Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 03:33:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на beb4eto_na_me4o - 29.08.2009г.  (Прочетена 58216 пъти)
 
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: август 27, 2009, 12:32:52 »

Ох милата, с тия алергии в чудо си се видяла... А за менчето - не, не се слага вода. Обикновено го украсяват с венче от здравец (или бръшлян) и вътре слагат двете китки...
Активен
kriseto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #136 -: август 27, 2009, 12:41:11 »

здравей чета темичката ти от скоро, но не съм писала нищо просто защото не съм минала още по свадбения път и едва ли мога да ти бъда полезна с нещо  blush , но иначе ми се струваш много поожителен и весел човек и за това ще си позволя да изкажа мнение за тортата,че е много оригинална идея сама да я направиш good стискам ти палци да стане по хубава от колкото си я представяш... give_rose
Активен
lizi_beti
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #137 -: август 27, 2009, 15:36:06 »

И аз рядко влизам във форума,още по-рядко пиша,защото просто наистина нямам време от работа.Но като чета тази темичка...просто не се сдържах.Толкова изчерпателно и по ''детински'' сладко обясняваш за всичко (не се обиждай казвам го в добрия смисъл  give_rose )  Запази дълго време това детинско нещо в теб.Пожелавам ти много красива и незабравима сватба,хубаво време,страхотни емоции.И нека целият ти живот бъде една приказка заедно с най-близките ти хора.

п.с ще следя за още разкази,макар ,че и до нашата сватба не остана време,та рядко ще влизам
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: август 27, 2009, 21:30:12 »

Днес беше моминското парти на Гери!!!!  Bravo Bravo Bravo
Сега се връщам от там и мога да кажа, че изкарахме страхотно!!! БебчетонаМечо е едно много мило и лъчезарно момиче!!!  give_rose give_rose give_rose
Цялото парти беше тайна от нея!!! Идеята беше на Деничка Звездичка, една страхотна приятелка!!! Главни организатори бяха Дени, сестрата на Бебчо - Алекс, МисКаприз, Теди, Ванили - все невероятни дами!!! Събрахме се много форумки и беше много приятно. Оставам на другите да пишат, за да не издавам всичко аз!!!
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: август 27, 2009, 21:53:22 »

Страхотна идея за моминското парти  Bravo Сигурна съм, че се е получило страхотно! Ще чакаме разказче и снимки  smile
То съвсем мъничко останало до големия ден  Girl_hide Гери, искам да ти пожелая една невероятна и емоционална сватба! Бъди спокойна и се наслаждавай на всеки миг! Чувствай се най-обичаната и красива булка! Много  Sunshine Sunshine Sunshine и много  Party time Party time
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: август 27, 2009, 22:23:41 »

Партито наистина стана много весело. Надявам се и Гери да е доволна. Ще чакам снимки и отзиви от останалите, които бяха там  yahoo
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: август 27, 2009, 22:53:59 »

Току що се прибирам и пиша веднага!!!
Първо, искам да благодаря горещо на всички: Деничка, Теди, Капризче,Даниелка,моята скъпа сестричка Алекс, кумата ми Теди, Злати, Мили,Данитка, Розовка,Надето,Алексчето,Танчето и Коско!
После, бих искала да кажа на всички, че съм изумена, впечатлена, развълнувана, трогната и неописуемо благодарна на това уважение и тази обич, които не съм и мечтала да получа. Рядко оставам без думи - казах го и на момичетата там, но сега останах и без дъх. Не бих могла дори да преувелича, защото каквото и да кажа, мисля, че няма да е достатъчно, за да опише как се почувствах, когато милите момичета изкочиха в заведението...Аз - блаженно незнаеща абс нищо, просто си глътнах граматиката от всякъде!А те - всички усмихнати и прекрасни, ми веъчваха подаръци и ми казваха толкова мили думи! Получих прекрасен албум за снимки,уникален букет,супер сладко колие с котенце, една сребърна сватбена монета, картичка ръчна изработка с невероятно прочувствено стихотворение, написано от Мили за нас! Всъщност се опитах да го прочета в къщи на мама, но се разплакахме и двете - толкова е силно и дълбоко! Капризче и Дени се бяха погрижили за украсата - имаше голям надпис с мечета "Почти омъжена", имаше картички с мечета по масите, игра с обещания, които всички вярвам ще изпълнят, защото бяха толкова искрени и мили, и какво ли още!!! А аз просто не знаех какво да кажа и все още съм в страхотна еуфория!!! Искаше ми се да обърна внимание на всяка, но не можах достатъчно и само чакам форумската среща пак, за да ги видя всичките. Всъщост сестричката ми издаде, че винаги съм мечтала за моминско парти, но не исках никой да ангажирам, а тези момичета бяха успели да организират всичко така, сякаш ме познават от години!!! Всичко беше съвършено и аз...аз още се разплаквам като се сетя - от вълнение и щастие!!!! Коско си съблече ризката и беше толкова сладък!!! И всички, всички бяха толкова истински и мили!!!
Скъпи мои прекрасни приятелки, искам да ви кажа, че ме направихте неописуемо щастлива!Не мога да ви опиша колко съм трогната от уважението ви и се надявам искрено, че съм успяла да ви покажа колко много ме изненадахте и как ме накарахте да се почувствам!!! Вие сте истински приятелки и много, много ви благодаря за този невероятен подарък!!! Целувам ви и ви прегръщам!!!! Спирам сега, защото съм толкова развълнувана, че ще изпиша още 10 страници поне все в този дух!!! До скоро, вие сте истински съкровища!!!!Благодаря!!!
« Последна редакция: август 27, 2009, 23:30:10 от beb4eto_na_me4o » Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: август 28, 2009, 08:18:29 »

Скъпа Гери, благодаря ти многоз а милите думи!! Не можеш да си представиш за всички нас каква тръпка беше да подготвим изненадата!! Много се радвам, че успяхме да те изненадаме и да си изкараш чудесно на собственото моминско парти!! Лично аз не бях се забавлявала отдавна така!! Желая ти един страхотен последен ден като госпожица и утре нека е най-слънчевият и щастлив ден за всички вас, теб, Жорко, вашите близки и приятели!! Ти ще си най-прекрасната булка и най-обичаната!! Много те обуичаме всички ние и те целувам!! А за точилката, тези дни Ивчо ще я полира и е на разположение, но искрен вярвам, че няма да с налои да я използваш yahoo Ето тук: http://vanily.multiply.com/photos/album/8/8 са и моите снимки от снощи!!!
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: август 28, 2009, 08:26:39 »

Еееее сладурки много се радвам за вас,защото гледам,че сте си изкарали суууупер.А и като видях сладката физиономия на Гери колко е радостна спор няма... *INLOVE*Всеки би мечтал за таки прекрасни  приятелки и за такава хубава и мила булка! give_rose
Активен
AlexsSs
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #144 -: август 28, 2009, 08:27:34 »

Добро утро на всички мацки!
Миличка много се радвам, че успяхме да те изненадаме  Girl_hide откачаш  ли вече - 1 ден остана  yahoo
Искам да знаеш, че много си те обичам и .......... ми аз ти го обещах - добрите съвети са от мен  Wink blum
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: август 28, 2009, 09:51:29 »

ГЕРИ , и аз искрено се радвам , че сме успяли да те накараме да почувстваш по този начин  smile За нас беше чест да организираме само за 3 дни това събитие и мисля , че успяхме да го направим по най-добрият начин  yahoo
Забавлявах се наистина много , смяхме се от сърце и успяхме да направим една сладурана , изключително щастлива  girl_wink

Желая ти най-слънчевата , най-веселата и незабравима сватба мила Гери  give_rose
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #146 -: август 28, 2009, 10:23:25 »

Па-рам-пам-пам!  danceg

Едва, едва, вървейки бавно, но и аз стигнах до тази тема. И ми е мило.... колкото си нямате на идея.

За четящите темичката на Гери, давам малко повече подробности - тя не знаеше, че ще има такова нещо, старателно крихме от нея всичко, наговорихме милион лъжи с Алекс, но пък еуфорията да се организира такова събиране беше опияняваща и ентусиазираща.

Благодаря на всички, които така бързо и всеотдайно се заеха с организацията - честна дума.. никога не съм очаквала, че всички ще се отзоват на минутата.  give_rose give_rose give_rose

Цялата организация трая точно два дни и три вечери, като всичко се правеше в движение, по телефона, по фейсбук, в лични съобщения във форума... Мисля, че у всички ни имаше толкова ентусиазъм и способност за конспирация, че спокойно можем да организираме и бал за кралицата.  blum tease

Момичета, невероятни сте. В тези няколко дни усетих такава екипност, каквато никоя дори успешна фирма не притежава. (с изключение на тази на Теди, ама тя е сериозна бизнес-дама.  tease )

Гери, извинявай, че малко превзех темата ти с тези обяснения, но тук е мястото за това. И не може да не се спомене как 14 готини мацки, с деца и милион задължения, се организират за нула време само, за да зарадват някой истински.

И... благодаря ти, мила, че ни предостави повода... усмивките и настроението си. Удоволствие беше. Дай боже, все за такива поводи да се организираме.  Yes

За събирането - моето впечатление беше за много радост и топлина, които се чуха в цялото заведение. Персоналът се усмихваше съзаклятнически през цялото време и май спокойно можем да им дадем титла за "Заведение на софийската част от форума на Сватбата".
Аз тепърва днес ще кача и моите снимки, защото са доста, а снощи просто нямах сили.
Благодаря на Мили, че вече е вдигнала "завесата" и е показала първите кадри.

Милите думи на всички момичета, които дойдоха, и специално тези на Данитка, ме трогнаха много.

Гери... сега те оставям малко да изкараш на спокойствие денят преди сватбата, защото довечера продължаваме с еуфорията.
И... ще чакаме всички следващи поводи за такива събирания. Прегръщам силно всички ви.  give_rose give_rose give_rose

Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: август 28, 2009, 11:42:41 »

Поздравления, мили момичета!!!!! Страхотни сте и съм много горда, че познавам такива прекрасни хора като вас!!! Браво Bravo за всичко, което сте направили!!! give_rose give_rose give_rose
Като чета какво е написала Гери и колко е развълнувана, наистина -щастлив човек е този, който ви има за приятелки!!! Много ви се радвам на ентусиазма и организацията, а снимите са страхотни!!! yahoo Bravo Bravo Bravo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: август 28, 2009, 11:59:19 »

Вчера наистина беше много хубаво, чак ми се прийска пак да се омъжа, за да имам и аз такова парти!!! blush

Искам да благодаря, че аз и Коско бяхме час от тази прекрасна вечер!!! heart heart heart

Няма какво повече да допълня, мили момичета, казали сте всичко!!! heart heart heart


П.П. Гери, мила извинявам се още веднъж, че подаръка, който съм ти обещала ще бъде при теб след сватбата!!! blush

П.П. Денииии, като сме такъв страхотен екип, хайде да си направим Агенция, мисля, че ще има страхотен успех!!! good good good
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: август 28, 2009, 12:02:01 »

П.П. Денииии, като сме такъв страхотен екип, хайде да си направим Агенция, мисля, че ще има страхотен успех!!! good good good[/color]



yahoo Хайде danceg
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines