Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 05:24:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища - октомври, ноември, декемвр  (Прочетена 93967 пъти)
 
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: октомври 21, 2009, 10:14:10 »

jozka ако много се притесняваш може да отидеш да ти баят. За някой може да са бебини девитини, но аз си вярвам в тези неща. По-важното е ти да не се притесняваш и бебо да чувства спокойствието ти. И както Деслона е казала, то е защитено в коремчето ти, така че само положителни мисли  give_rose
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: октомври 21, 2009, 17:14:43 »

jozka, мила какво ви се е случило Oh my ... cray, добре че никой не е пострадал!!!
Мила, гледай да не го мислиш и да го забравяш бързо, мисли положително !!! girl_wink

Как сте мами? честито на всички с добри новини и нови покупки! Някой беше питал за педиатъра- аз само се бях уговорила с нея, да й се обадя в деня на изписването, за да дойде на другия ден и когато вземете акта за раждане, тогава я записва, защото преди това нямате ЕГН Girl_hide на бебо. Това е!

Пазете се от болни, почивайте си и много спете, защото после-сън няма! sarcastic
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: октомври 22, 2009, 09:20:49 »

 smile Jozka , както Baby е казала недей да мислиш за този момент - мисли за бебко и как много скоро щесе гушкате!
На мен милото затова не ми дава да карам, защото по пътя има некадърници колкото искаш!!!
За прегледа вчера - той е малко псевдо преглед / ЖК / не мога да дам много инфо , но най - важното е , че малкия е добре и лошото е че съм качила 5кг. за 1 месец.  blush Док и сестрата  funnytooth като почнаха да се смеят направо ми се подиграваха  shok . Все едно аз искам да съм дебела. Първо ме пита дали имам 60кг. после като видя , че съм 68.500кг.  sarcastic .
Активен
jozka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: октомври 23, 2009, 12:02:43 »

момичета, благодаря за милите думи,  thank you аз наистина гледам да не си мисля за това, с течение на времето всичко се забравя. знам, че не е хубаво да се  кара кола в последните месеци, но какво да се прави като трябва, аз сега гледам  pleasantry по-малко да карам, той мъжа ми не ми дава, много, много, ама аз съм си инат  blush
пък и тогава добре, че не карах аз, а брат ми  Wink
 girl_wink малко остава и излизам в болничен, другата седмица ще ми го издадат  yahoo и аз ще започна с потготовката за бебчо, колкото ми позволят суеверните роднини, но няма как ще ги слушкам  pardon много ми е тежко вече, но то е нормално, все пак съм преполовила осмия месец, а каква хипопотамка съм станала  funnytooth чак немога да се гледам, толкова надута и надебеляла sarcastic , доста килограми качин и реших повече да не ги следя, че ще взема да припадна, страх ме е какво още може да покаже кантара  laugh
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: октомври 23, 2009, 12:05:57 »

здравейте момичета:)

Jozka, мила надявам се вече си се успокойла smile

аз да ви се похваля вчера направихме огромен пазар за бебо:) излезнахме в 10:30ч. и се прибрахме в 20ч капнали:) но вече спокойно мога да кажа, че сме готови, поне с най-важните неща:)

сега правя снимки на всичко да показвам на мама и трябва и тук да сложа малко:) от толкова много покупки сега съм в такова добро настроение Girl_hide вече пуснах няколко перални и прадължавам, а ми е едно такова хубаво girl_wink

целувки от нас с бебо:)
Активен
jozka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: октомври 26, 2009, 13:32:33 »

здравейте настоящи и бъдещи мамчета, честит имен ден на всички празнуващи и една скромна почерпка от мен, че моят мъж днеска също има празник  gu6


* s1_cake.jpg (28.13 KB, 375x400 - видяно 1999 пъти.)
Активен
deslona
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #261 -: октомври 26, 2009, 13:48:46 »

Ами jozka да ти живо и здраво мъжлето и всички покрай него разбира се Flower butterfly :butterfly:Благодаря за тортата и весело изкарване drinkz
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: октомври 26, 2009, 19:19:36 »

Jozka, благодаря за почерпката , а от мен здраве, щастие и любов.
Аз в сряда съм не на 1 , а на цели 2 изпита. Дано да ги взема, че нищо не мога да запомня, а не ми се иска да отлагам изпити, че после едно разкарване, едни уговорки...  shok
Иначе ние с бебко сме добре, ще ходим малко на гости и ще минем по магазините в София да видим какво има и може да си купим нещо - за бебето де!
Така, че мили мами може да помогнете с инфо за хубави магазини!!!
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: октомври 27, 2009, 12:10:24 »

anellly стискаме палци за изпитите, да ги вземеш и двата и да не ги мислиш girl_wink
моите лекции още не са почнали и така като гледам няма и да ги дочакам blush даже си мислих, че дори и да ходя няма да мога са се побера на банките с големия корем give_rose ще се явявам направо на изпитите няма начин smile

и ние с бебо сме добре:0 вече наистина почна да ми тежи, до сега само така съм си мислела smile но.... още малко остава, незнам защо, но си мисля че няма да дочакам до термин:)


хайде момичета не пишете нещо:)
целувки heart
Активен
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #264 -: октомври 27, 2009, 15:49:50 »

Аnellly, късмет на изпитите!  good

Радвам се, че всички сте добре.  smile
И при нас нещата са в рамките на нормалното.  pardon Това е хубаво.
Mila_ , щом имаш такива предчувствия, стегна ли вече чантата за родилното?  smile
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: октомври 27, 2009, 18:32:09 »

Като става дума за чанти за родилното, и аз започнах с моята, но ми се струва, че ще стане прекалено обемна в крайна сметка. Ще се смеят хората с мен като ме видят сигурно.  Girl_hide
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: октомври 28, 2009, 10:17:31 »

Всичко съм купила за чантата, но не е събрано на едно място:)
и аз като гледам доста неща се събират и много се чудя дали всичко да нося още в началото

ще направя една малка чанта само с документите, ношница и чехлите (предполаган и още нещо ще изкочи), а останалите неща да ми ги дадат след раждането или след като ме настанят в стая:)

Още само за помпа се чудя, дали няма да ми изпадне от някъде някоя blush поне да разбера дали ще я ползвам и тогава да купувам Girl_hide
Активен
deslona
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #267 -: октомври 28, 2009, 14:53:18 »

Здравейте момичета Girl_hide
Като говорите за чантата-аз лично два пъти я разопаковах,вадих неща,слагах други и сигурно в крайна сметка все нещо ще забравя :PНо нали не отивам на край света-ако нещо ми липсва ще ми бъде донесено.Гледайте за първа необходимост неща да си вземете.
Активен
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #268 -: октомври 28, 2009, 16:13:46 »

За чантата - време е май и аз да започна да я подготвям...
Преди няколко месеца бях на лекция, водена от главната акушерка на родилното отделение при нас и сред нещата, които тя изброи за "чантата", имаше шоколад и/или кока-кола. Все едно си на изпит  tease, но нейното обяснение беше, че жената изгаря много калории и губи много енергия при раждането, така че е необходимо да може да си върне част от енергията бързо. Обаче в крайна сметка си зависи и от вида на раждането според мен. Знам, че в някои случаи не се дава храна или пък след раждането родилките се захранват малко по малко и то все с щадящи и меки храни, сред които определено не са газираните напитки или шоколада.  pardon
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: октомври 28, 2009, 16:36:47 »

А за помпа за кърма какво сте решили?
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines