Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 00:53:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 10 част  (Прочетена 156852 пъти)
 
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: януари 27, 2010, 16:13:34 »

Това пък, че трябва да са нечетен брой не го знаех, просто отидох, харесах си един вид от късметчетата, купих 20 броя и кошничка, в която да ги сложа и това е. Не смятам, че трябва толкова много да се вглъбява човек в тези приказки и суеверия.....
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: януари 28, 2010, 00:20:57 »

eva_87 ако оставиш тейбълките в този вариант ,можеш от вътре да напишеш някакъв благодарствен текст за всеки гост . На всички еднакво имах предвит . Нещо от рода - Благодарим Ви ,че сте наши скъпи гости и прочие ............. Мисля ,че ще се получи добре . Иначе са много хубави и тези елементи ги правят уникални !  Bravo good
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: януари 28, 2010, 00:49:50 »

NINA STYLE ,много благодаря за идеята!Не ми беше хрумнало да напиша благодарстван текст,но идеята е чудесна и ще се възползвам със сигурност! give_rose
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: януари 28, 2010, 12:22:50 »

NINA STYLE ,много благодаря за идеята!Не ми беше хрумнало да напиша благодарстван текст,но идеята е чудесна и ще се възползвам със сигурност! give_rose
  eva_87 Ще се радвам да ги видим после в крайния вариант .  good give_rose
Активен
Rainwoman
Ентусиаст
**
Публикации: 80



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: януари 28, 2010, 12:44:51 »

И аз четох, че късметчетата трябва да са нечетен брой. Казаха ми, че броят им трябва да е около половината на броя на гостите, все пак идеята е точно не всеки да успее да си вземе  (нали затова се казва "късметче") smile. Може да се върже и с годините на младоженците, като, в зависомост от броя на гостите, вземем само възрастта на булката, сбора й с  възрастта на младоженеца или умножена по 3, ако е още по-голяма сватбата и т.н.  blum
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: януари 28, 2010, 13:13:19 »

Мисля ,че не трябва да се задълбочавате толкова в бройката на късметите . Всеки си ги взима според бройката на гостите . Няма начин едни късмети да определят щастието на младоженците !  good Има ли любов и уважение ,всичко друго е без значение .  good give_rose
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: януари 28, 2010, 13:31:50 »

Добавих снимки в албума ми.Промених малко бутониерките-без листенце от зад ми харесва повече май crazy.Снощи си играх и направих една хартиена розичка и на маитап я сложих на тейбълката,пък взе,че ми хареса.Няколко човека ми казаха,че така е много добре,но аз нещо се колебая.Няма да слагам тук повече снимки да не задръствам темата,но ще слагам всички промени в албума Girl_sing
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: януари 28, 2010, 13:36:22 »

eva_87, много добре си се справила Bravo Не мога да им намеря забележки  good
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: януари 28, 2010, 13:36:59 »

eva_87  розичката е  много сполучлива good, но аз си мисля, че ще е по-добре да оставиш орнаметите само отдолу на тейбълката и розичката отгоре. Така ми идва малко претрупано, но това е, защото си падам по-по изчистените неща. Иначе си се справила добре Wink
Активен
Rainwoman
Ентусиаст
**
Публикации: 80



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: януари 28, 2010, 13:37:53 »

NINA STYLE, нали се питаме разни неща и всеки казва, каквото знае по въпроса (и след това си прави, каквото ще  girl_wink). Затова и аз споделих. Всеки си решава с какво и доколко ще се съобрази smile.
Принципно щастието на младоженците не зависи от нищо покрай сватбата, ама гледаме всичко да си доизкусурим  smile.
А и в случая, става дума за "късмета" на гостите, а не за този на младоженците  smile. (така си мисля аз)
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: януари 28, 2010, 13:53:10 »

eva_87  Bravo Bravo Bravo
Всичко е много красиво, бутониерките определено ми харесват повече без листенцето, така са по-нежни smile
А розичката на мен ми харесва, но ще се съглася и със Zori83, пробвай като махнеш орнаментите от горната страна  girl_wink

Така като гледам вашите изобретения се навивам и аз да си направя сама дреболийките  smile
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #431 -: януари 28, 2010, 13:55:18 »

eva_87, тейбълката с розичка в десния горен ъгъл придобива напълно завършен вид. Много ми харесва така  Bravo  А бутониерките стоят много по-нежно в новия си вариант  smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: януари 28, 2010, 14:30:41 »

NINA STYLE, нали се питаме разни неща и всеки казва, каквото знае по въпроса (и след това си прави, каквото ще  girl_wink). Затова и аз споделих. Всеки си решава с какво и доколко ще се съобрази smile.
Принципно щастието на младоженците не зависи от нищо покрай сватбата, ама гледаме всичко да си доизкусурим  smile.
А и в случая, става дума за "късмета" на гостите, а не за този на младоженците  smile. (така си мисля аз)
Rainwoman съгласна съм с теб !  good Просто имах предвит да не се притеснява някой само защото късметите не били еди колко си броя ! Естествено ,че ще искате всичко да е перфектно ,все пак този ден е един от най важните в живота на всеки ,но според мен не бива да се задълбава толкова и пак нещата ще са перфектни .  good give_rose
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: януари 28, 2010, 14:48:28 »

Благодаря ви много,момичета give_rose.Аз обичам по-натруфени неща blushи мисля да оставя и орнаментите и розичката в горният ъгъл.Сега остава да измисля благодарственият текст от вътрешната страна,но има време!
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: февруари 01, 2010, 08:55:29 »

Момичета имам нужда от помощ за бутониерите за ръка girl_impossible Не знам как точно да захвана три розички с панделка, т.к. дръжките им са телени и си мисля, че ще бодат crazy
Май се изразих малко не ясно...
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines