Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:02:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на beb4eto_na_me4o - 29.08.2009г.  (Прочетена 56785 пъти)
 
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« -: юли 27, 2009, 13:31:46 »

Хайде beb4eto_na_me4o мисля,че е време и ти да си имаш своя темичка.Ти си на ход тук да споделяш как върви подготовката за големия ден!  good
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 27, 2009, 13:48:00 »

Честита темичка мила!Пожелавам ти най-приятния и изпълнен с положителни емоции месец!Наслади се максимално да всеки един момент от подготовката!И естествено да ни информираш и нас за всичко!
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 27, 2009, 14:26:52 »

Гери, честита темичка мила. Надявам се в тези дни до голямата дата да я изпълниш с ентусиазма и положителната си енергия и да ни показваш всичко, което те вълнува, за да знаем и ние какво радва нашето бебче.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 27, 2009, 14:39:11 »

Чеастита темичка Бебече, страхотни финални метри до заветното "Да" ти пожелавам.Чакаме тук да споделяш с нас емиции, покупки и мисли.Ние сме тук да помагаме и да сме съпричастни  give_rose give_rose give_rose
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 27, 2009, 15:05:39 »

Ей, сладурка, Честита Темичка!!! Bravo
Пожелавам ти много прекрасни мигове, късмет и един незабравим приказен сватбен ден give_rose
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #5 -: юли 27, 2009, 15:13:27 »

Тра-ла-ла!  goodpost

Гери вече си има тема! Да ти е честита, миличка!  yahoo

Сега очаквам с нетърпение всички малки подробности покрай големия ден.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 27, 2009, 15:25:32 »

E, дойде време и аз да честитя новата темичка  give_rose  tease
Пожелавам ти безпроблемни и емоционални дни до Големия Ден и една приказна и незабравима сватба  yahoo .
Нареждам се на опашката от чакащи новини, снимки, разкази за свършената и несвършената работа, настроението  blum Wink

Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 27, 2009, 15:47:50 »

И от мен честита темичка. Спокойни последни приготовления.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 27, 2009, 16:14:01 »

Вече има такава тема, просто чакахме да стане 29-ти за да я отключат!!!!!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 29, 2009, 09:00:37 »

Миличка, ето, че дойде време и за твоята темичка с обратно броене на последните дни до най-прекрасния и приказен ден!!! give_rose yahoo
Чакаме тук да ни разказваш всичко!!!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 29, 2009, 09:15:49 »

Честита тема и от мен. Пожелавам ти само приятни изживявания до сватбения ден и незабравима сватба Wink
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 29, 2009, 09:18:07 »

Момичетааа, много ви благодаря! Трогната съм и си признавам, че вече нямах търпение да дойде време и за моята темичка, защото това означава, че остава съвсем малко до сватбата!
Специално искам да благодаря на Герганчето, Муцито и Танчето (Bulechka™ ), които се погрижиха за отварянето на темата ми  Wink Огромно благодаря и много целувки и на Деничка, която наистина имаше голямо желание тя да я започне  blum Оценям дълбоко жеста от всяка, милички!
Сега за сватбатааа....
Значи, ще бъде дневна, той като повечето ни роднини не са от София - моите основно, а има такива, които работят и в неделя, така че това е нашия начин да им предоставим възможност да се приберат след сватбата. Ще бъде уморително, но идеален вариант в момента няма и по-идеален от този, на който се спряхме, просто няма.
Гражданския ритуал ще бъде в Красно село, виданги съм си мечтала да бъде там и сега като дойде време просто нямаше две мнения по въпроса  yahoo
Ресторантът е "Крали Марко" - хареса ни заради големия дансинг и непринудената обстановка, малко в битов стил, но не натрапчиво, ами...още като видяхме, знаехме, че това е нашия ресторант и го капарирахме още януари месец!
Вече имам рокля - купихме я от Асеновград и е прекрасна...Цветът е екрю, украсена е с камъчета Сваровски и е уникат! Забавното е, че тръгнахме с идеята, че търсим бяла рокля без обръчи, а се прибрахме с рокля в екрю с три обръча на кринолин  blum Обаче след като я пробвах просто всички други ми изглеждаха бледи копия иии....се върнахме да я вземем! Момичетата в салона бяха страшно мили, а корекциите станаха за един час - точно докато хапнем!
Купих си и венчето най-сетне, вече не ми се вярваше, че ще намеря това, което търся....Воалът ми е дълъг до дупето, ще бъда забулена на сватбата до гражданското, докато не си кажем заветото "да"!
Любимия също вече има костюм, спортно -елегантен е, аз писах в темата за мъжкото облекло, та сега няма да се повтарям!
Имаме чаши, гравираха ни датата, а от онзи ден имаме и халки!
Предстои да ги занесем да ни ги гравират!
Сама си направих кошничката за халките и съм много доволна как се получи.  
Получихме си и първите подаръци - майка му на Жорко ни даде парички да си вземем фотоапарат и лаптоп, та фотото вече е в нас! В петък, живот и здраве, ще купим и лаптопа.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 29, 2009, 09:20:39 »

Гери, честита тема миличка! Пожелавам ти приятен остатък от подготовката и много весела сватба!
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 29, 2009, 09:24:07 »

Сори, обаче стана много дълго, за това го разделих на две  blum
Та, освен това имам жартиерчето и бикините за под роклята....
Направих и специални покани за двете ни прекрасни малки шаферки, които те много харесаха!
А сега, какво остава?
Не сме купили още късметчетата, обувките, Жоро няма бельо, аз не съм си купила бельо за първата брачна нощ, нито тези цветенца за закичването....Предстои да си направим изследванията, трябва да мина на последната контрола на гинеколог, да отидем в ресторанта да договорим вече менюто, украсата и другите дреболии. Не сме настанили още гостите по масите - в смисъл, не сме направили разпределението на схемата. Ще правя тейбълки, номерца на масите с форма на цветенца, ох, има и още неща, но постепенно ще пиша и за тях.
А вие питайте, каквото се сетите, така и за мен ще е помощ, че въпреки всички органайзери и списъци, пак пропускам разни неща  tease
Целувки и отивам да снимам всичко, за да видите какво сме направили до сега, ама в действия  Wink
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 29, 2009, 09:27:08 »

Хаха тъкмо щях да те накарам да снимаш веднага и ...

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти преглеждаше тази тема.


Хайде чакам снимчици  danceg
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines