Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 16:44:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на beb4eto_na_me4o - 29.08.2009г.  (Прочетена 61724 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: август 10, 2009, 15:53:10 »

Гери а защо не си вземеш тестери на ФДТ-те които си харесала,така няма ли по-евтино да ти излезе,а един-два тестера ще са ти напълно достатъчни good
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: август 10, 2009, 21:44:42 »

Ехо, ето ме и мен в най-яката темичка на най-готината мацка!!!
Гери,скъпа, грима ти много ми харесва!! Не знам дали да го подсилваш или не, но не пречи да пробваш!! Прическата е един път!! Браво на Алекс!!! Отзад наистина е влика, а отпред и на мен ми идва малко по-зализано! Но съм сигурна, че за денят Х ще си страхотна и ще сте измислили как да я направите малко по-различна! А за алергията, определено не си заслужава да слагаш такива неща по лицето си, да вземеш да почервенееш и да си притеснена през целия ден, няма смисъл!! Виното и чашата за ДЖ са супер, ще се зарадва много, още по-малко, че не очаква подарък!! А аз като любител на рамките ще каза, че идеята ви за кумовете е страшна, още повече, че ще има и ваши снимки!!! Тук, браво на Деничка!!! Жократа ще е страхотен с този костюм!! А за презрамките на роклята и аз веднага се изкефих, че поне това мога да видя, ако не цялата рокля!!
Е това е от мен!!! И аз чакам с нетърпение вашия ден!!! Много целувки!!!!
Активен
AlexsSs
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #92 -: август 11, 2009, 08:23:10 »

добро утро дами  smile вече пих кафенце и работя.
Мацко ,beb4eto_na_me4o ,гримът е много хубав, но определено си подчертай очите, това не ти го казвам, защото аз съм влюбена в очната линия  blush просто ще ти е много по-добре  girl_in_love ..... и лелеее тея рамки много ме кефят...многооо!  judges
Деничка Звездичка много се накефих, че се запознахме  smile Работя по въпроса с татуировката...вече имам 2 варианта, но мисля още 1 и като съм готова ще ти ги пратя.  give_rose
Много целувки и лек ден на всички!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: август 11, 2009, 09:05:05 »

 badgirl badgirl badgirl badgirl Аз от чакане на тая тема направо си я пропуснах. Срам и позор.
Ти си готова с всичко като гледам. И всичко е good good good Сега поне тука ще следя последните развои на събитията. kiss2
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: август 13, 2009, 09:03:35 »

Ехо, забравихте ли ме  blum
Ето ме и мен с подробен отчет и за в момента никакви снимки...но довечера ще кача и тях!
Значи, тези дни голяма активност от нас, голямо нещо  blum Със сестричката ми направихме най-сетне номерата за масите в ресторанта. Представляват оранжев квадрат с жълт квадрат вътре, на който е отпечатан номера на масата. Много красиво и стилно се получи, поне на нас много ни харесва! Купих и бамбукови клечици за да мога да поставям номерцата...
Последно уточнихме всички гости и сега остава в петък свеки да си каже тежката дума за нейните хора.
С нея вчера ходихме до една пекарна и избрахме погачите - за разчупването, за захранването и за кумовете. И трите са различни и са много красиви. Тази за кумовете е с лоза отгоре - поне на снимка страхотно изглежда. Дано да е така и на живо. Също така видяхме роклята, с която ще е свеки на сватбата и хоихме с нея да купим панделка за коланче - взехме черна сатенена пандела, която ще се спуска по роклята й - черна е, защото ще е с черни обувки и чанта, а самата рокля е едно много готино тъмно синьо, мастилено стои....на черни точици.  smile
Избрахме кои ще танцуват на надиграването с кумовете и ги поканихме - ще са две момичета, сестра ми и една приятелка, и двете много се зарадваха. Решихме да не са момче и момиче, защото всички това ще очакват...
Кумата се прибра и вече попълних и нейните данни в декларациите. Остава само да си занесем документите, но това ще стане понеделника преди сватбата.
Утре отиваме в ресторанта най-сетне, а в събота пътуваме за обувки и последни дреболии за тържеството. Мъничко остана и вълнението е наистина голямо.
Взех си лак за нокти за педикюра, плътен е и е цвят слонова кост - просто страшно ми хареса и наистина стои добре.
Да се похваля, вчера със свеки като се разхождахме, ми купи дълга бяла пола и блузка, много си ги харесвам и даже днес съм с тях на работа.  danceg
Ами мисля, че това е за сега. Не се сещам друго, което да не съм написала..но ако се сетя...пак ще пиша! Целувки от мен!
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: август 13, 2009, 09:07:48 »

Бебче, браво на теб. Доста неща сте свършили. Не е лесно да се обикаля по магазините, особено са облекло на нашите родители. Нямам търпение да видя номерата на масите.  smile Честито за новите ти придобивки Wink
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: август 14, 2009, 08:42:20 »

Ехо, здравей Гери, много неща сте сършили тези дни!! Успех с ресторанта!!После да кажеш какво ще е менюто окончателно! И за обувките, дано намериш това, което търсиш!! Роклята на свекито ти ми звучи супер, и за твоите нови дрешки, които тие  взела много се радвам!!! Сигурна съм, че погачите ще са супер!! А и аз нямам търпение да видя номерцаа на масите!! А ще има ли и имената на всеки гост или не?
Много целувки от мен и успех с последните нещица!!! Наслаждавай се на всеки миг от подготовката!!
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #97 -: август 14, 2009, 19:18:05 »

Па-рам-пам-пам! Боц и аз в темата на Герганка!  danceg danceg danceg

Понеже ви е похвалила свекито - пускам ви снимков материал на купеното, да не излезе, че само я хвалим на приказки. Снимите са пресни, пресни - от вчера в Борисовата градина.

http://bg.fotoalbum.eu/denitsa_kras/a325732/slideshow

Незнам дали мога да опиша точно какви са тия двамата младоженци, дето ги гласим тук, но искам да се оплача най-сериозно, че те са ужасни за снимки, защото не спират да се движат, прегръщат, целуват, шегуват и хилят. Как да работя в такава обстановка, кажете ми?!  crazy crazy crazy Сега съм се замислила как да стъжня живота на младоженеца, за да вземе малко по-серозен да стои на снимките и да не ми разсейва булката, приемам идеи.  blum blum blum

И нали знаете, че това са си шегички. Дано все така да са тия двамцата, че като е около тях човек, усмивката не му слиза от лицето.




Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: август 14, 2009, 20:23:00 »

Аре бе Деничкааа цял ден седя и те чакам в тая тема  blum Още сутринта ти написах че идвам да те чакам, а ти погледни по кое време се появи  beating
Тия двамата на снимките наистина са много благи  yahoo Герчо много сте хубави, много сте усмихнати, много сте свежи, много влюбени....  heart heart heart Просто супер сте  give_rose Кожата ти наистина изглежда нежна, тъй че залагам на светък нежен грим, без черен молив, може би само очна линия, но пак трябва да видя за да преценя...може би съвсем тънко и нежно, малко като китайките (или японките, че нещо не ги различавам), дори без спирала, ако е поставена готско очната линия. Ще си позволя да покажа грима на една приятелка, сигурна съм че тя няма да ми се разсърди за да ти кажа какво ми се върти в главата като те гледам  good
Само секунда да го намеря...
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: август 14, 2009, 20:26:42 »

Уу те го те, само очна линия, леко ружче на бузките, ама ти имаш руменина тъй че и без него не е фатално и нежно червило:




Ето го същия грим със засилени цветове (по силен руж, по силно червило и някакви сенки май се виждат):

Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: август 14, 2009, 20:34:57 »

Олеееее какви сладури и свежарковци имало тууук! пу-пу
С огромно нетърпени очаквам да дойде вашия сватбен ден и да ви видя как грейте като  Sunshine от щастие. Wink
Мисля,че това,което Гери ти предлага като вариант за грима е много подходящ и лек-точно като за теб сладуранке! blum
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: август 15, 2009, 13:30:59 »

Момичетаааа...много ме трогнахте! Благодаря за милите думи на всички! И на Деничка за снимките и търпението! Страхотни сте!
Ние вчера ходихме до Асеновград и накупихме последните неща за сватбата! Намерихме едно ателие за аксесоари и накупихме всичко от там...на невероятни цени! Примерно, кошничката за късметите струва 12 лв....късметчетата са по 20ст., и изобщо - момичето ги прави на място и ако някой иска, ще дам координати! Днес си гравирахме и халките и си купих комплект за френски маникюр за сватбата. В галерията съм сложила снимки на всичко ново, само бутонерките са при майка му на милото, че от там ще тръгват и ги оставихме направо при нея. Но цветенцата са същите като на шампанското и кошничката.
Герче, специално благодаря за грима - ще пробваме така!
Целувки!!!
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: август 15, 2009, 14:14:30 »

забравих да ви разкажа за ресторанта. Вчера ходихме да уточним послединте подробности.
Значи, менюто ще бъде:
Салата Комбинирана - включва домати,краставици, зеле с моркови, снежанка и още нещо, ама вече не помня какво.
Предястието ще са сухи мезета и кашкавалче
За основно - пилешка пържола и пилешко шишче
Гарнитура - задушени картофки
Десерта ще е сладолед
Украсата е много готина - http://www.kralimarko.com/wedding.html тук може да я разгледате, макар че не е снимана пълната, има още на всяка маса кошничка с икебана от жълти цветя и още някакви цветенца, много нежна стои и на нас много ни хареса. Във всяка кошничка ще стои по една птъчица с номера на масата, на входа ще има голяма схема с разпределението по масите, а ще има и двама, които ще стоят да помагат на гостите с настаняването.
Алкохол и безалкохолни ще си внесем, сега ми остава да измъдря модел за етикетите....иначе бутилките са почти готови.
Ще имаме и малка торта, която да разрежем за ритуала.
Та така....не се сещам за друго, ама вие си питайте, ако съм пропуснала.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: август 16, 2009, 20:45:24 »

Ехо, здравейте бъдещо семейство Миланови!!! Много добра работа сте свършили!! Браво за менюто, звучи мнооого вкусно!!! А за украсата нямам думи, направо е жестока, много ми харесва, а както го описваш и ти ще сте като в приказките!
Много ми харесва и шампанското и кошничката!!! А за обувките бих казала, че не са мой стил, но направо си те представям на теб как ще ти паснат, ще си като пепеляшка!
А на снимките сте много сладки, голяма любов голямо нещо!! И полата и блузката ти стоят страхотно!! Браво на свеки!
А на Деничка искам да кажа, че се е справила на пробата страхотно, нямам търпение да видя снимкте от сватбата!!!
Много целувки от нас и успех на финалната права!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: август 17, 2009, 08:16:27 »

Гери много е хубаво всичко  good Абсолютно всичко  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines