08, 2009, 12:22:32 »

Здравейте мамчета  give_rose Да се отчета и аз. Ние сме на запис на тонове в събота и тогава ще си видя докторката, че беше отпуска. Засега бебо май няма планове да се ражда, а пък аз все още имам малко приготовления да правя. Вчера цял ден гладих и едва съм преполовила дрешките и чаршафчетата. На мама съм прехвърлила пеленките и тензухчетата. Но определено след цял ден гладене така ме заболя гърба, че направо не можех место да и намеря. Последните няколко дена се събуждам към 5,30 и будувам около 2 часа и какви ли не мисли ми се въртят в главата, само прехвърлям списъци какво ми трябва и какво съм забравила, какво още трябва да направя и такива ми ти неща  pardon Иначе вече нямам търпениие и всеки ден се питам дали ще е днес, ама не би   nea бебо е решил да ни държи до последно в напрежение. Иначе вчера ходих да се разбирам с педиатърката на която се спрях

Засега ви пожелавам лек, успешен и усмихнат ден  girl_wink
Активен
jozka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: октомври 08, 2009, 12:39:49 »

hoty elf много се радвам за хубавите новини, дано в скоро време се случи така чаканото събитие и се видите на живо със своите бебчовци  girl_wink
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: октомври 09, 2009, 08:40:24 »

Елф, Хоти  Bravo за чудесните новини!
jozka кога ще дойде и нашият ред да се питаме дали ще е днес и да гладим и подреждаме дрешки?! smile
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines