Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 23:31:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 10 част  (Прочетена 156820 пъти)
 
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: ноември 15, 2009, 21:16:55 »

yahoo ех velvet, прекрасни са Bravo
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #331 -: ноември 15, 2009, 22:50:12 »

Извинявам се, грешката бяло/златно явно идва от монитора, пък уж е хубав beating Последните варианти са особено сполучливи, много ми харесват, браво! Bravo good
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: ноември 15, 2009, 22:56:45 »

И на мен последните варианти най-ми харесват.Velvet,като разгледах албума ти,видях,че чашите ни много си приличат
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: ноември 15, 2009, 23:40:44 »

Ох, надявам се наистина ви харесват. Не си пестете критиките и идеите, ако имате такива. Не сме тук само да се ласкаем и хвалим blum Но много ви благодаря за милите думи!

Ева, и аз тъкмо гледах твоя албум и забелязах чашите smile Точно това си мислех Wink На нас само самата шарка е по-различна.

П.С. Хайде, добавих и жълто късметче в галерията smile
« Последна редакция: ноември 16, 2009, 00:08:32 от velvet » Активен
milio4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 128



« Отговор #334 -: ноември 16, 2009, 08:51:42 »

velvet   и на  мен  ми харесват тези с лепените камъчета....много е готино като има нещо по тюла smile  !
а да попиам - аз съм на 24 и мислих да са 25 късметчетата,ама гостите ще са около 130-140 ... повече ли трябва  crazy
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: ноември 16, 2009, 08:57:22 »

velvet, видях и другото късметче.
Според мен няма нужда да поръчваш златистки камъчета за лепене. С червените е много добре и в двата варианта good
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: ноември 16, 2009, 09:46:28 »

много са хубави късметите Велвет, на мен пък най-много ми харесва първия, не знам , обичам по изчистени неща
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #337 -: ноември 16, 2009, 10:01:56 »

Аз съм за първият в червено, жълтият с червена панделка също е хубав, но и аз съм на мнение, че по-изчистено е по-добре, ти така или иначе имаш върху тях преобладаващият цвят на сватбата. Всеки с вкуса си,каквото и да решиш идеята да си ги правиш сама е страхотна, така че Bravo
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: ноември 16, 2009, 10:05:12 »

Благодаря ви за мненията smile

Аз може би наистина няма да взема камъчета в златисто, имам много от тези червенките. Но с тях най-си ми харесват късметчетата, просто са едни такива бонбонести Girl_hide Ще внимавам панделките да са мънички, за да не изглежда натруфено просто.

Милиочка, според мен не виждам проблем да са 25 късметите. Незнам...аз поне не бих държала на бройка. Това е просто традиция и затова е "късметче" - да не се пада на почти всеки blum
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: ноември 16, 2009, 10:13:07 »

velvet на мен най-много ми харесва втория ти късмет, който е изчистен, т.е. няма нищо по тюла, но има перличка(ако не греша) на панделката. По принцип обаче не знам дали си чела символиката на късметите и защо се правят именно с бонбони, паричка и жито. Аз държах на това и за това си направих нашите традиционни, но ако не държиш на тази традиция и в този им вариант са добре. Като визия са много хубави в момента  good
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: ноември 16, 2009, 11:27:21 »

velvet
Цитат
velvet на мен най-много ми харесва втория ти късмет, който е изчистен, т.е. няма нищо по тюла, но има перличка(ако не греша) на панделката

И на мен good  good  good
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: ноември 16, 2009, 12:27:28 »

Капризче, знам за символиката smile И за да има компромис съм решила да се хвърлят ето такъв тип късметчета, а отделно да се хвърли малко жито и стотинки на излизане от църквата - за берекет и плодородие smile
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #342 -: ноември 30, 2009, 11:15:49 »

 Днес ми попадна едно симпатично сайтче за сватбена украса  smile Може да сте го виждали вече, но за тези, които не са, се надявам да е от полза с идейки  girl_wink

http://www.weddingdecor.com/
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: ноември 30, 2009, 20:14:39 »

Днес ми попадна едно симпатично сайтче за сватбена украса  smile Може да сте го виждали вече, но за тези, които не са, се надявам да е от полза с идейки  girl_wink

http://www.weddingdecor.com/
Леле сайта е уникален !  Bravo Тук има направо чудеса ! Лошото е ,че тези красоти могат да си ги позволят малко хора ! Оф дано да дойде времето и тук сватбите да изглеждат така ! Но с този стандарт на живот май няма да дочакаме тези времена .  tazran Boy cry
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #344 -: декември 01, 2009, 15:30:03 »

 Радвам се, че ти харесва Нина  smile Което само показва, че имаш прекрасен вкус и потенциал като идеи за организиране на сватби  give_rose
 Аз обаче имам въпросче към всички.Ама направо имам голяма нужда от помощ  help
 Бих искала да включа в украсата на нашата сватба и при "дреболийките" подобни на нещата в този сайт:

  http://www.featherstore.com/peacock-feathers.aspx?CategoryID=22
  http://www.featherstore.com/feather-boas.aspx?CategoryID=9
 Има ли в България място, от където могат да се купят подобни изделия от пера или само пера? Ох,струва ми се, че въпроса ми е идиотски, но си имам идейка...  blush
  Много търсих и нищо не успях да намеря досега    :'(
  Ще ви бъда много благодарна за отговор  smile
« Последна редакция: декември 01, 2009, 15:35:39 от michelle » Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines