Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 01:28:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 10 част  (Прочетена 156938 пъти)
 
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: декември 08, 2009, 13:29:32 »

Златни сте! give_rose Правят сватби там, така че ще ги питам първо good
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: декември 08, 2009, 15:18:58 »

Ех, отдавна не се бях гмурвала в тази темичка, че мен не ме бива много в шиенето и сгъването (аз съм добра в сладостите) и като видях колко красоти сте направили, браво на вас, аз след нова година ще подхвана късметите - така съм се намислила. Да ви кажа, незнам дали е идейка това, но тази събота с брат ми (както едно време) седнахме да правим маслени сладки - 5 тави - 4 часа правене, но резултата беше добър - нали ги знает - лунички, звездички, сърчица, та си мислех следното - малко по-икономичен вариант за подарък за гостите - хоум мейд продукт  Wink примерно такава сладка (подходяща формичка - примерно някак си 2 сърчица) - те са издръжливи и примерно украсена с неяко красиво топченце от тези като за торти или някаква хубава украса в по твърда хартиика като лодка със згънати крайчета нещо такова и на всеки като подарък. Незнам, просто идея smile Ако не са изяли сладките ще се пробвам да покажа нагледно идеята smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: декември 08, 2009, 15:42:20 »

me4enceto това е много добра идея и ще е супер, само че имай предви, че последните дни преди сватбата си е малак лудница и всеки има задачи и не знам длаи ще намерите време, по-скоро на някой друг роднина може да възложите тази задача
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #363 -: декември 08, 2009, 15:47:13 »

Me4enceto, много "вкусна" идея   smile И много интересни могат да станат.Например , ако са по-големички, може да са по едничко на човек.

А ако са по повечко- в симпатично бурканче или кутийка, които да останат за спомен, след като се излапа подаръка  Wink
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: декември 08, 2009, 15:54:03 »

me4enceto, и на мен идеята много ми допада good

А ако сладките са тип коледни, те издържат дълго време и могат по-рано да се приготвят и да се съхраняват.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: декември 08, 2009, 15:55:25 »

Ние имахме шоколадови сърца на клечица, но само за децата.
Ето точно от тези, но няколко цвята
Активен
mar_my
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #366 -: декември 08, 2009, 16:12:35 »

Еххх, направо ми се прияде сладичко.  Наистина има много крсиви сладкиши. И аз имам една снимчица, но бисквитката едва ли може да си я направим самички вкъщи. Като излязла от приказките е. По- скоро, където се поръчва тортата да се попита или някой близък- изкусен сладкар. Ако е нещо много красиво, мен лично ще ме дожалее да го изпапам.
Романтично е сладките за почерпка да бъдат с инициали.  heart
И като стана въпрос за бисквитка, а тя върви с кафенце- ми хрумна идея за подъръче за гостите, но се прехвърлям в конкретната тема....


* 39661_1730828.jpg (69.58 KB, 640x479 - видяно 287 пъти.)
« Последна редакция: декември 08, 2009, 17:48:35 от mar_my » Активен
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #367 -: декември 09, 2009, 10:04:00 »

mar_my, това ми е мечтата за моята сватба- всичко да е в стил Пепеляшка ! Просто е супер !
Активен
mar_my
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #368 -: януари 01, 2010, 15:51:41 »

Щастлива и успешна Нова година!
За всички момичета, които сами ще си декорират масите на сватбата или просто за официална вечеря вкъщи.  smile
Поставка за table card-прорязана бучка захар-малка, сладка и евтина.  Wink


* sugar.jpg (29.45 KB, 250x233 - видяно 3106 пъти.)
« Последна редакция: януари 01, 2010, 18:58:56 от mar_my » Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: януари 01, 2010, 19:01:44 »

Щастлива и успешна Нова година!
За всички момичета, които сами ще си декорират масите на сватбата или просто за официална вечеря вкъщи.  smile
Поставка за table card-прорязана бучка захар-малка, сладка и евтина.  Wink


абе момиче ти къде си се крило толкова време с тези хубави идейки...
Активен
Daisy 1
Новак
*
Публикации: 18



« Отговор #370 -: януари 06, 2010, 18:27:32 »

Писах отговор тук преди няколко дни, но нещо не е излязъл.
И аз се впечатлих от идеята за бучка захар, като поставка за тейбъл карти. Накара ме да се размисля за тема на сватбата - захар, сладост ..... като се започне от декорация по масите с кристална захар, карамел, фигури и цветя от захар (намерих едни такива изделия и ги пуснах в темата за подаръците за гостите)..... Моите подаръци ще са от там, защото искам гостите да получат нещо красиво и вкусно, а не поредната вещ, която събира прах или заминава в някой шкаф. Мисля да сложа картичка с надпис "Горчиво!", "Да ви е сладко като на нас" или нещо подобно ... още размишлявам.
Ястията може да са гарнирани с разни нишки от карамел или шоколад ... Дори сватбения букет и бутониерите могат да са от захар, също и тейбъл картите - поне изглеждат много красиво в този сайт.
Активен
mar_my
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #371 -: януари 07, 2010, 09:20:35 »

Мисля да сложа картичка с надпис "Горчиво!", "Да ви е сладко като на нас" или нещо подобно ... още размишлявам.

Много закачливо пожелание за сватба на тема- лакумства.  smile
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #372 -: януари 07, 2010, 13:54:58 »

 Днес ми попадна тази покана сватба :

 Може да се получи добре за младоженци, запознали се по Интернет  Wink
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: януари 08, 2010, 13:30:04 »

Мишелче може ли да споделиш къде си попаднала на тази покана. На мен ми се иска нещо закачаливо с картинки на поканите. Не искам традиционния тип покани с панделки и цветя. Мисля, че някъде бях засекла нещо подобно на един стелаж с картички, тези които напоследък има в доста магазини и са на доста соленки цени, но са ефектни.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #374 -: януари 08, 2010, 13:41:35 »

AlexiS , това конкретно беше случайна снимка, на която попаднах. Ако открия от къде е , ще пиша  smile
Иначе ето тук видях много красиви покани :
http://www.faire-part-edition.fr/mariage/faire-part-mariage-editeurs-choix.asp?c=Personal&offset=32
Поне за себе си реших, че или ще се реша да поръчам подобни, или ще търся рекламна агенция, в която да се направят такива  smile
Ето една от горния сайт- сладка и романтична:
http://www.le-faire-part.com/faire-part-mariage-personal;101957.html
А тази долу на мен малко ми напомня шофьорска книжка и също е много сладка  blum Wink :
http://www.graphelie.be/product/Regalb-Mariage-J0809
« Последна редакция: януари 08, 2010, 14:08:31 от michelle » Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines