Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 01:37:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 10 част  (Прочетена 157037 пъти)
 
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: август 21, 2009, 19:14:16 »

amera , нашите са с тиксо и не си личи, но пък пауса е сребърен . Ами пробвай със сухо лепило, но мажеш на картона, не на пауса , иначе не става  nea
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: август 21, 2009, 19:41:05 »

Ето и последното ми товрение за халките, които взехме следобяд и сме много щастливи
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: август 21, 2009, 20:25:39 »

Аз май одавна не съм се включвала в темата, но сега имам какво да покажа. Вчера си направих табелките с номерата на масите.
По-различното при тях е, че на гърба е отпечатан текста (или по-точно превода) на песента ни за първи танц. До сега сякаш не съм виждала такова решение, а докато се чудих как да направя така, че гостите да обърнат внимание какво се пее в песента, изведнъж ме осени идеята...
Дано ви хареса.
Между другото, мислех да сложа по една звездичка и отпред, над номера, но се отказах. Вие как мислите, че ще е по-добре?


* page1_table1.jpg (74.43 KB, 300x300 - видяно 2730 пъти.)
Активен
akhala
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: август 21, 2009, 20:39:37 »

Красиво и оригинално. Предполагам, че темата ти е морска...  smile

Мисля си, че аз бих сложила звездичката отпед при номера, а текста да е сам. Но това е само предположение, друго си е да се пробва намясто и да се прецени.

И така са си много хубави, а и страхотна песен сте си избрали!

Да отбележа също, че доколкото ми е известно, практиката е, почти веднага след настаняването на гостите, табелките с номерата/имената на масите да се махат, за да не пречат на храната, напитките и т.н.
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: август 21, 2009, 20:44:11 »

Добре, че ми обърна внимание за това кога се махат табелките. Дори не бях се замисляла, че се прави... Сега ще предупредя  ресторанта да ги оставят, а пък на гостите, като започнат да им пречат, те ще си ги махнат.
И да, темата на сватбата ми е морска, а цветовете, които гоним - пясъчно и златисто.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: август 21, 2009, 20:48:33 »

gtgg страхотни са, много оригинални
аз подкрепям akhala - звездичката ще стои чудесно отпред
Активен
Ralibali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: август 21, 2009, 23:05:47 »

И аз съм за звездичката. Станали са толкова нежни и елегантни, браво:)

Аз тук се зарибих по една техника с която печаташ върху хартия (взех 1 пласт от онези хартиени кърпички дето са в големите картонени кутии) и после я залепваш с малко сухо лепило върху свещта и със сушоара малко по малко затопляш восъка и хартията изчезва в свещта и остава само изображението, което вече е част от свещта. Важно е да се маха топлината в момента в който восъка стане лъщящ, после пак да се насочи и така докато стане. Иначе восъка се разтича и не става хубаво.

Ето творението ми:) Това ще са свещите за нашата маса, които ще използваме за единия келтски ритуал, в който се запалват по една по-малка свещ за двете ни стари семейства и една голяма за новото ни семейство.





* g 003.jpg (32.16 KB, 425x600 - видяно 259 пъти.)
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: август 21, 2009, 23:36:11 »

Ralibali, страхотно се е получило. yahoo
gtgg много хубави и различни номерца за масите. good И аз съм за звездички отпред.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: август 21, 2009, 23:42:44 »

Ralibali аз се чудех тия дни къде си се загубила, даже ти проверявах галерията за нещо ново и красиво  give_rose
Свещите са наистина страхотни, но ти си творец  smile
Вчера взех и нашите ритуални свещи от ателие Глори, много са големи наистина, на дължина са над-две педи  smile
Там видях и други дреболийки - късметчета, бутониери, украси, а също имаше и много чаши за църквата все красиви и от тези за шампанско по-особените, които гледаме в интернет. Жартиерите също ми направиха впечатление - бяха в най-различни цветове. А свещите им са наистина уникални. Много харесах свещите на Енигма и затова отидох до ателието да разгледам и взех тези с пеперудките. Като цени са по 45 лв комплект, само тези като на Енигма бяха над 60 лв. Очите ми останаха в чифт ритуални свещи с лозница върху тях, но пеперудките повече се връзват на темата на сватбата, така че ... ето ги  smile


* 0001.JPG (21.06 KB, 336x448 - видяно 255 пъти.)
Активен
Ralibali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: август 22, 2009, 00:37:36 »

оооо, много са хубави и изящни:)

Аз се позагубих, че търчане напред назад, работа и такива неща smile Но обещавам да съм по-редовна:)

 heart
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: август 22, 2009, 07:43:40 »

Уау, свещите са страхотни good Трябва да пуснеш линк за този метод - много е идейно.

А за номерата на масите - на мен ми допада така, както е отзад - със звездичката, но номерът отпред изглежда някак празен... pardon
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: август 22, 2009, 07:46:14 »

ллел, момичета ама вие сте много сръчни като работилницата на дядо Коледа, Кутийката зхалките е страхотна, leni_beni_  Bravo, свещите браво момичета
Така е някои беше казал в една от темите,че булката е вулкан от емоции и може да захране цяла електроцентрала! danceg danceg
Активен
Mini
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #177 -: август 22, 2009, 22:19:27 »

gtgg , моят глас е за звездичката до текста на песента, поне както си е разположен сега на звездичката точно там й е мястото
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: август 23, 2009, 11:39:23 »

Момичета, благодаря за мненията. За звездичката отзад няма никакви съмнения, там й е мястото и си остава, но се чудех за отпред дали да сложа по една и сега, след като преобладаващите мнения за "за", значи ще действам.
Ако в днешния ден успея да си сътворя чантата към роклята, ще се похваля веднага. За сега стискайте палци да не разсипя само плата smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: август 23, 2009, 13:13:20 »

gtgg моето предложение е звездичката отзад да си остане а отпред под номера да има напечатана звездичка ако не е късно или нещо не така релефно.Може да сложиш мидичка или нещо друго също.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines