Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 02, 2024, 00:17:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на beb4eto_na_me4o - 29.08.2009г.  (Прочетена 57364 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: септември 02, 2009, 12:01:08 »

Сладур, страхотни сте.Направо много ви се кефя, толкова усмихнати и щастливи, браво на вас  give_rose Браво на Деничка тя е нашата гордост.А на вас един прекрасен семеен живот  give_rose
Активен
AlexsSs
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #211 -: септември 02, 2009, 15:00:21 »

Привет на всички!
Яяяяя гледам мойта сестричка ( Г-жа Миланова  Wink ) с нова снимка....та гледах вече снимките, а довечера ще видя и филма  smile
Много се кефя че прическата и грима се получиха  yahoo .... че се притеснявах ужасно много  blush

Ейй забравих да кажа ....естествено като се събраха роднините трябваше да ги запозная със Светльо и прабаба ми като ни видя ми вика : " Мале Сашеее , толкова сте хубави двамата..така се обичате хубаво...като братче и сестричка..."  Oh my ... funnytooth е не очаквах тва да ми каже ма викам айде тя е стара и е имала в предвид че любовта ни е искрена......и тамън се сдържах да не се разхиля, когато тя каза " все така да сте бобо, все така!"  laugh
 
« Последна редакция: септември 02, 2009, 15:44:03 от Bulechka™ » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: септември 02, 2009, 15:51:48 »

Герииии, супер са снимките, много сте готини и Bravo на фотографа!!!!
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #213 -: септември 02, 2009, 16:00:34 »

Здрасти, здрасти... и от мен... момичето с "лъвския скок". (как го измисли това Гери... ще ми излезе име сега).  pleasantry

Извинявам се пред всички на г-жа Миланова, задето снимките й са само до подписването, но прословутата Деничка взе че се премести в ново жилище и сега няма грам интернет извън работа и съответно прехвърлянето на снимки се забави.

И да кажа като гост на сватбата, че тоя номер с първия танц на младоженците беше много забавен. Излизат си те да танцуват, диджеят ги обявява, пускат тяхната песен и аз тъкмо почвам да роня сълзи и да се умилявам и се чува едно прискърцване, пукот... и песента замира. И докато всички гости почват да се тревожат как се е получил най-после някой гаф на сватбата и зяпат как Гери и Жоро сърдито гледат водещия... и започва някаква Макарена.  Oh my ... Аз пък си викам наум:"Този успя да съсипе цялото тържество за една минута с тая скапана техника." и тъкмо вече си мисля как ще залъгвам Гери, че не е било чак толкова зле в тая пауза... и те като почват да танцуват, ама в пълен синхрон ви казвам... е няма такова шоу. Аз никога нямаше да събера смелост пред толкова хора така да танцувам.

А за букета... ще се появи тук скоро една снимка как след като паднах при хващането на букета - съм го вдигнала над главата си и гледам с най-доволния поглед, който имам. И, признавам си, честно... не се бях нахъсала толкова да избия всички, за да е мой, но тя булката като го хвърли - ами той точно към мен си идваше... да го оставя така ли?  pleasantry pleasantry pleasantry

Ааа. И не на последно място - ако ви трябва фризьор или гримьор с хъс за десетима и сръчни ръце - Алекс е човека. Никога не съм си мислела, че човек-непрофесионалист може да прави такива прически.. Щом аз се харесах, дето само кусури намирам... Мерси, Алекс!  give_rose give_rose give_rose

P.S. Как съм се смяла на това за обичта между братчето и сестричето...  ROFL

Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: септември 04, 2009, 00:54:11 »

Гери миличка, толкова си щастливааа, пожелавам ви никога да не спирате да се обичате, да се усмихвате.
Много сте сладки, а да фотографа  Wink нямам думи.
Стискам палци за четричките. smile
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: септември 04, 2009, 07:15:15 »

Гери, чак сега успях да се докопам и аз до снимките, нещо не ми се отваряха от работа.... Пожелавам ви винаги да сте толкова щастливи, лъчезарни и влюбени! Големи сладури сте!
Така вълнуващо си разказала, пращам ти много прегръдки!
Поздрави за фотографката  yahoo
това с братчето и сестричето и мен ме разби  ROFL ROFL ROFL
Активен
AlexsSs
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #216 -: септември 04, 2009, 08:10:34 »

ее мерси много за комплиментите  blush  но и аз като Деничка винаги си намирам кусурите. А иначе с милото още се смеем много като се сетим за баба  ROFL banana
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: септември 04, 2009, 14:57:23 »

Скъпа Гери, снимките са един път!! Много сте хубави!!! Дени се е справила страхотно, не чее съм се съмнявала де!! Чакам с нетърпение и снимките от ресторанта! А за първия танц, направо ми скрихте шапката като прочетох, наистиха голямо шоу е било!! Много целувки от нас!! heart
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: септември 04, 2009, 14:58:15 »

Гери, честита сватба и от мен. Толково се готини, колкот и си мисля че сте - даже повече. Изглеждаш страхотно. Поздравления за фризьоро-гримьорката и за фотографката. На втората ще кажа, че явно и на нея й идва редът Wink
Бъдете все така готини, обичайте се много, уважавайте се също толкова много и дано да ви върви по вода за всичко. give_rose heart give_rose
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: септември 04, 2009, 21:12:48 »

Много благодаря на всички! Ние все още сме в хотела и си изкарваме много добре, слава Богу. Времето тези дни е чудесно - топло, слънчево, ходим да плуваме във външния басейн, влизахме и във вътрешния, бяхме в джакузито....Изобщо - суупер! Днес ходихме с теснолинейката до гара Аврамово - това е най-високата гара на Балканите. Беше много вълнуващо преживяване, а гледката е неповторима. Направихме много снимки, които ще кача после в сайта и ще ви пусна да разгледате,даже ще сложа и едни много луди, които не са за показване, хахах
Снощи имахме доста тъжен момент...Понеже ние на обяд си правим салатки в стаята, вечер си пазаруваме зеленчуци. Снощи обаче на сергията имаше един дядо - много стар, кльощав, одърпан, и без зъби. И си беше купил една торбичка с нещо, но още оглеждаше сергията и...на нас ни стана ясно, че няма пари човека...и го попитахме какво му се иска, че искаме да го почерпим, а той ни погледна едно такова неярващо и каза: Грозде! Ама го каза като..като малко дете, което на което след много обещания му купуваш бонбонче, все едно му бяхме купили кола и апартамен, или нещо по-голямо, и на мен ми стана толкова криво....Зарадвахме един човек с няколко чепки грозде, а аз като си помисля понякога как си мисля за себе си и моите си желания и колко мрънкам ....а той  се зарадва от нещо толкова дребно....и като ревнах...и цяла вечер ревах. cray
И...така....иначе е много хубаво, наистина.
Целувки за сега! До скоро!
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: септември 04, 2009, 21:27:56 »

Е сега и мене ме разрева cray найстина е много тъжно. Иначе се радвам, че си изкарвате толкова добре. Много усмивки ви желая и чакам снимкиииии
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #221 -: септември 04, 2009, 21:31:22 »

Малко  Offtopic , ама да кажа колко си права, Бебче. Аз в такива случаи само повтарям на милото, че трябва да ни е срам да се оплакваме от каквото и да било и че трябва да сме благодарни за живота, който имаме  good Случки като тези само ни показват колко малко ни трябва да сме щастливи. В тази връзка - наслаждавайте се на медената седмичка и най-вече - един на друг  girl_wink
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: септември 04, 2009, 22:42:08 »

Направо настръхнах като го прочетох. Браво Гери - свалям ви шапка Bravo Bravo Bravo
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: септември 05, 2009, 01:07:48 »

Хайде малко снимчициии  blum
http://bg.fotoalbum.eu/beb4eto_na_me4o/a340409/1
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: септември 06, 2009, 20:35:33 »

Абе Гери нещо не ми отваря всички снимки, би ли проверила дали и при теб е така или повредата е в моя "телевизор"  blum
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines