Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 18:20:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на beb4eto_na_me4o - 29.08.2009г.  (Прочетена 57322 пъти)
 
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 29, 2009, 13:19:33 »

честита темичка .
и успешни последни метри до финала smile
Дени, от това което съм виждала като твои снимки, мисля че ще се справиш, пък и ще имаш на фокуса си една щастлива двойка, няма начин ад не излезнат хубави снимки.
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 29, 2009, 13:22:39 »

Дени хич не се притеснявай. Имаш невероятен нюх към снимки. Даже като прочетох поста на Бебчето ме хвана яд, че аз не се сетих навреме да те поканя. А знаеш как е с фотографите във Враца, но...
Стискам ви палци и на двете и просто нямам търпение да видя тези снимки
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 29, 2009, 13:24:55 »

Сега наистина ме озадачихте и нямам търпение да видя и аз крайния резултат danceg.Убедена съм,че всичко ще мине перфектно! good.И без притеснения еййййййййй heart
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 29, 2009, 13:38:24 »

Хихих, даааа, и аз съм напълно убедена, че Деничка ще се справи блестящо. А тя самата трябва да се успокои и да не се тревожи толкова много, щом ние с Жорко вярваме така в нея  Wink
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 29, 2009, 15:43:48 »

Честита темичка, сладурано! Наслаждавай се на последния си месец от подготовката на щастливия ден, успешни финални крачки ти желая и ще следя всичко с интерес.  give_rose
Активен
denki6a
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #35 -: юли 30, 2009, 08:17:22 »

Наистина си много сладка просто smile
Активен
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 30, 2009, 11:58:27 »

Честита темичка и от мен,макар и с малко закъснение!
Пожелавам ти леки финални  pleasantry сантиметри  pleasantry до Големия Ден!
Малко съм поизостанала с темичката и сега се захващам да разгледам галерията!
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 30, 2009, 13:51:07 »

Момичета, безкрайно ви благодаря! Аз чакам да стане утре да си вземем лаптопче - това ще ни е втория подарък за сватбата, макар и предварително, нз дали ви казах, майка му на милото ни даде парички за фото и за лаптоп!
Иначе на 14 ще ходим до ресторанта за да уточним менюто, украсата и другите дреболии.
В петък  -т.е. утре, най-вероятно ще се видим с ДЖ-я, че от януари само по телефона се чуваме, ама той е супер готин и ще се видим май повече да пийнем по нещо, от колкото да говорим за сватбата - то има време!  Wink
Изкушавам се да снимам роклята и да ви я покажа, много ми се иска да ви чуя мнението! Иначе прехвърлих годежния пръстен на дясната ръка, където ще стои халката, защото ми е много непривично да имам пръстен там...а до сега носех годежния на лявата ръка, че ми беше по-удобно.
Момичета, да ви питам тук, да не задръствам другата тема - понеже на моя татко родителите са разведени, а са 4 деца - той, двама братя и сестра, те всички ще дойдат със семействата си, но се чудя как да ги настаня. Щото, майка му ще е с половинката си, баща му и той, та евентуално да са на две различни далечни една от друга маси...ох, нз, хванала съм се за главата с това настаняване, общо взето всички ми потвърдиха, но самото настаняване много ме притеснява  give_rose
На 15-ти най-вероятно ще пътуваме до Пловдив за обувки и за последните дреболии като късметчета и др неща...Някоя от вас да знае хубав магазин за обувки в Пловдив? Търся си нещо на 4-5 сантиметра дебело токче - смисъл да е стабилно, да не е много затворена обувката и да е в екрю по възможност. Ще съм много благодарна, ако някой знае!
Хайде, целувки сега, че съм на работа! Много ви гушкам всички сладуранки!
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 30, 2009, 15:11:56 »

beb4eto_na_me4o според мен наистина е по-добре родителите на татко ти да са на отделни маси, впредвид взаимоотношенията, но вие наистина си знаете най-добре.
А за обувчиците уви не мога да помогна- аз си взех точно такива-екрю, не много високи с отворена пета и отверени на пръстите, но.....от Велико Търново sad
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 30, 2009, 15:15:26 »

Мила и аз в сходна ситуация като твоята,родителите на милото са разведени и то се разведоха съвсем наскоро,сега и аз незнам какво да правя,аз искам да ги сложа на различни маси,за да няма неудобни ситуации,милото иска на една и аз незнам вече.Обаче в твоя случай щом и двамата са с половинки,май ще е по добре определено на различни маси,далечко един от друг,за да няма неприятни моменти. good

А за обувките в Пловдив ще ти кажа,че няма кой знае колко голям избор на бели обувчици,ако искаш сандалетки ще намериш,но ако искаш по-затворена обувка ще ти е трудно,няма почти никакви/или поне такива каквито на мен да ми харесват crazy/.Иначе виж на Иван Вазов и по центъра.Дано да успееш да намериш твойте обувки. Wink
« Последна редакция: юли 30, 2009, 15:22:33 от lady_in_love » Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 31, 2009, 16:50:15 »

Еха, кой си има вече темичка!!! Нашата така обичана бебчето на Мечо!! така се радва, че сватбата ви наближава, като знам откога сте я планували и намисили!!! мале, кога мина 1 одина от нашата...
Сега за всичко, което видях в галерията - много ми хареса! Кошничката, която си направила е страхотна! И аз като останалите съжалявам, че не мога да видя тази така спезиална рокля, но какво да се прави, ще чакаме! Хич не се изненадвай, че си тръгнала за един тип рокля, а си купила друг, и аз исках да е цяла рокля без обръчи, а си взех отделни части с обръч!! Вярвам, че си направила страхотен избор и ще си прекрасна в нея!! За обувките, дано си намериш каквито търсиш, но колкото и да е нисък тока и дебел пак ще те заболят краката, така че заложи на това което ти харесва, пък било то и малко по-неудобно! Дай да видим и костюма на бъдещия младоженец....поне, ако не твоята рокля! А за фотографа.....еха супер, ще имаш страхотен фотограф, с нетърпение чакам снимките!! Дени, стискам палци!!!! girl_wink То как да откаже човек, то си е страхотнапокана!!!! Но ти ще се справиш!!!!
За косата, поне каква прическа си избрала, то се е видяло, че вашите ще се справят!! А за грима в каква гама ще е??
Маникюра френски или нещо по-различно??
Някакви предпочитания за менюто имате ли вече??
А тортата?????????????????????????????????????????????
Дай програмата за деня да видим кое как ще бъде??
И още нещо...приемаш ли  хора да те видят в гражданското и да те поздавят??? Ако иа кой да гледа Криси да намина  Girl_hide но само, ако е удобно!
Много прегръдки и целувки!!!! И успех в последните метри, оставащи ти до този приказен ден!!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 31, 2009, 20:40:10 »

Гери дано се решиш да снимаш роклята, че толкова искам да я видя вече  Girl_hide Нямам търпение  blum
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 31, 2009, 20:54:31 »

Скъпа Мили, трогната съм от милите ти думи!!!И в същото време съм ти страшно благодарна за въпросите - ето неща, които съм забравила да напиша,а и да обмисля.
Такаааа....сега ще разказвам!
За роклята и на мен ми се иска да я снимам и да ви я покажа, ама като обещах..какво да направя! Утре ще ходим до майка му на любимия, та ще снимам костюма и ще го покажа!
Прическата - ще съм накъдрена и има два варианта: понеже ще съм с венче и воал, или ще е леко вдигната, или нацяло пусната, това ще го решим в самия ден.
Гримът ще бъде в златисто - вече съм купила сенките, а те са в прасковено за основа, шампанско и тъмно злато за клепача от средата към края. Ще има и една светла линия в основата на окото с молив в цвят шампанско, а долния клепач ще бъде подчертан с линия в прасковено и съвсем тънък нюанс с молива в шампанско. Червилото е в розово-златисто, не е много наситено, но е красив блестящ гланц, а аз това търсех. Искам да изглеждам естествена, като гримът само ще подчертава чертите ми. Никаква пудра, фон дьо тен,или нещо друго - в разгара на лятото искам да се чувствам удобно в кожата си!
Маникюр - френски, със златиста основа и бели цветенца, като на безименните пръсти и на палците цветчетата ще са с камъче - съвсем деликатни и малки, ти си ги видяла на снимките, мила. Никтите ми са естесвено бели и просто това наистина би изглеждало най-добре.
Менюто сме го харесали до някъде - ще има пилешко шишче и пържолка за основно, ще изберем на 14-ти останалото, защото тогава ще ходим в ресторанта. За десерт ще има сладолед, а не торта - тортичка ще разрежем само за ритуала.
Програмата ще я пусна в следващия пост blum
А за гражданското - скъпи момичета, с Жорко ще сме изключително щастливи и трогнати, ако дойдете да ни поздравите в гражданското! Мили - ако имаш възможност, елате с малкото съкровище и съпругът тия ще ни е приятно да се запознаем с тях и да се порадваме на малкия! За всички останали - знам, че не се познаваме лично с повечето, но ние сме много естествени и открити хора и с радост приемаме всички, които имат желание да са с нас! Заповядайте!
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 31, 2009, 21:07:30 »

А сега програмата...
Към 8 трябва да се вземат младоженеца и кумовете.
Към 9 трябва да са при мен и най-късно 9:30 да ме вземат и да тръгнем.
Гражданският ритуал ще бъде в Ритуален дом Красно село от 11:00.
Тържеството - ресторант Крали Марко от 12:30.
Това е основното. Всъщност цялата организация е свързана още с пристигането на роднините ни от провинцията, с тичането около украси и тн, прически, грим и какво ли още нея ихиихи.
Разбрахме се с кумовете, че няма да губим време да спазваме ритуала, а кумата с нейното семейство ще отиде до кума да го вземе с тяхната кола, а после ще отидат до Жоркови и ще тръгнат веднага от там за към нас, щото те са към 40км разстояние...че и повече  blush
В ресторанта ще ни посрещнат с платно с рози - поне това видяхме от украсата. Тепърва предстои изборът на самата украса и всичко около нея.
Ще ни захрани майка му на Жорко - питките за всички ритуали ще поръча тя, като ме помоли да отида с нея за да си ги избера..жест, който не мога да не отбележа и оценя. Освен това тя ни даде парички да си купим лаптом и фотоапарат, а на мен ми подари едно златно сърчице, което някога нейната майка й е подарила - много ме трогна и не го очаквах!
След тържеството още не сме решили дали ще отидем на хотел или ше се приберем в къщи..На 1 септември живот и здраве заминаваме на медена седмичка на Велинград, вече капарирахме почивката и я чакаме с нетърпение!
Днес се видяхме и с Ники - нашия ДЖ. Срещата мина страхотно, той е просто чудесен, а и ни помага много с организацията.
Ами, това е за сега - ще се радвам на още въпроси, мн мн мн благодаря на Мили още веднъж!
А сега аз да питам нещо: още не сме напълно избистрили подаръците на кумовете, а освен това и съм се запънала с настаняването на гости и се мъча с това ужасно! Помоооооощщщщ!!!!
А, да..решили сме да изненадаме ДЖ-я ни с подарък - фонтан за шоколад, така и дечурлигата ще се радват, а и за семейството ще е емоция...надяваме се! Дано да му хареса!
Ами, така за сега! Целувки на всички!!!
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 31, 2009, 22:37:27 »

Миличка, първо огромно извинение, че чак сега ти честитя темичката!
Гримът както си го описала ми допада много!
За родителите и аз мисля, че ще е по-удачно да са на отделни маси.
Много естествена и нежна сватба се очертава! Имаш силно стиснати палци от мен всичко да се получи така, както си го представяш!  give_rose


Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines