Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 11:42:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на beb4eto_na_me4o - 29.08.2009г.  (Прочетена 57883 пъти)
 
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 01, 2009, 21:43:06 »

Еха, няма нужда за нищо да ми благодариш!!! Просто се сетих за неща, които са ми интересни, а не знам как ще са при вас!! За прическата, маникюра и грима, супер!!! Ще си страхотна сладка булка!! Еха, щастливец е Жорко!! А за менюто....завиждам на всички гости за сладоледа!!!! girl_wink
Ще чакам с нетърпение да видя костюма.
За гостите, на мен лично не ми бяха проблем, защото аз подредих само младите, а мама и свекърва ми техните...пробвайте и вие така!
Какс и се сетилаз а фонтана за ДЖ, ще го трогнеш!!! Много мило от ваша страна! За кумовете, много зависи от какво имат нужда и какво харесват, те са семейство, нали?
А за свекърва ти и подаръка бижуто и аз много се изненадах!!! Браво на нея!! А и за фотоапарата и лаптопа също!! Много голям подарък!
Та така, мила Гери!!! Просто в деня бъди себе си и се забавлявай!!! А за вечера след сватбата, аз съм за ХОТЕЛ!!!!! Като знам във вас каква лудница ще е, по-добре да сте сами..... girl_wink
и страхотно за Велинград!
Аз ще направя всичко възможно да дойдем и тримата да ви поздравим в Красно село!!! Не бих изпуснала да видя най-красивата, мила и чаровна булка!!!!
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 02, 2009, 17:19:21 »

Мили  heart give_rose
Кумовете ни не са двойка, мила. Даже кумата си има семейство, но мъжа й отказа да ни е кум, обаче пък на Жоро един приятел ще ни е кум сега.
Момичета, я да ви питам - какви всъщност медицински се изискват за гражданското? На нас ни казаха само васерман - и то нали кръв се взима, нещо друго трябва ли? Че моята лична е голяма смотла и нищо не ми каза....
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 02, 2009, 17:33:43 »

Гери, и на нас ни казаха, само васерман, ама ние си писнахме и за СПИН, ей така! После ни похвалиха, че сме го направили!!! good Но си питайте и в съответното Гражданско (там, където ще подписвате), дали нямат и други изисквания, за да няма изненади в последнивя момент!!! good
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 02, 2009, 20:52:23 »

Да най-добре си питай директно в гражданското.
На нас ни искат весерман и спин.
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 02, 2009, 21:19:03 »

Благодаря ви, момичета, милото утре ще се обади! Аз ще лягам сега, че едвам гледам, утре ще разказвам! Целувки!
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 04, 2009, 15:17:51 »

Здравейте милички! ние днес ходихме да си правим медицинските и сега идвам да дам отчет!
Направихме ги в медицинския център  на Пиротска, точно под бюрото за записване на граждански брак се намира. Струваха ни 15 лв на човек и станаха за половин час - това е всичко - невролог, хирург и там каквото още трябваше заедно с васермана. Просто голямо удобство - пестищ и време и пари. Супер се получи! Препоръчвам го на всички, на които им предстои и са от София!
Иначе днес сядаме да попълним документите за гражданското, още не съм си направила воала с венчето, но ще гледам тези дни и това да направя. Голяма тръпка! Изчезвам сега!
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: август 04, 2009, 15:20:29 »

Хей, браво на вас, мила. Аз все надничам в твоята темичка ама гледам не си давала отчета за медицинските smile Bravo за свършената работа smile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 04, 2009, 15:33:36 »

Ей аз нещо не бях влизала в темичката от няколко дни.
Браво че си свършила с изследванията, досадна работа е, но си го отметнала вече  Wink
Аз искам да изкажа мнение за грима.... дано не те засегна, но  не съм съгласна че ФДТ и пудрата са излишни... придават завършеност на грима. Смятам че си представяш фдт и пудра с тежка консистенция, има доста леки, разработени специално за лятото продукти. Не знам, ама аз лично се чувствам недовършена без тези две неща, помисли пак.
Аз имам един фдт  Виши подарък ми е, обаче няма да ти казвам колко време го ползвам, той е лек като кремче и попива в кожата, прави я с невероятно еднакъв и приятен цвят, много съм доволна и бих ти го препоръчала с две ръце ако не ти е много като цена  Wink Пък и ружче е добре да има....друго си е да подчертаеш скулите... Хмм аз малко се олях с писането, ама грима ми е страст. И си падам точно по такива нежни и финни гримове  give_rose
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 04, 2009, 16:26:28 »

Гери, браво за отхвърлената работа около изследванията!! Наистина много бързо и лесно са станали! Успех и с венчето и воала!
Какви ще са подарчетата за гостите?
Герганче и аз съм на твоето мнение за целостния грим!! Гери, скъпа, помисли пак, аз също се чувствах добре с фон дю тен и пудра в най-горещия ден миналата година!! Но пък най-важното е да се харесаш като се видиш в огледалото!!
Много целувки от нас!!!
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 04, 2009, 21:54:17 »

Ехо, привет от мен пак! Нали не ви е писнало от мен   Wink
Много благодаря за мненията и съветите. Не съм се изразила май достатъчно ясно - аз не ползвам ФДТ и пудра заради алергията. Като цяло са ми ограничени или нацяло забранени определени видове грим, слагам много рядко сенки и малко гланс и то само такива, които вече съм пробвала и знам, че не правя реакции към тях. Имам перли за лице попринцип и не ми дразнят много, само леко се зачервявам, но за сватбата с този стрес и емоция не ми се рискува. Само за информация - аз съм алергична дори към алергозан, така че не ми се иска да пробвам върху себе си кое ще ми понесе на алергията от медицинските марки  blum blum Какво да се прави - такава ме е харсал моя Мечо и ще си ме вземе и без много завършен грим...пък и все си мисля, че не е кой знае какъв проблем - леле, уж съм булка ама не съм се ошашавила чак толкова за всичко. Специално за грима не се притеснявам много, кожата ми е гладка и хубава, надявам се, че няма да изглеждам грозна на снимките, само щото не съм я намазала с ФДТ  Wink Wink
Да дам сега и малко отчет от тази вечер! Попълнихме си документите за гражданското - нали едни декларации се попълват и даже имахме малък спор с милото дали трябва да задрасквам или да ограждам една от трите възможности за фамилията, а и там, където се посочва, че не си бил женен и прочие...Вие как попълвахте?
И още нещо, за което съм много щастлива - най-сетне настанихме гостите по масите! danceg Решихме въпроса с на баща ми разведените родители така: децата са настанени на две маси - една по-близко до баща му, една, на която са деца с майка му, а баща му пък е настанен с на майка ми брат й, сина му и моите кръстници - те са кумове на моите родители. Така хем ще е с познати хора, хем да няма сърдити!
Та вече мога да давам съвети за настаняването на скарани роднини - хахахаха! Насреща съм, сериозно!
Та така, мили мои приятелки! Лека нощ сега и до скоро! Пък вие си питайте каквото ви е интересно - аз много обичам да отговарям  blum smile
« Последна редакция: август 04, 2009, 21:57:30 от beb4eto_na_me4o » Активен
AlexsSs
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #55 -: август 06, 2009, 12:23:40 »

 Здравейте, аз съм Алекс - сестрата на Гери.  heart
Айде мацко честита темичка и от мен  give_rose малко остана до 29-ти , а това значи само едно - купона наближава  Party time
Ти ще си най - прекрасната булка и всичко ще мине даже по-добре отколкото си очаквала , убедена съм  smile
Много целувчици!
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 06, 2009, 14:01:30 »

Ейййй, че приятна изненада!!!!
Много съм трогната! Аз трябва да си похваля сестричката - да знаете каква мила изненадка ми е спретнала - на служебния календар е оградила с розово сърчице 29 август и е написала "иху аху"  heart heart heart
Днеска се чух и с Деничка, която е наистина прекрасна приятелка и трябва да ви кажа, че истински се зареждам с положителна енергия винаги, когато си говоря с нея!
Довечера съм запланувала да кача малко снимки, че не сте виждали на младоженеца костюма, а пък обещах  give_rose Ама предупреждавам, че снимката не е най-добрата!
Ще снимам и халките пак, че обещах на Герганчето ( която се надявам от сърце, че не ми е сърдита  cray ) !!!
Айде, до довечера, целюфки!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 06, 2009, 14:15:55 »

Защо да съм сърдита?  crazy
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 06, 2009, 14:28:29 »

Ми знам ли, нещо така си помислих  give_rose нали забравих да кача снимката и викам да не би пък да ми се обидиш  give_rose
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 06, 2009, 15:26:41 »

Не глупости, аз даже мислех че ти си ми се обидила задето ти казах че не съм съгласна да си без пудри и там други неща... И после поста ти ми прозвуча сякаш си обидена...Амм вече знам че не си...тъй че, смятам въпроса за решен  good
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines