Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 01:31:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 10 част  (Прочетена 156977 пъти)
 
Mini
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #45 -: юли 30, 2009, 19:39:10 »

merilen  Страхотни са ти нещата с тези пухчета, много идейно и нежно. Аплодисменти и отмен  Bravo .

Amelia, незнам колко големи ще са ти шаферките, но примерно на рокличките отзад....на коланчето, или в косите....иначе с букетче в ръцете ще е страхотно!
Активен
dilu
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2


В страната на необятността


« Отговор #46 -: юли 31, 2009, 00:29:27 »

За тортата фигурката на булката
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 31, 2009, 07:02:31 »

merilen, много са красиви! Аз също имам една торба, но с розички от този магазин и се чудех как да направя бутониерите. Как ли не ги въртях и суках  nea Позволи ми да открадна твоята идея с пухчетата  give_rose

Amelia, според мен трябва първо да си изясниш какви ритуали искаш и къде да се проведат. След това ще ти е по-лесно да избистриш детайлите. Според мен гривничките не се "хапят" с букетчетата, не виждам причина да не са и с двете  good
Активен
jewel
Ентусиаст
**
Публикации: 100



« Отговор #48 -: юли 31, 2009, 08:20:28 »

мерилен,  give_rose.ако намеря подобни материали тук започвам и аз да майсторя,макар като се знам колко съм сръчна.. pleasantry
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 31, 2009, 08:37:32 »

Момичета, аз съм в дилема сега.
Понеже искаме плажна сватба и много ми се ще шаферките като вървят пред нас да носят малки букетчета, а не гривнички. Ама пък преди това си имаме ритуална и църква и тогава ми се иска да си имат гривнички. Дали ще е смешно да са едната част с едното, а другата с другото или в първата част да измислим нещо друго. То "другото" май ще е просто да нямат нищо. Дайте някакви идейки!


Нещата, които видях са супер, момичета! Супер нещица си имате, браво!

Куки, а ти няма ли да кажеш от къде купуваш тези красоти?

Амелия, твойте шаферки мънички ли ще са или големи? Ако са мънички по-удачно е да са с гривнички, защото децата са по-палави и букетчетата много ще им пречат в ръчичките, ако трябва да ги носят от началото на сватбата поне до ресторанта.
Ако шаферките са големи - стават според мен и двата варианта - да са с гривнички и букетчета. Обаче имай пред вид, че шаферките (поне при мен беше така) помагаха доста... Носеха разни неща.. в тях бяха чашите ни, шампанското, моята чанта... изобщо, бяха доста натоварени и ако имат и букетчета ще им бъде доста трудно. Ако твоите ще са по-свободни и имаш кой да се погрижи за носенето на разни неща (аз просто не исках да пръскам нещата за носене по много хора) тогава няма проблем с букетчетата. smile
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #50 -: юли 31, 2009, 13:11:20 »

Шаферките ми са планирани да бъдат голяма, средна и малка, но със средната май ще имаме проблеми /това е друга тема/. Идеята ми беше да носят букетчетата само за изнесения ритуал и край. Може д асте прави, да са с гривнички и после с букетчета, че наистина не може да си носят другите неща, ако са им заети ръчичките.
Хубавото е, че при нас няма и да има бог знае какво дасе носи.  blum
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 31, 2009, 16:18:16 »

Имало нова тема, а аз се чудя защо никой не пише в старата.  blum
merilen, много са ти сладки пухчетата. good
Вече имам пеперудките http://forum.svatbata.bg/index.php/v/ani_4ka_p/DSCN4140.JPG.html?action=gallery
Качвам снимки и на избраните от мен вазички за масите.
« Последна редакция: юли 31, 2009, 17:46:35 от ani_4ka_p » Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 01, 2009, 18:52:30 »

ani_4ka_p вазите, които са в галерията са много хубави  Bravo От къде са?

leni_beni_ чакам с нетърпение да ги видя чашите   smile
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 05, 2009, 11:24:07 »

Ани ако искаш вярвай но това са чаши, които намерих случайно в къщи. Приличат на вазички, нали?
Качвам снимки и на готовата украсена кошничка с половината късметчета. blum
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 05, 2009, 13:09:39 »

Ани защо на бурканчетата там където се връзват не сложиш една розичка или перличка.Според мен ще станат по завършени и красиви.Само като идея ти го давам
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 05, 2009, 13:18:06 »

Гучи, аз си мислех самите пеперудки да ги залепим със силикон точно където е вързан канапът, но така ни се стори по-добре. Сега като ги гледам на снимката много незавършени стоят така  nea освен довечера да пробваме да мацнем едната пеперудка. Не ми се иска да слага още неща. Но ти благодаря за положителната критика Wink
Лейди благодаря ти smile И аз го харесвам този цвят много.
« Последна редакция: август 05, 2009, 13:19:55 от ani_4ka_p » Активен
Vanche_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 05, 2009, 22:04:51 »

Здравейте и от мен, поздравявам ви за идеите и напредъка, ще се опитам да се причисля към отбора на изобретателните, току що качих снимки на късметчетата и една от кошничките за шаферките. Приемам идеи, търпя критика всякаква  Curtsey
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 05, 2009, 22:09:10 »

Здравейте и от мен, поздравявам ви за идеите и напредъка, ще се опитам да се причисля към отбора на изобретателните, току що качих снимки на късметчетата и една от кошничките за шаферките. Приемам идеи, търпя критика всякаква  Curtsey
Според менможе да сложиш нещо лилаво на кошницата.Какви са цветовете на сватбата.Късметчетата са нежни и сладурски.
Активен
jewel
Ентусиаст
**
Публикации: 100



« Отговор #58 -: август 06, 2009, 09:36:14 »

късметчетата са супер good.по мое мнение трябва да скриеш това зеленото по кошничката.някак си не ми стои добре-ако искаш може да го облечеш в бяло като другата част от кошничката-така и късметчетата когато са в кошничката ще изпъкват добре на белия фон  Wink
 Offtopic колко пъти казах кошничката  pardon
« Последна редакция: август 06, 2009, 09:39:45 от jewel » Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 06, 2009, 10:41:15 »

Чудни късметчета, Vanche_!
Разгледах ти галерията - с еднакви обувки ще сме smile само дето моите ми идват доста височки и май малко ще постърчвам над младоженеца..., ама ако не купя други досватбата, няма как  pardon Всъщност ще разчитам, че неговите обувки ще го понадигнат също, но още не сме ги купили:

Съгласна съм с предното мнение за кошничката - май ще е по-добре, ако прикриеш зеленото, но пък има и един такъв момент, че това са подробности, които почти никой не забелязва на самата сватба. Типичния пример съм аз - в неделя кумувах и в мен беше кошничката с късметите, а дори не обърнах внимание как точно изглежда в цялата еуфория
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines