Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 12:08:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Използате ли Facebook?
Да, непрекъснато! good
Да, но рядко. Wink blush
Имам регистрация, но не я ползвам! huhhuh.gif
Не! nea
Какво е това Facebook? pardon
Имах профил, но го закрих huhhuh.gif

Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Facebook - новата мания или напротив?  (Прочетена 20616 пъти)
 
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 17, 2009, 15:16:03 »

Във фейсбук намерих толкова много хора,с които съм мислила,че никога повече няма да се видя.Сега следя кой с какво се занимава,къде ходи(по постовете които пуска и снимките).
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 28, 2009, 21:51:09 »

Аз го ползвам вече година и половина и ми е забавно  smile Имам връзка с много приятели и познати , които не са наблизо.
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 29, 2009, 17:28:49 »

аз се регистрирах наскоро и вече почнах да откривам познати, най вече от университета на които бях изгубила дирите. но все още не ми е много ясно какво точно трябва да правя blush но се надявам с времето да се науча
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 29, 2009, 21:41:36 »

И аз вече доста време го ползвам и си ми е много приятно, а сега когато съм в къщи даже доста често girl_wink и си гледам една ферма, голяма зарибявка  Girl_hide
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #19 -: септември 11, 2009, 12:39:43 »

Харесва ми много, защото открих много познати, коита са в чужбина и сме поизгубили връзка, съученици, които не бях виждала.
Забавлявам се с тестовете:)
Активен
bebe_27
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #20 -: ноември 19, 2009, 18:56:43 »

харесва ми
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #21 -: ноември 19, 2009, 21:05:51 »

Аз сигурно съм много старомодна, но идеята като си изпиша името в Google-а и на първо място да ми се изтипоса снимката барабар със снимките на 8 човека от "приятели"-те ми nea хич не ме кефи. Някой беше споменал по-долу, че е доста клюкарско. И тоя момент не ме привлича, даже много ме дразни  angry.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: ноември 19, 2009, 21:13:40 »

Че е клюкарско, клюкарско е, няма 2 мнения по въпроса... Но ти можеш да контролираш кой какво вижда и сам избираш какво да си слагаш в профила. Има и опция във фейсбук, която ти позволява профилът ти да е скрит от търсачките. Моят профил на излиза в гугъл например.
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 20, 2009, 11:11:38 »

Аз пък му се кефя на ФБ...не за друго, а за това , че когато ми писне и надникна там, винаги мога да прчета поне едно хубаво нещо, което се е случило на някои от моите приятели, а понякога това е способно да усмихне целият ми ден smile
Кефя се и н аснимките и на чата в реално време, абе практична работа излезе. Спомням си милото, беше адски скептичен и нежелаещ да се занимава, а ела го виж сега... Eeager
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: ноември 20, 2009, 11:33:47 »

И аз съм от феновете на Facebook. Толкова много приятели и сученици намерих. Вярно, не си пишем всеки ден, но поддържаме връзка и следим кой как се развива. Оргазнизирахме си дори малка среща на випуска миналото лято. За мен е много ценен сайт.Малко или много оставаш съпричастен към живота на пръсналите се по цял свят другари, припомняш си мили моменти от миналото...

Разните му там тестове и ферми ги игнорирам. Добавям само мои приятели и познати. Роси, Ina_lemon, сега и вас ще ви добавя blum
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 20, 2009, 12:30:55 »

На мен ми беше много интересно да открия съучениците си от първия ми клас и приятели от Италия. Но сега не го ползвам много често.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 21, 2009, 00:12:30 »

Аз пък съвсем скоро се регистрирах, но това, което ме дразни, е, че понякога се "бъгва" твърде много - например снимките - онзи ден се опитвах да кача разни снимки - качих една част, след това исках да кача още от друга папка - ами не става - забива ми страницата - мъчих се повече от час и накрая се откаазах. На следващия ден все пак успях да ги кача, но когато ги надписвах, всеки път като натисна Next ми даваше втората снимка - бъгава работа  pardon
Активен
shampioni
Любопитен
*
Публикации: 20


www.shampioni.com


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: ноември 22, 2009, 01:59:07 »

Ползваме го доста често и намерихме приятели от учническите години, които по никакъв друга начин не бихме могли да осъществим контакт.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 22, 2009, 03:41:42 »

Аз пък съвсем скоро се регистрирах, но това, което ме дразни, е, че понякога се "бъгва" твърде много - например снимките - онзи ден се опитвах да кача разни снимки - качих една част, след това исках да кача още от друга папка - ами не става - забива ми страницата - мъчих се повече от час и накрая се откаазах. На следващия ден все пак успях да ги кача, но когато ги надписвах, всеки път като натисна Next ми даваше втората снимка - бъгава работа  pardon
Това на мен ми звучи като проблем не със самия уеб сайт, а с твоите browser cookies. Пробвай да изчистиш кукитата и виж дали пак имаш проблем. И аз съм имала подобно изживяване със снимките и писах на администраторите, а те ми отговориха с това, което аз ти казвам и така се оправи проблемът.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 22, 2009, 09:57:37 »

Благодаря ти, ellie_bellie, ще пробвам!  give_rose
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines