Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 07, 2024, 07:07:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на beb4eto_na_me4o - 29.08.2009г.  (Прочетена 58258 пъти)
 
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 06, 2009, 15:29:10 »

Не глупости, аз даже мислех че ти си ми се обидила задето ти казах че не съм съгласна да си без пудри и там други неща... И после поста ти ми прозвуча сякаш си обидена...Амм вече знам че не си...тъй че, смятам въпроса за решен  good
kiss2 Love girl ама напъъъълно! хихи, аз попринцип не се сърдя лесно  Wink ама и всеки си има мнение за грима, аз просто обясних що не мога, не, че съм сърдита  blum
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 06, 2009, 22:23:31 »

Бебче не се притеснявай за грима. Той помога, но не  евсичко. Млада си, хобава си (като гледам на снимката имаш наистина хубава кожа), така че можеш и без него.
Колкото за декларациите - аз зачертах, тези, които не приемам и оставих само това, което искам незачертано. Ох не знам дали ме разбра. А за семейното положение - писах само, че перди този брак съб била неомъжена. Нищо друго по-нататък. Аз вече си подадох документите и ги приеха, но от администрация до администрация има разлика - като държавен служител мога смело да го заявя. smile
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 07, 2009, 15:54:17 »

Привет от мен! Мърче, много ти благодаря!
Сегаааа....днес правихме пробни грим и прическа, предварително се извинявам за недоброто качество на снимките...явно съм голям неандертал с тази техника, защото след като ги качих на компа чак видях, че не станали много добре. Но се добива обща представа. Вдруги ден вероятно ще направя още един пробен грим...може и по-късно днес, ако имам време, и ще кача пак снимките...а сега се заемам с качването на готовите в галерията ми, защото все още не мога да прикачвам в пост...целувки!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 07, 2009, 18:15:54 »

 Oh my ... Прическата е убийствена ... а защо не пробваш бретончетои  на другата страна, сещаш ли се, натам на където ти е "опашката" (то не е точно опашка на тая посока да е и бретона)  good Мисля че много добре ще стане, въпреки че и сега е безупречно просто  good И грима е добър  Wink
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 07, 2009, 18:18:04 »

Прическата ти наистина е  judges,бравооо.Ама на хубавите хора всичко им отива бе,какво се учудвам и аз  give_rose
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 07, 2009, 19:18:22 »

Много благодаря, радвам се, че прическата ви харесва!  give_rose
Герче, много добра идея, непременно ще пробваме! Тя сестра ми обича да се занимава с такива неща и няма да има нищо против да ми направи още една пробна - днес много се забавлявахме, докато ми правеше тази!
За грима - на мен не ми харесва черния молив, но все пак със сестра ми се разбрахме, че това си е нейната идея - щом не ми харесва, че направим още! Аз ще пробвам като мога и пак ще кача снимки!
Ще се радвам и на идейки и предложения  give_rose
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: август 07, 2009, 19:45:17 »

Герииии, супер е прическата и грима също!!! good

Ама то на хубав човек всичко му е хубаво!!! good
Активен
AlexsSs
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #67 -: август 07, 2009, 20:52:25 »

еиии мацко ква е тая хубава прическа  blum heart
Моля ви кажете дали ви харесва....давайте идеи за промяна  smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: август 07, 2009, 21:07:21 »

Гери,грима ти ми харесва,но прическата ... хубава е,отзад ми харесва много(браво на сестра ти),но отпред някак ми седи незавършено,аз бих я променила отпред в нещо подобно ,обаче най-важното е ти да се харесваш Wink Адашката ти май има като моята идея,дано не ми се разсърдиш за коментара  kiss2
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: август 07, 2009, 21:58:04 »

Ама изобщо не се сърдя! И двете с Алекс събираме идеи и сме много благодарни за помощта!
На всички много благодаря за милите думи  heart give_rose И чакам с нетърпение още мнения и съвети!
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 08, 2009, 06:34:01 »

Бебче прическата е страхотна отзад, но и на мен нещо отпред ми липсва. Някак си прекалено е прибрано, много прилепнала. Някъде ми се губи обем, ама не знам къде точно. Защо не пробвате две три, стилово крайно различни за да видите накъде трябва да сте.
Лелеее и аз нищо не съм направила с прическата, пък и съм толко зле на тая тема, ама съвети давам blush
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #71 -: август 08, 2009, 07:39:20 »

Тра-ла-ла! Аз само като знам, че влизам в тази тема и вече ми пее душичката.  danceg

Миличка, аз още вчера щях да писателствам, но имах излизане вечерта и исках на спокойствие да пиша днес.
За прическата - според мен на правилната страна е бретона. Излично е да казвам, че е страшно интересна отзад. Мисля, че това, което се губи отпред е точно заради добре прибраната коса на челото, което сигурно е за удобство и официалност. Аз го виждам като възможен вариант - малко по-къс бретон, изправен, асиметричен, по-дълъг откъм ухото и по-къс към челото и сложен пак встрани, надясно (мое вдясно, не другото  blum ), но така че да не бъде плътно по челото, а да е по-свободен. Ще потърся някоя снимка от нет-а за илюстрация. Отзад е просто страхотна и интересна. И не мисля, че трябва цялата коса да се премести от едната страна - и отзад, и отпред, защото просто на мен не ми допада едната страна да е с буйни коси, а другата - гола и прбрана плътно, но може пък да е права Герганчето и да се получи и така.
Мога само да кажа едно огромно браво на Алекс за идейността. Ще взема да й предложа много пари, за да се занимае и с мен.. приема ли навлеци?  tease

Герганче, на мен си ми много готина така. И дали не се вижда на снимките част от презрамките на чаканата от сума ти народ за показване сватбена рокля?  pleasantry
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 08, 2009, 08:55:18 »

Добро утроооо!!!!
Мърче, ще пробваме с малко по-отпуснат бретон, то май за това се получава малко зализанко, ама ще видим как ще стане на следващата пробна.
Деничко Звездичко  Wink Ами вече си мислех, че си ме забравила, бе, мила хихихихи това съвсем в кръга на шегата! Чакам снимка на идейката ти, иначе мисля, че схванах какво имаш предвид! И да...на снимката се виждат презрамките на роклята....повече не ми отпусна фотографа-фризьор да се вижда  blum blum blum
Аз днес съм на гинеколог и това се надявам да е последното ходене по лекари преди сватбата! Целувки и успешен ден!
Активен
AlexsSs
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #73 -: август 08, 2009, 09:07:09 »

Добро утро  smile
Мерси много за идеите и мненията - приемам забележки  blush Определено ще пробваме още варианти.
Деничка Звездичка нямаш проблеми , само кажи кога и ще си правим прически.... много обичам  yahoo
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 08, 2009, 09:25:50 »

Гери, сега ти разгледах всичките нещица в галерията. Всико е много хубаво. За прическата и аз съм съгласна че отзад е страхотна, а отпред може малко още да се пипне. Аз ако правилно съм разбрала сестричката е майстора, значи можете да си пробвате колкото си искате, което си е голям плюс.  Bravo на фризьорката, до тук се е справила страхотно според мен и съвсем ще я доизкусури, сигурна съм. За грима, аз лично съм за по-силния грим вечер. През деня почти не се гримирам, но вечер е хубаво да се сложи малко цвят и да се изравни тена на лицето. Пробвай с малко по-силен грим да видиш как ще стои, не е задължително да го правиш в последствие, но поне се виж как седи. Целувки на теб и сестричката и ще следя за още снимики Wink
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines