Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 17:25:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Използате ли Facebook?
Да, непрекъснато! good
Да, но рядко. Wink blush
Имам регистрация, но не я ползвам! huhhuh.gif
Не! nea
Какво е това Facebook? pardon
Имах профил, но го закрих huhhuh.gif

Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Facebook - новата мания или напротив?  (Прочетена 20589 пъти)
 
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #30 -: ноември 22, 2009, 14:56:28 »

Интересен е Фейсбук, но трябва да имаш повечко свободно време... Аз имам регистрация, но не го ползвам редовно. И аз открих мои съученици, а и младоженци (мои клиенти) също ми пишат.
Забавно е. smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: ноември 01, 2010, 19:31:41 »

Момичета имам молба!!! give_rose
Когато някоя от вас ме добавя във Facebook, нека ми пише и съобщение с ника си от тук!!! good
Иначе не добавям приятели!!!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 07, 2010, 12:52:01 »

Имам фейсбук и влизам повече заради фермата от колкото да търся приятели . Всичките ми приятели и много младоженци ми пишат ,но нещо не ми е интересно . Аз не си обеснявам ,защо с хора ,които си имаме скайповете ми пишат съобщения  на стената . Малко ми е страненн този фейсбук .
Активен
Soldier`of`Fortune
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36


Call me insane and I`m proud to be


« Отговор #33 -: ноември 07, 2010, 15:06:54 »

Не, нямам, излишна загуба на време, пък и не искам всички да ме знаят. Като гледам повечето хора какви снимки си качват, най-вече като са на маса bad  УжасТ
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #34 -: ноември 07, 2010, 15:48:12 »

Аз имах профил и го ползвах доста време, но главно за игрички. Когато и те ми омръзнаха, спрях и да влизам, а след като открих, че от всичките ми 170 "приятели" (не съм добавяла хора, които не познавам), ме интересува какво се случва точно с 3 - ма от тях, с които се чувам и виждам много често, реших, че е време да го деактивирам. Като цяло идеята на сайта е добра, защото можеш да намериш хора, които не си виждал отдавна и първоначално ми беше интересно, но се оказа, че точно с тези хора нямам нищо, което да си кажа, точно поради това, че сме загубили връзка преди много години. Писна ми и да чета "дълбоко интелектуалните" размисли на хора, които нямат никакви социални контакти и това е единственото им поле за изява. А освен това и постоянното канене в знайни и незнайни каузи, групи, страници и т.н.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: декември 23, 2010, 12:24:42 »

Аз пък му се кефя на ФБ...не за друго, а за това , че когато ми писне и надникна там, винаги мога да прчета поне едно хубаво нещо, което се е случило на някои от моите приятели, а понякога това е способно да усмихне целият ми ден smile
Кефя се и н аснимките и на чата в реално време, абе практична работа излезе. Спомням си милото, беше адски скептичен и нежелаещ да се занимава, а ела го виж сега... Eeager

Абсолютно.Много ми е готино като напиша за статус например :Стискайте палци и толкова много хора се отзовават .Чувстваш се подкрепен от многото ти приятели без значение на колко километра са от теб сега!харесва ми и когато прочета някоя положителна новинка,когато някой сподели интересна статия или готини снимки.Въобще влизаш  в живота на другия и открадваш моменти от забързаният си ден,за да бъдеш поне за секунда с приятелите:)
Активен
rockabilly
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #36 -: май 01, 2013, 16:17:36 »

Фейсбук си остава най-комерсиалната социална мрежа.. клюкарник си е , но пък върши работа .За много неща съм си намирала информация там   nea
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #37 -: май 01, 2013, 16:39:34 »

Аз съм на мнение като Фиби good
На мен ми е страшно удобно, наистина в забързаното ни ежедневие това е начина да си "част" от живота на всичките си приятели едновременно, без значение къде са. Най-малкото, че имам приятели от всякъде, имам и такива, които с години не виждам и ако трябва да пращам на всички например снимки, за да са "актуални" с нас, ще си изгубя деня. Така качвам снимки и всички ги виждат girl_wink
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 01, 2013, 18:04:15 »

с милото го използваме непрекъснато,колеги,колежки,приятели,съученици,състуденти, с всички поддържам връзка, даже групата ми от унито има страница във фб и там си пишем важни неща за унито,за мен е полезно
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 01, 2013, 18:49:44 »

Аз щом съм на компа имам 2 неща отворени нон-стоп, първо ФБ, защото там са ми игрите, а и разглеждам идеи за сватбата и други неща, които ме интересуват. А 2рото нещо е форума и тук кисна почти нон-стоп.
Добре, че е ФБ да не загубя връзка с някои приятели, които виждам рядко или колеги от университета, които са в други градове.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 03, 2013, 17:50:40 »

Да, непрекъснато! good Налага ми се тъй като всички приятели и познати имат фейс и аз също се включих преди време. По-лесно ми е да се свържа с тях. И винаги сега като търся някакви фирми за какво ли не попадам на страницата им в фейс и по-лесно мога да задам въпросите си или да проверя, нещо което ме интересува. Там има всичко!  Bravo
Активен
PuddleOfmudD
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #41 -: ноември 12, 2013, 20:20:12 »

Блокирана съм за 30 дни , защото някой ми е докладвал някоя от публикациите и съм му толкооова благодарнаа  !! danceg.. Това май е единствения начин да се отлепиш от тази краста.. insane
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #42 -: ноември 12, 2013, 21:56:15 »

Фейсбук e най-комерсиалната и бързоразвиваща се социална мрежа и все още е безплатна за потребителите, които не желаят да рекламират и не ви рекетират като някои нашенски мрежи, дай 2.40 лв. за СМС и ще получиш едикаква си екстра...Фейсбук си има и някои рестрикции и ако някой реши да ти скрои кофти тръпка иди се обяснявай после...
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #43 -: ноември 13, 2013, 11:51:11 »

Аз си го харесвам girl_wink Влизам доста често,дори може би по-често от необходимото.Клюкарница си е,но пък за убиване на време няма грешка.Тъй като аз съм от един град,учих и живях 4 години в друг,а сега живея в трети,за мен фейсбук е полезен,мога да си поддържам връзка с приятели.
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines