Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 01:32:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 10 част  (Прочетена 156985 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 29, 2009, 07:30:18 »

може би сме малко офф топик, но ако можете да ми кажете, самия шоколад от къде се взима , колко струва, какво количество е необходимо и как функционира
Активен
ellliton
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #31 -: юли 29, 2009, 08:44:23 »

Здравейте имам и Аз един въпрос.Не съм виждала тези гривни които показвате за шаферките и кумата.От куде мога да си купя.Харесва ми идеята вместо бутониера.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 29, 2009, 09:00:22 »

Здравейте имам и Аз един въпрос.Не съм виждала тези гривни които показвате за шаферките и кумата.От куде мога да си купя.Харесва ми идеята вместо бутониера.
Всяка еднса цветарка ще ти направи гривничка за ръката от естествени цветя или от сухи. Цената варира от 3лв. до 6лв. А всяка една сватбена агенция би могла да предложи такива от искуствени цветя с панделки и от естествени също.
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 29, 2009, 09:11:25 »

може би сме малко офф топик, но ако можете да ми кажете, самия шоколад от къде се взима , колко струва, какво количество е необходимо и как функционира
Offtopic шоколада си е най-обикновен - млечен, марципан, бял, кафяв, какъвто ти си избереш, за нашия фонтан трябват около 10 шоколада от тези млечните голямите. А се задвижва с една спирала има  в него и тя избутва шоколада нагоре и отгоре прелива, има и нагревател, който не позволява на шоколада да се стегне. Надявам се да съм обяснила разбираемо
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 29, 2009, 09:38:38 »

Малко и аз  Offtopic ама  blush да обясня. Емили вече е казала за шоколада, но да добавя и аз някои неща от личен опит. И нормален шоколад става супер, но има едни точно за фонтани, по скъпи са и лично аз невярвах, че са по добри, но се оказа така. Просто са обогатени допълнително с палмово масло, което кара шоколада да тече по-добре. Ноооо, и това си  има номер. Ако няма палмово масло, 2-3 супени лъжици илио  good и става супер. Иначе Емили другото го е казала  give_rose
Активен
ellliton
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #35 -: юли 29, 2009, 10:03:26 »

valia_diva  много ти благодаря за бързият отговор...на нас ни предстои среща с цветари и ще вида какво ще ни предложат. give_rose
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 29, 2009, 10:53:53 »

emili85 моля те сподели от кой кауфланд е фонтана
аз мислех, че ще е много скъпо да се вземе такъв дори под наем и хич не мислех за него
но ти ме изкушаваш много, моляте кажи от къде точно  yahoo
Активен
elichka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38



« Отговор #37 -: юли 29, 2009, 11:04:33 »

Момичета и на моята сватба ще има гривнички за дамите. Цветарят обаче изрично ме предупреди, че не може да са от рози, защото розата "държи" най-много два часа, а чаените розички и по-малко. За гривнички се използвали по-издръжливи цветя, защото иначе увяхват за нула време, особено сега в жегите. Можело да се сложат пиафлори, но с уточнението че гривничките стават по-тежки и не чак толкова удобни.
Като се замислих, че ще стоят поне час - два, мисля че трябва да са максимално леки и удобни, все пак ми се иска да ги поносят малко, не да се чудят как да ги махнат още в гражданското smile
Така че имайте го предвид и се посъветвайте с цветаря. Не се заблуждавайте по външния вид, изберете цветя, които издържат и ще запазят този вид поне час girl_wink
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 29, 2009, 11:37:12 »

Моята гривничка беше от малки хризахтемки (или маргаритки  pardon незнам точно) , и издържа около 6 часа. В ресторанта я свалих, защото листенцата бяха поокапали. Но пък на всички церемонии бях с нея  smile


* grivna.JPG (33.1 KB, 211x200 - видяно 3832 пъти.)
« Последна редакция: юли 29, 2009, 11:40:32 от leni_beni_ » Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 29, 2009, 13:00:32 »

Ами от Кауфланд в Монтана е фонтана. Но незнам промоциите еднакви ли са за всички градове, както на Метро във всички клонове са еднакви промоциите
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 29, 2009, 16:21:00 »

мерси, значи ще търся в софия ако милото се навие за фонтан
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 30, 2009, 08:45:34 »

След двудневен труд отхвърлих още една задачка. Много се радвам на пухалчетата (от пухче+бухалче го измисли баща ми) smile



Гривничките са за кумата и шаферката и за на двете братчета приятелките, а бутониерките са за родителите, кума и на писето баба му

« Последна редакция: юли 30, 2009, 08:54:16 от merilen » Активен
jewel
Ентусиаст
**
Публикации: 100



« Отговор #42 -: юли 30, 2009, 15:18:29 »

 Bravo Bravo за пухалчетата.ще споделиш ли как си ги направи?наистина мн оригинални  give_rose
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #43 -: юли 30, 2009, 17:16:15 »

Момичета, аз съм в дилема сега.
Понеже искаме плажна сватба и много ми се ще шаферките като вървят пред нас да носят малки букетчета, а не гривнички. Ама пък преди това си имаме ритуална и църква и тогава ми се иска да си имат гривнички. Дали ще е смешно да са едната част с едното, а другата с другото или в първата част да измислим нещо друго. То "другото" май ще е просто да нямат нищо. Дайте някакви идейки!


Нещата, които видях са супер, момичета! Супер нещица си имате, браво!

Куки, а ти няма ли да кажеш от къде купуваш тези красоти?
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 30, 2009, 18:04:52 »

Всичко за пухалчетата накупих от магазин "Рая" в София. Калички 144 бр за 6,50 лв, снопчетата перлички 144 бр за 12 лв, златистият ширит 100м за 2 лв. ,бялото пухче е като шалче 2 м за 3 лв. Кремавото пухче е от един цветарски магазин на 5-те кьошета 10 ст бройката.

Доста игра падна, но третото вече бях факир и ги направих за една вечер. Иначе първо си наредих каличките, после снопчето с перличките като им усуквах дръжките, после кремавото пухче. След това си режех от бялото пухче и с едно телче от дръжката на перличките го замотвах и закрепвах към цветчетата. След това си извъртах дръжката и я омотавам със златистия ширит и накрая връзвам с панделката smile Честно казано гледах днес в Асеновград и такива хубави с пухчета хич нямаше, така че съм много доволна smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines