Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 05:00:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища - октомври, ноември, декемвр  (Прочетена 93966 пъти)
 
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #270 -: октомври 28, 2009, 17:07:22 »

А за помпа за кърма какво сте решили?
В какъв смисъл - дали да се носи такава или какъв тип/марка да е?
Това при мен е голямо чудене... относно дали да се носи или не. За момента мисля да не вземам, тъй като се надявам бебето да бъде с мен след раждането и то да стимулира/успокоява гърдите. В крайна сметка, ако се наложи, някой ще бъде изпратен да донесе.
Относно видовете и марките май беше коментирано някъде си... (или в другите тримесечни теми или при покупките за бебетата), но за вида - някой препоръчват ръчна, други електрическа  pardon А като марка, доста положителни отзиви съм чувала и чела за Medela.
Хубаво е да се вземе мехлем за гърдите - има един, който е приготвен на базата на ланолин, казва се Лансинох и е без отмиване. Миналите по този път го препоръчват.  good
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: октомври 30, 2009, 11:42:54 »

 smile Здравейте момичета! Аз взех изпитите и сега сме на гости в Перник - отразява ни се много добре. Може би от тук ще си купим леглото - по - малко е със сто лева.  Girl_hide

http://www.bertoni-bg.com/index.php?go=products&p=detail&productId=101   

Blue stars 10150280008
« Последна редакция: октомври 30, 2009, 11:45:26 от anellly » Активен
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #272 -: октомври 30, 2009, 12:04:49 »

Поздравления за взетите изпити!  good
Каква е цената в Перник на това легло, което си показала?
Активен
jozka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: октомври 30, 2009, 16:13:52 »

здравейте момичета!
и аз днес бях на ЖК и резултата е сбъркан термин, и от 15 декември се местим за края на ноември, защото съм вече почти 36 г.с.  pardon , хахах то не останало, а пък аз си мислех, че към средата на Декември ще раждам. иначе с бебчо всичко е ок, тежи 2700, едричък ще бъде като мама и тати, така кази доки-то  blush , да ми е жив и здрав  girl_wink иначе ние от утре почваме запис на тонове  yahoo
anellly много хубаво легло сте си избрали  Bravo
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: октомври 30, 2009, 16:36:42 »

anelly поздравления за изпитите и за избора на легло!
Mila мен продавачката в детския магазин ме посъветва да не бързам с помпата. Каза, че сама ще мога да преценя в последствие дали имам нужда от нея и съответно винаги мога да пратя някой да я купи, та за сега това го изключих от списъка.
jozka как така решиха чак сега, че ти е сбъркан термина? Много ми е странно. Иначе не мисля, че е толкова едър бебо. То в такъв случай моето слонче е повече от едро. В 36 седмица беше вече 3кг  tease Ама то разни доктори - разни тълкувания.
Активен
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #275 -: октомври 30, 2009, 16:38:46 »

 shok Ха, изненада! Jozka, как така сбъркан термин? И кое коригира грешката?
 
Как се чувстваш сега с новата информация?
Активен
jozka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: октомври 30, 2009, 19:33:09 »

ами сбъркан ми е термина, защото по принцип съм с нередовен цикъл и оттам ми е нередовна овулацията, та заради това стреляхме с док на сляпо за евентуална крайна дата. обаче днес, след прегледа и замерванията се оказа, че бебчо ще дойде малко по-рано от очакваното. иначе аз добре я приех ази информация, защото от 2 седмици го предчувствах това нещо, просто почнах да удещам бебо поп друг начин, усещам, че се смъква и си мислех, че си въобразявам, но на всеки като ме пита казвах края на ноември и то хоп така се и оказа   pardon . без да искам познах, хахахха, обаче, сега съм още по-нетърпелива за срещата с бебчо  girl_wink
а относно размерите на бебчетата, докитата общо взето нацелват по размерите им колко тежат, а и всеки видеозон си има различно отклонение и никога не съвпадат данните. така, че те бебчовците да си дойдат живи и здравички, пък другото  pleasantry "бели кахъри" както се казва  blum
Активен
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #277 -: октомври 30, 2009, 20:28:18 »

Радвам се, че се чувстваш добре.  Wink

...сега съм още по-нетърпелива за срещата с бебчо  girl_wink
DANCE Сега си нетърпелива, при все че ти се "спестиха" две седмици чакане?!  Wink Това на какво прилича?  blum
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: октомври 31, 2009, 13:48:20 »

Каква е цената в Перник на това легло, което си показала?

Леглото е 314 лв и го поръчахме!!!  yahoo

Jozka  Bravo за хубавите новини!!!
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: октомври 31, 2009, 14:09:18 »

anellly браво за изпитите и честито легло  smile

jozka поне са две седмици по-малко, а не повече Girl_hide и аз съм много нетърпелива вече и бях писала по-рано в темата, че имам чувството, че ще е по-рано събитието, но според доки няма изгледи да е скоро Girl_hidesmile  най-важното е бебо да е добре, а аз ще си чакам girl_wink
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: ноември 04, 2009, 09:25:17 »

 smile Добро утро!!! Да ви се похваля остават ми още 3 дена работа и излизам в болнични.  yahoo А вие как сте , как са бебоците. Моето напоследък е доста послушно - оставя ме да се наспивам.  smile
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: ноември 06, 2009, 09:27:09 »

Добро утро! Къде се изгубихте всички, дано всичко е наред с вас и бебковците!!!
Да ви питам кога трябва да започна да стягам багажа за родилното? smile
« Последна редакция: ноември 06, 2009, 09:38:41 от anellly » Активен
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #282 -: ноември 06, 2009, 11:05:39 »

Добро да е, Аnellly  smile
Ти нали скоро излизаш в болничен. Имаш още време да се поогледаш и да си стегнеш багажа. За това няма точен период, но примерно към 35-36 седмица е хубаво поне да си имаш всичко необходимо за чантата. А вече дали ще си я приготвиш тогава или не, си е твое решение.

И аз като теб се чудя какво се случва с останалите бременни от темата. Като гледам от първата страница, има даже и термини, които са минали, а за бебчета не се е чуло още. 
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: ноември 06, 2009, 11:35:35 »

Добър ден и от мен:)smilesmile

наистина присъствието в темичката ни е сведено до минимум Girl_hide

за чантата и аз така почнах малко по малко да си купувам всичко необходимо и сега само събрах нещата на едно място. В болницата, в която ще раждам искат много неща както за мен така и за бебо и то вече не е една чантата, а няколко girl_impossible

ние вече само чакаме smile всичко в готово и сега само почивка за мен, че скоро няма да има;)

целувкииии heart

Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: ноември 06, 2009, 14:27:20 »

Според мен никога не е рано човек да започне по малко да си набавя нещата за болницата. Пак зависи в болницата колко работи искат. Аз такъв огромен сак заформих, че ме е срам да го гледам. Ама то пък само пакетът с памперсите заема половината чанта  pardon Иначе след 36 седмица вече е позволено на бебчетата да се раждат, така че и мамите трябва да са готови с багажа.
Ние май няма да си дочакаме термина и вече се ослушвам за всяка болежка  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines