Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 16:23:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на beb4eto_na_me4o - 29.08.2009г.  (Прочетена 61709 пъти)
 
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #105 -: август 19, 2009, 14:04:24 »

Сладурка, къде се губиш?

Ясно е, че сте напред с материала. Ама... кажи все пак как са младоженците? Видях, че майка ти си е взела костюм, а нещо друго - снимки? Изобщо - побутни малко темичката.

Има ли напрежение заради сватбата вече или само нетърпение?  girl_wink
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: август 19, 2009, 14:54:14 »

Деничко, слушам и изпълнявам!
Милички, вълнението наистина е голяма, но и работа имаме много. Жоро излиза в отпуска чак в петък, а аз ще съм в отпуска от 28....значи, денят преди Големия ден. Нали сме с частен бизнес, няма как да липсвам толкова време, но поне след сватбата ще си почина една седмица на Велинград.
Да, мама си взе костюм - уникален е! Слонова кост, коприна, панталон, потник и едно такова като горно, не е точно сако, супер феерично, като на основата цвят слонова кост са ръчно изрисувани големи цветя в черно....Много е стилен!!! Тати и брат ми пък ще са със светли панталони в бежово и ризи в бордо....страхотен екип! На сестра ми роклята можете да я видите в нейната галерия - тя нали и тя пише във форума.
В работата съм доста ангажирана и за това не ми е останало време да разказвам, пък и се притеснявам да не пиша само аз...вълнувам се много, като видя, че някое от момичетата ми е писало в моята си темичка..може да е много детско, обаче..аз съм си такава...малко повече детчко, по-малко пораснала  blush
Тръпката е велика иначе. Това да се омъжа...ако някой ми беше казал преди години, нямаше да му повярвам. Сега броя дните до големия ден и нямам търпение.Гледам роклята, украсите, като съм в къщи си ги вадя, подреждам ги и им се радвам...като дете на торта за рождения си ден, но е още по-велико. Чувствам как и Жоро се вълнува, тръпне, говорим ежедневно за това - какво остава, какво има да се прави, кой с какво се ангажира...Днес преписах на чисто в схемата на ресторанта подреждането на гостите, поправих последните допълнения и грешки....
И в същото време ми е притеснено. Дали това е правилния избор? Разбира се, не се съмнявам, но ми е толкова приповдигнато и развълнувано, че и такива въпроси ми минават мимоходом. Като погледна Жоро, чувствам как сърцето ми ще се пръсне от обич и щастие. Знам, че само него искам, че той е единствения, и пак се тревожа - как е той, дали се вълнува, и после го виждам как се вълнува наистина....
Та така са младоженците. Развълнувани, щастливи...малко уплашени от това, което предстои, защото е толкова голямо.
Родителите ни тръпнат и те. Майка му на Жоро е в голяма еуфория и тя, милата. Мъчно ни е, че на Жоро татко му няма да присъства тялом, вярваме, че духом ще е с нас. Така внезапно си отиде, не можа да види нищо от организацията, не можа да се вълнува с нас при избора на роклята, на костюма....знам, че и на милото му е тежко, никой не си представяше, че на сватбата няма да присъства толкова важен човек. Не му се говори за това, обаче, държи се смело и нищо не казва, само го виждам как се разстройва от време на време.
Та така....снимки на последните нови неща ще кача утре, може би...ще се постарая да е скоро. Само да отмъкна малко свободно време! Целувки и съм насреща за въпроси....нали знаете, че много обичам!  give_rose Целувки!
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: август 19, 2009, 15:26:35 »

Миличка, толкова хубаво ми стана като прочетох твоя пост. Не се променяй никога, чуваш ли. остана си същата такава прекрасна, мила, добродушва млада дама. Животът е страшно нещо, кара ни да правим неща които не сме и подозирали. Не трябва да забравяме обаче любовта, първите й трепети, първите ни целувки, първите прегръдки. Бъдете винаги така сплотени, вярвайте си, споделяйте, говорете. Пожелавам ви цялото щастие на земята, защото вие го заслужавате. Бъдете много много здрави, всичко друго ще постигнете, щом сте двама.
А за сватбата, мила изобщо не се притеснявай, ще бъде една наистина прекрасна малка приказка, която ще бележи началото на вашата обща, изпълнена с много любов, късмет, радост и детски глъч красива истинска приказка наречана БРАК!
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: август 19, 2009, 15:47:44 »

Направо ми се насълзиха очите  cray , наистина.Чудесна си мила.Просто чудесна.Искрена по детски  Bravo  give_rose
Активен
AlexsSs
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #109 -: август 19, 2009, 16:19:30 »

мацкоооо ( бебче) още малко остана.....савсем малко еиии!!! yahoo heart give_rose Party time
нямам тарпение да ти правя вече прическата и дано да не се изложа  blush
Целувки на всички!
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #110 -: август 19, 2009, 16:25:16 »

Ееех, как мило ми стана като го четох това...

Мисля, че и реакциите на всички останали говорят за същото. Колко е хубаво човек да е искрен... и да има с кого да бъде такъв.  good kiss2

Прегръщам те силно, Герганчо!
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: август 19, 2009, 16:51:03 »

Хич не се срамувай.Аз само си търсех повод да обличам роклята и всеки път когато гонех милото от стаята той ме питаше"пак ли си измисли причина да я обличаш?".ако сестра ти е AlexsSs ,няма снимки в галерията и на нейната рокля.
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: август 19, 2009, 19:41:22 »

Леле, милички, страшно ме трогнахте  cray heart
Много благодаря за милите думи. Вие сте страхотни приятелки, благодаря!!! heart
Ангелче, Алекс е сестра ми, да, и в галерията има снимки от бала й - там е облечена с роклята. Не е в цял ръст,  но се добива представа за модела. Така или иначе след седмица и малко ще я видите в цял ръст.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: август 19, 2009, 21:59:49 »

 kiss
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: август 20, 2009, 08:16:28 »

Скъпа Гери, и на мен ми стана едно такова мило и малко тъжно от поста ти!! Много съм щастлива, че сте толкова влюбени и по детски невинни! Наистина, останете си такива, нека препятствията в живота ви не ви променят!! А за еуфорията, ами то преди сватбата е най-хубаво, денят минава като миг, но остава завинаги освен спомена за денят и всички приготовляния и вълнения! Аз в нощта преди сватбата бях много натъжена, защото организацията свърши, оказа се, че за мен тя беше много повече от самият ден!!
А за съмненията, много хора си задават тези въпроси, но в очите ти личи, че си избрала правилният, както и в очите на Жорко!
Винаги съм искала само едно нещо, вечерта преди моята сватба да съм сигурна в избора си....И бях!!!! И все още съм!! Но това не попречи да си разгледам старите албуми...със старите приятели и любови и да се разделя мислено с тях! girl_wink
За костюма на майка ти, от сега нямам търпение да я видя, звъчи страхотно!! Ккато и останалите членове на семейството ще изглеждат супер!! Да разбирам ли, че няма да караш баща ти да е  с костюм?? Аз моя не можех да си го представя без и горкия умря от жега на 29 градуса, но пък една дъщеря има:))
Много целувки!!!!
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: август 24, 2009, 15:25:02 »

Здравейте мили мои! Идвам и аз с последни новинки от кухнята! Не съм имала време да пиша скоро, пък и гледам да пиша като има нещо съществено.
Наще се хванаха да правят ремонт в нас - уж само освежителен, обаче от две седици се кърти и маже...Жоро се бъзика с тати, че е трябвало да дойде сватбата да се пооправи къщата....а той му отговори, че май още една сватба трябва да дойде, за да се донаправи, хихи
Иначе...днес се видяхме с Ники - нашия Дж и беше супер! Даде ни горе долу като програма как ще изглежда сватбата и направихме много добър сценарий, мисля. Имаме вече разбивка кое след кое следва, а също така и как ще се движим по часове. Между другото, ако на някой му трябват идеи как се разполагат ритуалите и кое как се прави - вече го имам готово в таблица и доста подробно...насреща съм!
Днес ходихме и до ритуалния дом да си подадем документите, а също така и до УНСС, за документи за общежития, че с милото искаме да се изнесем на общежитие. Дано да стане, стискайте палци!
Та така за сега, по-късно ще се опитам пак да седна, че има за разказване и съм снимала украсата за колата и късметчетата, ама просто нямам време сега! Целувки и до после!
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: август 24, 2009, 15:40:36 »

Гери, напрежението вече расте с всеки изминал час сигурно smile ще стискам палци за общежитието да стане за да сте си сами след сватбата. и те чакаме ако имаш време със снимките.
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #117 -: август 24, 2009, 15:52:13 »

Аз тъкмо отварям тук, за да напиша нещо - и гледам - бъдещата булка ме е изпреварила... което е страхотно!  good

Аз май ще съм най-големия ентусиаст за стискането на палци и местенето на общежитие, не защото е големия кеф да живееш на 12 кв.м., но заради това, че милата ми и все още бъдеща булка ще бъде н аразстояние от няколко спирки на градския транспорт от мен.  danceg danceg danceg

Герганчо, тук в твоята тема е момента да кажа голямо мерси на Бубка, която даде още поле за изява на човека, който ще фотографира събитието, тъй като ме подсигури с още една карта за апарата. Сега остава само да измисля втора батерия и един лаптоп и сме готови. blum

Много  Offtopic, но... на нас искат пак да ни намаляват заплатите на работа - втори път за половин година!  girl_impossible Защо не открих досега половинката си, да се оженя за него и да съм спокойна за живота си, ей...  crazy Ама иначе не мрънкам. Просто още веднъж се сещам каква смелост се изисква да се ожениш на 20 и няколко години и да си държиш на мнението. В тази връзка - браво и на Жорко, и на Гери за решението! Дано всичко върви нормално и да дойде съботата.  Bravo

Мили, твоите думи, както винаги са на място и ме накараха да се замисля. С Гери си говорехме един ден по телефона и стана въпрос за твоята сватба и мирогледа ти за семейство и всичко... Дано скоро пак се видим.  give_rose

Гери, Алекс има ли фейсбук?

Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: август 24, 2009, 16:35:06 »

Минавам за буквално 1 мин. Просто забравих да кажа на Мили - миличка, тати ще е с лек летен костюм, брат ми ще е с панталон и риза...но са с еднакви панталони и ризи  give_rose
Деничка, сладичка, няма Алекс фейсбук..но има телефон  tease
Бубка, много ти благодаря!!!! Трогната съм от вниманието и предложението, просто....нямам думи!
Дени, има специален балкон за ДЖ-я и там има предвидена маса и за фотооператор. Идеята ми е, че има къде да пуснеш фотото да се зарежда - там си има маса за такава техника и дузина контакти и разклонители...Сложила съм те на маса близо до балкона за ДЖ-я, за да ти е по-удобно, ако се наложи да ползваш. Просто съм забравила да ти кажа  blush
Ечи, голямо е вълнението, мила....Огромно даже...просто ще пиша после подробно.
Целувки!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: август 24, 2009, 19:26:44 »

Здравейте и от мен в навечерието на големия ден!! Колко малко време остана!!
Гери, радвам се, за костюма на баща ти!! Ще е много представителен, щастлив и горд баща на булка!!
Чакам да разказваш и за останалите неща!!
А за ремонта, всички са така, в Ивчо ви чак циметираха целия двор...огради боядисваха и т.н. Всички само повтаряха "ох да мине тази сватба" Толкова бяха уморени!! Така че нормално е да искат да се чувстваш добре, когато дойдат гостите и да не се притисняваш от дома си!
а за общежитията и аз стискам палци!!! Определено ще ви е супер!! Казва го вечната студентка, живяла 10 години по общежития Girl_hide
Дени, благодаря ти за милите думи!!
А ти каква подготовка имаш, направо тръпна в очкване да видя снимиките от сватбата!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Мноо целувки на всички и успех в последните дни преди да станеш госпожа Миланова!!!!!!!!
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines